Bądź świadoma i bezpieczna w ciąży! Moja Ciąża z eDziecko.pl

Syrop na kaszel Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam smile Mam pytanie - moja 14 miesięczna córka ma zapalenie gardła. Lekarka
    przepisała jej antybiotyk "Zinnat" i podaje córce syrop Plantaginis. Jednak
    kaszel coraz bardziej się nasila, wręcz ją dusi. Już dwie noce mamy
    nieprzespane, bo tak bardzo męczy moją córkę. Jest bardzo silny i odrywający
    się. Może jest lepszy syrop aby córce pomóc w oddychaniu i pozbyciu się tego
    okropnego kaszlu ? Czekam na Wasze rady. Pozdrawiam i zyczę miłego dnia smile
    • wiesz, są rózne rodzaje kaszlu, i rózne syropy na to.
      Nie znam tego syropu, który dostałas, ale jesli jest on wykrztusny, to musisz pamietac, żeby dać go najpóźniej do godz 17:00, inaczej dziecko własnie bardzo meczy sie w nocy.
      Napisze jeszcze, że moje dzieci miały zima bardzo czesto zapalenia oskrzeli i infekcje z silnym kaszlem, i niestety ten kaszel u dziecka taki jest, długi, męczący, może utrzymywac się nawet 3-4 tygodnie, nawet po wyleczeniu.
      Ja daje Mucosolvan (do 17:00) a na noc Diphergan, ale to tylko po konsultacji z lekarzem.

--
      moje wielkie małe szczęścia
      • Podobno jak jest taki kaszel to trzeba dziecko opukiwać . Syropy wykrztusne to
        najczęściej dają Ambrosol - 2 x dziennie , rano i drugi raz przed 16. Jak
        kaszel jest mokry to ok , w końcu wykrztusi. Kiedyś lekarka zapisała dziecku
        difergan / ale jest to syrop psychotropowy - więc nie dałam/ - osłabia odruch
        kaszlu.
        Z syropów homeopatycznych daja stodal.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.