Zmiejszyc te cycki czy nie? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Znowu przyjaciolka mi dogryzla ze mam ogromne balolny ze nie pasuja do mojej figury i ze w ogole dno i najlepiej zebym balony tuszowala odpowiednim ubiorem.Czesto slysze od niej docinki na temat mojego biustu ,kiedy jej mowie ze jakos obcy ludzie sie na mnie nie gapia dziwnie odpowiada ze wiodcznie nie chca mi tego okazac prosto w oczy a ona poniewaz dobrze mi zyczy mowi mi to ze moje cycki sa przeogromne i rzucaja sie w oczy.(oczywiscie niegatywnie)
    Jajlepsze jest to ze ona ma duzo wieksze no ale jest tez duzo wyzsza odemnie i grubo koscista taka duza baba.Ona ma znacznie obwisle te piersi a moje dosc ladnie stoja wiec tez wyglada to inaczej,w sensie ze bez biustonosza jej by wygladaly na mniejsze bo byly by nizej.
    Mysle juz o zmiejszeniu piersi ale wiadomo troche to kosztuje a moze zmienic przyjaciolke?
    No bo powiedzcie prosze tylko szczerze czy te cycki sa az tak ogromne?
    Mam 162 wzrostu ok 52 kg w biuscie 95 pod biustem 77 to jest chyba miseczka D ale staniki kupuje na oko wiec nie wiem dokladnie.
    • Pokaż te balony to ocenimy.
    • Miska D powiadasz...ja mam E/F i zupełnie niewielki biust ;P
      --
      http://s17.rimg.info/b83e1ba5cc9065372dec8c76571a7
540.gif
    • Zle ci z nimi? Boli cię kręgosłup?Pzeszkadzją ci w życiu codziennym?
      • Gazeta ha ha ha bardzo smieszne szczegolnie ze moze to glupia ale zaczyna sie to robic moim coraz wikszym problemem wiec masz z czego sie smiac.

Wiem ze maja dziewczyny biusty E i F i dalej ale moja przyjaciolka twierdzi ze ja mam za duzy biust do figury.Dziewczyny ktore maja E i F przewaznie sa troche przy kosci albo maja z 170 (poprawcie mnie jezeli sie myle) a ja jestem dosc drobna.
        Ta przyjacolka ma sama ponad 100 w cm ale ona ma tez cos ponad 170 wzrostu.

Alexa w niczym mi ten biust nie przeszkadza ,chodzi o wzgledy estetyczne czy nie jest za duzy do mojej figury?
    • Jest zazdrosnasmile
      Ja nosze rozmiar 70 F/G - zalezy od fasonu stanika i firmy.
      Dumna z tego nie jestem, bo to nie moja zasluga, ale wstydzic sie
      tez nie wstydze. A jesli chodzi o zmniejszenie biustu, to jest duzo
      bardziej ryzykowne niz powiekszenie.
      --
      pull the tapeworm out of your ass
    • Zaraz napadna na watek te z Lobby wink

Zmien 'przyjaciolke', cycki zostaw!
      --
      Chłop nie przypatruje się
      gestom, nie widzi w jakimś jednym słowie podstępu. To widzi tylko
      baba. Bo ona zawsze była tylko trucicielką. Nie ucinała łba mieczem.
      Baba jest wiecznym knucicielem!
      by j-50
    • Jak czytam takie zapisy to mi sie az plakac chce, jak ludzie nie
      maja powaznych problemow to sobei glupotami glowy zawracaja zamiast
      zabrac sie za cos pozyczecznego
      --
      wesolych swiat!
    • Zmień przyjaciółkę, albo idź do psychiatry.
      • Dziekuje dziewczyna ktore odpowiadaja z sensem na zadanie pytanie.
        A co do lasek ktore wyslaja mnie do psychitary lub pytaja czy sie nudze to jestescie smieszne nie nudze sie wczoraj sie zastanawialam czy kupic czarna sukienke a dzis czy przyjacolka ma racje ze mam tak niepasujace do mojej figury piersi.
        Mimo ze jestem osoba w srednim wieku 35 lat i mam 2ke dzieci to piersi mi jakos nie opadly.Czyli sa duze i naprawde stojace sa wysoku umiejscowione.
    • Jeśli Ci klawiatury nie zasłaniają to nie zmniejszaj.
      A na poważnie - może warto się rozejrzeć za jakimiś biustonoszami, co to w
      korzystny sposób uwypuklą to co ładne, że nie będą 'baloniasto' wyglądać tylko
      ponętnie. Jeśli Ci nie przeszkadzają to nie ma powodu żeby cokolwiek zmieniać. A
      koleżankę proponuję zamienić na chłopa, który taki biust doceni! wink
      • http://img251.imageshack.us/img251/8743/umbekant1.th.jpg

http://img821.imageshack.us/img821/2900/unbenanntyk.th.jpg

Chlopa mam ale on z tych co to zawsze nawet jak bym miala nocnik na glowie powie ze ladnie wygladam wiec na jego szczerosc nie moge liczyc musze na wasza.

• Mogłaś, zrobić zdjęcia bez ubrania, byśmy miały lepsze rozeznanie. Zmienić bieliznę i bluzkę na odpowiednią i nie będzie problemu. Ja tu jakiś ogromniastych balonów nie widzę.
        • Jesteś w piątym miesiącu ciąży jak wyrokuję ze zdjęcia więc w ciąży taki biust jest raczej normalny.
          • gazeta_mi_placi napisała:

> Jesteś w piątym miesiącu ciąży jak wyrokuję ze zdjęcia więc w ciąży taki biust
            > jest raczej normalny.

Przestan kobieto tu krakac smile w ciazy nie jestem poza tym mam 2ke dzieci i wiecej juz nie chce miec no chyba ze malego pieska lub kotka.wink

> Jesteś w piątym miesiącu ciąży jak wyrokuję ze zdjęcia więc w
            ciąży taki biust
            > jest raczej normalny.

Popłakałam się ze śmiechu. Ciekawe jak szybko Autorka wątku
            zorientuje się o co chodzi.
            • Nie zorientowała się za szybko, a co do biustu, to mam chyba taki
              sam, przy 175 cm. wzrostu i szczupłej budowie ciała. Osobiście
              uważam, że duży biust u kobiety szczupłej, nawet jeżeli nie jest
              wysoka, wygląda fajnie i seksownie. KOleżanka zaadrości, bo nawet
              przy lekko wystającym brzuszku, Twój biust fajnie wygląda.
        • masz troche obwisly brzuch,ale nie powinno sie przejmowac zabardzo
          wygladem,na swiecie sa wieksze problemy.
          --
          wesolych swiat!
        • do Twojej sylwetki ja zastrzeżeń nie mam - żaden "ideał" nie istnieje, no chyba, żeby się uprzeć, to ja się skłaniam ku wymiarom 96/69/96 z naciskiem na te 69 oczywiście big_grin
          Generalnie jest ok, ale zmień biustonosz na miskę większy - bo stanika nie kupuje się na oko, tylko na cycki smilesmile
          --
          ... i jak tu nie o-CiP-ieć wink
          KLIK, który pomoże nakarmić głodne dziecko
        • Cycki masz fajne, tylko ze stanikiem cos niehalo. Ogolnie polecam ustawienie
          przyjaciolki do pionu wzglednie jej eliminacje z otoczenia, bo jesli zamierzasz
          robic sobie operacje za kazdym razem, gdy ktos ci cos glupiego powie, to nie
          wroze ci dlugiego zycia...
          --
          Prosze panstwa, 9 sierpnia skonczyl sie w Polsce klerykalizm. [...] W nowym
          pokoleniu wyborców szkolna katecheza wyrobila milosc do do Kosciola równie
          skutecznie, jak w moim pokoleniu szkolne zajecia wyrabialy milosc do Zwiazku
          Radzieckiego. (WO.blox.pl)
        • Daj spokój, biust jak biust, żaden on monstrualny.
          --
          " Nie lubię kiedy zapowiadają mi mgłę. Nie chcę jutro skręcic karku. Świat
          niewiele na tym straci, ale ja wszystko" A.d.S.E
          • ja mam podobne wymiary jak ty w biuście i nie narzekam. Nie rób żadnej operacji dziewczyno, zmień przyjaciółkę.
            --
            ***carbonka the real dream.***
        • Co za troll!
          Mała, drobna kobietka, 162 cm wzrostu, 52 kg wagi, BMI niecałe 20, więc do
          niedowagi blisko, 77 cm pod biustem (ja z większym BMI takiego wymiaru nie mam,
          stanik noszę 65F) i na dodatek TE zdjęcia (prawdopodobnie skopiowane z jakiegoś
          portalu typu fotka.pl).
          Gratuluję, że wkręciłaś tyle osób na forumbig_grin

--
          http://www.suwaczki.com/tickers/3i49k6nlujw4q7cm.png
          • Kobieto jak ci pokaze inne moje fotki i udowodnie ze to ja to mnie przeprosisz publicznie na tym forum? za nazywanie trolem choc pewnie sama nim jestes bo prowokujesz klotnie a trolle lubia najbardziej.Ze mnie oskarzasz ze zdjecia nie sa moje.
            Wy miary tez sa moje waga mi sie czesto wacha od 51 do 53 kg a pod biustem ciasno mierze i mam 77 no chyba ze nie umiem mierzyc.Inne wymiary na 100% dobrze podalam.
    • O lurcze, ja mam 80 pod biustem i 103 w biuscie i wydaje mi sie, ze mam raczej
      sredni...
      --
      It is foolish to tear one's hair in grief, as though sorrow would be made less
      by baldness.
      ~ Cicero
    • Tak, tak masz piękną figurę a przyjaciółka zazdrości.
      Pytanie tylko po co ten wątek?
      --
      Gdyby to mężczyźni zachodzili w ciążę
      aborcja byłaby sakramentem.
      • narsen napisała:

> Tak, tak masz piękną figurę a przyjaciółka zazdrości.
        > Pytanie tylko po co ten wątek?

Po to zeby sie dowiedziec co na ten temat mysla osoby postrone i kobiety.Wiadomo ze na ulicy nikogo nie zapytam maz nie wiadomo czy szczery a przyjaciolka ma wieksze a marudzi ze ja mam okropnie duze.
        Powaznie mysle o zmiejszeniu ich o jeden rozmiar problem w tym ze boje sie bolu i kasy tez za duzo nie mam no i nie wiem czy warto to robic.Po prostu zwykle pytanie nie doszukuj sie w nim drugiego dna bo go nie ma.Pozdrawiam
        • Co ja, jako kobieta mogę sobie mysleć? Mysle,że masz duzy biust.
          Fakt, przykuwa wzrok, jest spory. Pewnie wielu facetów i babek gapi
          się na niego.
          Powtarzam: jeżeli tobie z nim wygodnie, to o co chodzi?
          Zobacz, jak wyglada zabieg:

www.youtube.com/watch?v=7LaSNjW4sPQ&feature=search
          To nie jest wycisnięcie pryszcza, pzyjaciółka niech sie w głowę
          puknie. To poważna operacja.

• No dobrze, to inaczej - jeśli dobrze czujesz się ze swoim biustem, nie
          przeszkadza Ci on w życiu, nie jest powodem depresji czy braku pewności siebie
          (a z tego co piszesz tak nie jest) to olej zazdrosną jędzę ciepłym moczem.

I pamiętaj, że każda operacja to ingerencja.
          Nikt Ci nie da gwarancji, że dobrze się skończy. Poleć lepiej "przyjaciółce"
          odsysanie tłuszczu. Zaoszczędzisz sobie samej wydatków, bólu i rozczarowania.
          --
          Gdyby to mężczyźni zachodzili w ciążę
          aborcja byłaby sakramentem.
        • Niebieski punkcie, biust faktycznie spory, ale figurę masz piękną, i
          jeszcze zgrabne nogi do tego. Nie słuchaj "przyjaciółki", operacja
          jest rzeczą kosztowną, wiążącą się z dużym bólem, pozostawiającą
          blizny, a przede wszystkim kompletnie ci niepotrzebną.
          Wyglądasz super, więc nie słuchaj złośliwości i głupkowatych
          komentarzy.
          --
          http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/md/cf/negb/1akdbzaY85hrA3BYxA.jpg
    • w ciąży miałam 110 w biuście i wcale nie wydawał mi się on
      przeogromny (chociaż w ciąży zazwyczaj piersi są okazałe). Szukasz
      sobie problemów na siłę moim zdaniem
      --
      .........................
      http://www.suwaczek.pl/cache/bf768549d6.png
    • Zmień lepiej "przyjaciółkę". Masz normalny biust, duży, ale przecież nie do
      operacji! Wyglądasz ładnie. Tobie się podoba? Dobrze się z nim czujesz?
      Aha, "D" to to nie jest wink
      --
      Biusty naGiewink
    • zaraz, zaraz - a komu te cyce przeszkadzają? Tobie czy
      koleżance tongue_out big_grin

jeśli Tobie - zmiejszaj wink

jeśli koleżance - pokazuj je przy każdej okoliczności, bo ta
      zazdrości Ci jak nic wink

mówiąć serio, mam znajomą po zmniejszeniu piersi, miała dużo większe
      od Twoich, bolał ją kręgosłup, dodatkowo było to powodem całkiem
      sporych kompleksów. po operacji dziewczyna odetchnęła.
    • Moim zdaniem powinnaś znaleźć kogoś kto dobierze Ci odpowiedni
      biustonosz i cieszyć się, że masz, ładny biust.
      Operacja tylko wtedy gdybyś miała problemy zdrowotne np. z
      kręgosłupem.

--
      "Geometria jest sztuką wyciągania prawidłowych wnioskówze ze źle
      sporządzonych rysunków" Abel Niels Henrik
    • daj sobie spokój - to jakaś nie za bardzo chyab Twja przyjaciółka,
      wydaje mi się, że chyba Ci zazdrści zwyczajnie.
      PS. Twój rozmiar to 75E
      --
      • forum.gazeta.pl/forum/f,32203,LOBBY_BIUSCIASTYCH_.html
        Tu się dowiesz jak dobrać odpowiedni biustonosz i dowiesz się też, że
        jest wiele kobiet, które bez najmniejszych kompleksów noszą nawet
        znacznie większe piersi...
        smile
        --
        • Patrząc na jej brzuch polecam także to forum:

forum.gazeta.pl/forum/f,1137,Odchudzanie.html

> Patrząc na jej brzuch polecam także to forum:
            >
            > rel="nofollow">forum.gazeta.pl/forum/f,1137,Odchudzanie.html

Przestan! Nie kazdy musi byc idealny.
            Juz zrozumialam ze brzuch tez pozostawia wiele do zyczenia ale zeby pisac to w kolko wez sie zastanow.
            • Za to ty piszesz w kolko o swoich cyckach. I to jest dobrze, tak?

Swoja droga, jak niska samoocene trzeba miec, zeby pytac o zdanie obcych ludzi i
              rozwazac zmniejszenie biustu po to, by - no wlasnie co? Inni przestali
              komentowac? Przypodobac sie kolezance? O co ci w ogole chodzi? Masz 35 lat i
              nawet nie wiesz, jakim ryzykiem obciazone sa tego typu operacje. W ogole
              wypowiedzi na poziomie, wybacz, nastolatki.

Trolem mi to zalatuje i tyle. Jesli chcesz uslyszec pochwaly na temat swoich
              cyckow, to raczej niewlasciwe forum, polecam fotka.pl.
              • > Trolem mi to zalatuje i tyle. Jesli chcesz uslyszec pochwaly na temat swoich
                > cyckow, to raczej niewlasciwe forum, polecam fotka.pl.

Nie jestem zadnym trollem i nie obrazaj mnie.Na tym forum sa duzo glupsze tematy i jak by dobrze poszukac kilka z nich sama napisalas.
                Nie chodzi mi o pochwaly nie pytalam czy mam ladne cycki tylko o to czy nie sa za duze do mojej figury.Sa kobiety ktore np maja za duzy nos i kompleksy na ten temat inne maja pryszcze itd Ty napewno tez cos masz.Poprostu pytam a od pochwal mam meza od dolowania przyjaciolke wiec Ty juz sobie daruj.
                • niebieskipunkt napisała:

> Nie jestem zadnym trollem i nie obrazaj mnie.Na tym forum sa duzo glupsze temat
                  > y i jak by dobrze poszukac kilka z nich sama napisalas.
                  > Nie chodzi mi o pochwaly nie pytalam czy mam ladne cycki tylko o to czy nie sa
                  > za duze do mojej figury.Sa kobiety ktore np maja za duzy nos i kompleksy na ten
                  > temat inne maja pryszcze itd Ty napewno tez cos masz.Poprostu pytam a od pochw
                  > al mam meza od dolowania przyjaciolke wiec Ty juz sobie daruj.

Ja p...e, cudne big_grin Normalnie z potencjalnymi trollami nie dyskutuje, ale zrobie wyjatek.

Primo: jesli uwazasz, ze masz za duze cycki, idz do lekarza i zapytaj go o zdanie. Ty zamiast to zrobic, wywalasz swoja prywatnosc na forum wsrod obcych ludzi - musisz wiec liczyc sie z roznymi wypowiedziami. Jesli ci to nie pasuje, to po co zakladasz taki watek? Nie lepiej od razu isc z tym do specjalisty? Jak ci wszyscy na forum napisza, zebys zmniejszyla cycki, to to zrobisz??

Drugie primo: z twoich postow wyziera niestety bardzo niedojrzala osoba i mysle, ze powinnas rozwazyc rowniez pojscie do psychologa, jak juz tutaj niektorzy WCALE NIEZLOSLIWIE ci doradzali (a ty odebralas to oczywiscie jako atak). Bo naprawde masz problem, ale nie z cyckami. Problem, ktorego skalpel nie zalatwi. Mysle, ze po krotkiej rozmowie z lekarzem rodzinnym on sam by cie tam skierowal.

Mozesz sie w zwiazku obrazac ile chcesz, mnie to nie obchodzi, bo w efekcie i tak ty zostajesz ze swoim problemem.
          • Gazetka, zamilcz. Żart powtórzony sto razy przestaje być zabawny.
            --
            "JK na pewno wie, ze u np. Angazetki szanse ma ponizej 0" - Bi_scotti

> Patrząc na jej brzuch polecam także to forum:
            forum.gazeta.pl/forum/f,1137,Odchudzanie.html

Złośliwy typ... ;P

ale jeśli jesteśmy przy tym temacie to autorce wątku w pierwszej kolejności doradziłabym obliczenie swojego BMI i na tej podstawie może sobie sama odpowiedzieć na pytanie czy odchudzanie jest jej potrzebne i - niezależnie od wyniku - poszukać w najbliższym otoczeniu jakiegoś fajnego fitness-klubu. Intensywny trening z całą pewnością jest dobrym sposobem na zbyt okrągły brzuszek smile

--
        • Dziekuje Goniu wstapie tam napewno.
          Troche mnie podlamalas tym E naprawde crying
      • gonia28b napisała:

> PS. Twój rozmiar to 75E

Ja bym spróbowała na twoim miejscu własnie 75E lub 70F.
        --
        http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/gb/vf/y0um/xpo0LdaCWdEfsPVtRA.jpg
        "Mamo nie boj się, to tylko Hehalump trąbi."
    • niebieskipunkt napisała:

> Znowu przyjaciolka mi dogryzla ze mam ogromne balolny ze nie pasuja do mojej fi
      > gury i ze w ogole dno i najlepiej zebym balony tuszowala odpowiednim ubiorem.Cz
      > esto slysze od niej docinki na temat mojego biustu ,kiedy jej mowie ze jakos ob
      > cy ludzie sie na mnie nie gapia dziwnie odpowiada ze wiodcznie nie chca mi tego
      > okazac prosto w oczy a ona poniewaz dobrze mi zyczy mowi mi to ze moje cycki s
      > a przeogromne i rzucaja sie w oczy.(oczywiscie niegatywnie)
      > Jajlepsze jest to ze ona ma duzo wieksze no ale jest tez duzo wyzsza odemnie i
      > grubo koscista taka duza baba.Ona ma znacznie obwisle te piersi a moje dosc lad
      > nie stoja wiec tez wyglada to inaczej,w sensie ze bez biustonosza jej by wyglad
      > aly na mniejsze bo byly by nizej.
      > Mysle juz o zmiejszeniu piersi ale wiadomo troche to kosztuje a moze zmienic pr
      > zyjaciolke?
      > No bo powiedzcie prosze tylko szczerze czy te cycki sa az tak ogromne?
      > Mam 162 wzrostu ok 52 kg w biuscie 95 pod biustem 77 to jest chyba miseczka D
      > ale staniki kupuje na oko wiec nie wiem dokladnie.

podobasz się sobie? facetowi odpowiadają Twoje balony? jeśli tak, to na uj Ci
      taka przyjaciółka.

--
      Penis w erekcji nie ma sumienia.
      www.anielska.blog.pl
    • a Ty sama dobrze czujesz sie ze swoim biustem?
      jesli tak, to Twojej przyjacioleczce nic do tego i niech zajmie sie
      swoim.
      moze Ci po prostu zazdrosci?

--
      z moją schizofrenią nigdy nie jestem samotnabig_grin
    • patrzac na zdjecia to musisz zmienic styl ubierania .....
      ja mam podobne wymiary i gdzies na forum byl podany kalkulator
      dobierania rozmiaru i tam wyszlo ze powinnam miec 70 g sad wiec
      Twoje to d to chyba zaklamane lub z ''targu''
      ja mysle o operacji ale w przyszlosci ...... ale to ja sie zle czuje
      z mega biustem a nie pod wplywem kogos .....
    • Zgupłaś kompletnie? wink
      Mam podobne wymiary, toż to świetne cycki są i ani trochę nie za duże!

Sprawdziłam w tabelce - to będzie przecież ledwo 32F, w takim razie moje nawet
      ciut większe - i w życiu bym nie zmniejszyła! big_grin

--
      From 0 to bitch in less than 5 seconds!
      chez alma
    • cóż.... jak się dowiesz o ceny,koszty, badania tec, to podziel się
      tą wiedzą na forum, bo jestem zainteresowana tematem. Obecnie mam
      70M i się zastanawiam co z tym fantem zrobić, bo że za duże są to
      pewne...
    • NIEEEEE! Babo głupia!!!!!!smile
      Mała kobietka ze sterczącymi wielkimi piersiami to sam seks (staram sie myśleć jak facet) Twoja koleżanka to zazdrosna spasiona pewnie krowa ze zwisami!!!
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdp07w4dymka14.png
    • 162 cm wzrostu, 52 kg wagi (BMI 19,8) i 77 cm pod biustem???
      W takie wymiary przy takiej wadze nie uwierzę.

--
      http://www.suwaczki.com/tickers/3i49k6nlujw4q7cm.png
    • punkcie to chyba ani Ty ani Twoja kolezanka wielkich cycków nie widziałyscie tongue_out
      Twoje są normalne smile Dobierz dobrze biustonosz to nic nie bedzie ci sie wylewalo
      i bedzie super.
      Rozmiaru nie masz na pewno 75D. Ja nosze 75E a jestem duzo większa z biustem
      duzo mniejszym wink
      --
      -------------------

nowe, nowe idzie smile

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.