Dodaj do ulubionych

"O psie który jeździł koleją"- kilka zdań

18.10.10, 16:54
Drogie emamy napiszcie mi proszę dosłownie 10 prostych zdań na poziomie trzecioklasisty ze szczęśliwym zakończeniem tej opowieści...
z góry dziękuję
Edytor zaawansowany
  • 18.10.10, 16:59
    Przepraszam, za dydaktyczny smrodek, ale nie lepiej, żeby ów trzecioklasista napisał, choćby niezgrabnie, choćby koślawo, ale samodzielnie?
  • 18.10.10, 17:04
    ????

A czemu dzieciak sobie nie napisze? ostatecznie z twoją pomocą, bo to teraz modne?
  • 18.10.10, 17:08
    Ło matko jak ja płakałam czytając tę książkę.
    Bardzo smutno sie kończysad
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ci/va/xn1p/ChpFKAjkyH3dL2QBcA.jpg
  • 18.10.10, 17:10
    W życiu, dzieciak powinien sam przeczytać, a jak już przeczyta - napisać.
    --
    Precz z konwenansami
  • 18.10.10, 17:22

dziesięciu to nie umiem, ale jedno proszę:
    O psie, który nie jeździł koleją (no i masz szczęśliwe zakończenie).

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziało smile
  • 18.10.10, 17:29
    MOje dziecko pisało w roku zeszłym, że Lampo nie umarł, tylko zemdlał i żył długo i szczęśliwie ;P
    --
    smile smile smile
    Ongiś byłam wspaniałą mamunią, dawno, dawno temu, nim pojawił się mój Syn... ...
  • 18.10.10, 21:23
    znowuniedziela napisała:

> MOje dziecko pisało w roku zeszłym, że Lampo nie umarł, tylko zemdlał i żył dłu
    > go i szczęśliwie ;P

Mógł też po prostu zmartwychwstać po 3 dniach.
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/806c8aa3e6.png
  • 18.10.10, 17:30

iwles napisała:

>
    > dziesięciu to nie umiem, ale jedno proszę:
    > O psie, który nie jeździł koleją (no i masz szczęśliwe zakończenie).

Hm, nie wiem tak do końca.. ja mimo wszystko dojeżdżam koleją. Korki by mnie wykończyły sad
  • 18.10.10, 17:34

sugerujesz, że pies ma do wyboru albo jechanie koleją, albo samochodem ?
    a własne 4 łapy to co ? wink

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziało smile
  • 18.10.10, 21:34
    iwles-doceniam poczucie humoru i przy okazji-boze , jak ja plakalam nad ta ksiazke!!!
  • 18.10.10, 17:41
    Lampo wykorzystujac zatrudnienie w branzy transportowej, upozorowal swoja smierc, przefarbowal sie na blond i uciekl z mlodym pudlem nastepnym transportem mielonki do Rzymu. Chcial tym samym uciec przed ujawinieniem wstydliwej prawdy przed matka oraz alimentami na 37 szczeniakow....

(OK, dwa zdania sa, kto kontynuuje??? ;-P )
  • 18.10.10, 21:36
    to nie jest 10 zdan! smile
  • 18.10.10, 21:53
    Poniewaz dwiematki jego dzieci były bardzo zdesperowane, odnalazły go w Rzymie. Dokonały tego zatrudniając Detektywa Psiutkowskiego..
    Dwa następne - czyli 4 sa. Kto da więcejtongue_out
    --
    Lepiej grzeszyć i później żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło.
  • 18.10.10, 23:51
    w rzymie lampo nawiązał kontakty z grupą lobbujących na rzecz włoskich kolei. jako kolejarz z bogatym doświadczeniem, zyskał ich dużą sympatię. w śledztwie wyszło na jaw, że to nie lampo jest ojcem szczeniaków. w sumie 7. jeszcze 3 i praca domowa z głowy. pamietajcie o szczęśliwym zakończeniu!
    --
    gastronomicznie.blox.pl
  • 18.10.10, 21:42

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.