Dodaj do ulubionych

święta w sklepach

06.11.10, 14:11
Obstawiam ok 20 listopada jak wejdą choinki do supermarketów - termin kiedy zrezygnują z wyprzedaży resztek zniczy. Dajcie znać, jak zobaczycie gdzieś choinki. Jestem ciekawa który sklep się pierwszy wystroi w świecidełka.
Edytor zaawansowany
  • zebra12 06.11.10, 15:26
    A ja lubię ten anstrój świąteczny w sklepach. Myślałam, że walną choineczki i dzwoneczki zaraz we wtorek, ale się myliłam. Dziś byłam w Auchanie i też nie jest jeszcze świątecznie, choć gdzie niegdzie wiszą już aniołki. Moje dzieci tez czekają na świąteczny wystrój sklepów i galerii.
    --
    http://www.dziecionline.pl/grafika/animowane/zabka.gif
  • verdana 06.11.10, 15:36
    Marks&Spencer. Choinka byla już przed 1 XI.
    --
    Mops i kot

img443.imageshack.us/my.php?image=znudzonyfh5.jpg
  • ally 07.11.10, 15:06
    też chciałam ich zgłosić. byłam tam wczoraj; świąteczne artykuły średnio się komponowały z lejącym na zewnątrz deszczem wink ale przynajmniej przypomniałam sobie, że czas zastanowić się nad prezentami, aby w grudniu nie stać godzinami w kolejkach.
  • maniolka05 06.11.10, 16:56
    dzisiaj byłam.choinka stoi...
  • joanna29 06.11.10, 15:44
    Byłam dziś w kilku marketach wszedzie juz choinki i wystroj swiateczny. Dziecko zachwycone wszystkim i chcialo wszystko ogladac i kupowac. Zanim atmosfera swiateczna mnie ogarnela to juz mi sie jej odechcialo. Zanim czas swiat nadejdzie to juz ludziom swieta sie opatrza.
  • franczii 06.11.10, 16:08
    U nas we Wloszech juz sa choinki, szopki i swiecidelka. Weszly tuz po Wszystkich swietych.
    A w markecie zabawkowym pojawily sie nawet tydzien przed.
  • przeciwcialo 06.11.10, 16:26
    Dali by sobie spokój ze świetami w listopadzie.
  • bei 06.11.10, 17:16
    Dekoracje sklepu na kilka tygodnie przed świętami to przesada, ale asortyment ozdób itp świątecznych dla mnie moze stac na półkach cały rok. Przed samymi świetami- w grudniu- jest zawsze dużo wydatków. Cieżko jest wtedy wyskrobać z portfela na te ozdóbki, nawet czasu nie mamy na bieganie za nimi i szukanie. Dobrze jest spokojnie je poprzeglądac, powybierac, niesć do domu bez choinki pod pachą i karpiem w siatce.
  • malila 07.11.10, 07:24
    Najchętniej kupowałabym ozdoby świąteczne w styczniu i lutymwink
    --
    tak wielu mesjaszy wie wszystko o wszystkim,
    no to czemu ich wizje skłócają wyznawców tak?
  • madeleine.b 06.11.10, 17:15
    z mikołajem i ciężarówkami. Od tego momentu zaczyna się dla mnie okres przedświąteczny ;P
    --
  • roztoczanka 06.11.10, 17:18
    ja też bardzo lubię tę reklamę i wprowadza mnie ona w dobry nastrój to będą pierwsze święta Mikołajka 30 V
  • laminja 08.11.10, 15:09
  • sadosia75 06.11.10, 17:23
    Nie lubie takich atrakcji. za to czekam niecierpliwie na pierwszy snieg i zapalenie lampek w miescie. smile
    --
    "Mąż ma 3 siotry-komunistki.. (...) Chciałam kupic mieszkanie deweloperskie, bo wiem co to znaczy mieszkac w mieszkaniu z wielkiej plyty, gdzie z rur wyłażą pasożyty"
    Made by Trampionka
  • czar_bajry 06.11.10, 18:18
    W Leclercu na Bielanach już są wystawione ozdoby świątecznebig_grin
  • iza232 06.11.10, 18:24
    W Lidlu już we wrześniu były pierwsze mikołaje czekoladowe i pierniki i marcepanowe świąteczne słodycze.
  • denea 07.11.10, 11:23
    iza232 napisała:

> W Lidlu już we wrześniu były pierwsze mikołaje czekoladowe i pierniki i marcepa
    > nowe świąteczne słodycze.

Tak jest. Poczułam się lekko skonsternowana rykiem mojego dziecka, że ono chceeeee czekoladowego mikołaaaajaaaa ! No żesz kurde, pod koniec września ?? No dobra, może to był początek października, ale i tak w szoku byłam smile
    Teraz już się zaczynają świąteczne ozdoby, prezenty itd we wszystkich chyba sklepach.
    --
    Marta powinna powiedzieć stryjowi, gdzie pochowani są jej rodzice, bo biedak od miesięcy błąka się z wieńcami po Warszawie... (z sieci)
  • broceliande 06.11.10, 19:48
    W Lidlu Mikołaje i kalendarze adwentowe są od połowy października.
    --
    Kura podchodzi do stołu i mówi:
    "Tu radość,
    gdy kura u stołu tak punktualna!"
  • jacksparrow1 07.11.10, 05:08
    A moze byc Mikolaj?Dodatkowo jakies inne ozdoby wiekszych gabarytow.Co do choinki to nie jestem w 100% pewna.Jezeli to moze byc to pierwszy Mikolaj pojawil sie w polowie sierpnia - siec sklepow COSTCO.smile
    NIe robie nikogo w zabe - od 3 lat juz taki proceder widuje i mnie bawi - pierwszy raz zszokowalo a teraz juz bawismile
  • fabryka.lodow.napatyku 07.11.10, 05:27
    ale co dziwnego?u mnie juz sa od dawna, nie wiem od kiedy, bo tydzien temu juz byly.
    Dzis zakupilam ozdoby w roznych odcieniach rozu, a co, bedzie w tym roku na rozowo
  • kufferrek 07.11.10, 09:22
    Na Szembeka w Warszawie na jednym ze stoisk z bielizną dziecięcą stoi Mikołaj smile
    Moje dziecko się ucieszyło jak zobaczyłosmile
  • hayet 07.11.10, 09:58
    u mnie w galerii ursynow, kwiaciarnia wystawila juz choinke i jakies stroiki, swiecie i inne gadzety swiateczne ma w sprzedazy
    no i coca cola z mikolajem tez na polkach stoi
    w innych, duzych sklepach nie bylam to nie wiem nawet
  • solaris31 07.11.10, 10:01
    w lidlach słodycze swiąteczne są od dawna.

w kauflandzie ozdoby choinkowe i choinki pojawiły się jeszcze prze 1 listopada uncertain

sklepy jeszcze ozdobione nie są.
  • kawka74 07.11.10, 10:21
    Zobaczymy.
    W każdym razie telewizja już jest gotowa do świąt - zauważyłam dwie reklamy z udziałem Mikołaja, choinki i innych świątecznych akcesoriów.
    Mnie to zupełnie nie przeszkadza, powiem więcej - pomaga przetrwać ohydny listopad i paskudny początek grudnia.
    --
    Nie twierdzę, że wycieczka do mleczarni panią wyleczy, ale wielu marnie zarabiających robotników nieźle się ubawi.
  • klubgogo 07.11.10, 10:31
    Ja obstawiam przyszły weekend, po święcie niepodległości. Będzie miło ze świątecznymi lampkami.
  • yoka1 07.11.10, 10:51
    w Rossmannie i Pepco już można kupić ozdoby świateczne
  • olakociak 07.11.10, 10:54
    W Gdańsku w Rossmannie koło Lotu wiszą już sztuczne girlandy świerkowe z lampkamismile
    Jak wczoraj wieczorem wracałam z roboty to przyuważyłam.
    Dziwnie tak, mogliby poczekać tak chociaż do 20.11.
  • denea 07.11.10, 11:28
    Bardzo lubię te jarmarczne światełka w sklepach, ozdoby, stroiki.
    Powód jest prosty: przedświąteczna atmosfera - choćby i trwała zbyt długo - pozwala zapomnieć o tej cholernej, wiecznej ciemnicy, która teraz panuje. Łatwiej mi to znieść jak widzę światełka, bombeczki i cały ten kram smile
    Nie przez przypadek Boże Narodzenie (czyli mniej więcej to samo, co dawne pogańskie święta) jest o tej porze roku. Najtrudniejszy w roku dla człowieka czas przypada na przygotowywania do największych w roku świąt. Co rozprasza w moim odczuciu te masakryczne mroki uncertain
    --
    >>Prezes wrocil do swojej roli(...) jak do starego wygodnego fotela i z widoczna przyjemnoscia wierci na nim posladkami. W calym kraju slychac teraz glosne plaskanie (to nabrani ludzie wala sie w czolo) oraz wielkie ziuuuuu - to koncyliacyjne 46% zjezdza do zelaznego 25%.<< Cherry.coke
  • emilly4 07.11.10, 12:11
    ...dynie na Halloween gryzly sie z czekoladowymi balwankami. Jak tylko Halloween sie skonczylo, juz 01/11 zmieniono dekoracje ze straszydel na Mikolaje, a dynie na swiateczne puddingi. Cale centra handlowe wygladaja jak z bajki. Choinki podwiesznae pod sufitem, wszedzie lampki-bosko. Domki Mikolaja, spiewajace balwany- cuda na kiju.
    Choinki stoja juz w centrum miasta, ale jeszcze nie przystrojone. W miescie wisza tez girlandy i lampki na drzewach...swieta tuz tuz wink A w radio mowili, zeby juz zaczac swiateczne zakupy, bo jak w zeszlym roku, 30 listopada to ostatni dzwonek smile
    Ale z doswiadczenia wiem, ze tak bedzie. Przed Wigilia nie kupie nawet ubrusu na stol. Tak jak bylo ze strojami na Halloween, tydzien przed 31.11 nie bylo nic.
    --
    "Jeśli spotkasz się z zarzutem, że poleciałaś na jego pieniądze, powiedz, że po pierwsze to absurd, a po drugie, że jeżdżąc kabrioletem porsche, SAM się o to prosił..."
    M. Czubaszek
  • katka_tk 07.11.10, 17:48
    U mnie na osiedlu w jednymz mieszkań stroi choinka do samego sufitu ubrana świątecznie z lampkami!!! O mało nie spowodowałam wypadku jak to zobaczyłam a akurat prowadziłam samochód, a było to w zeszła sobote"big_grin
    --
    http://lb1m.lilypie.com/f0FTp1.png
  • jkl13 08.11.10, 13:50
    Ubrane choinki zobaczyliśmy już w piątek, 5 listopada. A od 2 listopada towar świąteczny (bombki itp.) leżał sobie na półkach.
    Podobnie w Makro - 2 listopada znicze były już na stoiskach wyprzedażowych, a tuż przy wejściu królowały mikołaje i wieeelkie bomby choinkowe.
  • ewelsia 08.11.10, 14:09
    A ja dzisiaj kupiłam w Biedronce taką kulę szklaną z pozytywką, zawsze chciałam mieć coś takiego........smile
  • tysia77 08.11.10, 14:20
    Ikea już ma dekoracje świąteczne,w Tesco też już zaczynają.
  • laminja 08.11.10, 14:22
    W warszawskiej Arkadii już jedną widziałam :p

koszmar...
  • peggy_su 08.11.10, 14:36
    W leroy merlin w Arkadii w piątek wygładali swiąteczny asortyment - ozdoby, choinki itepe.
    W tesco już sprzedają świąteczne słodycze, te wszystkie bombki z Lintd, prezenciki Rafaello, troche mikołaji...
    Nawet w małym sklepiku koło mojej pracy juz od tygodnia mają kalendarze adwentowe.
    W sumie już przywykłam że zaczyna sie zaraz po wszystkich świętych. Przed 2 listopada by mnie to raziło, po - juz nie.
    --
    -----------------
    ja też czekam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.