Dodaj do ulubionych

pi...nie o Szopenie;)

22.02.11, 19:56
www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/315200,MSZ-zajal-sie-sprawa-wulgarnego-komiksu-o-Chopinie
No dziewczyny, zagrała w Was estetyczna strona waszej natury?winkp
--
"Nihilizm to poza, a nie doktryna. Proszę spróbowac postawic świeczkę pod jądrami nihilisty, a przekona się pan, jak prędko zobaczy światło egzystencji"

Andreas Corelli
Edytor zaawansowany
  • marzeka1 22.02.11, 20:14
    Słuchałam wyjaśnień "tfurcy" tego "dziełka, wyjątkowo żałośnie tłumaczący się pan. Mnie tam tylko dziwi, że w MSZ czy ambasadzie nikomu na poziomie podejmowania decyzji i czytania (bo chyba ktoś wcześniej to czytał?) nie zapaliła się czerwona lampka???
  • iuscogens 22.02.11, 20:21
    To jest jeszcze lepsze niż bączki na prezydencje wink
    swoją drogą chyba z kadrami MZS coś nie tak, jakiś czas temu głośno było o córce Rostowskiego, potem ten młodzian ze stringami na hełmie podczas wizyty w Afganistanie. Może to trochę tłumaczy oryginalne pomysły MZS??
    --
    Gdziekolwiek byś szedł, hej pójdę tam i ja!
  • ylunia78 22.02.11, 22:50
    jak to usłyszałam o mało z fotela nie spadłam.
    Dziwi mnie,ze nikt nie widział tego komiksu????!!!!Jakoś do mnie to nie przemawia.No ale tak....co tam?podatnicy zapłacą jeszcze raz te 100tysia za kolejny "komiks"
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmf4mewjv9.png
  • mrowka75 23.02.11, 23:39
    nie sądze by ktoś to wcześniej czytał
    --
    Rafał, Ula i Tosia czyli dzieci...http://forum.chusty.info/forum/image.php?type=sigpic&userid=4715&dateline=1287036478
  • volta2 23.02.11, 10:09
    życzyłabym sobie, by po czymś takim jednak poszła dymisja kogoś z tej placówki lub zwolnienie osoby bezpośrednio podpisującej się pod czymś takim, zapwene bez czytania wcześniej.
    i opinia publiczna powinna dowiedzieć się, kto lekką ręką machnął na te 30 tysi juro.

sam pomysł, może miał być ożywczy i młodzieżowy, jednak w wulgaryzmach icw...oholokauście mocno przesadzony. zwłaszcza, że za pieniądze podatników...

no ale jak 20 latkowie mają w msz posady doradców, to chyba łatwo się domyślać, jak kompetentni są ci, co im się doradza.

swoją drogą ostatnio towarzysko mi mocno po drodze z paroma osóbkami z msz i takich ksenofobów, rasistów i nierobów na swej drodze nie spotkałam.
  • adwarp 23.02.11, 10:31
    Pan autor fajny, nie wiedział,że to ma "iść do szkół"...,
    tzn,że co jak do szkół, to nie halo, ale jak młodzież czyta w domu, to jest ok?smile
  • iuscogens 23.02.11, 21:51
    Jakaś plaga debili czy co??
    Zimo wyp...
    --
  • marzeka1 23.02.11, 22:32
    BARTOSZ T. WIELIŃSKIPolscy kołtuni mielą komiksy- czyli komentarz "światłego" dziennikarza.
  • iuscogens 23.02.11, 22:41
    Kurcze, jestem widać kołtunem, bo nie rozumiem tej "sztuki"...
    niesamowite do jakich absurdów można się posunąć, żeby tylko zmniejszyć krytykę ulubionej opcji politycznej
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka