• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

restauracje po kuchennych rewolucjach? Dodaj do ulubionych

• 05.03.11, 22:10
    J.w. czy odwiedzil ktos ktoras z restauracji po kuchennych rewolucjach?
    Zaawansowany formularz
    • 05.03.11, 22:15
      Po tym co oni prezentują zazwyczaj na początku programu jakoś nie mam ochoty ich odwiedzać. Brrrr!
      --
      Nieprzestrzeganie prawa w naszym państwie ma niestety również dobre skutki.
      • 06.03.11, 00:00
        Jedną mam pod nosem. Co i rusz przynosza mi ulotki. Jakoś nie widzę dan proponowanych przez MG. Nie zamierzam tam zaglądać
        Do jednej żałuję, że nie weszłam smile bo zapowiadała się ciekawe przed rewolucjami
        --
        miszmasz-marghe.blogspot.com/
        i
        malutki-kuchcik.blogspot.com/
        • 06.03.11, 00:05
          Moja siostra była w jednej. Podobno syf masakryczny ,żarcie dramatyczne...

--
          Ostatnio też była tu jedna pani (a może nawet dwie!!!), co pod zwierzęcymi
          nikami tropiły pewną ptaszynę-jakieś takie pacynki czy cośsmile
          ledzeppelin3
    • 06.03.11, 00:48
      ja się wybierałam do Franza Josefa w Katowicach (dawniej Patria-lokal z tradycją). Niestety nie dotarłam bo ogłoszono upadłość (ludzie bardzo sobie chwalili galicyjską kuchnię która tam była podawana, ale właściciel nie miał głowy do biznesu i zarżnął kurę - jajek nie będzie)
      • 06.03.11, 01:51
        na bemowie w warszawie bylo w czesniej ok teraz jest bardzo dobrze.
        nie trzeba szukac tych po rewolucji wystarczy isc do resteuracji gessler u fukiera w warszawie,bardzo dobra resteuracja takze te ktore zmienia tez sa spoko.
        • 06.03.11, 07:05
          a mi sie wydaje, ze niektorym nawet gesslerowa nie pomoze

jak ktos nie widzi brudu w kuchni i nie przeszkadza mu odgrzewanie obiadow gosciom w mikrofalii to po gesslerowej tez w koncu wroci do zlych nawykow- bo bardzo trudno taki stan rzeczy utrzymac

tak samo nie wierze, ze kobiety po telewizyjnych metamorfozach zmieniają sie az tak bardzo, skoro przez 40 lat nie czula potrzeby i ochoty do malowania i chodzenia do fryzjera to po metamorfozie wczesniej czy pozniej tez jej sie nie bedzie chcialo
          --
          ---------------------------------------------------------------
          kaczka to nie ptak, kaczka to kaczka
          • 06.03.11, 08:33
            Tak,my byliśmy(Kraków)
            idąc tam nie mialam pojęcia,że tam buszowała Magda Gessler,zorientowalismy sie dopiero na miejscu.
            Z tego co wiem,to przez zwrócenie przez MG uwagi kelnerowi,że tu jest brudny stół(pod blatem),on rzucił wszystko ,mówiąc ,że nie będzie robił dwa razy tego samego i wyszedl z programu-i z pracy..Emisja miała być około lutego,ale nie widzialam jej,nie wiem czy byla..

Bylismy w niedziele,była masa wolnych stolików,na naszym była serweta POPLAMIONA BARSZCZEM-czysta,ale z plamą wielką.I nikt jej nie zmienił-dla mnie szok.
            Przewaznie czepialabym sie w tej sytuacji,ale machnęłam ręką,skoro Magda nie pomogła to...Niektorzy sie niczego nie nauczą.
            Ale jedzenie była dobre,chociaż ceny wyższe niż na stronie internetowej-mieli"od dzis"nowe menu i nowe ceny"Hmmm..

A na allegro widziałam,że ta restauracja jest na sprzedaż..

--
            Historia małej Emmy Marii
            Emka smile
            http://img362.imageshack.us/img362/5382/img7028tl9.jpg
            • 06.03.11, 08:44
              Byłam ostatnio w knajpie, w której kręcony był program . Chyba p. Gesler nie pomogła. Zamówiłam enchiladę. Gorące było tylko naczynie, danie w środku ledwo ciepłe ( mikrofalę powinni wyrzucić na bruk). Za to grzane piwo było pyszne .....
              --
              Poddasze...

brawo
        • 06.03.11, 10:50
          o której na Bemowie mówisz/piszesz?
    • 06.03.11, 11:04
      Ja widziałam tylko 1 odc. programu, kręcony w barze/restauracji, która często odwiedzam, bo mieści się w biurowcu, w którym pracuję.
      Po "rewolucji" pozostał tylko wystrój, natomiast zniknęły drogowskazy i reklamy zapodane przez Gessler w trakcie programu.
      Co do zmian kulinarnych - ja tam tylko sałatkę czasem kupuję, bez sosu, który Gessler skrytykowała, więc nie wiem, czy się poprawiłwink
    • 06.03.11, 11:22
      Wykorzystalam wyjazd na Podlasie i odwiedzilam "restauracje" Weranda (jakos tak) w Mrozach. W KR zrobili mi smaczka na pieczonego kurczaka, obawiam sie ze ten ktorego nam podano piekl sie od czasu wizyty pani Gessler. Niefajne

Swoja droga w Polsce nie ma tradycji chodzenia do knajp, wiec cienko przeda.

Polecam natomiast bar chinski na Karabelli (W-wa Bemowo) ktory wizyty pani Gessler nie potrzebuje: tam zawsze jest smacznie i gwarno , pomimo ciulowatego wystroju i braku reklamy
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.