Dodaj do ulubionych

Reklama w internecie czyli wyskakujące okienka

10.03.11, 00:08
Która z was potrafi zarejestrować jaka firma i jaki produkt jest reklamowany w momencie, kiedy chcecie coś szybko sprawdzić i zamiast tego wyskakuje wam jakieś okienko?
Bo ja nie widzę nic oprócz poszukiwanego krzyżyka i przekleństwa pod nosem. A jeśli niechcący zobaczę produkt, to już wiem, że go nienawidzę i mam go w d...pie.
Kiedy reklamodawcy skumają, że w internecie robią sobie wrogów nachalną reklamą?
Mam Mozillę, zmieniłam specjalnie przez te pie....ne wyskakujące okienka. Jest ich mnie ale jednak co jakiś czas wyskakują. I wtedy mam ochotę wziąć siekierę i rąbać na oślep.
Czy te ich badania ciągle twierdzą, że jest inaczej, fajniej?
--
"Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu"
Edytor zaawansowany
  • sebaga 10.03.11, 00:28
    mam te same przemyslenia... zawsze szukam krzyzyka, a jak nie moge znaleźć, nienawidze reklamy dwa razy bardziej. I tez nie kumam, czemu oni to robią, to żadna reklama, jak mi sie we łbie zakoduje taka reklama to tylko negatywnie i nic nigdy nie kupie takiego, dla zasady...

nie wiem czy robia jakies badania, ale chyba nie, bo raczej wiekszosc nienawidzi tej taktyki...

--
    "Cóż, zjadliwych zmij pełno w ludzkim gąszczu charakterów"
    "Targa me trzewia prostactwo i chamstwo"
    by poli.mama
  • madame_zuzu 10.03.11, 06:55
    ...a jak juz znajdziesz ten nieszczęsny krzyżyk, to on zaczyna uciekać przed kliknięciem. Mnie jeszcze drażnią reklamy, które nagle, zza węgła wyskakują do mnie z ryjem na cały regulator.
    Oczywiście nie jestem w stanie zapamiętać co reklamuje ten pop up, bo oczy mam zalane krwią.
    --
    http://farm6.static.flickr.com/5131/5431298334_a75217ea4e_t.jpg
  • feel_good_inc 10.03.11, 08:14
    mathiola napisała:
    > Która z was potrafi zarejestrować jaka firma i jaki produkt jest reklamowany w
    > momencie, kiedy chcecie coś szybko sprawdzić i zamiast tego wyskakuje wam jakie
    > ś okienko?

Dżizas krajst, przecież mamy 21 wiek!
    Firefox + adblockplus.org/en/
    lub
    Opera + addons.opera.com/addons/extensions/details/noads/1.0.8/?display=en
    albo jeden z rozmaitych programów jeżeli ktoś lubi jeść tłuczone szkło albo używać Internet Explorera.

--
    > Na pewno potrafisz sie na to zdobyc, wszak niewierzacy to w
    > ogolnosci porzadni ludzie.
  • mathiola 11.03.11, 10:31
    > Dżizas krajst, przecież mamy 21 wiek!
    > Firefox + adblockplus.org/en/
    > lub
    > Opera +
    rel="nofollow">addons.opera.com/addons/extensions/details/noads/1.0.8/?display=en

co nie zmienia mojego pytania o sensowność wydawania kasy na coś, czego odbiorca nie chce, nienawidzi i stara się wszelkimi sposobami zlikwidować z pola widzenia wink
    --
    "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu"
  • ylunia78 11.03.11, 10:33
    na szczęście brat zrobił tak,że te reklamy mi nie wyskakuja przed nosem....wink
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmf4mewjv9.png
  • asiaiwona_1 11.03.11, 10:41
    czy na macowskim safari też się da to obrzydlistwo usunąć?
    --
    http://gify.klimacik.pl/mini/1850.gif

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka