plamy po oliwce, kremie, balsamie - jak usunąć? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • mam pytanie jak w tytule
    zrobiłam przegląd ciuszków dzieci na wiosnę i lato
    i tak:
    - czapeczki po córce mają paskudne żółte odbarwienia po oliwce jak walczyliśmy z ciemieniuchą
    - koszulki letnie biała i drukowane mają zażółcenia dookoła szyjki od balsamu do/po Opalaniu (nie widziałam tego latem po powrocie z urlopu, a smarowałam małą często, wiadomo)
    - bluzeczka ma plamy po kremie emolium , młoda chciała być samodzielna i pozwoliłam jej sie samej smarować po czym resztę sprawnie wsmarowała w bluzkę

wszystkie rzeczy są z bawełny część kolorowej
    próbowałam Vanisha różowego , Vanisha białych garanuelk - moczyłam w tym roztworze, na koniec nieco rozcieńczonego Domestosa na te żółte plamy, boje się czy to nie zaszkodzi skórze dziecka i tkaninie, na razie wszystko bez efektu sad
    ale chcę większość z tych rzeczy dla drugiego dziecka, a wygląda to niechlujnie sad
    a ostatnie bluzeczka to śliczny prezent od ciotki, kótra nas często odwiedza a przywiozła ją z Belgii
    wiec mam chęć je ratować
    a prałam już dwa razy i bez skutku sad

macie jakieś patenty na takie żółte plamy po oliwce/balsamie?
    Będę wdzięczna za porady kiss
    --
    www.pomoz-amelce.pl/

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.