Dodaj do ulubionych

Od kiedy ferie świąteczne ?

18.04.11, 18:11
Czy któraś z Was ma dziecko w podstawówce i wie od kiedy zaczynają sie ferie świateczne ?
I kiedy dzieci wracają do szkoły po swiętach wielkanocnych ?
Edytor zaawansowany
  • 18.04.11, 18:14
    21-26 kwietnia

--
    "Kiedy inni mają wobec człowieka oczekiwania, których nie jest sposób zrealizować, musi on na nowo wyznaczyć swoje cele i iść własną drogą. Dzięki temu przynajmniej ktoś będzie zadowolony"
  • 18.04.11, 18:18
    Tzn że w czwartek już nie idą do szkoły i wracają 27 kwietnia na zajęcia?
    dużo coś tego wolnego hymmm
  • 18.04.11, 18:23
    tez byłam przekonana,że wracają we wtoreksad
  • 18.04.11, 18:35
    Podałam info niżej.
    Tak, wracają w środę a wolne mają od czwartku włącznie.

--
    "Kiedy inni mają wobec człowieka oczekiwania, których nie jest sposób zrealizować, musi on na nowo wyznaczyć swoje cele i iść własną drogą. Dzięki temu przynajmniej ktoś będzie zadowolony"
  • 18.04.11, 18:24
    Porażąjące!

Aż całe cztery dni, bez soboty i niedzieli.

www.holidaylettings.co.uk/resources/owner-advice/successful-marketing/uk-school-holidays-dates-for-2011-2012/a-1-31-2055/
    --
    wink
  • 18.04.11, 18:32
    Tak mam wpisane do zeszytu i podane na zebraniu.

Mnie w tym roku ręce po kolana opadły. Syn ma taki przedmiot, ważny przedmiot, którego ponad miesiąc nie było. Przedmiot wypada w czwartek, raz w tygodniu.
    Najpierw raz nie było pani. Potem były rekolekcje (wtorek-czwartek), po nich egzamin gimnazjalny (znów wtorek-czwartek) a teraz ferie (znów od czwartku). Kur...cza mać!!!!

--
  • 18.04.11, 18:25
    21.04 do 4.03
  • 18.04.11, 18:40
    roku następnego?

--
  • 18.04.11, 18:43
    Wracają po weekendzie majowym. Dyrekcja wykorzystuje w ten sposób dni które może dowolnie zagospodarowac.
  • 18.04.11, 18:54
    łikend tongue_out majowy w marcu ?
    --
    everything gardens
  • 18.04.11, 18:34
    Wiosenna przerwa świąteczna (Święta Wielkanocne w 2011 roku) rozpocznie się 21 kwietnia 2011 roku i potrwa do 26 kwietnia 2011 roku, jako że dni tygodnia przypadające na początek (czwartek) i koniec (wtorek) ferii wielkanocnych nie sąsiadują z dodatkowym okresem wolnym od zajęć, to zakres 21 kwietnia 2011 roku - 26 kwietnia 2011 roku jest jednocześnie rzeczywistym okresem ferii wielkanocnych.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.