• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Jakies nowe fajne seriale?

• 22.04.11, 23:26
    Wszystkie fajne, które oglądałam się pokończyły niestety. Czysta krew, V, Walking Dead. Housa już nie moge oglądac. Sledzę co drugi - trzeci odcinek, powrot trzynastki bez sensu - chyba zupelnie zrezygnuję. Śledziłam też mentalistę, ale tylko te odcinki ze wzmianką o czerwonym johnie, ale mentalista tez sie chyba juz skoczył. Obejrzalam niecały pilot The killing, może dzisiaj skończę, ale nie wiem jeszcze czy serial mnie wciągnie. Trochę mi się z miasteczkiem Twin Peaks kojarzy. Trafiłyście na coś fajnego ostatnio?
    --
    Przepraszam, gdzie jest główna?
    Edytor zaawansowany
    • 22.04.11, 23:51
      The killing i Borgias.
      ------
      Milcz, albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia.
      • 23.04.11, 00:01
        o czym jest ten borgias?
        --
        • 23.04.11, 00:16
          sueellen napisała:

> o czym jest ten borgias?

domyslam sie, ze o wspanialej rodzinie Borgia....

--
          Failure is ALWAYS an option
      • 23.04.11, 00:48
        skonczylam pilot the killing - strasznie dlugi - mam ndzieje ze reszta po 45min? Dlatego wlasnie lubie seriale, - filmy mnie denerwuja bo są długie i nie wytrzymuje do konca z roznych powodow.
        The killing calkiem calkiem, wreszcie aktorzy tacy zwykli, niewymuskani, zadni lalusie no i koncowka pierwszego odcinka sprawila ze mam ochote na wiecej.
        --
    • 22.04.11, 23:54
      Big Bang Theory
      Cougar Town
      Modern Family
      Outsourced
      NOVA documentaries (PBS)
      The Office
      30 Rock
      --
      This communication, including attachments, is for the exclusive use of addressee and may contain proprietary, confidential or privileged information. If you are not the intended recipient, any use, copying, disclosure, dissemination or distribution is strictly prohibited. If you are not the intended recipient, please notify the sender immediately by return mail and delete this communication and destroy all copies.
      • 23.04.11, 09:14
        The Big Bang Theory nowy nie jest ale jest zajebisty smile po naszemu przetlumaczono "teoria wielkiego podrywu" niestety nie wiem czy na jakimkolwiek polskim kanale jest dostepny, teraz juz chyba czwarty sezon tego leci, ogladam w necie.
        ciekawy jest The Event - 17 odcinek 1 serii wiec mozna nadgonic nie bede spoilerowac o co chodzi, ale jak ktos lubi klimaty archiwum x przemieszane z TAKEN to sie wciagnie, swoja droga Taken - wybrancy obcych tez ponoc leca od poczatku na AXN albo Sci Fi, tez jest fajny.
        No i nowy HBO walka o tron wyglada zachecajaco chociaz jest dosc brutalny i chyba nie dla wszystkich wymuskanych emam smile
        niestety stargate universe chyba zakonczy swoja dzialalnosc na pierwszym sezonie, a szkoda bo byl dobry, setki racy lepszy od poprzednich sg lacznie z filmami smile
    • 22.04.11, 23:58
      Mentalista się skończył?
      Chyyyba jednak nie.

"Chirurgów" pasjami oglądam. Zerkam na zdesperowane kury domowe. I to by było na tyle
      Innych dobrych seriali nie znam.
      --
      miszmasz-marghe.blogspot.com/
      i
      malutki-kuchcik.blogspot.com/
      • 23.04.11, 00:17
        gra o tron juz po pierwszym odcinku mne wciągneła.spartakus od nowa leci i to tez moge polecicwink. wiele zalezy od tego jakiego typu seriale lubiszsmile --
        gdybyś mówił językami ludzi i aniołów a internetu byś nie miał..smile
        • 06.09.11, 16:37
          to sie zle konczy chyba, co? nie lubie takich przywidywalnych historii. to prawie jak gwiezdne wojny
          --
          'powiedziałabym "odwal się stara prukwo"'
      • 23.04.11, 00:44
        Moze i nie skonczyl sie ale ja i tak ie ogladam wszystkich odcinkow - sledze tylkko watek czerwonego johna wiec czasem czekam i 3 tygodnie na cos nowego. Chirurgow probowałam - nie wciagnal mnie.
        --
    • 23.04.11, 01:34
      MAD MEN jest rewelacyjny i polecam z czystym sumieniem. do tego główny bohater jest tak piękny..
    • 23.04.11, 07:42
      1) modern family - komedia, śmieszy do łez
      2) united states of tara - obyczaj/komedia/dramat o kobiecie z wieloma osobowosciami
      3) breaking bad - dramat/akcja o nauczycielu, który zaczyna produkować narkotyki. MIóD!
      --
      *** you say I'm a bitch like it's a bad thing... ***
      • nip/tuck ogladalas? super serial. duzo zwrotow akcji, tematow tabu, w 3i4 serii niezly sie robi triller
        • 23.04.11, 13:04

the killing - obejrzałam 3 odcinki i robi sie coraz ciekawiej tak że polecam.

Oczywiście najlepszy z najlepszych ale nie nowy "prywatna praktyka" - duzo lepsza od chirurgów. Są to dalsze losy Adison ,ex żony Dereka z Chirurgów własnie. Niedawno wszedł nowy serial twórców właśnie chirrurgów i prowatnej praktyki - "off the map" - też o lekarzach. Oglądam - mam słabość do medycznych seriali.

• 23.04.11, 19:12
            Ja tez wlasnie obejrzałam, ale przegapiłam kilka scen i w koncu nie wiem kto był na tym filmiku z seksem zbiorowym? Najpierw mysllam, że gwalcą Rosie, ale potem z kontekstu mi wyszło że to była jej przyjaciłka i że to wcale nie był gwałt (?)
            --
    • 23.04.11, 20:41
      Może nie nowe, ale mój "żelazny" zestaw: Brothers and Sisters, Chirurdzy, House (chociaż też ostatnio mam już dosyć), Lie to me, Mentalista, Bones, CSI (LV), The Big Bang Theory. Aczkolwiek jakbym miała wybrać tylko trzy z nich, to B&S, Bones i CSI smile
    • 23.04.11, 21:57
      Boardwalk Empire.
      • 23.04.11, 22:52
        mozyna napisała:

> Boardwalk Empire.

Ogladam tak co drugi odcinek - bardzo lubie Kelly Macdonald (The girl in the cafe - slodnie cudko filmowe smile ), ale jakos slabo sie w ten serial wciagam
        The Killing - zdecydowanie tak. Bardzo jestem ciekawa czy amerykanska wersja jest duzo slabsza od oryginalu. Jesli jest to oryginal musial byc faktycznie amazing, bo i to, co widze jest swietne.
        Zaczelam ogladac Mildred Pierce glownie ze wzgledu na Kate Winslet - troche za mroczne jak dla mnie, okropnie przygnebia momentami ale wydaje sie byc bardzo przyzwoitym serialem.
        Mad Men - oczywiscie! Bezkonkurencyjny smile
        Czasem jeszcze rzuce okiem na starego Dextera ale jakos nigdy az tak mnie nie wciagnal jak niektorych moich znajomych.
        Stricte medycznymi i policyjnymi (procz The Killing) narazie "rzygam", za duzo tego bylo w ostatnich latach - odczuwam wyrazne zmeczenia materialu wink
        • 24.04.11, 00:46
          fringe
          mad man - nienowy

--
          zawodowo
          • 24.04.11, 00:51
            aga_sama napisała:

> mad man - nienowy
            >

Wszystko kwestia w relacji do czego. Taka Coronation Street to juz chyba ponad 50 lat, wiec 5 sezon Mad Men jest dopiero w powijakach wink
            • 24.04.11, 08:32
              Nie wiem o co chodzi z tym madmanem...? Ogladałam pierwszy odcinek, nie skończyłam bo nudny jak flaki olejem. O co caman? policyjne typu zabili go i uciekł też mnie już irytują. Nie chce kolejnego mentalisty czy lie to me.

Wczoraj szwagierka gorąco polecała mi... plotkarkę. Obejrzałam 20 minut. Jezuuu, podobno sporo kobiet to ogląda - przyznawać się, która! tongue_out
              --
              • 25.04.11, 10:46
                Proponuję "mode na sukces" smile masz wszystko w jednym - romans ,kryminał ,komedie ,sajes end fikszyn...

--
                Ostatnio też była tu jedna pani (a może nawet dwie!!!), co pod zwierzęcymi
                nikami tropiły pewną ptaszynę-jakieś takie pacynki czy cośsmile
                ledzeppelin3
                • 26.04.11, 11:12
                  Rozumiem, że jesteś wierna fanką?
                  --
                  • 26.04.11, 11:27
                    ja? oczywiście smile

--
                    Ostatnio też była tu jedna pani (a może nawet dwie!!!), co pod zwierzęcymi
                    nikami tropiły pewną ptaszynę-jakieś takie pacynki czy cośsmile
                    ledzeppelin3
              • 26.04.11, 13:14
                policyjne typu zabili go i uciekł t
                > eż mnie już irytują

mimo wszystko polecam "Glinę", tak sprzed 4-5 lat, świetny Radziwiłowicz i całkiem dobry młody Stuhr www.tvp.pl/seriale/sensacyjne/glina
                poza tym "Licencja na wychowanie" mało reklamowany, puszczali to o zabójczej godz. 19, dzięki temu serialowi odkryłam na nowo Fraszyńską i zupełnie mi nie znanego Wiktorowicza www.filmpolski.pl/fp/index.php/1114294, to trzeba oglądać bardzo uważnie aby nie przegapić wszystkich perełek, na 100 odcinków może ze dwa były trochę słabsze, polecam do poczytania forum.gazeta.pl/forum/w,433,108167269,108167269,Licencja_na_wychowanie_.html

jeżeli lubisz naturalizm i mocne słowa wypowiadane przez mocnych (czasami tylko pozornie) mężczyzn to zerknij na Pitbulla www.filmweb.pl/Pitbull

do pośmiania Ranczo, szczególnie pierwsze dwie serie
                no i Ekipę, świetne kino pokazujące zaplecze polityki, doskonała obsada i reżyseria
                www.filmpolski.pl/fp/index.php/1218627

• 06.09.11, 20:11
                  o tak, Licencja jest genialna.
                  --
                  "Cóż, zjadliwych zmij pełno w ludzkim gąszczu charakterów"
                  "Targa me trzewia prostactwo i chamstwo"
                  by poli.mama
    • 25.04.11, 23:19
      Ja oglądam namiętnie "Zabójcze umysły" i "Zabójcze umysły: zbrodniczy zamiar", czyli Criminal Minds i Criminal Minds: Suspect Behavior. Bardziej na luzie, a taki, powiedziałabym, przyjemny w oglądaniu, jest "Castle". Polecam ogladanie ww w oryginalnej wersji językowej, np. na youtube.

A z nowych/nienowych to na Canal + właśnie zaczęła sie w zeszły czwartek 8 seria "Przez 24 godziny".
    • 26.04.11, 11:50
      zaczęłam Gre o Tron oglądac. Pierwszy odcinek bardzo obiecujący.
      --
      Daj mi Boże cierpliwość, byle nie siłę...
      bo kogoś zaj*bię
      • 26.04.11, 11:58
        madame_zuzu napisała:

> zaczęłam Gre o Tron oglądac. Pierwszy odcinek bardzo obiecujący.
        Drugi też dobry.
        Biorę się za książkę bo nie wytrzymam.
        --
        Nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej
        • 26.04.11, 14:18
          uwazaj, bo sie uzaleznisz a autor juz sie chyba znudzil saga bo o kolejnych ksiazkach ani widu ani slychu - wiekszosc fanow jest zdaje sie juz dosc wkurzona i angazuja sie w czeste potyczki slowne na oficjalnej stronie. sama nie czytalam ale mam znajomych ktorzy ksiazki i cala sytuacje znaja, z boku wydaje sie dosc smieszne smile
          i podobno nie nalezy sie specjalnie przywiazywac do glownych bohaterow bo autor ma w zwyczaju zabijac ich dosc niespodziewanie...
    • 26.04.11, 12:45
      Polecam Dollhouse (Dom Lalek). Mało znany (obecnie leci na Fox), 2 sezony i koniec, żadnego przeciągania na siłę, mnie wciągnąłwink
      Ja ostatnio obejrzałam Lostów, wszystkie 6 sezonów, nie mogłam się do nich zabrać, ale jak już zaczęłam, to w miesiąc łyknęłam całośćwink
      Teraz jestem na etapie 1 sezonu 24 godzin, niezły filmik. Jednocześnie łypię sobie jednym okiem na Jericho, ale średniawo jakoś, może będzie lepiej...
      Jestem wierna Desperatkom i Housowi, ale 7 sezony to już bardziej z sentymentu.
      Zabójcze umysły- jak najbardziej (niezobowiązująco, nie musisz bacznie śledzić od poczatku, bo każdy odcinek jest o innym psychopacie, więc luzik). Trzyma poziom już 6 sezonów, a Derek jest do schrupania, zresztą inni panowie takożwink na spin-off (Okiem Sprawcy) też się pewnie skuszę, choć tam już takich ciasteczek nie ma;-P
      Dexter- czekam na ciąg dalszy (6 sezon), a początki były ciężkie, namawiała mnie psiapsióła i jakoś jej uległam, ale dopiero od jakiegoś 7-8 odcinka 'zaskoczyłam'big_grin
      Mentalista- bardzo obiecująco na początku, potem baaardzo nudno, a kto jest Czerwonym Jasiem, to już sobie chyba tylko z ciekawości wygóglam, jak się seria skończy.
      Lie to Me- ciekawe, podobne do Mentalisty, ale zdecydowanie na wyższym poziomie, pewnie przez mojego ukoffanego Tima Rotha, który mi się od lat podoba jako facet i nie jestem w stanie odpowiedzieć- dlaczego?wink
      Polecam też 3-odcinkowy mini-serial: Zagubiony Pokój, zakręcony pozytywnie, fajnie się ogląda.
      Ja nowości Ci raczej nie podałam, bo lubię oglądać seriale dopiero, jak już jest kilka sezonów, bo się strasznie wciągam i nie wyobrażam sobie czekać na każdy odcinek 40-minutowy przez cały tydzieńwink

--

• 26.04.11, 12:55
        Zapomniałam jeszcze o Zaklinaczu Dusz (Ghost Whisperer) z prześliczną Jennifer Love Hewitt.
        A z komediowych super jest 'Moja rodzinka', angielski serial na Comedy Central.

--

• 26.04.11, 13:19
        Dom lalek - obejrzałam kawalek pierwszego odcinka. Nie zacwyciłam się, zwłszcza gra aktorska i jakoś tak nie bardzo te sceny jak z taniego horroru.

Jerycho szczerze polecam (1 sezon, bo drugi już zszedł na psy i nie skończyłam). Jeśli Cię wciągnie Jerycho, polecam Walking Dead.

Dextera ogladałam, faktycznie "zaskoczyło" dopiero po którymś odcinku. Przez pierwsze kilka się mordowałam, ale potem był świetny.

Desperatek nie jestem w stanie w ogóle ogladac, housa mam dosć. Lie to me i mentaliste ogldalam Mentalista ciekawszy moim zdaniem, lie to me dałam spokój.
        --
        • 28.04.11, 10:55
          sueellen napisała:

> Dom lalek - obejrzałam kawalek pierwszego odcinka. Nie zacwyciłam się, zwłszcza
          > gra aktorska i jakoś tak nie bardzo te sceny jak z taniego horroru.

No bo oni grają lalki, to trochę tak musząwink
    • 26.04.11, 12:56
      The Event, The Killing, Gra o tron - suuuper jak dla mnie; ze starych dla mnie nr jeden - Babylon 5. I oczywiście Justified, Sons of anarchy albo Shields jeżeli lubi się seriale obyczajowe.
    • 26.04.11, 13:05
      True Blood zaraz się zacznie znowu więc spoko smile.
      Z nowszych: The Killing, Shameless, Nikita nowa nawet niczego sobie. Jakoś nie moge się zabrać za Game of Thrones. Camelot taki sobie. Borgias ok.

--
      Saving people, hunting things... The family business...

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/IlNb6SuPMalgweVYwX.jpg
    • 26.04.11, 13:55
      Polecam Six feet under. Nie jest nowy ,ale warto obejrzec. Ostatnio szukalam jakiegos dobrego serialu i zaczelam ogladac Breaking bad i wciagnal mnie praktycznie odrazu. Niestety zostalo mi juz tylko pare odcinkow do konca. Weeds tez jest godny polecenia.
      --
      http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_23436.gif
    • 26.04.11, 14:34
      Oglądamy ostatnio z mężem ostatni - 8 sezon "24 godzin". Po obejrzeniu kilku sezonów za każdy kolejny zabierałam się z niechęcią, bo już miałam dość tych samych akcji i tych samych zdań wypowiadanych przez Jacka Bauera, ale mimo wszystko po paru odcinkach wciągałam się maksymalnie.
      8 sezon zapowiada się całkiem obiecująco. Jest znacznie lepszy, niż 7.

Kiedyś namiętnie oglądaliśmy "CSI: LV", ale znudziło się. Jednak jeśli lubisz takie klimaty to polecam.

Widziałam, że nie spodobał ci się "Lie to me". Ja akurat bardzo lubię ten serial. Dla odmiany "Mentalista" mnie w ogóle nie powalił na kolana. "Lie to me" oglądałam na Canal+. Teraz w tym czasie puszczają "24h".

Z komediowych uwielbiam "Jak poznałem waszą matkę" i "Dwóch i pół".

Jednak najbardziej na świecie kocham komediowe seriale brytyjskie, jak "Co ludzie powiedzą", "Pan wzywał milordzie?" itp.smile

--
      http://www.suwaczki.com/tickers/3i49k6nlujw4q7cm.png
    • 26.04.11, 17:18
      Fringe - nie jestem fanka takiej tematyki ale ten serial mnie wciągnął
      The Good Wife - chyba w tej chwili mój ulubiony smile
      --
      „Na boisku to ja w ogóle nie myślę, czyli można założyć, że jednak gram po polsku.”
      by Ebi Smolarek
    • 26.04.11, 19:13
      Shameless -rewelacjasmile własnie skończył sie pierwszy sezon ,więc ciurkiem mozna obejrzećwink
      Camelot -faktycznie taki sobie
      Gra o tron -baaardzo ciekawe ,ale to dopiero dwa odcinki

aaa i Episides miło zakoczyło
      • 26.04.11, 21:18
        deadwood
        nie sądziłam, że spodoba mi się western
        --
        zawodowo
        • 06.09.11, 16:12
          ‘mildred pierce’ z kate winslet ma być na hbo od 19 września smile materiały prasowe brzmiały bardzo zachęcająco smile
          • 06.09.11, 16:30
            Cyt
            Jednak najbardziej na świecie kocham komediowe seriale brytyjskie, jak "Co ludzie powiedzą", "Pan wzywał milordzie?" itp.smile

Ja też smile I "Hotel Zacisze" smile
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.