Dodaj do ulubionych

Wszystkie Polki zazdrozczą Wrocławiankom:

07.06.11, 11:11
"Najlepsi KOCHANKOWIE w Polsce mieszkają we WROCŁAWIU. Średni stosunek trwa tam najdłużej, około 18 minut." Jak długo kochają Polacy

Dolnośląskie 18 min
Lubuskie 17,8
Zachodniopomorskie 17
Pomorskie 16,7
Opolskie 16,5
Łódzkie 16
Wielkopolskie 15,8
Kujawsko-Pomorskie 15
Mazowieckie 14,8
Małopolskie 14,5
Śląskie 14
Podkarpackie 13
Lubelskie 12,7
Warmińsko-Mazurskie 12,5
Podlaskie 12,4
Świętokrzyskie 11,5
www.se.pl/kobieta/zdrowie-kosmetyki/najlepsi-kochankowie-w-polsce-mieszkaja-we-wrocawiu_189449.html
Zawsze chciałam mieszkać we Wrocławiu.... teraz już wiem dlaczego. yyyy się rozmarzyłam.

Edytor zaawansowany
  • zona_mi 07.06.11, 11:21
    O taaak... smile

zona_wroclaw_mi

--
    - Ten pan Gérard Moncomble jest miły, ładny i fajny, ale szczerze mówiąc, dziwię mu się, że mówi po francusku. Przecież z angielskiego, polskiego i francuskiego to język polski jest najłatwiejszy!
  • venettina 13.06.11, 12:08
    Wszystkie Polki zazdrozczą wrocławiankom - jesli juz.
    Wszystke E-mamy wstydza sie za Laaise, ktora nie zna podstaw ortografii.
  • niceflower454 13.06.11, 12:25
    do venettina-raczej tylko Warszawianki zazdroszczą Wrocławiankom i reszcie.......
  • rosapulchra-0 13.06.11, 12:30
    Warszawianki to te przyjezdne, a warszawianki prawdziwe (z dziada pradziada) nie mają czego zazdrościć, tym bardziej wrocławiankom tongue_out
    --
    Gdy widzisz kogoś odpoczywającego pomóż mu.
    anielska.blog.pl/
  • pierwsza.obrotowa 07.06.11, 11:24
    U nas to trwa średnio 3 razy dłużej, a myślałam, że to jest poniżej średniej wink

--
    Przejdź na weganizm, żyj ekologicznie, aby ocalić Ziemię!
  • laaisa 07.06.11, 11:42
  • empeczy 13.06.11, 09:51
    a szwagier wujka mojego kuzyna ze strony ojczyma powiedzial ze on ze swoją partnerką to jeszcze dluzej potrafio!
  • ceide.fields 07.06.11, 11:25
    Równie dobrze można to rozumieć, że tyle czasu zajmuje wrocławiankom doprowadzenie flaczka do pozycji jako tak wyprostowanej. A w takiej sytuacji nie ma czego zazdrościć.
  • gryzelda71 07.06.11, 11:31
    big_grin
  • laaisa 07.06.11, 11:43
    piszesz o napływowych, albo tych z przedmieść?
  • papalaya 07.06.11, 11:49
    przecież wy tam wszyscy napływowi, zza Buga, Niemna i inne tajojki

nicht wahr putzenfrau?

--
    dobra rzona tem sie hlubi, gdy gotuje, co monż lubi
  • laaisa 07.06.11, 11:55
    Myślę, oczywiście nie obrażając rodaków, że statystykę podnoszą uroczy studenci z Konga, Nigerii czy innego Czadu. Tak, czy owak Wrocław stoi...na szczycie.
  • papalaya 07.06.11, 11:57
    wierzę ci na słowo, ja nie nie mialam z rzeczonymi panami do czynienia

Simona Mola też znałaś?

--
    dobra rzona tem sie hlubi, gdy gotuje, co monż lubi
  • laaisa 07.06.11, 12:01
    logika to coś na co masz alergię?
  • marychna31 07.06.11, 12:01
    > wierzę ci na słowo, ja nie nie mialam z rzeczonymi panami do czynienia
    preferujesz panów innych ras?
    --
    Jak długo należy karmić piersią
  • angazetka 07.06.11, 11:26
    Hm. A najdłużej równa się najlepiej?
    BTW najkrócej jest w tych województwach, które są bastionami PiSu... tongue_out
    --
    "Żeby on [Tusk] był takim dobrym premierem, jak jest fajnym facetem, to nie miałabym tych problemów przed przyszłymi wyborami, co mam." - Asia_i_p
  • katia.seitz 07.06.11, 12:41
    > BTW najkrócej jest w tych województwach, które są bastionami PiSu... tongue_out

Też miałam to skojarzenie big_grin big_grin big_grin Głosowanie na PO chyba sprzyja dobrym wynikom w tej dziedzinie...
  • iwles 07.06.11, 11:39

to minuty, a nie centymetry ? tongue_out

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • nutka07 07.06.11, 12:08
    Tez nie maja czego robic.
    A najdluzej nie rowna sie najlepiej wink
    --
    Chłop nie przypatruje się
    gestom, nie widzi w jakimś jednym słowie podstępu. To widzi tylko
    baba. Bo ona zawsze była tylko trucicielką. Nie ucinała łba mieczem.
    Baba jest wiecznym knucicielem!
    by j-50
  • jomat 07.06.11, 12:22
    Ponieważ Dolnyśląsk na Wrocławiu się nie kończy to myślę, że to te górskie klimaty tak na statystyki wpływają. Powietrze czyste, lasów dużo...wink
  • babsee 07.06.11, 12:48
    sie wie :0
    babsee- WrocLove
    --
    "Mniej nerwów mnie kosztuje izolacja od ludzi niż akceptowalne
    społecznie funkcjonowanie z nimi"( by Triss)
  • asia_i_p 07.06.11, 13:51
    Zazdroście nam, zazdroście . . .wink
    --
    Cierpię, ale jeszcze mam nadzieję,
    że przylecą piraci bombowcem
    i bogatym zabiorą pieniądze,
    a na pięknych założą pokrowce. (Kabaret Potem)
  • deodyma 07.06.11, 14:05
    czyli mam rozumiec, ,ze jesli para przeprowadzi sie np z woj mazowieckiego do Wroclawia, wtedy pan stanie sie lepszym kochankiem?big_grin
  • dalton78 13.06.11, 03:24
    nie wiedziałem, że tyle osób robi to ze .... stoperem ... kiedy ja dorosnę i jak prawdziwy maczo przed przygotuję stoper?? uruchomię go hmmm .... właśnie... kiedy?? kiedy zatrzymać to już nie będę pytał ale jak tu dorosnąć do tego profesjonalnego traktowania kobiet ... stoperem ....
  • noemi123 13.06.11, 05:30
    Wrocław znam z innej strony...
    Mieszka tam najbardziej podła,najbardziej zakłamana, chora emocjonalnie dziwka, żonà gliniarza, baba, ktòrà usiłowała zniszczyć mnie w oczach męża. Baba parajàca się prostytucjà udajàca przykładnà żonę, còrkę i matkę, porzuciwszy dziecko od poniedziałku do piàtku pracuje w burdelu a w piàtek zwozi utarg mężowi całujác na powitanie synka w ustami, ktòrymi robiła dziesiàtki lodòw obleśnym dziadom. Baba wmòwiła mojemu staremu, że mam kochanka, a zrobiłaś to aby go odsunàć odemnie, baba, ktòrà bezczelnie wyciàgnęła od niego bardzo duże pieniàdze należàce do mojego dziecka, baba, ktòrà ma być pedagogiem bo taki kierunek obrała.
    Z tej strony znam wrocław, i tylko tak mi się kojarzy. Nie boję i nie wstydzę się o tym mòwić.

------------------------------------------------------------------
    Mechanik powiedział mi: Nie mogłem naprawić hamulców, więc podkręciłem klakson.
    ------------------------------------------------------------------
  • rosapulchra-0 13.06.11, 08:42
    Też znam kilka wrocławianek, to chętnie na gościnnych występach dupy dawały komu popadnie. Jedna to taka rekordzistka była, że potrafiła spotkać się w dzień ze swoim chłopakiem na szybki numerek, po drodze do domu zahaczyła kolegę i za 30 zł zrobiła loda, aby wieczorem obsłużyć na imprezie dopiero co poznanego kolesia. Miała wtedy 19 lat i "rewelacyjnie' reklamowała swoje miasto.
    --
    Ciało rzucone na łoże traci na oporze.
    anielska.blog.pl/
  • asia_i_p 13.06.11, 14:53
    Jako wrocławianka czuję się urażona. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że właśnie przyklasnęłaś w tym samym tonie gościowi, który wpadł na to forum na "gościnne występy" i nawet nie wróci przeczytać twojej odpowiedzi - za to my czytamy.
    --
  • rosapulchra-0 14.06.11, 00:29
    Przepraszam, jeśli poczułaś się urażona, ale napisałam prawdę. Pamiętam dziewczyny jeszcze z czasów licealnych, były wtedy, powiedzmy, bardzo nowoczesne wink i częste zmiany partnerów były u nich na porządku dziennym. Jedna, ta szczegółowiej opisana, krótko, na szczęście, mieszkała u mnie, więc informacje mam z pierwszej ręki. A i tu, w Pogańskiej Dziurze, dziewczyny z Wrocławia i okolic wśród Polaków mają opinie bardzo 'rozrywkowych'. Może to przypadek, a może nie?
    --
    Ciało rzucone na łoże traci na oporze.
    anielska.blog.pl/
  • parowkowa 13.06.11, 08:05
    Wolalabym 1sec z czystym facetem niz dowolna ilosc minut z dolnoslazakiem. Wiekszych oblechow swiat nie widzial, spoceni, tlusci, o zapachu brudu, niestrawionej wódy i kiepów. I ten małpi, ślaski jezyk.
    Im dawać można jedynie za pieniądze, bedac wyjatkowo zdesperowana prostytutka. No i ślązaczki im daja - tłuste, wąsate, z wrzodami na dupsku. Obydwoje siebie warci smile
  • nangaparbat3 13.06.11, 08:15
    A tak porannych trolli?
    --
    "Ja jako obywatel - nie obywatelka, nie jestem feministką ..."
  • asia_i_p 13.06.11, 08:24
    Na głównej wisimy.
    --
  • angazetka 13.06.11, 08:59
    No ale nicki znajome, więc o co cho?
    --
    "Żeby on [Tusk] był takim dobrym premierem, jak jest fajnym facetem, to nie miałabym tych problemów przed przyszłymi wyborami, co mam." - Asia_i_p
  • asia_i_p 13.06.11, 14:48
    To nie ta Noemi. Inny numer. Reszty raczej nie znam.
    --
  • asia_i_p 13.06.11, 14:51
    No znam Rosę, ona się chyba nie kapnęła, że podczepia się pod jednorazowego gościa z głównej. Trochę mnie przykro zaskoczył jej post, fakt, ale może to miało być poczucie humoru i nie wyszło.
    --
  • chusteczka4 13.06.11, 08:24
    A co ma dolnośląskie do śląkiego języka, bo jakoś tego nie kumam - pomyliłaś województwa surprisedtongue_out
  • babsee 13.06.11, 08:46
    Parowkowa,Ty chora na glowe jestes?
    --
    "Mniej nerwów mnie kosztuje izolacja od ludzi niż akceptowalne
    społecznie funkcjonowanie z nimi"( by Triss)
  • hermilion 13.06.11, 09:00
    Widać ty nie z Wrocławia jak taka niewyżyta .. nie ma kto dogodzić?
  • rosapulchra-0 13.06.11, 08:24
    CytatZawsze chciałam mieszkać we Wrocławiu.... teraz już wiem dlaczego. yyyy się rozmarzyłam.

No to teraz już znamy powód tej ciągłej i nieuzasadnionej agresji na forum tongue_out Współczujemy, współczujemy wink
    --
    Kocham Franię. Automat.
    anielska.blog.pl/
  • mgla_jedwabna 13.06.11, 10:32
    Dolnośląskie to nie tylko Wrocław. Nie ma to jak prostackie skróty myślowe...
  • niceflower454 13.06.11, 12:23
    Kochaniutka! Najlepszy jest sex tantryczny!!!!! Od samego patrzenia orgazmu mogą obie strony dostać.To bardzo emocjonalne przeżycie! Polecam!

Co do panów,którzy się w tym specjalizują to oni mieszkają poza granicami kraju.Są chyba z Małopolski??.......No nieźle czarują.Nie ma co!
  • ladyjm 13.06.11, 12:50
    no prosze smile ja tez zawsze chcialam mieszkac we wroclawiu smile
    --
    MÓJ BLOG O SZYCIU & HANDMADE

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.