• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Problem z dzieckiem na przyjęciu

• 11.04.13, 19:08
      natomiast współczuję ci dzieci i współczuję twoim dzieciom. tobie, że masz (bo chyba masz) dzieci, które mogłaś zabierać jedynie do mc donalds, bo gdzie indziej zrobiłyby popelinę. twoim dzieciom, że mają matkę, która nie potrafi nad nimi zapanować, wychować ich i wyjaśnić, jak powinien mały człowiek zachowywać się w miejscu publicznym. poza tym współczuję im tez tego, że mając dzieci uważasz je za stworzenie gorszego rodzaju.

ja nie mam oporu, żeby zabrać swoje dzieci w bardziej wyszukane miejsce, ale też wiem, że mój i męża wkład w ich wychowanie od narodzin przyniósł bardzo szybko efekt w postaci bycia spokojną o to, że nie będe musiała wychodzić czerwona i upocona z zażenowania, bo mi dziecko odstawi scenę.
      owszem, zdarzały się jakieś akcje, ale najczęściej brały się z powodu choroby, złego samopoczucia itp.

--
      chcieć, to móc!
    • 11.04.13, 19:16
      Twoje argumenty są zasadne i w pełni je rozumiem. Pomimo posiadania już prawie dwójki pociech. Z twojego opisu wynika, że bratowa nie jest z tobą w bliskiej relacji. W tej sytuacji pozwól aby mąż (przyszły) załatwił sprawę. Ja tak zawsze robię, ze swoją rodziną ja załatwiam - wtedy mam pewność, że zostanę dobrze zrozumiana i w drugą stronę działa to tak samo.
      • 11.04.13, 21:03
        ladnyusmiech napisała:

> Twoje argumenty są zasadne i w pełni je rozumiem. Pomimo posiadania już prawie
        > dwójki pociech. Z twojego opisu wynika, że bratowa nie jest z tobą w bliskiej r
        > elacji. W tej sytuacji pozwól aby mąż (przyszły) załatwił sprawę. Ja tak zawsze
        > robię, ze swoją rodziną ja załatwiam - wtedy mam pewność, że zostanę dobrze zr
        > ozumiana i w drugą stronę działa to tak samo.

mąż już dawno jest obecny.Dajcie spokój z tym wątkiem sprzeda lat.
        • 11.04.13, 22:35
          A nawet były big_grin
        • 12.04.13, 01:52

> mąż już dawno jest obecny.Dajcie spokój z tym wątkiem sprzeda lat

Mąż nie jest już obecny, ale były wink
    • 11.04.13, 20:35
      a ja myślałam że znowu mi się ustawienia w komputerze pochrzaniły i widzę jakąś dziwną datę smile))
    • 11.04.13, 21:40
      Za 2 tyg idę na slub cywilny chrześniaka.
      Owszem o ile na uroczystości zaślubin będzie 7 letni syn, tak na skromnym przyjęciu weselnym/ok.22 osób/ juz nie będzie.
      Chociaż na zaproszeniu jest napisane wraz z dziećmi.
      Również uważam, że to niespecjalne miejsce dla maluchów i małych dzieci.
      Chcąc nie chcąc one staja się w centrum zainteresowania gości i na nich skupia się uwaga.
      No, chyba, że faktycznie w 100 % nie ma się z kim zostawić dziecka.
      --
      Zmęczyłam się czytaniem
      Zielono mi
      • 12.04.13, 05:53
        Ja też jestem zaproszona na ślub i wesele za dwa tygodnie. Z dzieckiem, pięciolatkiem. Ale ponieważ będzie jedynym dzieckiem w tym wieku, reszta to już nastolatkowie, zdecydowałam się w ogóle nie iść. Nie mam małego z kim zostawić, a ponieważ uroczystość zaślubin i wesele jest nudne dla przedszkolaka i będzie rozrabiał, nie widzę sensu męczyć i jego, i siebie - bo też użyłabym tyle co pies w studni, a przede wszystkim nie chcę zakłócać uroczystości.
    • 12.04.13, 17:38
      Ja się specjalnie nie dziwię, jeśli dziecko jest niewychowywane to może zalatwić calą imprezę. Miałam kuzynkę, która przychodziła na wszystkie imprezy z potwornie niewychowanym dzieckiem i zawsze były one zdominoweane przez wrzask dziecka, kopanie w stół, wyginanie się tłuczenie rodowych kieliszków, i jazgot mamusi ogólnie bardzo zachwyconej występami dziecka i wmuszającej genialnego potomka wszystkim na kolana.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.