Dodaj do ulubionych

kwas na twarz

26.10.11, 09:49
nie mam na mysli oczywiście oblanej twarzy kwasem przez zazdrosnego męża araba.

Kosmetyczka proponuje mi kwasy, które o tej porze roku idealnie się nadają. Trzeba tylko cykliczne, raz na ok. dwa tygodnie przyjść na kilka zabiegów.
Podobno wygładza skórę twarzy i coś tam jeszczez robi.

Czy miałyście taki zabieg i przede wszystkich zauważyłyście zmianę na lepsze ??
Obserwuj wątek
    • ona3010 Re: kwas na twarz 26.10.11, 09:54
      polecam kwasy owocowe, ja miałam dobry efekt a mam gębę z problemami
      kiedyś natomiast w dr I.Eris zrobili mi mikro dermabrazje a później kwas glikolowy dla lepszego efektu.... twarz miałam poparzoną przez 2 tyg...miałam jeden wielki strup na twarzy!
      dobrze ze sie to sądem nie skończyło.
      do kwasów musisz mieć Dobrą kosmetyczkę.

--

Coraz cześciej sobie uświadamiam że z każdym dniem, mam coraz więcej ludzi w dupie.
      • majowadusza Re: kwas na twarz 26.10.11, 10:02
        dobra kosmetyczka to podstawa.
        Mam ją z polecenia i jestem zadowolona jak do tej pory. Zresztą zchodzą się do niej niektóre Vipy a ta grupa jest dość szcególnie wymagająca.
        Chodzę sporadycznie ale teraz kiedy moje 35 lat bije na alarm muszę zacząć tam chodzić systematycznie.
        Problem jest taki, ze nigdy specjalnie w zabiegi nie wierzyłam ( wierzę natomiast w dietę ) stąd moje żadkie wizyty. Ale z okazji nadchodzącego kryzysu średniego podejście zmieniam na " może pomoże aby nie zaszkodziło".
    • ladyjm Re: kwas na twarz 26.10.11, 10:30
      bardzo polecam zabiegi kwasami AHA (owocowymi). od lat robie serie zabiegow na jesieni i na wiosne i tylko kwasy trzymaja w ryzach moja tłusta cerę. Moja kosmetyczka uzywa kwasów 30 i 40%.
      --
      MÓJ BLOG O SZYCIU & HANDMADE
    • barbaraonly Re: kwas na twarz 26.10.11, 14:27
      Robilam, niestety nie cala serie tylko 1 raz, wykupione przez Groupon.
      Wspanialy efekt, piekna gladka skora, nic nie pieklo, nie szczypalo, skora sie nie luszczyla. Zabieg byl wykonywane w klinice dermatologicznej przez dyplomowana kosmetyczke.
    • kaczy_kuperas Re: kwas na twarz 26.10.11, 16:42
      Idz smile Ja mam cere problemową, mieszana. Jako nastolatka mialam trądzik, blizny i drobne przebarwienia byly, do tego wągry + rogowacenie mieszkowe. Dla mnie moja skóra to tragedia, chociaż kosmetyczka mówi, ze jest ok, po prostu staram się o to w miare możliwości dbać. Teraz miałam 3-ci zabieg, połączony z mikrodermabrazja. Nie pytalam o stęzenie kwasu, ale wiem, ze był silny, skóra łuszczyła mi się od zeszłęgo wtorku do ostatniej niedzieli. W cwartek mialam paskudne skórki, w niektórych miejscach brązowe plamy, krem kupiony u kosmetyczki ledwo dawal rade, wstydziłam się pracować, a pracuje z klientami tongue_out
      Na obecną chwilę mam zasobą 4 mikrodermabrazje i 3 zabiegi kwasami, jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Wydaje mi się, ze blizny są płytsze, nie mam zadnych starych przebarwien, mała ilość wągrów, które przede wszystkim nie są już czarne... No i skóra jest mega gładka i dobrze 'odżywiona' smile
    • aurinko Re: kwas na twarz 26.10.11, 16:49
      Ja stosuję kwas migdałowy, rewelacyjnie rozjaśnia przebarwienia, wygładza skórę, twarz jest jaśniejsza, bardziej promienna. Ale ja sama sobie nakładam, bez udziału kosmetyczki.
      --
      pomoz-amelce.pl
      • cielecinka Re: kwas na twarz 26.10.11, 17:58
        Hej Aurinko , jakiego używasz (stezenie procentowe) i gdzie kupujesz?
        Ja chciałam namierzyć ten co mi dermatolog kładła w zeszłym roku WDR Mendel 50 % i nigdzie go nie można kupić. A szkoda, bo jest świetny.
        • aurinko Re: kwas na twarz 26.10.11, 20:19
          Cielecinko, kupuję 40% od Biocosmetics ale poprzez Allegro (mają inna nazwę na All), mam też od nich kwas glikolowy (AHA) 50% i jednak wolę migdałowy, ale migdałowego 50% nie mają.
          --
          pomoz-amelce.pl
    • imasumak Re: kwas na twarz 26.10.11, 18:44
      Oblewanie twarzy kwasem jest równie popularne wśród zazdrosnych mężów, jak i żon. wink.

--
      kliknij
      jeśli chcesz nakarmić zwierzaka w schronisku

Pomoc dla TESS
    • myelegans Re: kwas na twarz 26.10.11, 19:01
      Zapodaje sobie raz na miesiac kwasy glikolowy przy okazji czyszczenia twarzy, a zima dodaje jeszcze dermaabrazje + glikolowe. Ja lubie, skora lepiej wyglada, ale do tego trzeba jeszcze: pic 2-3l wody dziennie i ciwczyc aerobowo przynajmniej 3-4 razy w tygodniu co poprawia krazenie, no i wysypiac sie. Jak oczekujesz znacznej poprawy, mozesz byc rozczarowana.
      Dla mnie to tez moment kiedy moge sie polozyc na 1.5godziny w przyciemnionym pokoju, z relaksujaca muzyka i nikt sie mnie nei czepia i gitary nie zawraca.
    • a.va Re: kwas na twarz 26.10.11, 23:22
      Ja robiłam wiosną, sama zauważyłam nieznaczną poprawę, ale kilka przypadkowo spotkanych osób (sąsiadka, dawno niewidziana znajoma itd.), niezależnie od siebie, na mój widok po zabiegach zareagowało: ale pani ma przepiękną cerę. Więc mam mieszane uczucia - ja się nastawiałam na więcej, ale inni są zachwyceni.
    • meguse Re: kwas na twarz 14.10.14, 19:32
      witam, ja polecam S-Peel 20% z Purlesa osobą z cerą problematyczną, już po 3-4 zabiegach widać dużą poprawę. Bogaty skład tego preparaty pozwala na uzyskanie znacznej zmiany na wielu płaszczyznach- mniejsze wydzielanie sebum, zmniejszenie ilości wyprysków, zwężenie porów, spłycenie blizn potrądzikowych.

Natomiast dla Pań które borykają się ze zmarszczkami, przebarwieniami, ten zabieg również świetnie się spisze gdyż retinol poprzez działanie złuszczające świetnie wyrównuje koloryt i powierzchnię skóry. Dodatkowo spełnia rolę witaminy A(witamina młodości) której z wiekiem nam brakuje.
      F peel to swietny kwas odswierzający, nie powoduje luszczenia i chroni skore przed dzialaniem promienic UV. Bardzo dobrze sprawdza się jako zabieg uzupełniający inne terapie lub jako przygotowanie do wielu zabiegów pielegnacyjnych. nie podraznia ani nie szczypie.

Gabinet Kosmetologii Estetycznej Podomedic
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka