Dodaj do ulubionych

co za cham!!!

02.11.11, 08:23
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10572475,Komorowski_gratuluje_pilotowi__Radny_PiS_komentuje_.html
--
i like to cook with wine. sometimes i even put it in the food
Edytor zaawansowany
  • attiya 02.11.11, 08:37
    zawsze starałam się - z różnym skutkiem ale się starałam - nie mówić źle ani o tych z pis ani z po ale ten to faktycznie gorzej przysłowiowego zera uncertain
    od tego jest prezydent aby w takich sytuacjach wypowiadać się, pochwalić, pogratulować, złożyć kondolencje...jakby się nie wypowiedział, też pewnie byłby bydlęciem?!
    pan powinien z paragrafu o obrazę głowy państwa beknąć łącznie z zabraniem immunitetu
    --
    Gdyby mój mąż katolik odmawiałby mi seksu w post i adwent zasłaniając się religią (?), to na własnej skórze posmakowałby gniewu Boga przemawiającego przeze mnie
    marianka_marianka
  • thorgalla 02.11.11, 08:55
    No cóż,jaka nazwa partii,tacy członkowie (nomen omen)
    Po duńsku pis jest przekleństwem i oznacza męską część ciała.
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/cd/qh/tylq/e0QVgNXiFD2Jp1srEX.jpg
  • azjaodkuchni 02.11.11, 09:42
    Po polsku jak się na ortografię nie zwróci uwagi i doda da na końcu to też ładnie nie będzie smile A pisiurów z ich zatwardziałymi poglądami nie cierpię.
    --
    azjaodkuchni.blogspot.com/
  • angazetka 02.11.11, 09:36
    Wyjątkowy prymityw. W dodatku ciężko myślący, skoro nie wpadł na to, że tego rodzaju refleksji nie warto rozpowszechniać dla własnego dobra.
    --
    To jest moje zdanie i ja je podzielam.
  • kali_pso 02.11.11, 09:41

wyjątkowa mieszanka chamstwa i głupoty...oto piękny przykład jak dzieki własnym słowom popełnia sie polityczne samobójstwo..
    --
    "Nihilizm to poza, a nie doktryna. Proszę spróbowac postawic świeczkę pod jądrami nihilisty, a przekona się pan, jak prędko zobaczy światło egzystencji"

Andreas Corelli
  • beataj1 02.11.11, 09:45
    Najbardziej przerażające jest to że to wcale nie jest pewne że to polityczne samobójstwo. Może sie okazać że prezes za tak bezprecedensowe podlizanie sie i zwrócenie uwagi na to że my tu sie cieszymy ze ponad 200 ludzi uratowano a tam smoleńsk nierozliczony tak jak powinien "nagrodzi" ambitną gnidę. Bo juz nie tak zadziwiające decyzje były podejmowane w polskiej polityce...
    --
    Sraj tak, aby każde gó... wprawiało cię w zachwyt...
  • dzoaann 02.11.11, 13:34
    tez mam wrazenie, ze takie chamstwo wcale nie bedzie politycznym samobojstwem, tylko niezla reklama i to na plus- dla pisu i elektoratu pisu- pewnie beda wdzieczni i pochwala...
    --
    http://images.okazje.info.pl/p/inne/4786/th100/pluszak-looney-tunes-diabel-tasmanski-24-cm.jpg
  • kali_pso 02.11.11, 19:16

Oj, dziewczyny nie zapominajcie, że sznur zakładają wyborcy, nie prezeswinkp
    --
    "Nihilizm to poza, a nie doktryna. Proszę spróbowac postawic świeczkę pod jądrami nihilisty, a przekona się pan, jak prędko zobaczy światło egzystencji"

Andreas Corelli
  • iuscogens 02.11.11, 16:19
    Nie liczyłabym na to, u nas polityczne chamstwo i prymitywne obrażanie przeciwników politycznych to najlepszy sposób na zrobienie kariery.
    --
    "Co to za wegetarianin co ......... schabowy?????"
    "Konwent seniorów to jest zebranie najważniejszych, eee, najstarszych posłów w parlamencie" - Robert Biedroń, absolwent politologii.
  • kali_pso 02.11.11, 19:21

Owszem, ale tylko wtedy gdy chamem stajesz się( chamstwo prezentujesz) kiedy już coś znaczyszwink albo stoi za Tobą prezeswink. Kim jest imć Malinowski? hmmmmmmm....
    --

Andreas Corelli
  • iuscogens 02.11.11, 19:42
    Ano prawda, taki Palikot bez poparcia władz PO (w sumie sam był w tych władzach) to by na swoim chamstwie daleko nie zajechał.
    --
    "Co to za wegetarianin co ......... schabowy?????"
    "Konwent seniorów to jest zebranie najważniejszych, eee, najstarszych posłów w parlamencie" - Robert Biedroń, absolwent politologii.
  • kali_pso 02.11.11, 20:15

Nikt by go nie słuchał gdyby był TYLKO chamem bez pokryciawink
    --

Andreas Corelli
  • chloe30 02.11.11, 10:06
    czy prokuratura z urzędu wszczyna postępowanie o obrażanie prezydenta czy trzeba samemu zgłośić??
    Bo normalnie poświęce sie i zgłoszę
    --
    http://dl3.glitter-graphics.net/pub/124/124973zv9l8g53sa.gif
  • viki711 02.11.11, 10:26
    o tym samym pomyślałam, a może pozew zbiorowy?
  • dorcia1234 02.11.11, 10:31
    a za chwilę się pojawią wpisy, że to nie on pisał, że ktoś mu się włamał na konto i umieścił te wypociny aby go ośmieszyć i oczernić ...
    --
    www.pajacyk.pl
    ulubione forum Gwiazdki 2001:
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=31090
    *** GWIAZDKI 2001 ***
  • attiya 02.11.11, 13:19
    ha! też o tym myslałam
    --
    "Kobieta zbrojnego księcia musi się zastanowić czy godzi się na czyszczenie zbroi i tęskne machanie chusteczką, gdy ten wyrusza na wojnę. Te z kobiet, które wybierają księciów, siłą rzeczy powinny uznać ich wyższość i przewodnictwo - Magdalena Żuraw."
  • ola 02.11.11, 13:08
    nawet Kempa w radiu Zet go dziś zgromiła smile
  • chloe30 02.11.11, 13:10
    strona chama:
    www.maciejowski.pl/
    cytat:
    Z powodu swojej bezkompromisowej działalności publicznej i odwagi cywilnej jest szykanowany przez Platformę Obywatelską.

nie dość, że cham to jeszcze megaloman

--
    http://dl3.glitter-graphics.net/pub/124/124973zv9l8g53sa.gif
  • attiya 02.11.11, 13:21
    biedactwo....
    a nie myślał ci on o zostaniu weteranem prześladowanym przez wszystkie wrogie mu opcje?
    --
    Gdyby mój mąż katolik odmawiałby mi seksu w post i adwent zasłaniając się religią (?), to na własnej skórze posmakowałby gniewu Boga przemawiającego przeze mnie
    marianka_marianka
  • znowu.to.samo 02.11.11, 13:38
    Mało tego on jest UWAGA -Wiceprzewodniczącym Komisji Kultury Rady m. st. Warszawy!

Za takie coś powinien spaść ze stołka z wielkim hukiem.
  • verdana 02.11.11, 14:33
    No, teraz go juz nawet PiS przesladuje...
    --
    Mops i kot

img443.imageshack.us/my.php?image=znudzonyfh5.jpg
  • bri 02.11.11, 14:55
    Ja się niechcący natknęłam się wczoraj na przemiły tekścik tego publicysty:

wgadowski.salon24.pl/

pt. "Dziwacjonizm", a w nim kilka określeń autora dla kobiet, z których poglądami się nie zgadza:

"Najbardziej jednak nie znoszę bredzenia starych, brzydkich i głupich bab", "medialne, zdziwaczałe babska ", "Nie znoszę zatem czarownic od gender studies, pisarek z chroniczną furią macicy i innych baberonów", "Dziwacjonizm czyni z kobiet cuda na kiju i każe im zachowywać się jak ostatnie dziwki".

Autor tak się rozsmakował w tych epitetatch, że mi przynajmniej ciężko stwierdzić, o co mu w ogóle chodzi.
  • loganmylove 02.11.11, 17:25
    salon24 to w ogóle wylęgarnia oszołomów..czasem teksty są tam porażającesmile
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/1kk0trd871avfvye.png
  • agaja5b 02.11.11, 15:12
    Przykry przykład zapętlenia...
  • paskudek1 02.11.11, 15:34
    po politykach tej opcji jako niczego innego sie nie spodziewam
    --
    65FF-G to WCALE nie spodziewam jest wielki biustsmile
  • morgen_stern 02.11.11, 15:47
    I Martusia się wypowiedziała:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,10576452,Marta_Kaczynska__Boeing_ladowal_na_betonie__tupolew.html

--
    tanz mit mir / hab Spass mit mir
  • agaja5b 02.11.11, 16:18
    Ło matulu, olaboga, OJP. Rozumiem, że jest jeszcze w żałobie, jej prawo, ale litości. Od dziś przestaje mieć kompleksy na tle intelektualnym.
  • przeciwcialo 02.11.11, 17:00
    O matko...az sie komentowac nie chce...
  • ola 02.11.11, 17:26

Ojciec profesor prawa, dziewcze miało przyszłość zapewnioną i nie musiało w szkole przykładać się do nauki fizyki...
  • wioskowy_glupek 02.11.11, 21:35
    Cham, prostak, wyjątkowy prymityw...
  • aquuaa 02.11.11, 21:41
    Mnie juz chyba nic nie zdziwi... Polacy ZAWSZE znajda powod do obrazania innych. Bohater watku nie jest wyjatkiem - sa tysiace przykladow zarowno na scenie politycznej, jak i w sferze kulturalnej, czy nawet spolecznej (patrz: emema), zeby dokopac drugiemu i KAZDY powod zdaje sie byc dobry.
    Taka nasza narodowa ulubiona dyscyplina...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka