Dodaj do ulubionych

matka madzi-próba samobójcza

06.02.12, 18:20
Wlaśnie przeczytałam że ma płukanie żołądka bo połknęła garść tabletek- ale przecież ktoś musiał jej przynieść te tabletki- nie zdążyłaby uzbierać garści tabletek w tak krótkim czasie.
Edytor zaawansowany
  • kamelia04.08.2007 06.02.12, 18:21
    szkoda, że ja odratowali, bo powinni jej pozwolic popełnic to samobójstwo
    --
    tutiturum
  • klubgogo 06.02.12, 18:29
    Żeby była wolna?
  • kali_pso 06.02.12, 18:29

...sama byś jej pomogła?
    --
    "Nihilizm to poza, a nie doktryna. Proszę spróbowac postawic świeczkę pod jądrami nihilisty, a przekona się pan, jak prędko zobaczy światło egzystencji"

Andreas Corelli
  • yenna_m 06.02.12, 18:24
    chyba mało kto udźwignąłby takie klimaty wokół własnej osoby (niezależnie od tego, czy należało się jej czy tez nie)
    plus to, co się dodatkowo zdarzyło

dużo czasu upłynie, zanim ta kobieta się pozbiera
    --
    "Małżeństwo zawsze jest związkiem dwojga ludzi gotowych przysiąc, że tylko to drugie chrapie..."
    T. Pratchett, Piąty elefant
  • alexa0000 06.02.12, 18:28
    Jak miło z jej strony, nie zawodzi wiernych telewidzów i internautów. Daje dalsze emocje, wielu ludziom prace i premie, całe szczescie, że jej sie nie udało skutecznie załatwic sprawy. Gawiedz ma szansę na jeszcze.
  • chyba.ze 06.02.12, 18:35
    Grunt pali się jej pod nogami.
    Mężulo zeznał, że z mieszkania pomógł wynieść wózek ze zdrową córeczką, ale żonka wróciła się jednak do mieszkania z dzieckiem sama, a on udał się w tym czasie do swoich rodziców. Nie wie co tam się wydarzyło i nie jest taki pewny niewinności żony.
    --
    I co myślicie o zwiększeniu szans na poczęcie poprzez odpowiednią kolejność orgazmów, tzn. facet pierwszy a kobieta zaraz po nim
    by oldzinka
  • joanna35 06.02.12, 18:38
    I tylko gazeta jest to tym poinformowana?
  • xxe-lka 06.02.12, 18:40
    o lipcowa będzie niepocieszona, że nieskuteczna próba

a swoją drogą nie pilnują ich w tym areszcie???
  • myga 06.02.12, 19:05
    xxe-lka napisała:

> o lipcowa będzie niepocieszona, że nieskuteczna próba
    --------
    Ty dobrze sie czujesz? Co lipcowa ma do tego?
  • xxe-lka 06.02.12, 19:15
    nie czytałaś jej nawoływań? i inwektyw?
    bo przechodzi samą sobie
  • myga 06.02.12, 19:22
    I co z tego, co ktos pisal w innym watku? W tym nie pisala nic. Masz jakies problem z Lipcowa?
  • xxe-lka 06.02.12, 19:34
    Nie mam. A powinnam? smile Przecież taka równa babka z niejwink Nie da się nie lubić.

A tak serio to skoro zachowuje się jak agresywna psycholka w kilkunastu wątkach to ma to chyba wpływ na ogólny odbiór jej osoby? Czy po każdym wątku powinnam zapominać co przeczytałam i co o danym nicku myślę?
  • krolowa_online 06.02.12, 18:41
    wszyscy czytamy ten sam kryminal, akcja sie rozkreca, Larsson sie nie umywa
    a skad w areszcie tabletki sie znalazly?
  • deodyma 06.02.12, 18:42
    moze ktos probowal jej "pomoc"?
    mozemy sobie tylko gdybac.
  • grouse1 06.02.12, 18:41
    Czyżby tym razem chciała wzbudzić współczucie wśród ludzi. Biedna, zastraszana przez rodzinę bała się wezwać pogotowia do dziecka, żeby jej "niedobrzy" rodzice łba nie urwali. Powinni się litować nad taką młodą bidulką, która zamiast na imprezy musiała z "bachorem" w domu siedzieć. Kuźwa, ani ona za młoda na dziecko, ani bidulka, tylko wstrętna manipulantka. A teraz chciała się otruć (zakładając oczywiście, że w celi to ją zdążą uratować). A nuż ludzkie serca się ugną, że tak się załamała i zdołowała tą nagonką na siebie. Jak dla mnie za perfidie, wyrachowanie i bezczelność powinna się w piekle smażyć, a i żałuję, że znieśli ukamienowanie!!!
  • rosapulchra-0 06.02.12, 18:47
    Obrzydliwe jesteście.
    Dziecko nie żyje, zmarło tragicznie. Cała sytuacja jest tragiczna, ale wy, jak to pospólstwo, dopóki matka dziecka nie zawiśnie na szubienicy, a jej zwłoki nie zostaną wystawione na widok publiczny, to będziecie się podniecać każdym szczegółem, nieważne czy zmyślonym, czy prawdziwym.
    Obrzydliwe, ohydne - o wiele gorsze od tej, którą potępiacie. Te wasze insynuacje, dywagacje, śledztwa na podstawie artykułów z bulwarówek - dno i metr mułu osiągnęłyście. Rzygać mi się chce na te wasze pseudo inteligentne i "przejmujące się losem Madzi" dyskusje.
    http://emots.yetihehe.com/3/zygi.gifhttp://emots.yetihehe.com/3/zygi.gifhttp://emots.yetihehe.com/3/zygi.gif
    --
    gazeta_mi_placi napisała:Wyglądem, wyglądem. Mimo wszystko nie najważniejszy w życiu,jestem za to ciekaw jak ze zdrowiem tychże Pań przy takiej otyłości.
  • mewa000 06.02.12, 18:52
    "Jak jednak w rozmowie z Onetem twierdzi mjr Barbara Prus z zespołu prasowego służby więziennej nic nie wiadomo o tym, żeby takie wydarzenie miało miejsce. "
    --
    http://s10.rimg.info/fbac746481bd60c86b72750f6ff423e7.gif
  • joanna35 06.02.12, 18:59
    Jak widać zbiorowa histeria sięgnęla zenitu, a może dna.
  • rosapulchra-0 06.02.12, 19:01
    Puka w dno. Od spodu.
    --
    Gdy widzisz kogoś odpoczywającego pomóż mu.
    anielska.blog.pl/
  • martab15 06.02.12, 18:53
    mamy płakać nad złym losem bidulki ?
  • moofka 07.02.12, 10:46
    martab15 napisała:

> mamy płakać nad złym losem bidulki ?

moj bosz
    mogla zgagi dostac od tego ludwika
    ale lokalna spolecznosc usciele dywan z ranigastu pod aresztem
    i laurki zawiesi
  • joanna35 06.02.12, 18:57
    Dokładnie rosa, dokładnie. Dlaczego tak trudno przyjąć im najprostsze - że był to nieszczęśliwy wypadek, w wyniku którego matka pod wpływem silnego lęku spanikowała i zachowała sie tak jak się zachowała?
  • imasumak 06.02.12, 19:01
    No właśnie. I jeśli ta wersja jest prawdziwa, a są spore szanse na to, że jest, to ta dziewczyna przeżywa katusze.
    --
    "Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak, jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce." — prof. Mirosław Bańko, UW
    kliknij
    jeśli chcesz nakarmić zwierzaka w schronisku
  • ursgmo 06.02.12, 19:04
    joanna35 napisała:

> Dokładnie rosa, dokładnie. Dlaczego tak trudno przyjąć im najprostsze - że był
    > to nieszczęśliwy wypadek, w wyniku którego matka pod wpływem silnego lęku spani
    > kowała i zachowała sie tak jak się zachowała?

i zachowywała się jeszcze przez kilkanaście dni pod wpływem silnego lęku i do kina poszła z lękiem
  • imasumak 06.02.12, 19:07
    ursgmo napisała:

i zachowywała się jeszcze przez kilkanaście dni pod wpływem silnego lęku i do kina poszła z lękiem

Takie zachowanie jest możliwe. Ktoś linkował w sobotę wypowiedź psychologa w Polityce, która tego dotyczyła.

--
    "Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak, jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce." — prof. Mirosław Bańko, UW
    kliknij
  • gootica 06.02.12, 20:42
    Hahahahaha dobre jaja wypisujesz kobieto!!!!
    --
  • imasumak 06.02.12, 21:45
    Uspokój się. Psychologowie wypowiadają się, że takie zachowanie może nastąpić na skutek stresu.
    --
    kliknij
  • moofka 07.02.12, 11:01
    imasumak napisała:

> Uspokój się. Psychologowie wypowiadają się, że takie zachowanie może nastąpić n
    > a skutek stresu.

ta
    na skutek stresu to mozna sraczki dostac

sfingowanie porwania, zaangazowanie wszystkich sluzb, narobienie szumy na cala polske
    akcja ktora kosztowala podatnikow setki tysiecy
    przywalenie swojego wlasnego dziecka jak psiego gowna ceglowka
    przy jednoczesnych szlochach do kamery oddajcie nam madzie, byla nasza perelka
    rodzice apeluja do porywaczy - nic wam nie zrobimy
    blagam Cie,
    to jets popis jakiegos niewyobrazalnego odczlowieczenia i hipokryzji
    a nie skutek stresu
  • myga 06.02.12, 19:10
    > i zachowywała się jeszcze przez kilkanaście dni pod wpływem silnego lęku i d
    > o kina poszła z lękiem
    --------
    Najpierw biedne dzieciatko kamieniami w smieciach z tego leku przywalila, potem zeby jeszcze bardziej sie lekac poszla na horror do kina.
  • rosapulchra-0 06.02.12, 19:16
    CytatNajpierw biedne dzieciatko kamieniami w smieciach z tego leku przywalila
    Byłaś przy tym, że tak znasz szczegóły??
    uncertain
    --
    Moja babcia jest zagorzałą katoliczką. I ja po babci też jestem za gorzałą.
    anielska.blog.pl/
  • ursgmo 06.02.12, 19:17
    myga napisała:

> > i zachowywała się jeszcze przez kilkanaście dni pod wpływem silnego lęku
    > i d
    > > o kina poszła z lękiem
    > --------
    > Najpierw biedne dzieciatko kamieniami w smieciach z tego leku przywalila, potem
    > zeby jeszcze bardziej sie lekac poszla na horror do kina.

dokładnie
    straciłam i pochowałam dziecko i wiem co się czuje , jak człowiek o to ciało dziecka się lęka żeby je z szacunkiem potraktowali i jak mu źle że w zimnej ziemi samo zostawia ........
  • piekielna-diablica 06.02.12, 19:31
    i jeszcze codziennie zmieniała biżuterię...raz kolczyki łańcuszki - raz ogromne koła...ech...
    --
  • nangaparbat3 06.02.12, 21:54
    Nawet się uczesała, a kto wie, może jeszcze umyła.
    --
    Dziejów Polski tenorem było ginąć z honorem.
    Każdy życiem szafował bez żenad.
    Pradziadowie i ojce raźno szli w samobojce
    tylko ten sławę miał,kto był denat.
  • imasumak 06.02.12, 19:36
    myga napisała:
    Najpierw biedne dzieciatko kamieniami w smieciach z tego leku przywalila, potem
    zeby jeszcze bardziej sie lekac poszla na horror do kina.

To najprawdopodobniej nie ona zostawiła tam dziecko.

--
    kliknij
  • joanna35 06.02.12, 20:46
    Na jaki film poszła?
  • kandyzowana30 06.02.12, 19:05
    jak to tak bez igrzysk? bez krwi? nikomu na pozarcie lwom nie rzucimy? to moze chociaz jakis ladny stos sie zapali?
    Historia stara jak swiat, a przy okazji pare hien jak rutkowski zawsze promocje sobie zrobi.
    przy okazji ktos moze wie ile dzieci zginelo w tamtym roku w wypadkach domowych?
  • grouse1 06.02.12, 19:12
    A dlaczego uważasz, że każdy czeka na jeszcze bardziej sensacyjny koniec tej historii? Jak zginęła ta dziewczynka nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia, nawet już wiadomości nie oglądam, bo nie mogę w kółko o tym samym słuchać. Może to był wypadek, może nie. To osądzi sąd, albo Bóg, nie moja sprawa. Każdy raczej wyraża opinię o "matce", która zachowała się w tak podły sposób. Pieprznęła dzieckiem w zaśmiecony kąt, może jeszcze żywym i miała w d.... co się z nim dalej stanie. Jako człowiek uważam, że na takie zachowanie brak słów. Jak pies zdechnie to się go zakopuje, a ona własne dziecko potraktowała jak worek śmieci. To nie jest pierwszy raz kiedy zdarza się wypadek lub kiedy rodzic zabija dziecko, ale już dawno takiego chamstwa to ludzie nie widzieli. Ciekawe czy gdyby to wasze dziecko ktoś tak potraktował, albo dziecko sąsiadów, czy miałybyście tyle litości, zrozumienia, wyrozumiałości. Mam gdzieś matkę i to co się z nią stanie za nieudzielenie pomocy własnemu dziecku, ale za zbezczeszczenie zwłok własnej córeczki powinna ponieść najsurowszą karę.
  • krolowa_online 06.02.12, 18:59
    rosapulchra-0 napisała:

> Obrzydliwe jesteście.....

w czym jestes lepsza, moja droga, skoro wchodzisz w takie watki i je komentujesz? Powiedz, w czym?
    ja wiekszosc watkow na emamie nie otwieram, nie czytam, sugeruje sie tytulem, tak jak nie wchodze na inne fora, ktore mnie nie interesuja
    Czy Ty czytasz wszystko "jak leci", czy ta sprawa interesujesz sie jak kazdy inny i jednoczesnie uwazasz, ze wszyscy powinni miec takie zdanie jak Ty?
    a jesli nie, to...?

> Dziecko nie żyje, zmarło tragicznie. Cała sytuacja jest tragiczna, ale wy, jak
    > to pospólstwo, dopóki matka dziecka nie zawiśnie na szubienicy, a jej zwłoki ni
    > e zostaną wystawione na widok publiczny, to będziecie się podniecać każdym szcz
    > egółem, nieważne czy zmyślonym, czy prawdziwym.
    > Obrzydliwe, ohydne - o wiele gorsze od tej, którą potępiacie. Te wasze insynuac
    > je, dywagacje, śledztwa na podstawie artykułów z bulwarówek - dno i metr mułu o
    > siągnęłyście. Rzygać mi się chce na te wasze pseudo inteligentne i "przejmujące
    > się losem Madzi" dyskusje.
  • 3-mamuska 06.02.12, 20:17
    rosapulchra-0 napisała:

> Obrzydliwe jesteście.
    > Dziecko nie żyje, zmarło tragicznie. Cała sytuacja jest tragiczna, ale wy, jak
    > to pospólstwo, dopóki matka dziecka nie zawiśnie na szubienicy, a jej zwłoki ni
    > e zostaną wystawione na widok publiczny, to będziecie się podniecać każdym szcz
    > egółem, nieważne czy zmyślonym, czy prawdziwym.
    > Obrzydliwe, ohydne - o wiele gorsze od tej, którą potępiacie. Te wasze insynuac
    > je, dywagacje, śledztwa na podstawie artykułów z bulwarówek - dno i metr mułu o
    > siągnęłyście. Rzygać mi się chce na te wasze pseudo inteligentne i "przejmujące
    > się losem Madzi" dyskusje.
    > http://emots.yetihehe.com/3/zygi.gifhttp://emots.yetihehe.com/3
> /zygi.gifhttp://emots.yetihehe.com/3/zygi.gif

Zgadzam się , przy takim poziomie agresji powinni wam dzieci pozbierać bo nie wiadomo co do łba strzeli.
    Jesteście gorsze niż tak mama Magdy naprawdę. Szkoda ze pól forum lituje się nad seryjnymi mordercami i nie chce kary śmierci, a ta kobietę ukatrupic co niektóre maja ochotę własnymi ręczkami.
  • tempera_tura 06.02.12, 19:06
    "Kilka łyżek detergentu do mycia naczyń"......
    Wątpie żeby to mogło kogoś zabicsmile
  • mewa000 06.02.12, 19:16
    wiadomosci.onet.pl/raporty/tajemnicze-znikniecie-madzi/matka-magdy-nie-probowala-popelnic-samobojstwa,1,5019212,wiadomosc.html
    --
    http://s2.rimg.info/5ac2da3ca6e82b387c0cf18a909a6f8c.gif
  • imasumak 06.02.12, 19:22
    Jaka inteligencja się wypowiada pod artykułem - w tekście stoi jak byk, że nie było próby samobójczej, a ludzie się dopytują skąd miała tabletki w celi.
    --
    kliknij
  • w_miare_normalna 06.02.12, 19:30
    Jakoś w tv tez podają, że próbowała się zabić i "jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ma płukanie żołądka". Kto kłamie ?smile
    --
    Mama Roksany, ur. 16/06/2008 .
  • kalamara 06.02.12, 19:29
    A co to dziennikarze sie nudza?
  • martishia7 06.02.12, 19:14
    Nie ekscytuj się, w przypadku nieumyślnego spowodowania śmierci (jeśli tylko ten zarzut się ostanie) prawdopodobny jest wyrok w zawiasach, więc nie będzie "utrzymywania w pierdlu", a nawet jeśli, to maksymalne zagrożenie to zdaje się 5 lat, więc nie demonizujmy, że to "kilkanaście".
  • joanna35 06.02.12, 19:18
    Od kilku dni czytam to forum i coraz bardziej nie mogę uwierzyć, że mamy XXI wiek, a piszące mają w większości wyższe wykształcenie. Skoro nigdy nie zachowałybyście się tak jak Katarzyna to skąd w Was tyle nienawisci i agresji? Świetne podsumowanie w wątku Drogie Watsonki.
  • myga 06.02.12, 19:33
    Stad, droga nieqmajaca Joanno, iz wyksztalcenie nie ma nic do tego, bo tutaj sa MATKI, bo matki nie moga pojac, niezaleznie od wyksztalcenia, jak mozna nie pomoc wlasnemu dziecku, nie wolac o ratunek, a potem w smieciach w mrozna zime cialko kamieniami zawalic. To jezeli przyjac jej wersje za prawdziwa, bo matki na tym foro takie glupie nie sa i w te wersje w wiekszosci nie wierza. I w wiekszosci matki tutaj wspolczuja temu biednemu dziecku, ktore lezalo dwa tygodnie na mrozie samiusienkie pod kamieniami, a nie zwyrodnialczyni.
  • xxe-lka 06.02.12, 19:41
    Bardzo mi żal tej dziewczynki.
    Ale na podstawie tych informacji z mediów które mam ciężko byłoby mi ją zakwalifikować jako zwyrodnialczynię jak to zgrabnie ujęłaś. Być może jak wszystko zostanie wyjaśnione to zmienię opinię. Na razie za mało wiem i dziwię się skąd wszyscy mają tyle informacji żeby wydawać wyroki?
    Za zwyrodniały natomiast z całą pewnością uważam spektakl nienawiści, który toczy się między innymi tutaj. Oraz za zwyrodniałe uważam naklejenie karteczek w miejscu ukrycia zwłok z pytaniami od Madzi do mamy.
  • joanna35 06.02.12, 19:42

> Stad, droga nieqmajaca Joanno, - brakuje ci argumentów i zaczęłaś obrażać. Bycie MATKA pewnie usprawiedliwia też chamstwo.
    Ciekawe, ze nie skupiłas się na przepełniającej Cię nienawiści i agresji, tylko na wykształceniu. Idź kobieto do psychologa.
  • myga 06.02.12, 19:48
    > Ciekawe, ze nie skupiłas się na przepełniającej Cię nienawiści i agresji, tylko
    > na wykształceniu. Idź kobieto do psychologa.
    --------
    Ach ach, jakas ty wyrozumiala. Faktycznie, nie mam litosci dla osob krzywdzacych dzieci, ale jest to normalne zdrowe uczucie w normalnym zdrowym spoleczenstwie. Pozwala na przetrwanie garunku, kazdy normalny dorosly osobnik ma to wdrukowane w podswiadomosc. Wynika z tego, iz to ty powinnas isc do psychologa, skoro wspolczucie lokujesz po drugiej stronie, czyli krzywdzicielki dziecka.
  • joanna35 06.02.12, 19:52
    Czym innym jest nie mieć litość dla sprawcy a czym innym ziać agresją w każdym wątku, który nie jest po Twojej myśli. Masz ewidentne problemy z kontrolą własnych emocji podczas zwykłej dyskusji. Masz swoje zdanie ja mam swoje i mam głeboko w .....co Ty na temat mojego zdania sądzisz. Na forum mogą się wypowiadać takie" niekumate" jak ja i takie "objawione" jak ty.
  • joanna35 06.02.12, 19:54
    Ostatni post był dla mygi
  • myga 06.02.12, 19:59
    bardzo dziekuje za diagnoze, pani domorosly psychologu. Idz sie lecz, kobieto.
  • joanna35 06.02.12, 20:04
    Poważnie mówię, zastanów się nad sobą. Oddasz przysługę rodzinie, bedziesz jeszcze lepszą mateczką. Ogólnie ci sie poprawi.
  • rosapulchra-0 06.02.12, 20:58
    Joanna, popieram w całej rozciągłości!
    --
    gazeta_mi_placi napisała:Wyglądem, wyglądem. Mimo wszystko nie najważniejszy w życiu,jestem za to ciekaw jak ze zdrowiem tychże Pań przy takiej otyłości.
  • cmentarna.polka 07.02.12, 02:12
    I ja. Nie rozumiem po prostu tego wszytskiego. Ble.
  • nangaparbat3 06.02.12, 22:01
    myga napisała:

>
    > MATKI, bo matki nie moga pojac, niezaleznie od wyksztalcenia, jak mozna nie po
    > moc wlasnemu dziecku, nie wolac o ratunek, a potem w smieciach w mrozna zime ci
    > alko kamieniami zawalic. To jezeli przyjac jej wersje za prawdziwa, bo matki na
    > tym foro takie glupie nie sa i w te wersje w wiekszosci nie wierza.

Jasne, tego pojąć nie mogą, ale bardzo dobrze mogą wyobrażać sobie, że inna matka zabiła z czystej premedytacji, z zimną krwią, żeby pozbyć sie kłopotu. To mogą i chętnie sobie wyobrażają, włącznie z wizją dziecka zjadanego przez zwierzęta lub pogrzebanego żywcem.

--
    Dziejów Polski tenorem było ginąć z honorem.
    Każdy życiem szafował bez żenad.
    Pradziadowie i ojce raźno szli w samobojce
    tylko ten sławę miał,kto był denat.
  • xxe-lka 06.02.12, 19:19
    tylko nie wiem czy dla samej matki dziecka nie byłoby bezpieczniej w więzieniu, w miejscu gdzie pozostawione zostały zwłoki dziecka ludzie o dobrych, cierpiących serduszkach, przykleją liściki od Madzi do matki w stylu "mamusiu tak chciałam żyć, dlaczego to zrobiłaś?"
    Poziom histerii w narodzie chyba przekracza już wszelkie normy uncertain Jakoś nie widzę jej wyjścia z aresztu.
  • rosapulchra-0 06.02.12, 19:25
    Media po prostu świetnie zmanipulowały pospólstwem, które żądne krwi, bo chleba może zabraknąć, żre tę medialną papkę i w podnieceniu rozgrywa swoje chore i prymitywne wyobrażenia.
    --
    Penis w erekcji nie ma sumienia.
    anielska.blog.pl/
  • cmentarna.polka 07.02.12, 02:15
    trochę mi to przypomina forowe histerie po Smolensku i to, jak sie dziwilam i pozmienialam opinie o paru ematkach
  • lilly_about 06.02.12, 19:19
    Powinna odpowiedzieć za to, co zrobiła.
  • joanna35 06.02.12, 19:23
    Oczywiście, że tak. Sprawa powinna zostać dokładnie zbadana, a kobieta uczuciwie osądzona i skazana, zgodnie z polskim kodeksem karnym.
  • rosapulchra-0 06.02.12, 19:28
    CytatSprawa powinna zostać dokładnie zbadana, a kobieta uczuciwie osądzona i skazana, zgodnie z polskim kodeksem karnym.
    O to to to! A nie na podstawie chorych i prymitywnych dywagacji żądnego krwi pospólstwa.
    --
    Lepsze jutro było wczoraj.
    anielska.blog.pl/
  • mamaemmy 06.02.12, 19:43
    lilly_about napisała:

> Powinna odpowiedzieć za to, co zrobiła.

albo czego NIE ZROBIŁA.
    Nie uratowala umierającej córeczki,nie wolala o pomoc,nie próbowała jej reanimować z lekarzami,nie dala jej tej szansy;/
    Reszt-ten medialny cyrk-bez znaczenia wobec tamtego.
    --
    Historia małej Emmy Marii
  • joanna35 06.02.12, 19:47
    Zrobiła - nie udzieliła pomocy, nie wezwała pomocy.
  • redheadfreaq 06.02.12, 20:01
    www.ratownictwo.win.pl/karna.php
    --
    www.mygalaxy.pl
  • morekac 06.02.12, 20:24
    Za nieudzielenie pomocy też jest paragraf. Ale nie jest to ani szubienica ani ukamienowanie - czego zdają się niektórzy żądać.
    --
    -------------------------------------------------------------
    Moda na Sukces jest jak półprosta. Ma początek, ale nie ma końca.
  • redheadfreaq 06.02.12, 19:53
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11098388,Matka_Madzi_probowala_popelnic_samobojstwo.html?lokale=warszawa
    Już ja się swego czasu bardziej starałam.
    --
    www.mygalaxy.pl
  • nutka07 06.02.12, 20:00
    A ja wlasnie przeczytalam, ze nie probowala sie zabic.

wiadomosci.onet.pl/raporty/tajemnicze-znikniecie-madzi/matka-magdy-nie-probowala-popelnic-samobojstwa,1,5019212,wiadomosc.html
    Do wyboru do koloru.
    Jeszcze jakies infolinie otworza, zeby lud mogl zakonczenie wybrac.
  • alexa0000 06.02.12, 21:15
    > Do wyboru do koloru.
    > Jeszcze jakies infolinie otworza, zeby lud mogl zakonczenie wybrać.

Bardzo Ci się udał ten tekst.
  • nglka 07.02.12, 02:27
    Nie widziałaś na fejsie? Krąży fotka [z pewnością autorka przeróbki ma zgodę rodziny na dysponowanie zdjęciem, yhm]; fotka z napisem nawołującym do złożenia petycji w sprawie wymierzenia p. Katarzynie kary śmierci

Doprawdy powala i przeraża mnie ludzka wyobraźnia, nagła zdolność jasnowidzenia i tym podobne; wtedy jeszcze nawet wyników sekcji nie było, ale lud WIE.

--
    Biżuteria - moja pasja, moja praca, moja... smile
    Mój blog artystyczny
  • easyblue 06.02.12, 21:02

--
    A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia.
    Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.
    Andrzej Sapkowski
  • beti222 06.02.12, 23:28
    Tyle nienawiści bije od niektórych matek ematek, że aż dziw bierze, że tak można. Śledztwo jeszcze w toku, proces nawet się nie zaczął, sekcja zwłok WSTĘPNIE potwierdziła wersję matki, a tu domorosłe sędziny już wydały wyrok. Gdzie tam psycholog/psychiatra, po co mają ją badać, skoro już wiadomo, że to zwyrodnialec i bestia. Przypuszczenia, że może jednak to nie ona ukryła ciało, że ktoś inny to zrobił ?? A gdzie tam, przecież Rutkowski na TVNie wyraźnie powiedział, że ona to znaczy, że ona. Ciemnota i ograniczenie po prostu. Całe szczęście nie społeczeństwo wydaje wyroki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka