Dodaj do ulubionych

Lis na Dwojce

13.02.12, 22:02
ogladacie?
wlaczcie TV
Edytor zaawansowany
  • gazeta_mi_placi 13.02.12, 22:03
    Nie.
    A jaki temat?
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/n7pc273ywes0zpa6.png
  • tezee 13.02.12, 22:06
    OJP wydarzenie , Kasia Cichopek zabiera publicznie głos ws małej Madzi
  • gazeta_mi_placi 13.02.12, 22:09
    Ojej, i co mądrego mówi ta słodka osóbka?
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/n7pc273ywes0zpa6.png
  • jowita771 13.02.12, 22:24
    Ta słodka osóbka wcale niegłupio gada.
    Ja ją lubię, może jest słodka i niektórych aż mdli, ale mam wrażenie, że jest zwyczajnie dobrym człowiekiem.
    --
    Dobrze, że pan przyszedł. Właśnie takie coś jak pan jest mi potrzebne. Takie ni to ni owo.
  • aneta-skarpeta 13.02.12, 22:39
    Cichopkowa bardzo dobrze wypadł moim zdaniem

zresztą uwazam, ze ona ma przerąbane przez rolę kingi i wiekszosc internautow ocenia cichopkową jako kinge
    tak jak kozuchowską jako swietojebliwą, bo hanka taka byla, a jak pokazuje inną twarz, bo hanka byla taka czy siaka
    --
    szopinistka.blogspot.com/
  • monia1-23411 13.02.12, 22:07
    Na jedynce za chwilę zacznie się ciekawszy program dokumentalny "Mój tata jest w ciąży"
    --
    Natalia(1999)
    Adam i Kacper(2009)
  • an_ni 13.02.12, 22:15
    a ja jednak polecam tym, ktore tak sie tu przekrzykiwaly na podstawie wiadomosci z paska TVN24
    przynajmniej psychologow (praktykujacych) warto posluchac
  • flicek 13.02.12, 22:18
    tej jednej to chyba nie warto
  • tezee 13.02.12, 22:20
    Kasia o teorii hydraulicznej Freuda w kontekście śmierci noworodka wink
  • adwarp 13.02.12, 22:22
    chroń nas boże przed takimi psychologamisad
  • bobusie 13.02.12, 22:25
    żenada, pseudo znawczynie cichopek i koroniewska - w ogóle mogli w studio nakręcić kolejny odcinek m jak miłość, a lis? Lans na tragedii biednego dziecka, żadnych granic moralnych. A teraz jeszcze politycy. Pogrzeb dziecka jutro, więc mogliby się wstrzymać z tego typu kłótniami chociaż o parę dni. Wprost już wywalił lisa, może w końcu i ten program mu odbiorą.
  • an_ni 13.02.12, 22:27
    slyszalas tam jakas klotnie?
  • rozaly 13.02.12, 22:18
    Co tam Kasia C, ta pani co to podobno jest psychologiem sądowym to chyba ktoś powinien zweryfikować jej kwalifikację - opad szczeny. Kasia przy niej wypada na mega fachowca.

Lis sobie chyba tego programu nie przemyślał - żenada.
  • izabellaz1 13.02.12, 22:26
    A po co? Wszystkie matki z M jak miłość + pani psycholog z Rozmów w toku. Nie, dziękujęwink

--
    --------------------
    Si vis pacem, para bellum
  • an_ni 13.02.12, 22:30
    a co nie odnajdujecie sie w tych matkach??
    Cichopek jest nadmiernie wspolczujacą i usprawiedliwiajacą mamunią
    Koroniewska naskakuje jak Lipcowa!
  • kasiulka25 13.02.12, 22:48
    Obejrzalam.

Czy te z Was ktore naskakuja na Cichopek w kontekscie tego programu - obejrzaly program...?

o teorii Freuda nie wypowiadala sie nie tyle w kontescie smierci noworodka, a reakcjach spoleczenstwa na to co nastapilo PO dowiedzneiu sie ze dziecko nie zyje - i czesciowo jak to sie stalo. Ogolnie Cichopek dla mnie bardzo na plus - mowila rzeczowo (jakos nie zauwazylam przesadnego bronienia, jedynie wspomniala, ze nektorzy ludzie w tak skrajnych sytuacjach zamieniaja sie w slup soli), sensownie i spojnie. Koroniewska posrednio wypowiedzala sie w imieniu wiekszosci z Was ( i mnie tez, bo nie_rozumiem jak mozna nie szukac pomocy dla swojego dziecka, ale staram sie nie rzucac kamieniem - tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono). Ta psycholog w okularach - tragedia. Ta druga - Samson zdaje sie -tez rzeczowo mowila, bez epatowania tragedia itd.

Generalnie chcialoby sie powiedziec : ciszej nad ta trumna..
  • bobusie 13.02.12, 22:35
    A jak określisz przerywanie osobistych (za osobistych!!!) wyznań pani z rozmów w toku przez samson? I do tego ta terminologia cichopek!
  • zdzisnadzis 13.02.12, 22:35
    izabellaz1 napisała:

> A po co? Wszystkie matki z M jak miłość + pani psycholog z Rozmów w toku. Nie,
    > dziękujęwink

Ta pani z rozmów w toku to najlepszy sądowy psycholog w Polsce..
  • bobusie 13.02.12, 22:37
    a samson po co? Prowokacja lisa?
  • marzeka1 13.02.12, 22:38
    Nie, bo nie jestem w stanie czytać/słuchać/patrzeć na tę historię, nie robię tego zresztą od paru dni.To stało się chore.
  • an_ni 13.02.12, 22:41
    pani Samson nie pan Samson
    czy byla zona tez winna?
  • tezee 13.02.12, 22:43
    A więc to nie jest przypadkowa zbieżność nazwisk?
  • izabellaz1 13.02.12, 22:42
    zdzisnadzis napisał:

> Ta pani z rozmów w toku to najlepszy sądowy psycholog w Polsce.

Ależ niech będzie najlepsza w Europie. Nie przepadam za jej wypowiedziami i nie muszę tego oglądać.

--
    --------------------
    Si vis pacem, para bellum
  • bobusie 13.02.12, 22:49
    A ciekawe czy do tv zapraszają ją bardziej, że jest panią samson czy że jest żoną samsona? Już przełączyłam na inny program - mówią o Grekach, jakie mają dodatki do pensji, pozazdrościć.
  • marzeka1 13.02.12, 22:51
    " pozazdrościć."= czego ? Bankructwa? przecież tak się długo nie da, to jak ktoś, kto żyje kredytami spłacając kolejny, działa zawsze do czasu.
  • bobusie 13.02.12, 22:57
    Czym się niby pogrążam, że program lisa się skończył a ja jakoś funkcjonuję? Dziewczyno daj na luz, ja po prostu uważam, ze gość jest przereklamowany i stronniczy. Życzę miłej nocy.
  • an_ni 13.02.12, 22:51
    nie pograzaj sie
  • tosterowa 13.02.12, 22:54
    Ta pani to tylko psycholożka z rozmów w toku i dyżurny "ekspert" tvnu, a nie najlepszy psycholog sądowy, pfff. Ona psychologiem sądowym została pewnie z 5 lat temu, a w ogóle to przynosi wstyd psychologii sądowej.
    --
    "Na co patrzysz? - Na twoje nogi - cały czas chodzą z tobą, zupełnie same!"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka