• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Pobieraczek - sąd

• 28.02.12, 22:37
    No nareszcie ktoś się za nich wziął; pamiętam, jak sama tu na forum szukałam pomocy, gdy syn coś na pobieraczku kliknął- olałam ich, jak mi tu poradzono. W końcu sąd się za nich wziął.
    pobieraczek ukarany
    Edytor zaawansowany
    • 28.02.12, 22:41
      i bardzo dobrze
      też mi krwi napsuli
      --
      Sweet child in time you’ll see the line / The line that’s drawn between the good and the bad / See the blind man shooting at the world / Bullets flying taking toll / If you’ve been bad, oh lord I bet you have / And you’ve not been hit by flying lead / You’d better close your eyes and bow your head / Wait for the ricochet. (Child in time, Deep Purple)
      • 29.02.12, 07:08
        ja im na poczatku odpisywalamsmile
        A potem napisalam,że czekam wobec tego na wezwanie z sądu i wrzucilam ich do spamu.
        Sprawdzilam-ale juz nic nie napisali smile
        Ale przyznam,że maile napisane w tonie takim,że az się zimno mi robilo smile
        --
        Historia małej Emmy Marii
        • 29.02.12, 08:26
          Podobnie jak ja smile
          Wysmarowałam im kilka mądrze brzmiących maili tongue_out ale jakbym z nawiedzonymi korespondowała. W końcu odpisałam żeby jeleni szukali w lesie, nie w internecie i olałam.
          --
          >>Wyższa Szkoła Złudzeń i Nieuzasadnionego Zadowolenia z Własnych Dokonań<<
    • 29.02.12, 11:09
      Obawiam się, że Pobieraczek nadal będzie brylował w sieci. Tyle kasy zgarnął skutecznie zastraszając ludzi, że zapłacenie 240 tys kary to naprawdę żaden dla nich wydatek!
      Musi zmienić się prawo, bo jest to niedopuszczalne, że firmy tego typu działają w sieci przez lata i mają się całkiem dobrze...
      --
      ***Gwiazdki 2001*** - miejsce spotkań dla rodziców jedenastolatków
    • 29.02.12, 16:47
      Czyli jak mój m dostał ostatnio już ost upomnienie do sądu bo nie zapłacił 94zł. to mam też to olać? Bo właściwie biłam się z myślami że może zapłacić i nie psuć sobie nerw uncertain Czyli co? Nie wpłacać im?
      • 29.02.12, 16:54
        Ja mam zawiadomienie z firmy windykacyjnej też na 94 złote. Nie płacę.
        --
        Kura podchodzi do stołu i mówi:
        "Tu radość,
        gdy kura u stołu tak punktualna!"
        • 29.02.12, 17:01
          Twarde jesteście. Ja po paru listach wymiękłam i zapłaciłam. Stwierdziłam,że jednak moje samopoczucie ważniejsze. Z tym, że to parę lat temu było, a ja- fakt- umowy nie przeczytałam. Za to 94 zł nauczyłam się robić to bardzo dokładnie!
      • 29.02.12, 17:22
        ja się powołałam na działanie w błędzie
        i powołałam się również na fakt, że nic nie pobrałam

zero odzewu było
        --
        Nakarm psa - kliknij.
        • 29.02.12, 17:32
          Też mi dziecko ścigają, poczytałam trochę o tych oszustach w internecie. Płacić nie będę.
          --
          http://www.suwaczek.pl/cache/352e846261.png
        • 11.03.12, 11:13
          Czy dali Ci spokój, kiedy napisałaś, że nie skorzystałaś z serwisu? Bo ja właśnie otrzymałam takie pismo i teraz nie wiem czy tłumaczyć się, że niczego nie pobrałam? Od razu usunęłam program z komputera, korzystać nie zmierzam, a zarejestrowałam się tylko dlatego, że wyszukiwarka mi ten serwis znalazła jak szukałam jednej piosenki do pracy.
          To jak odpisywać, żeby dali mi spokój czy w ogóle się nie odzywać?
          • 11.03.12, 11:26
            Zablokuj ich, NIC nie odpisuj, kasuj bez czytania- przestaną.
    • 29.02.12, 17:26
      Ja myślę, że oni i tak będą robić nadal "swoje" bo nałożone kary są dla nich niczym w porównaniu z tym co zarabiają. Nawet jeśli będą mieli obowiązek zmienić hasło 10 dni za darmo, to wymyślą coś innego.
      Inną sprawą jest to, że oni nikogo jeszcze nie pozwali, bo jak mają pozwać kogoś za coś, co jest nielegalne ? big_grin
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxskjoeokxglfj.png

Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz
    • 21.03.12, 14:40
      Jak widać UOKiK swoje, a sąd swoje: dla zainteresowanych link.
      --
      Nie zatrudniaj fachowca - bądź
      bohaterem w swoim domu.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.