• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Mleko w piersiach prawie rok po odstawieniu??!!

• 26.03.12, 11:58
    Dziwne, ale prawdziwe.
    Dziś robiłam sobie samobadanie piersi. Pomacałam, pościskałam i... poleciała kropla mleka!
    Karmić skończyłam w maju rok temu więc to już prawie rok... (karmiłam 14 mies).
    To normalne jest, że po takim czasie jeszcze w piersiach coś jest? Fakt, że pokarm miałam jeszcze spory kawałek czasu (ok 4-5 mies), ale już dawno o nim zapomniałam, a tu proszę! niespodzianka!
    --
    a życie toczy się dalej...
    Edytor zaawansowany
    • 26.03.12, 12:00

--
      'Naprawdę sądzisz, że 100% więcej obowiązków i 100% mniej czasu dla siebie plus gwarantowana zapaść w sferze seksu, może naprawić wasz więdnący związek??!!'
      • 26.03.12, 12:47
        Cóż, ja miałam 7 lat, do kolejnej ciąży...
        --
        zpopk.blox.pl
      • 26.03.12, 15:56
        To, że wiele kobiet tak ma to nie oznacza, ze to normalne wink
        Ja miałam tak samo, jak byłam u gina i badał mi piersi (mam takiego co nie zapomina o tym badaniu) to zauważył, że mam jeszcze pokarm i od razu dał mi skierowanie na prolaktynę, oczywiście była podwyższona - dostałam Bromergon. Podwyższona prl odpowiada za wiele problemów z cyklami, powoduje problemy z zaciążeniem i utrzymaniem ciąży. Poza tym mogą dojść niekomfortowe odczucia, jak to przy problemach hormonalnych. Lepiej sobie to wyrównać, chociaż ten lek który dostałam ma przykre skutki uboczne bardzo często, ale są ziołowe odpowiedniki.
    • 26.03.12, 13:10
      Miałam 5 lat a karmiłam 2 miesiące. Zbadaj sobie prolaktynę.
    • 26.03.12, 13:40
      Jeszcze w normie.
      Jak w maju tez będzie, to zrób badania na poziom prolaktyny.
      A w ciąży nie jesteś?

--
      "Podczas każdej oficjalnej wizyty powinno być obecne dziecko jako zapasowy temat rozmowy." J.Austen
      • 26.03.12, 14:06
        W ciąży? Raczej nie... chociaż też mi to przez myśl przeszło.
        Prolaktynę może rzeczywiście zrobię...

Dzięki za odpowiedzi.
        --
        a życie toczy się dalej...
    • 26.03.12, 14:10
      Ja dostaje zawsze laktacji jak słyszę konkretny płacz mojego dzieckasmile.... Nie wiem jak to mozliwe ale tak mam..... Raczej bym go tym nie wykarmiła bo pojawiają sie pojedyncze kropelki.....
      Ma ponad dwa latasmile
    • 26.03.12, 14:23
      Ja jestem 11 lat po karmieniu i mi się pojawia. Ginekologie zgodnie mówią, że to ok. cycki mama badane regularnie, lekko podwyższona prolaktyna.
    • 26.03.12, 14:59
      Miałam przez kilka lat po odstawieniu.
      --
      "Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak, jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce." — prof. Mirosław Bańko, UW
      kliknij
      jeśli chcesz nakarmić zwierzaka w schronisku
    • 26.03.12, 15:08
      mialam kilka miesiecy, lekarz mi przepisal bromergon czy cos takiego ale po przeczytaniu o skutkach ubocznych nie bralam. zaczelam za to brac tabletki anty i zniknelo jak reka odjal
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.