Dodaj do ulubionych

wyburzenie domu - ile kosztuje

18.05.12, 14:21
tak jak w tytule - wiecie jaki jest koszt wyburzenia budynku z lat 70 - takiego typowego klocka o powierzchni użytkowej około 70 metrów kwadratowych, podpiwniczonego, z cegły?

plus oczywiście wywiezienie gruzu

tak pi razy oko?

--
i like to cook with wine. sometimes i even put it in the food
Obserwuj wątek
    • bri Re: wyburzenie domu - ile kosztuje 18.05.12, 15:13
      I nie zapominaj, że na rozbiórke musisz mieć pozwolenie. Więc najpierw zamawiasz projekt rozbiórki, składasz wniosek, czekasz i dopiero mając prawomocne pozwolenia na rozbiórkę możesz rozpocząć prace.
      • shellerka Re: wyburzenie domu - ile kosztuje 18.05.12, 15:32
        a Bóg Ci zapłać. sprawa w sądzie jest. adwokaci najdrożsi w mieście więc problemu mieć nie powinnam.
        myślę, że cena samej działki przewyższy znacznie cenę działki z tym syfem.
        --
        i like to cook with wine. sometimes i even put it in the food
        • rupiowa Re: wyburzenie domu - ile kosztuje 18.05.12, 22:22
          No u nas bez podpiwniczenia, przy pracy własnego traktora koszt za 85mkw zamknie się w około 10 tyś. Jeden duży kontener to 600-700 zł a od nas już wyjechało 5 a do końca jeszcze co najmniej 4. Do kontenera trafiają trociny którymi był ocieplony dom i gruz, co lepsze cegły są wybierane na budowę czego innego i wszelkie drewno jest odkładane na bok (belki stropowe, okna itp). Przy rozbiórce jest operator ciągnika który pracuje charytatywnie (brat taty) i 3 panów. Panowie powiedzieli że zostawią po sobie błysk taki, że nic tylko trawnik siać w tym miejscu.
          Aha - mieszkam tuż pod stolicą.

--
          Paula & Zofia & Przemo (a suwaczki mi nie dzialaja)
    • solejrolia Re: wyburzenie domu - ile kosztuje 09.05.14, 15:27
      6-8tys. ,
      no max 10
      ale to na pewno będzie zależeć, jaki to budynek- inaczej będzie liczona pusta hala, a inaczej dom, podpiwniczenia. przynajmniej tak u nas byłoby, z zabraniem gruzu oczywiście. wszystko na legalu, w sensie, nie gotówka, a rozliczenie-przelew i wystawiona faktura.
      ale najpierw musisz mieć pozwolenie, to wiesz, my nawet projekt zrobilismy, sąsiedzi dwa pisma już dostali. i zgłoszenie na gazowni, i w elektryce, zeby pozdejmowali liczniki, poodcinali zasilania itp pierdoły. no i my czekamy. starostwo ma 60dni na decyzję, więc w lecie chyba uda się wyburzyć. ale czasu bedę mieć 2lata na podjecie się zadania.
      --
      ...mogłabym być miła dla niektórych ludzi, ale oni sami mi na to nie pozwalają...
    • bei Re: wyburzenie domu - ile kosztuje 16.07.14, 13:03
      Nie wiem ile kosztuje, ale widziałam cudowne metamorfozy takich klockówsmile
      Rozbudowane, przebudowane tak, ze i w środku i na zewnatrz nie wyglądaly na przerobione, tylko na nowe i " moderne" smile
      Moze lepiej poszukac architekta, który jest zdolny...

olaromanska.blox.pl/html

www.dlaleszka.cba.pl/
    • 45rtg Re: wyburzenie domu - ile kosztuje 24.05.19, 15:16
      shellerka napisała:

> tak jak w tytule - wiecie jaki jest koszt wyburzenia budynku z lat 70 - takiego
      > typowego klocka o powierzchni użytkowej około 70 metrów kwadratowych, podpiwni
      > czonego, z cegły?

Taniocha, metr sześcienny gazu to parę złotych. Myślę, że dycha wystarczy.

> plus oczywiście wywiezienie gruzu

A, to już inna sprawa. Ale może się zmieści w tych piwnicach.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka