• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

drenaz limfatyczny Dodaj do ulubionych

• korzystalyscie wy lub ktos znajomy ? jak efekty w temacie obrzekow lub np cellulitu ?
    Zaawansowany formularz
    • 11.06.12, 15:38
      Umiejetnie zastosowany bywa super, kiedyś chodziłam do kosmetyczki, która potrafiła usunąć masażami obrzęki z twarzy, efekty były ogromne. Obok masażystka pracowała nad nogami babki z bardzo opuchniętymi nogami, spotykałam ją co kilka zabiegów, ze "słoniowych nóg" w kilka tygodni zrobiły się w miarę normalne. Ale było to połączone z braniem leków, specjalną dietą i noszeniem pończoch.
      • a miala typowy obrzek limfatyczny ? tj mocno opuchniete np kostki i taka ciastowata skore ?
        • 11.06.12, 16:35
          Super. Ja chodze i siedze w takim kombinezonie, co masuje. Ma rozne programy, m.in. masaz limfatyczny. Po ok 10 zabiegach jest calkiem inna skora, znika sporo celulitu i tkanki tluszczowej itp. Podstawa: trzeba wziac takie 10-12 zabiegow pod rzad po 2-3 w tygodniu.
          --
          Trzeba umieć być okrągłym w kuli i długim w rurze...
          • jak to sie nazywa i ile kosztuje ?
            • 11.06.12, 21:20
              Mieszkasz w PL? Nie wiem czy to juz jest w Polsce, ja jestem w DE i to tu od niedawna jest dopiero.
              Tak czy tak to kosztuje tutaj po ok 35-40 eur za zabieg, u niektorych mozna wykupic 10 zybiegow od razu i oczywiscie bedzie taniej, a ja mialam fuksa, bo w jeden dzien weszlam przypadkowo na groupona (ktorego nienawidze i do ktorego nie zagladam) i kupilam 12 zabiegow za 160 eur!!! czyli jakies 70% taniej.
              To i tak duzo kasy, ale naprawde warto.
              Tu jest oficjalna strona:
              www.slimyonik.de a na niej jest tez link m.in. do jutjuba gdzie jest filmik o tym (niestety wszystko po niemiecku).

--
              Trzeba umieć być okrągłym w kuli i długim w rurze...
              • 06.10.12, 01:13
                Jeśli chodzi o drenaż limfatyczny to polecam terapię przy użyciu aparatów do masażu uciskowego. Przy częstych zabiegach opłaca się kupić taki aparat. na temat obrzęków limfatycznych można poczytać na stronie: www.limfatyczny.pl
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.