• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Rajstopy w spray'u

• 05.07.12, 11:06
    "Nosiłyście" kiedyś? Taki upał, a ja w niedzielę idę na chrzciny i zastanawiam się czy nie kupić. Tylko nigdy nie stosowałam, nie wiem czy przy takich upałach nie spłynie to po mnie. Polecacie?
    Edytor zaawansowany
    • 05.07.12, 11:07
      nie. jestem ciekawa waszych doswiadczen. smile
      • 05.07.12, 11:30
        /hohoho/pierwszy raz pisze na emamiewink
        1.Rajstopy nie spłyną-nawet po ochlapaniu wodą.W wannie czasem się trzeba natrzeć,żeby zechciały zejść!Ale mogą brudzić rąbek sukienki,czy bieliznysad
        2.Znam tylko te Sally Hansen,kupuje na Allegro,ale i tak troche drogo(ok 40zl z przesyłką)
        3.Najlepiej nakładać je w rekawiczkach-albo chirurgicznych ,albo takich jak dodają do farby do włosów.Pryskasz na rekawiczke i smarujesz nogi.W ŻADNYM RAZIE nie pryskaj na nogi!!!
        4.Mam wrażenie,żę kiedyś lepiej kryły, nawet żyłki, teraz są delikatniejsze,ale noga wygląda pięknie
        5.Przekonałam nawet moją 60 letnią mame.To najlepsza rekomendacjasmile
        • 05.07.12, 12:00
          Dzięki za opnię, bardzo przydatna, nie wiem tylko gdzie najlepiej kupić. Allegro odpada - potrzebuję na niedzielę.
          • 05.07.12, 12:09
            dora_zmora napisała:

> Dzięki za opnię, bardzo przydatna, nie wiem tylko gdzie najlepiej kupić. Allegr
            > o odpada - potrzebuję na niedzielę.

wszędzie drogosadSą chyba w Douglasie, ew sprawdź czy nie ma na Allegro z możliwością odbioru w Twojej miejscowości!
    • 05.07.12, 11:30
      Kupiłam ostatnio na allegro na próbę, nałożyłam, stwierdziłam że są za ciemne i dziwacznie w nich wyglądam i poszłam zmyć. Spływać zaczęły natychmiast po kontakcie z wodą, więc obawiam się, że gdyby spadł deszcz powstałby malownicze smugi.
      • 05.07.12, 12:01
        Właśnie tego się obawiam, myślę jednak, że zaryzykuję i przekonam się na sobie.
        • 05.07.12, 12:07
          A nie mozesz kupic tradycyjnych, tylko b. cienkich i najlepiej samonosnych ponczoch? I brak rajstop w dzisiejszym swiecie to juz nie takie "fo-pa" jak jeszcze za czasow naszych mam.
    • 05.07.12, 12:44
      Polecam gorącosmile Naprawde są świetne, nie brudzą ubrań (nawet białych) a nogi ślicznie wyglądają. Ja kupowałam w sieci.
    • 05.07.12, 13:36
      air silk swietne
      sally o wiele gorsze
      --
      Zło tez wraca, nie wierzysz? Spróbuj być niemiła dla skina wink
      by chipsi
      • 05.07.12, 14:30
        Dzięki dziewczyny smile
    • 05.07.12, 15:01
      Czasem uzywam Sally Hansen Airbrush Legs. Nogi ladnie wygladaja, biale spodnice minimalnie sie brudza od spodu, ale wszystko sie ladnie spiera/zmywa po.
      --
      http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
      Charty
    • 05.07.12, 19:39
      A nie możesz całkiem bez rajstop?
    • 05.07.12, 19:46
      Nic nie spływa,zmyc trzeba woda z mydem, deszcz nie poczynił mi nigdy szkod.
      Od lat stosuje latem,to moj niezbednik.
      Uszlachetnia konczyne, nadaje lekko opalony kolor(trzeba dobrac wlasciwy odcien).Smaruje nogi balsamem, pryskam po skorze i od razu szybko rozcieram.
      --
      Koci kalendarz- uratuj kocie życie
    • 05.07.12, 21:10
      Ha, widzę, że same fanki "problemów żywieniowych" tu się zebrały. Całuski EOT
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.