• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

kto to jest Natalia Siwiec? Dodaj do ulubionych

• 25.07.12, 23:45

Ciagle sie to nazwisko gdzieś przebija

kto to jest?
    skąd ona sie wzięła?
    Edytor zaawansowany
    • 25.07.12, 23:58
      Fotomodelka,a glosno o niej ostatnio bo zaistniala na euro.
    • 26.07.12, 00:35
      pewnie jakas coreczka znajomego kolegi prezesa PO smile
      lansuja to stare pudlo w mediach jakby byla ikona piekna, po pierwsze nie pierwszej swiezosci, po drugie wulgarnej plastikowej poprawianej przez chirurgow urody.
      serio taka lala jest synonimem polskiego piekna? to ja wysiadam, bo dla mnie to ta sama liga co Katie Price i dalej juz nie ma co komentowac
      • 26.07.12, 00:46
        Pytanie bylo kim jest Natalia Siwiec,a nie co sadzicie o Natalii Siwiec,ale oczywiscie kompleksy trzeba gdzies leczyc,a operacje plastyczne sa dostepne za calkiem nie wielka kase w polsce,wiec latwo mozesz sie tych kompeksow pozbyc.
        I nie zebym ja bronila,ale tak sie nie robi,ani ja znasz ani nic o kobiecie nie wiesz.
        • 26.07.12, 08:55

A co trzeba jeszcze wiedzieć o Natalii Siwiec, aby móc komentować jej osobę i to, co pokazuje w mediach?

Poczekajmy jeszcze trochę- jak zaintersowanie mediów przygaśnie zapewne wyjdzie, że wieczorami do poduszki czyta Wyznania Marka Aureliusza a przed świętami jeździ do chorych dzieci rozdawać paczki świąteczne i opowiada jak ją to ubogacawink
        • 26.07.12, 10:38
          pindolka sobie nie musze powiekszac i nic mnie tak w mediach nie wkurza jak nachalna promocja silikonu i ust nadetych chirurgicznie jak pontony u taniej dziwki...
          • 26.07.12, 10:42
            freakwave napisała:

> pindolka sobie nie musze powiekszac

wklej zdjęcie
            ocenimy...
            • 26.07.12, 11:11
              spoko wkleje jak ty wklejisz zdjecie swoich cyckow podczas zamiatania mieszkanka tongue_out
              • 26.07.12, 23:22
                freakwave napisała:

> spoko wkleje jak ty wklejisz zdjecie swoich cyckow podczas zamiatania mieszkank
                > a tongue_out

najpierw nazywasz mnie idiotką
                teraz chcesz zdjęcia moich cycków

weź Ty lepiej zimny prysznic...
                • 27.07.12, 16:13
                  twoja odpowiedz dowodzi ze trafnego okreslenia uzylem wczesniej
                  • 27.07.12, 16:57
                    a Twoje posty- ze ja również...
                    • 27.07.12, 17:42
                      lepiej idz dom posprzataj bo jak tak bedziesz forumowac to burdelu wlasnego nie ogarniesz i wstyd bedzie pania do sprzatania zatrudniac tongue_out
                      • 27.07.12, 17:46
                        mam czysto, nie muszę nic ogarniać

> bo jak tak bedziesz forumowac to burdelu wlasnego nie
                        > ogarniesz i wstyd bedzie pania do sprzatania zatrudniac tongue_out

nie mierz wszystkich swoją miarą...
                        • 27.07.12, 20:22
                          nie musze ja mam pania do sprzatania, swoj cenny czas ja i zona poswiecamy na bardziej tworcze zajecia, niech kazdy robi to do czego sie nadaje prawda big_grin
          • 26.07.12, 11:14
            a co to jest pindolek?

mnie w szkole uczyli o penisach

aaaa już wiem - że taki malutki, tak?
            --
    • 26.07.12, 00:52
      Piękna kobieta z prawie idealnym ciałem.
      O inteligencji się nie wypowiadam - nie znam.
      --
      Moja babcia jest zagorzałą katoliczką. I ja po babci też jestem za gorzałą.
      anielska.blog.pl/
      • 26.07.12, 10:39
        rosapulchra-0 napisała:

> Piękna kobieta z prawie idealnym ciałem.
        > O inteligencji się nie wypowiadam - nie znam.

ale na temat nieznanych osob z tego forum i ich inteligencji to juz chetnie sie wypowiadasz.
        • 26.07.12, 20:35
          Nie znam osobiście, ale ich wypowiedzi świadczą o ich inteligencji.
          --
          Penis w erekcji nie ma sumienia.
          anielska.blog.pl/
          • 27.07.12, 16:28
            Uuuu, strzeliłaś sobie w stopę...
    • 26.07.12, 00:54
      celebrytka, modelka/fotomodelka.

Zaistaniała bardziej dzieki euro i dzieki swojej obecnosci na trybunach w odważnych bluzkach z napisami
      --
      tutiturum
    • 26.07.12, 08:40
      Przychodzi Natalia Siwiec do lekarza.
      Lekarz: Coś pani dolega?
      Nie.....Tak chciałam się rozebrać......
    • 26.07.12, 08:49
      Za cholere nie wiem
    • 26.07.12, 08:50
      Kto?
      Hit sezonu czerwcowo- truskawkowego w 2012 w Polsce.
      Niestety wysadził ją obecnie nieco z siodła Serafin, jako hit sezonu ogrókowego, ale Ms Siwiec nie odpuszcza- właśnie ma rozkładówkę w Pleyboyuwink
      Sprytna dziewczyna- podziw mnie bierze na całą tę medialną szopkę, którą zaaranżowała.
      Ma dziewucha parcie na szkło i wstrzeliła się idealnie z pomysłem na siebie w klimat eurowinkp
      Oby tylko ugrała z tego coś więcej niż kilka wywiadów, kilka rozbieranych sesji. Bo szkoda będzie takiej kampanii.
      • 26.07.12, 09:25
        nie wiem kim jestwink ale patrzac na zdjęcia jest bardzo atrakcyjna.
        • 26.07.12, 09:27
          Swoją drogą.. jeśli w jej wieku byłas nieatrakcyjna to naprawde musiałas byc przerażąjąca.

Przeciez własnie młodość i wiek ma to do siebie, że jest się atrakcyjnym wink
          --
          Wsparcie dla Misia - chłopca z Zespołem Aspergera
          Jedyna strona dla rodziców dzieci z wadami układu moczowego
          Chcesz wiedzieć więcej o autyzmie?
          Kandydatka do Sejmu może poda wodę?
          • 26.07.12, 09:30
            popatrzyłas w lustro i postaniwiłaś sobie podnieś samoocene na forum? słabiutko , widocznie nie tylko urody ci brakuje ale i rozumku skoro nie rozumiesz co to znaczy jak jedna kobieta o drugiej pisze ze jest atrakcyjna.
            • 26.07.12, 09:31
              aaa..i oczywiście o istnieniu medycyny estetycznej też w twoich stronach jeszcze sie nie mówi?
        • 26.07.12, 09:33
          kajmanik napisała:

> nie wiem kim jestwink ale patrzac na zdjęcia jest bardzo atrakcyjna.

No owszem, cud chirurgii plastycznej, patrzac na
          zdj.sprzed kilku lat - po prawej:

http://0.s.dziennik.pl/pliki/3728000/3728501-natalia-siwiec-643-481.jpg

• 26.07.12, 10:21
            ale o co chodzi?

po lewej jest wyraxnie odchudzona, inaczej umalowana, ufryzowana seksi, usta wydete nienaturalnie, zdjecie jest bardzo pozowane i wyselekcjonowane z tysiaca.

po prawej nastolatka prawie, zdjecie zapozowane do albumu rodzinnego
            --
            tutiturum
            • 26.07.12, 10:30
              Jaka tam nastolatka, zdjecie sprzed 6 lat, wiec juz sporo po 20tce,
              i nie z albumu rodzinnego, a dla mediów, w okresie, gdy krecila
              sie po srodowisku pilkarskim.
              Odchudzona, inaczej zrobiona, ale nie powiesz, ze usta to od
              wydymania sie takie robią ? no i nosek mniejszy.
              • 26.07.12, 10:47
                przeciez wiem, ze nos jest zrobiony (ale delikatnie) i usta ma nadmuchane. Sama mam duże usta naturalnie, ale nie tak.

Dziewczyna ma parcie na szkło i tyle, stad ta nagła "kariera".
                --
                tutiturum
                • 26.07.12, 10:55
                  Ma swoje upragnione 15 minut slawy i niech sie cieszy.
                  Mnie takie klimaty plastic-fantastic raczej śmieszą,
                  a zwlaszcza mina a'la "codziennie budze sie piekniejsza,
                  ale dzisiaj to juz chyba przesadziłam" wink
                  • 26.07.12, 11:17
                    Ale co cię konkretnie śmieszy? Przecież ona na tym zarabia i tylko o to tu chodzi.
                    • 26.07.12, 11:25
                      Te wydęte, rozchylone usta chociażby.
                      To musi byc meczące.
                      • 26.07.12, 11:53
                        Podejrzewam, że sztucznie nadmuchane same składają się w dzióbek wink
                        • 26.07.12, 11:57
                          mysle jednak, ze praca na poczcie, w sklepie czy na infoliini jest bardziej męcząca niż wydymanie usteczek
                          --
                          mój blog o filcowaniu, drutach, starociach, wnętrzach i ciastkachwink
                          szopinistka.blogspot.com
                          • 26.07.12, 12:20
                            Nie przesadzaj, że tylko wydyma. Dodatkowo jest modelką i celebrytką.
                            • 26.07.12, 12:29
                              Modelką to chyba tylko erotyczną ?
                              A bycie celebrytką to znaczy bycie kim?
                              • 26.07.12, 12:35
                                A kto to jest modelka erotyczna?
                                • 26.07.12, 12:40
                                  Pozujaca do zdjec z golym biustem, lub nie tylko.
                                  A pani Natalii z branżą modową jakos nie kojarze,
                                  tylko z takimi zdjeciami wlasnie.
                                  • 26.07.12, 13:21
                                    czyli jest fotomodelką, np. wystepuje w sesjach strojów kąpielowych
                                    • 26.07.12, 13:31
                                      Byc moze rowniez wystepowała ubrana,
                                      w jakichs katalogach reklamowych, jednak nie tym przeciez zasłynęła
                                      tylko wydymaniem ust na trybunach podczas Euro.
                                      • 26.07.12, 13:38
                                        I na serio tak bardzo ci to przeszkadza, że się dziewczę nie napracuje, tylko wypnie do aparatu?
                                        • 26.07.12, 13:42
                                          A gdzie ja to napisalam ??
                                          tylko tyle, ze smiesza mnie takie sztuczne twory,
                                          bo wole u kobiet naturalny wyglad.
                                          • 27.07.12, 11:56
                                            ciebie smieszy śmieszny twór a on sobie zarobil lekką reka 500 tys w tym tygodniuwink
                                            --
                                            szopinistka.blogspot.com
                                            • 27.07.12, 17:00
                                              No cóż, takie czasy...smile
                    • 26.07.12, 16:53
                      można zarabiać nie pozbawiając się godności a można zarabiać kosztem godności. Śmieszne, puste i smutne. Spodziewałam się po niej więcej.
    • 26.07.12, 12:57
      3 liga lokalnego lanserstwa.w dodatku zrobiona nienaturalnie,kto powieksza biust i usta tak ze wszyscy widza ,widac na chirurgu przyoszczedzila lol.
      prowadzala sie kiedys z jakims pilkarzem,teraz 30 na karku to i desperacja wieksza.
      tandeta i przecietnosc,jak zmyje tapete niczym sie nie rozni od wiekszosci kobiet na ulicy,sorry,na ulicy mozna spotkac wiecej kobiet o naturalnej urodzie .
      sowinska czy krupa to przy niej boginie.

• 26.07.12, 13:38
        Pal licho rybie usta, nos- ładnie poprawiony, ale jak można sobie takie straszne piersi strzelić i jeszcze za to zapłacić??? sesja ze sztucznymi cyckami
        • 26.07.12, 13:40
          Widać można.
          --
          "Na co patrzysz? - Na twoje nogi - cały czas chodzą z tobą, zupełnie same!"
        • 26.07.12, 14:11
          jak można sobie takie straszn
          > e piersi strzelić i jeszcze za to zapłacić?

widocznie na tamten moment nie miala wiecej pieniedzy i musiala sie zadowolic tandetą
          • 26.07.12, 14:19
            rita75 napisała:

> jak można sobie takie straszn
            > > e piersi strzelić i jeszcze za to zapłacić?
            >
            > widocznie na tamten moment nie miala wiecej pieniedzy i musiala sie zadowolic t
            > andetą

- no ale eksponuje teraz tę tandetę; jest ładna, zgrabna, ale piersi są antyreklamą chirurgii plastycznej.
            • 26.07.12, 14:23

Ale kogo to obchodzi?
              Jesteś pewna, że tych, do których pani Natalia kieruje swój image i na których zaintersowaniu chce zbić kapitał?
              Sądze, że tym akurat jest wszystko jedno, czy cycki to ona ma swoje czy ktos przy nich majstrował -wazne, aby było duże i gołewinkp
              • 26.07.12, 14:26
                To fakt big_grin nie dla mnie ona je pokazuje.
              • 26.07.12, 14:28
                big_grin dokładnie

taki typ kobiet podoba sie dużej część facetów

nawet jesli by nie wybrali sobie takiej "laski" do zycia, albo ta "laska" nie wybrałaby ichwink to nie znaczy, że będą wzdrygać się na jej widoksmile

jak dla mnie ona jest zbyt "sexy", jakby miala mniejsze cycki i usta to bylaby jeszcze łądniejsza
                natomiast okreslanie jej mianej brzydactwa jest wg mnie sporym naduzyciem.

--
                szopinistka.blogspot.com
                • 26.07.12, 14:32
                  aneta-skarpeta napisała:

> big_grin dokładnie
                  >
                  > taki typ kobiet podoba sie dużej część facetów
                  >
                  > nawet jesli by nie wybrali sobie takiej "laski" do zycia, albo ta "laska" nie w
                  > ybrałaby ichwink to nie znaczy, że będą wzdrygać się na jej widoksmile
                  >
                  > jak dla mnie ona jest zbyt "sexy", jakby miala mniejsze cycki i usta to bylaby
                  > jeszcze łądniejsza
                  > natomiast okreslanie jej mianej brzydactwa jest wg mnie sporym naduzyciem.
                  >
                  >
                  - zgadzam się; niekoniecznie taki typ urody musi się nam podobać, ale ona NIE JEST brzydka; jest ładna, zgrabna, ma teraz tak duże parcie na szkło jak Jola Rutowicz i jak mądrze nie pokieruje swoim medialnym wizerunkiem, skończy podobnie: jako gwiazdka jednego sezonu.
                • 26.07.12, 14:37
                  > taki typ kobiet podoba sie dużej część facetów
                  >
                  > nawet jesli by nie wybrali sobie takiej "laski" do zycia, albo ta "laska" nie w
                  > ybrałaby ichwink to nie znaczy, że będą wzdrygać się na jej widoksmile

Ano właśniesmile
            • 26.07.12, 14:24
              > - no ale eksponuje teraz tę tandetę; jest ładna, zgrabna, ale piersi są antyrek
              > lamą chirurgii plastycznej.

eksponując, zarobi i sobie wszyje nowe piłki- bardziej naturalne
    • 26.07.12, 14:27
    • 26.07.12, 14:51
      przebija się bo ją onet wylansował. wypuścili ją na euro i celowo fotografowali by potem uzyskała miano najpiękniejszej kibicki, choć z kibicowaniem niewiele miała wspólnego bo znalazła się na stadionie tylko po to, aby tam dać się zauważyć fotoreporterom z przypadku i tym ustawionym, których była większość. Następnie onet wystawił jej galerię 5 razy, potem 50 razy o niej napisał i codziennie pojawiały się artykuły typu - co lubi natalia siwiec, czemu natalia siwiec ma pieprzyk na łopatce i czy natalia siwiec depiluje nogę co dwa czy cztery dni

lansowali ją tak usilnie że siłą rzeczy stała się popularna ale była to przmyślana kampania do której wykorzystano euro, nic więcej.
    • 26.07.12, 16:22
      Ale cudnie popatrzeć jak większość z was szlag trafia=hahaha.
      Laska jest atrakcyjna i co do tego wiele wątpliwości nie ma=co najwyżej można sobie poużywać na jakichś bzdetach-szczegółach, które tak naprawdę są wypunktowywane przez kobiety. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że gdyby wskoczyła waszym mężom do wyra to 99% by jej nie wygoniła. Oczywiście każda tutaj zaraz powie, że jej mąż stwierdził, że ona jest co najwyżej przeciętna a piękna jest tylko ematka, ale to mnie akurat na forum nie dziwi, bo dopóki wam świeci kontrolka "power" w komputerze to tu wszystkie jesteście idealne.

--
      http://img833.imageshack.us/img833/1449/gawron2.jpg
      • 26.07.12, 16:30
        ee mój mówi, że by nie wygoniłsuspicious
        --
        szopinistka.blogspot.com
      • 26.07.12, 16:45
        ale który chciałby mieć taką żonę? Prawdopodobnie niewielu, bo za bardzo musieliby się starać, żeby być nonstop na "wysokim c". Taka prawda o was, panowie.
        --
        "Ja nie zupa pomidorowa, nie każdy musi mnie lubić!!!" by pJ
      • 26.07.12, 16:55
        Wygląda jak rasowa "blachara". Jak kto lubi po prostu. Mojego męża nie pytam, bo masz rację - prawdy nie powie.
        --
        Blog
        • 26.07.12, 16:57
          "Charakteryzuje się jasnożółtym lub czarnym kolorem sierści i mandarynkowym umaszczeniem ciała. Na twarzy ma grubą warstwę brązowej mazi (tzw. tapety), a powieki jej pokryte są podobną mazią w kolorze oczojebnego różu sięgającego aż do brwi. Blachara okryta jest najczęściej malutkim kawałkiem materiału sięgającego od niskiej linii biustu aż do linii poniżej majtek (których najczęściej w ogóle nie ma). Przeciętny osobnik nosi stonowane kreacje dobrane na zasadzie kontrastu. "
          --
          Blog
      • 26.07.12, 17:12
        "że gdyby wskoczyła waszym mężom do wyra to 99% by jej nie wygoniła."

a kogo by wygonili? Może te najbrzydsze - czyli jakieś 2 % wszystkich kobiet.
      • 26.07.12, 19:48
        no facet sie tu wypowiadal w watku na jej temat ,ze stare pudlo itp tongue_out
        pozatym sorry ale chyba krople do oczu ci nie sluza -zajebiscie jest atrakcyjna na tym zdjatku przed operacjami-jak sklepowa z warzywniaka na osiedlu-miodzio.
        pliz,mezom do wyra,serio myslisz ze nie brak facetow ktorych stac na laske z naturalnym cyckiem i ustami ??to ze ciebie jedyne na co stac to cipka w formacie jpg nie oznacza ze 99% facetow ma ten sam problem.w dodatku kobieta wywalila kase na spartolony zabieg bo nikt normalny nie operuje cyckow czy ust zeby uzyskac nienaturalny efekt.
        ty w ogole tak serio czy psychoza sie poglebia?pewnie niejedna tutaj jakby se wszyla silikonowa poduszke pod cyca i napompowala usteczka to by wygladala co najmniej podobnie .komplement to nie jest.
        a porownywanie depilacji czy kosmetykow do kompletnej przerobki twarzy, i powiekszania cyckow swiadczy tylko o tym ze twoja choroba postepuje.
        ps dalej foty nie wrzucisz ??swojej znaczy ,ku uciesze gawiedzi.i taki typ mi pier*doli o jakims fotoszopie na zdjeciu ,lol w ch..j
        • 26.07.12, 20:10
          O kur#wa kto się wypowiedział=domorosła pseudomodelka, której życiowa sesja zdjęciowa to fotki cykane komórką w przedpokoju na tle meblościanki z Bodzia=hahaha, weź mnie nie rozśmieszaj.
          W dodatku wystarczyło, że potworski skrytykował jedno z twoich zdjęć i natychmiast jest usunęłaś=taki z ciebie twardziel. Mówiąc szczerze sądziłem, że po tamtej kompromitacji zmienisz nicka, albo opuścisz forum do Gwiazdki.

--
    • 26.07.12, 16:27
      A i jeszcze koronny argument naturalistek=że "jest robiona". Tylko ciekawe, która z was się nie "robi"? Która nie używa ton mazideł, depilatorów itp? To nie jest robienie się? To jest naturalne? Bo jeśli ona jest sztuczna (jak to co poniektóre się wyrażają) to siłą rzeczy naturalna powinna być tylko kobieta nie używająca żadnych środków upiększających.

--
      • 26.07.12, 16:38
        jest różnica między tym, że sobie ogolę pachy i wysmaruję oczy na czarno, a operacją plastyczną nosa, ust i cycków, chyba nie musze wyjaśniać, na czym to polega?
        • 26.07.12, 16:41
          A kto tę granicę wyznaczył? Gdzie ona leży? Czy np poprawienie sobie małego biustu o jeden rozmiar jest przed czy za granicą?

rubia88 napisała:

> jest różnica między tym, że sobie ogolę pachy i wysmaruję oczy na czarno, a ope
          > racją plastyczną nosa, ust i cycków, chyba nie musze wyjaśniać, na czym to pole
          > ga?

--
          • 26.07.12, 16:49
            No wiesz, gdyby tu chodziło tylko o jeden rozmiar, to wspomniana pani nie wyglądałaby jak "pontoniara" wink
            --
            "Ja nie zupa pomidorowa, nie każdy musi mnie lubić!!!" by pJ
          • 26.07.12, 16:55
            kto wyznaczył granicę? zdrowy rozsądek? chociaż i tak ta granica się ciągle przesuwa.

jesli ktoś robi sobie mały biust bo nic tam nie ma, to żadne halo. natomiast jeśli ktoś dorabia sobie wielkie cyce i ostrzykuje sobie usta by osiągnąć wary obciągary, to zdecydowanie nie mieści się to w zwykłym poprawianiu urody.
            • 26.07.12, 17:01
              Po pierwsze to pojęcie "zdrowego rozsądku" nie jest żadnym wyznacznikiem, bo każdy ma zdrowy rozsądek gdzie indziej. Dla jednego poza zdrowym rozsądkiem jest ogolenie sobie cip#ki a dla innego powiększanie cycków.
              Poza tym sama napisałaś, że powiększanie biustu o jeden rozmiar to żadne halo=to ja się pytam=o ile jest "halo"? O dwa rozmiary? O trzy?
              Używasz pojęcia "wary obciągary" w znaczeniu zdecydowanie pejoratywnym. Skoro tak to znaczy, że ty swojemu mężowi nie robisz laski?

--
              • 27.07.12, 18:57
                nie mam mężasad
      • 27.07.12, 19:28
        Tu raczej chodzi o to, że ta dziewczyna poprzez zrobienie sobie ogromnych ust i cycków wpasowała się w pewien typ kobiet- po takich zabiegach wyglądają one oczywiście wg mnie atrakcyjnie ale jak ze sztancy- kobiety z takim wyglądem wg mnie nikt nie potraktuje poważnie, a będzie patrzeć jedynie przez pryzmat sexu. A przed zabiegami wyglądała całkiem przeciętnie- teraz po tuningu wygląda całkiem nieźle tyle, że jak dmuchana prostacka lala i tyle.
        Popieram zabiegi kosmetyczne, silikony, botoxy,wypełniacze itd ale naprawdę fajnie to wygląda jak za bardzo tego nie widać i podkreśla urodę kobiety a nie robi z niej gumową lalkę z sex -shopu. Mam koleżankę z ogromnymi silikonami i uważam, że zrobiła sobie krzywdę ponieważ nikt nie traktuje jej poważnie a ludzie gapią się najpierw na jej dekold...znam też laskę która przesadziła z ustami a ma aspiracje aktorskie i wszędzie jej odmawiają ze względu na te usta...
    • 26.07.12, 16:39
      To taka bardzo ładna kobieta, podobno modelka, która gdzieś zauważono i która mogłaby to wykorzystać w rozsądny sposób nie robiąc z siebie...niestety. Jak dla mnie rozczarowanie. Pustka. I skręty żołądka że poprzez te żałosne opowiastki próbuje zaistnieć.
    • 26.07.12, 16:59
      Przede wszystkim jest karykaturalna.Zabiegi,które miała,dałoby się wykonać lepiej,bardziej estetycznie, zamiast tego mamy karykaturalne spuchnięte usta i fatalnie zrobione piersi. Do tego robi z siebie ptasi móżdżek w "wywiadach" (nie wiem, na ile to kreacja). Że 99% facetów nie wywaliłoby z łóżka??Znaczy,że obojętne,kto im tam wlezie smile
      Drażni jej nachalna promocja, ustawka. Tak czy owak, bardzo ciekawe zjawisko i dobra promocja.
    • 27.07.12, 10:22
      Według mnie jest atrakcyjna, a podpompowane usta i biust po prostu wpisują się w dziś narzucaną estetykę.

Ale to tak na przyszłość:

demotywatory.pl/3877555/Niesamowite-jak-duzo-trzeba-wydac

Na jej miejscu już bym powstrzymała się od następnych zabiegów.

• 27.07.12, 10:30
        Ale to chyba estetyka pewnych kręgów tylko?
        Bo jednak tak napompowane usta i pękajacy od silikonu biust
        to jednak wciaz symbol tandety a nie dobrego smaku...
        • 27.07.12, 10:32
          Pewne kręgi to stosuja na sobie. Reszta siedzi załamana, że naturalnie nie ma takich ust i tak sterczących piersi.
          • 27.07.12, 10:37
            No ba, naturalne nie są obciachowe,
            ewentualnie umiejetnie zrobione.
            Angelina Jolie nie wyglada tandetnie, bo ma naturalne piekne usta,
            naturalny duzy biust tez moze byc piekny,
            ale nie bedzie przypominal dwóch piłek pod skórą,
            bo jednak prawo grawitacji ciągnie go w dół.
            • 27.07.12, 10:44
              Mów mi jeszcze. Mam za sobą lata "lobbowania" na forum biuściastym i w okolicach, na temat przekonań dzisiejszego społeczeństwa jak wyglada normalny czy atrakcyjny biust mogłabym książki pisać. Silikonowe, wyfotoszopowane piersi są nawet nie obowiązujacym ideałem, a standardem. Wiele osób sądzi, ze NORMALNY biust wygląda jak na rozkładówce Playboy'a, a jeśli nie, to należy go ukrywać, żeby nie uchodzić za "pasztet".
              • 27.07.12, 11:22
                bardzo ladna kobietasmile
                --
                Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spie...j w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
    • 27.07.12, 16:05
      Nie mam pojęcia komu dziewczyna płaci i ile płaci za to, zeby ciągle bywać w tv i na imprezach.
      Gdyby zainwestowała zamiast w to bywanie to w dobrego chirurga,który by jej poprawił te wielgachne usta i okropny biust do tego ktoś kto jej wreszcie podpowie jak ma się ubierać ( bo figurę ma ) i może ktoś kto jej powie co ma mówić a czego nie mówić to dziewczę by było miodzio. No i wtedy można bywać... tu i tam.
      Ładna nie jest. jest przesadzona, sztucznie zrobiona, wydęta. to nie może być ładne. to nie może uchodzić za eleganckie.
      --
      Jeżeli trzeba coś zrobić, to dlaczego nie my? Dlaczego nie ja?
      Władysław Bartoszewski
      • 27.07.12, 16:07
        mi sie podobasmile
        --
        Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spie...j w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
        • 27.07.12, 16:16
          No i dobrze smile mnie się nie podoba w wersji dzisiejszej. uważam, że ładną kobietą to była ale nie jest. to jak teraz wygląda... szkoda baby. marnuje się na własne życzenie.
          --
          http://s14.rimg.info/35725a110a6a03c02e6afe950932b387.gif
          • 27.07.12, 16:22
            Mi najbardziej podoba sie na tych zdjeciach ze stadionu, biust wygladal jakos lepiej (?) niz w playboy'u.
            --
            • 27.07.12, 16:25
              http://picsee.net/upload/2012-06-18/e4104383d991.jpg
              --
              • 27.07.12, 16:34
                Nie nie. Ta Pani w ogóle nie trafia w moje gusta. Widzę ją i myślę sobie " tandeta " .
                Dla mnie kobieca i seksowna jest Stenka w wieku 50 lat, a nie za przeproszeniem smarkatka,która ma w sobie więcej botoksu niż Joan Rivers. I do tego cyc wywalony na wierzch i ten lansiarski gest rękoma... oj nie. no naprawdę pani jest aż za bardzo żeby była w sam raz. szkoda kobietki bo była naprawdę ładna.
                --
                Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce. — Mirosław Bańko, UW
                • 27.07.12, 16:37
                  na rece najmniej patrzalamwink
                  --
    • 27.07.12, 16:26
      Wyguglaj sobie wink
    • 27.07.12, 18:09
      Nie wiem kto to jest,ale jak na kobiete wyglada b.dobrze.Nie widze nic zlego w tym,ze ma zrobione niektore czesci ciala.Banda zazdrosnic na tym forum.Czy moj by wygonil nie wiem,u niego kobiety dziela sie na dwa rodzaje brzydkie i ladne i czasem zaskakuje mnie przypisujac b.ladne do tej pierwszej grupy.

--
      “ A co ma zrobić samotna matka tego nie wiem, TO JEST JEJ SPRAWA na pewno jest niezaradną, kłótliwą, wredną i mąż ją kopnął w tyłek -i dlatego samotną-nie oznacza, że inni muszą przejmować opiekę nad jej chorym dzieckiem. Amen.“ by Ania Dentystka
      • 27.07.12, 18:10
        Na kobiete po trzydziestce mialo bycwink
        --
        “ A co ma zrobić samotna matka tego nie wiem, TO JEST JEJ SPRAWA na pewno jest niezaradną, kłótliwą, wredną i mąż ją kopnął w tyłek -i dlatego samotną-nie oznacza, że inni muszą przejmować opiekę nad jej chorym dzieckiem. Amen.“ by Ania Dentystka
    • 27.07.12, 18:39
      widziałam sesję w tym P. Cycki w całej okazałości - fujjjjjjjjjjjjjjj. Myślałam, że lepiej wyglądają i że rozsądnie powiększyła a nie jak te porno - nie - wiadomo. Nawet zaczęłam się łudzić, że sztuczne cycki mogą być ładne i fajne.
      ładna, piękna ale tak mnie odrzuca nie wiem czemu? Dziwie się bo lubię piękne kobiety A. Limę mam na pulpicie tongue_out Może co za dużo to nie zdrowo. Ilez można zdzierżyć tych plastików i pantofelków? No ile?
    • 27.07.12, 19:03
      Wcześniej myślałam, że jest bardzo ładna, ale kiedy zobaczyłam ją na zdjęciach sprzed paru lat, podlinkowanych przez antyideał, to myślę sobie, że dziewczę zrobiło sobie krzywdę tymi operacjami.
      Była bardzo ładna i naturalna i długo miałaby taki bardzo fajny dziewczęcy look. Cóż, postanowiła się zwampować, więc jak dla mnie się oszpeciła i postarzyła.
      Ale z łóżka bym jej nie wyrzuciławink.
      --
      "och, zmień po prostu lokal i niech on wylatuje za twoje drzwi. prawda, że lepiej? a jak drzwi twoje, to jak będziesz chciała, możesz go zatrzymać na trochę dłużej, nakarmić, uczesać czy pobawić się" by six_a
      • 27.07.12, 19:26
        zimą na topie i tapecie była wodzianka, latem jest siwiec. jesienią będę jasmile
        • 27.07.12, 19:33
          Eeeee to chociaż pozdrów nas ze srebrnego ekranu wink
          --
          Nie kupuj psów w sklepie!Nie dokładaj się do pseudohodowli!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.