• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Ikea - ty tu rządzisz Dodaj do ulubionych

• 26.07.12, 19:24
    Rewelacyjna reklama - ale ciekawa jestem, na ile wprost. Jak inaczej mamuska traktuje (dorosłych) corke i syna. Na nia warczy, jemu gotowa czarpaczek haftowac. No wiec jak myslicie - odbiorca ma się zidentyfikowac, czy smiac?
    --
    Bo było to, co jeden brat przy królu, a drugi przy Lubomirskim, ojciec tam, syn tu, to nie wiedzieć, jako się było bić. J.Ch. Pasek
    Edytor zaawansowany
    • 26.07.12, 19:29
      nangaparbat3 napisała:

> Rewelacyjna reklama - ale ciekawa jestem, na ile wprost. Jak inaczej mamuska tr
      > aktuje (dorosłych) corke i syna. Na nia warczy, jemu gotowa czarpaczek haftowac
      > . No wiec jak myslicie - odbiorca ma się zidentyfikowac, czy smiac?

Ja sie śmieję, zwłaszcza, że mam wrażenie iż za każdym razem w roli dziecka występuje ta sama osoba. A poza tym ta Rzymianka to mi wygląda raczej na mamusię Antoniusza?
      • 26.07.12, 19:30
        Ta, i jest dla Kleopatry teściową, czy też świekrąwink
        Tylko kolanami świecisz... Hahahahh.
        --
        Do you know what Nemesis means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... ME.
        Brick Top
        • 26.07.12, 19:38
          Gdyby do Kleopatry przyszła jej mamusia, to by raczej nadawała na tego Antoniusza, że za bidny i dziadowski tron jej wystawił.
          A ja uwielbiam kwestię "Ale to jest twój tron", którą wypowiadam b. często, oczywiście z odpowiednią intonacją i zamiennikami za "tron".
          --
          "Na co patrzysz? - Na twoje nogi - cały czas chodzą z tobą, zupełnie same!"
          • 26.07.12, 20:09
            No właśnie sama miałam o tych reklamach napisać. Jak nie znoszę reklam to te oglądam z uśmiechem. Ten ton teściowej do Kleopatry to jak dla mnie, majstersztyksmile
            --
            Marta
            Mama Danielka ( 16-11-2000 ) i Gabi ( 05-07-2002 )
            DZIECI ROCZNIK 2000
          • 26.07.12, 21:53
            > A ja uwielbiam kwestię "Ale to jest twój tron", którą wypowiadam b. często, ocz
            > ywiście z odpowiednią intonacją i zamiennikami za "tron".

Ja tak samo smile
          • 26.07.12, 23:42
            > A ja uwielbiam kwestię "Ale to jest twój tron", którą wypowiadam b. często, ocz
            > ywiście z odpowiednią intonacją i zamiennikami za "tron".

To ja z kolei uwielbiam zakończenie "...sucho ma ta palma..."
            • 27.07.12, 09:23
              ooo tak, "sucho ma ta palma' to jest nasz ukochana kwestia, jak sie mamusia zaczyna za bardzo czepiać smile a my mieszkamy z mamusią, moją smile z tym że ona z tych mało czepliwych ale zawsze coś z człowieka wyjdzie. Na szczeście ma pocucie humoru i dystans do siebie smile
              --
              65FF-G to WCALE nie jest wielki biustsmile
    • 26.07.12, 20:17
      Uwielbiam te reklamy i jestem głęboko wdzięczna Ikei, że znów wróciły.
      I tak, ta pani od Kleopatry to zdecydowanie teściowa, nie matka, więc teoria o nierównym traktowaniu córek i synów odpada.

Ta kobieta ma genialną mimikę. Moja ulubienica.
      "Sucho ma ta palma, no". big_grin
      --
      Renata Przemyk "Jakby nie miało być"
      • 26.07.12, 20:19
        No, za tę palmę należy się jej Oscar!
        --
        Gwardia umiera, ale się nie poddaje
    • 26.07.12, 20:21
      mój kolega zna te reklamy na pamięć i świetnie je recytuje na każdej imprezie - pękamy ze śmiechu. ikea dała czadu. aktorzy również smile
      --
      please, wait
      http://forum.nysa.pl/images/signatures/12716893984fd3b70df1692.gif
      • 26.07.12, 20:32
        Ikea? Raczej dobra agencja reklamowa za grubą kasę. Ale aktorsko reklamy są supersmile
        --
        http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/cd/qh/tylq/lE3Xi7UxIJCeOaampX.jpg
        • 26.07.12, 21:49
          Ale to Ikea wybrała te, a nie inne propozycje.
          --
          Kari Bremnes - Birds
          • 27.07.12, 20:31
            Co nie zmienia faktu, że tylko je wybrała. Czarną robotę wykonała agencja, Ikea tylko wybrała.
            --
            http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/cd/qh/tylq/lE3Xi7UxIJCeOaampX.jpg
    • 26.07.12, 20:30
      historia się kładania tongue_out
      to matka ...Antoniusza, nie Kleopatry
      matka Kleopatry dawno w zaświaty się przeniosła zanim córka tron Egiptu przejęła
      --
      Ale ksiądz powiedział: "Ula, takie jest życie. Do budowy hospicjum wrócimy, teraz mamy przed sobą budowę Chrystusa Króla".
    • 26.07.12, 20:38
      Ty tu urządzisz.
      Dla mnie -rewelacja.
      --
      Koci kalendarz- uratuj kocie życie
    • 26.07.12, 21:25
      Reklama cudna, a ruch ustami po "tylko kolanami świecisz" mistrzowski. Za ten ruch mówiący "udało mi się jej dopiec" kocham tą reklamę big_grin Czy się identyfikuję ? Nie. Jednak są reklamy przez które mam obrzydzenie do reklamowanego produktu, a są i takie jak "Ikea" które bawią, przedstawiają skutecznie swoją markę i nie powodują, że potencjalny klient zraża się do marki przez durną reklamę.
    • 26.07.12, 21:55
      urządzisz, w reklamie jest urządziszsmile
      --
      Dlaczego dziś wstałam o 5.00? Hmmm..żeby się dłużej poobijać???
    • 26.07.12, 22:36
      Muszę przyznać, że ja też entuzjastycznie reaguję na nowe meble z ikei smile
      --
      Nie bądź LEMINGIEM
      Zostań REBELYANTEM
    • 27.07.12, 00:07
      Reklam nie oglądam, tylko slucham, i to też nieuważnie - i wyraźnie słysze "rządzisz" - TU rządzisz, co oczywiscie daje urzadzisz, wszystko sie zgadza smile
      A że teściowa mi umknelo, fakt.
      tak czy owak reklama świetna i wreszcie ją OBEJRZĘ zachecona Waszą entuzjastyczna recenzja aktorow.
      --
      "O Boże, gdzie lokujesz talenta!"
      • 27.07.12, 09:33
        Nawet na piśmie jest Urządzisz smile

www.youtube.com/watch?v=2V08hNPz2r4

Uwielbiam tę reklamę, byłam ostatnio w kinie i z całego seansu najbardziej podobała mi się reklama Ikei big_grin
        • 27.07.12, 09:40
          własnie o to chodzi - jesli widzisz napisane "urządzisz" - słyszysz "urządzisz". Jeśli nie widzisz, słyszysz "rzadzisz" - co zreszta składniowo jest w tym zdaniu poprawniejsze, no i o to tworcom reklamy chodziło, cala przecież jest o rzadzeniu, a nie o urzadzaniu smile
          --
    • 27.07.12, 07:44
      Tą z tronem znam, a macie linka do drugiej, o której piszecie?
      • 27.07.12, 11:42
        Król Artur:
        www.youtube.com/watch?v=g2j1VkbRWiE
        Dyktanda:
        www.youtube.com/watch?v=gKMW5nHdAJI
        www.youtube.com/watch?v=gX3sUx7-9KM
        i jeszcze:
        www.youtube.com/watch?v=rao1Kfi2bBw
        • 27.07.12, 12:35
          www.youtube.com/watch?v=ujMI-CN1rSs&feature=relmfu Jeszcze ta big_grin
          Jak dla mnie najlepsze reklamy, po prostu cudo XD

"Jak byłeś mały to lubiłeś siedzieć na podusi..." big_grin
        • 27.07.12, 12:40
          Piekne smile
          --
        • 27.07.12, 20:24
          Dzięki, obśmiałam się smile
    • 27.07.12, 08:28
      uwielbiam ikee i kocham tą babę z reklamy, jest po prostu rewelacyjna- warto pamiętac, że to stara reklama jest

ja sie z niczym nie utożsamiam, natomiast jak mi sie reklama podoba to milo mysle o produkcie

--
      mój blog o filcowaniu, drutach, starociach, wnętrzach i ciastkachwink
      szopinistka.blogspot.com
    • 27.07.12, 09:13
      Chyba można i się śmiać, i identyfikować wink
      Świetne reklamy. Fajnie, że wróciły.
      --
      Piszę o piłce
    • 27.07.12, 11:48
      Jeszcze ta radiowa z Toyotą mogłaby wrócić.
      Tylko nie pytajcie mnie która, bo nie umiem dobrze streścić (Yaris, kredyt 50 na 50 + trzpiotka).
    • 27.07.12, 20:42
      Kocham tą reklamę i teściówkę. szczególnie jak mówi a raczej syczy o świeceniu kolanami i normalnie widzię jak wyciąga jęzor żmija jedna no smile
      i suchomatapalma z takim oburzeniem, że no jak to tak no ?
      zdecydowanie trzeba się śmiać. reklama a przynajmniej ta ma bawić.
      obok reklam Tesco i Henia atrakcyjnego jak ceny wink to ta reklama jest jedną zmoich ulubionych
      --
      Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce. — Mirosław Bańko, UW
    • 28.07.12, 00:12
      Ale ta egipsko-rzymska wersja to teściowa warcząca na synową wszak, nie mamusia wink
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.