Dodaj do ulubionych

siwa ematka :(

01.08.12, 17:32
Dziewczyny ratunku, jestem załamana swoimi włosami. Farbe nakładam co 3 tygodnie i nie ma znaczenia czy robie to u fryzjera,czy w domu po tygodniu widoczne są siwe krótkie ok 0,5 cm nowe włosy na lini czoła i przy uszach, rosną jak szalone. Staram się dbać o siebie, a tu taki " siwy włos" i efekt opłakany. Może, któraś z Was miała podobny problem ?
Edytor zaawansowany
  • thorgalla 01.08.12, 17:43
    A na jaki kolor farbujesz?Pewnie na ciemny.
    Może spróbuj z blondem (jeżeli pasuje do typu urody) mniej będzie widać.
    Nic z tym nie zrobisz,do końca życie tak zostanie i będzie gorzej.
    Ja się z tym pogodziłam,u nas to rodzinne niestety.
    --
    szukam inspiracji na nową sygnaturkę
  • mary_lu 01.08.12, 17:44
    Dobierz tak kolor, żeby siwe nie rzucały sie w oczy (np. platynowy blond), albo zobacz, czy Twoje naturalne włosy tylko lekko poprawione jakimś odcieniem czy kilkoma pasemkami nie wyglądają fajnie. W Polsce to mało popularne, ale na zachodzie Europy czy w USA widywałam świetne fryzury z siwych czy siwiejących włosów.
  • mary_lu 01.08.12, 17:52
    Np. coś takiego według mnie jest ekstra:

beauty.about.com/od/hairstylingtipstricks/ss/Gorgeous-Gray-Hair_3.htm
  • mary_lu 01.08.12, 17:54
    Albo fryzura Igi Wyrwał:

www.pudelek.pl/artykul/41945/chuda_wyrwal_ze_srebrnymi_wlosami_poznajecie/
  • vivi.bon 02.08.12, 12:56
    O, takie miewam. Ale na dłuższych włosach.
  • anorektycznazdzira 01.08.12, 22:24
    przyznaję, ze super, choć tutaj niemało zrobiła gęstość i grubość włosów no i wyjątkowo ładny profil
    --
    -mamo, nie poszłam na imprezę do K. (ja: ???) no bo nie miałam czasu, wyszykować kreację i w ogóle...
    -dziecko, TY?! KREACJĘ?!
    -maaaamo, chodzi mi o wypastowanie glanów.
  • amonette 02.08.12, 18:10
    Mi się podoba Jamie Lee Curtis wink
    Chyba taką babcią będę co do fryzury. Najgorzej się przemóc i pozwolić siwym być siwymi. Chiba.
    Póki co u mnie kilka na krzyż, ale widać, bom ciemna brunetka. To znaczy ja widzę, otoczenie nie wink

Ważna jest też fryzura - mam wrażenie, że krótkie fryzurki lepiej maskują - włosy są podniesione w strategicznych miejscach. Chyba, że ktoś siwieje na skroniach - to klops.
  • sueellen 01.08.12, 17:46
    Farbuj na jasny blond.
    --
    Niecodziennik Matki Polki z Dzieciem Hiszpana na Wyspach Brytyjskich
  • sadosia75 01.08.12, 17:49
    A może coś z siwizną? Sylwia Gliwa prześlicznie wyglądała w tym kolorze. Gdybym była bardziej odważna to też bym sobie taki zrobiła.
    --
    http://s14.rimg.info/35725a110a6a03c02e6afe950932b387.gif
  • ochra 01.08.12, 18:11
    Skoro na linii czoła, to lepiej będzie jak zrobisz grzywkę, przy uszach też chyba nie widać jeśli włosy nie są zaczesane do tyłu. Jednym słowem, zmień fryz.
  • dydaki 01.08.12, 22:08
    Zmień fryz żeby nie było widać gładkich "brzegów" zarostu włosów (grzywka, podniesienie przy skórze żeby nie leżały płasko) a kolor nie rób ciemny jednolity ale balejaż z jaśniejszymi odcieniami
  • inguszetia_2006 01.08.12, 22:12
    Witam,
    Polecam Paletę 10A. Jestem bóstwem blond;-P
    Pzdr.
    Ing
  • lechasia 02.08.12, 12:15
    Dzięki za rady, ale blond odpada, jestem bardzo ciemną brunetką, o bardzo ciemnej oprawie oczu, brązowych oczach i " południowym typie urody", włosy farbuję na czekoladowy brąz. Natomiast bardzo spodobał mi sie pomysł z grzywką, , lecę do fryzjera
  • kol.ja 02.08.12, 17:43
    ile masz lat?
  • chiana3 02.08.12, 12:49
    nie miałam takiego problemu, ale tak sie dzieje na starość, chyba temu nie da się zapobiec
  • ochra 02.08.12, 12:59
    Wszystko przed tobą...
  • mgoralska2 03.08.12, 11:35
    nie miałam takiego problemu, ale tak sie dzieje na starość, chyba temu nie da s
    > ię zapobiec

niestety, ale ten problem spotyka coraz więcej coraz młodszych osób (m. in. mnie), pozostaje częste farbowanie i odpowiednie cięcie.
  • gulcia77 04.08.12, 12:00
    Nooo, ja to byłam strasznie stara big_grin Miałam całe 23 lata big_grin Inna rzecz, że dopiero teraz wiem, że to jeden z cholernie przykrych objawów chorej arczycy. Serdeczne pozdrowienia z endokrynologii!
  • elfkabezhaltera 02.08.12, 17:38
    Polecam bzyk-byzk maszynką.
    U mnie na osiedle jest pani z siwymi włosami niewiele dłuższymi od moich - ok. 0,5cm.
    Wygląda git.
  • mysia-mysia 02.08.12, 19:16
    blond już przerabiałam, wyglądam w nim jakbym miała czerwoną skórę i czerwone oczy
    teraz przerabiam odsiwiacz smile

nie jest to produkt idealny, bo trochę dziwnie pachnie, ale jak już włosy odsiwisz to później nakładasz mniejsze ilości więc nie jest to tak odczuwalne, włosy też wyglądają ładniej i mniej się przetłuszczają

zajrzyj tutaj

forum.gazeta.pl/forum/w,567,137900263,137902884,Re_czy_ktoras_uzywa_odsiwiacza_.html

• lechasia 03.08.12, 17:56
    Muszę przetestować ten odsiwiacz. A tak na marginesie, to zaczęłam siwieć w wieku 26 lat i bez problemu panowałam nad sytuacją, obecnie mam 37 lat i dosłownie z miesiaca na miesiąc jest coraz gorzej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka