Jak sprawdzić, czy osoba bierze narkotyki? Dodaj do ulubionych

Od razu zaznaczam, że zadałam to pytanie tez na innym forum, ale może tutaj szybciej uzyskam odpowiedź.
Jak sprawdzić, czy konkretna osoba bierze narkotyki? Mam w bliskim otoczeniu chłopaka, który dziwnie się zachowuje. Często jest agresywny, nerwowy, cieżko go uspokoić w takim momencie, czasami się zachowuje tak, jakby dostał ataku paniki. Bywa, że gada od rzeczy i w ogóle nie na temat, więc czasami nawet normalna komunikacja z nim jest niemożliwa. Nie chce wychodzić na panikarę czy śledczego, ale niepokoi mnie to, i to bardzo. Dlatego chce wykluczyć/potwierdzić branie narkotyków. Tylko jak ,,zmusić'' osobę do badania na obecność narkotyków? Oprócz testów na mocz, sa inne, równie skuteczne, ale nie tak bezpośrednio jawne? Obawiam się, że moga byc kłopoty z namówieniem do wykonania tradycyjnego testu.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.