Dodaj do ulubionych

szerokie ramiona - jak to ukryć.

13.08.12, 10:22
Dziewczyny, jestem dość szeroka w ramionach, może nie jak zawodowa pływaczka, ale jednak masywnie. Od pasa w doł szczupło (to się chyba figura typu jabłko nazywa).

Jak to zamaskować ubraniem ?

Zauważyłam ze swetry bądż bluzki w szpic (w serek) optycznie wyszczuplają te ramiona. Znacie ejszcze inne triki ? Błagam pomóżcie.
Edytor zaawansowany
  • 13.08.12, 10:34
    panier albo fortugal powinny wyrownac proporcje tongue_out

--
    Zło tez wraca, nie wierzysz? Spróbuj być niemiła dla skina wink
    by chipsi
  • 13.08.12, 10:42
    Ewentualnie przestać przejmować się pierdołami.

--
    > Na pewno potrafisz sie na to zdobyc, wszak niewierzacy to w
    > ogolnosci porzadni ludzie.
  • 13.08.12, 10:43
    Jeśli jesteś szczupła to noś ciuchy poszerzające biodra, wtedy sylwetka nabierze lepszych proporcji
    Zakladaj dwie warstwy ubrań na górę tak żeby podzielić optycznie przestrzeń, tzn na przykład bluzka z dekoltem w kółko (to dwie przestrzenie: skóra i materiał) a na to żakiet czy kurteczka tak wykrojona, żeby góra zakrywała tylko ramiona, a przestrzeń dekoltu pozostawiała odkrytą

I Jak sobie coś kupujesz to tylko tam gdzie w korytarzu przymierzalni jest duże lustro, wtedy możesz ocenić Jak naprawdę wyglądasz, przeglądanie się w lustrze z odległości 50cm niewiele mówi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.