Dodaj do ulubionych

Najgłupszy sen?

23.08.12, 00:04
Śniło mi się dzisiaj mięso mielone, że niby na sos do spaghetti. Ale jednym ze składników był duży, futrzasty nornik w całości. Mięso przez jakiś czas stało w kącie gdy okazało się, że nornik ożył i zaczął się słaniać po naczyniu pełnym mięsa, wyglądał jak nornik zombie. Ja próbowałam go jakoś wmieszać to mięso, ale on mnie użarł, a zęby miał jak u dinozaura. Na co ja skręciłam mu kark, a on mnie cały czas gryzł uncertain

W realu norniki darzę sympatią, szczególnie północne. Były kiedyś moimi zwierzątkami domowymi i są naprawdę miłe.
Edytor zaawansowany
  • broceliande 23.08.12, 00:15
    To co napisałaś na końcu to znaczenie tego snu: zwierzęta domowe i zwierzęta, które się jada są mięsem.
    Odstawienie mięsa do kąta i jednoczesne ożycie nornika tego dowodzi. Chcesz pgodzić obie sprawy (mieszanie mięsa).
    Skęcasz mu kark (czyli nie zrezygnujesz z jedzenia mięsa) a on cię gryzie, bo sumienie cię gryzie.

Nie ma głupich snów.
    Ja lubię śnić, bo w snach moi rodzice są żywi.

--
    Kura podchodzi do stołu i mówi:
    "Tu radość,
    gdy kura u stołu tak punktualna!"
  • rulsanka 23.08.12, 11:30
    Łał, brawurowa interpretacja smile
  • niutaki 23.08.12, 12:10
    > Ja lubię śnić, bo w snach moi rodzice są żywi.
    a jak to robisz ze Ci sie snia? czy to przychodzi samo? tak bardzo chcialabym zeby przysnil mi sie moj Tato...sad
    --
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spie...j w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • broceliande 23.08.12, 14:13
    Jak mój tato tylko nie żył, to rzadko mi sie śnił.
    A odkąd oboje, to naprawdę często, wystarczy, że raz coś tam sobie o nich przypomnę w ciągu dnia.
    Podświadomość mnie cofa aż do szkolnych czasów, do innego mieszkania. Nie mam męża, ani dziecka, jestem z nimi.

--
    "Tu radość,
  • iin-ess 23.08.12, 11:33
    nie przeszłaś czasem na wegetarianizm?
  • rulsanka 23.08.12, 12:09
    Nie, a co więcej ja uważam, że nie ma podziału na gatunki zwierząt do jedzenia i do lubienia.

Swojego psa nie zjem, ale nie przeszkadza mi zabijanie psów na smalec (przy założeniu że odbywa się to w sposób humanitarny).
  • nangaparbat3 23.08.12, 12:37
    rulsanka napisała:

>uważam, że nie ma podziału na gatunki zwierząt do jedzenia
    > i do lubienia.

To mozna rozumieć na dwa sposoby.
    Jeden tak jak to przedstawilaś w poście.
    > Swojego psa nie zjem, ale nie przeszkadza mi zabijanie psów na smalec (przy zał
    > ożeniu że odbywa się to w sposób humanitarny).

Inna interpretacja, niejako negatyw tej pierwszej, pojawiła sie w Twoim śnie. Jest zupelnie czytelna i jest Twoja wlasna, ale nie akceptujesz jej, więc uwazasz, ze sen był "głupi".
    Jak napisala Broceliande: nie ma głupich snow.
    Ktos inny (Fromm?) napisał, ze nasze sny często bywają mądrzejsze od nas. (Ale to tylko od nas na jawie - przecież snimy też my smile )

--
    "O Boże, gdzie lokujesz talenta!"
  • nangaparbat3 23.08.12, 13:31
    Dla jasności: zgadzam się z interpretacją Broceliande - sumienie Cie gryzie.
    --
    A tam jakieś zabiegi masarskie zostają wykonane na zawodniku - sprawozdawca Eurosportu o masowaniu jednego z gimnastyków.
  • czarnaalineczka 23.08.12, 21:55

> Jak napisala Broceliande: nie ma głupich snow

jak to nie ma ???
    a moj o myszoskoczko krokodylu i podziemiu aborcyjnym to niby nie byl glupi ???
    --
    czlowiek czlowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie...
  • czarnaalineczka 23.08.12, 22:01
    wklejam linki bo mi sie nie chce przepisywac
    1
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,127021016,127021609,Re_wasz_najbardziej_pokrecony_i_nienormalny_sen.html2
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,127021016,127021708,Re_wasz_najbardziej_pokrecony_i_nienormalny_sen.html3
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,127021016,127021864,Re_wasz_najbardziej_pokrecony_i_nienormalny_sen.html4
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,127021016,127021922,Re_wasz_najbardziej_pokrecony_i_nienormalny_sen.html
    --
  • broceliande 23.08.12, 22:20
    E tam, już ci kiedyś tłumaczyłam sen, problem w tym, że nie uważasz snu za źródło wiadomości o sobie, z tego, co pamiętam.
    Nie mogę wejść na te linki.
    Każdy sen ma jakieś wytłumaczenie, mimo, że twoja świadomość się tego wypiera.
    Skądś się wziął.

--
    "Tu radość,
  • nangaparbat3 23.08.12, 22:22
    Trzeba wejść na ostatni
    --
    A tam jakieś zabiegi masarskie zostają wykonane na zawodniku - sprawozdawca Eurosportu o masowaniu jednego z gimnastyków.
  • czarnaalineczka 23.08.12, 22:22
    nie tlumaczylas
    tlumaczylas ten o autobusach

--
  • broceliande 23.08.12, 22:28
    Powiedziałam, że tłumaczyłam sen, pamiętam, że o autobusach, ale rozmawiałyśmy na privie, więc nie pisałam jaki.
    --
    "Tu radość,
  • nangaparbat3 23.08.12, 22:21
    Ten sen wydal mi sie bardzo piekny, a na sam koniec sie poplakalam (no bez wielkich szlochow, ale lezka mi kapnela), chyba mowił o czyms, co i mnie dotyczy smile
    --
    Bo było to, co jeden brat przy królu, a drugi przy Lubomirskim, ojciec tam, syn tu, to nie wiedzieć, jako się było bić. J.Ch. Pasek
  • czarnaalineczka 23.08.12, 22:24
    to mi napis zo czym ( jak wolisz to na priv )
    bo ja zielonego pojecia nie mam co to mogla znaczyc
    no pozatym ze za dlugo siedzialam na ematce wink

--
  • nangaparbat3 23.08.12, 22:32
    wydaje mi sie, ze jest w Tobie jakis potencjal, ktory boisz sie urzeczywistnić i który chcesz zniszczyć (ciąża), ale stopniowo nabierasz wiary i odwagi tworzenia (karmienie tego cudaka, teraz on pelni tę samą funkcje co wcześniej ciąza), choc wciaż odkladasz tworzenie na potem.
    Ale to jest oczywiscie wrózenie z fusow, bo wlaściwie nic o Tobie nie wiem, i tylko Ty sama mozesz wiedzieć, co ten sen dla Ciebie znaczy.
    --
  • nangaparbat3 23.08.12, 22:33
    Może dojaśnię: i ciaza, i ten cudak to jakaś część Ciebie samej.
    --
  • czarnaalineczka 23.08.12, 22:35
    to by chyba nawet mialo sens ...
    tylko czemu takie dziwadla uosabiaja czesc mnie ?

--
  • broceliande 23.08.12, 22:49
    Fajne fajne, baśniowe. Pójście drogą i rzucanie za siebie jedzenie. Czysty symbolizmsmile
    Ty chyba też chcesz, żeby pewne rzeczy wyszły na jaw, a są stłumione. Dowodzi tego szyld.
    Ciekawe skąd te kafejki internetowe.

Co do dziwnych stworzeń: śniło mi się skrzyżowanie słonia z owadem, najpierw chodził mi po ręce a potem gonił mnie i zamknęłam się w łazience, obudziłam się z krzykiem.
    Ale ja wiem, kim on był.

--
    "Tu radość,
  • czarnaalineczka 23.08.12, 23:00
    a te dziwactwa nie dowodza tego ze jestem jakas popie *** ?
    --
  • broceliande 23.08.12, 23:07
    Jak każdybig_grin
    Ludzie, którzy nie mają pokręconych snów, to tacy, co nie są w stanie zapamiętać snów. Naszemu umysłowi wcale nie zależy, żebyśmy pamiętali. Nie miesza podświadomości ze świadomością.
    Ciesz się, że tak dobrze pamiętasz, ze szczegółami.
    Dodam, ze napisałaś w tamtym wątku, że sen o seksie z kobietą to ukryty homoseksualizm.
    Na 99 procent nie o to chodzi.

--
    "Tu radość,
  • czarnaalineczka 23.08.12, 23:11
    a tam nie ma sie z czego cieszyc
    ja bardzo duzo snow zapamietuje bardzo dokladnie
    nawet jakbym chciala zapomniec to nie moge

--
  • czarnaalineczka 23.08.12, 23:21
    a ten ?

forum.gazeta.pl/forum/w,567,138375643,138398403,Re_Najglupszy_sen_.html
    moze to wszystko sie zlozy w jakas calosc
    --
  • nangaparbat3 23.08.12, 23:55
    Masz przepiekne sny, ten mnie zachwycil, zwlaszcza pointa, i to nie jedna.
    A dlaczego mieszkanie kupil Barack ? Twoje mieszkanie, chociaz ewidentnie nie Ty w nim rzadziłas.
    Może we śnie szlo o to, ze zaszła w Tobie jakas bardzo wazna zmiana, ale czujesz, ze wazne dla Ciebie osoby (a moze nawet Ty sama?) nie dostrzegaja jej albo nawet nie akceptuja?
    szukaj w te strone, moze sie okaze, ze pasuje.
    A może Ty sama czujesz, że nie zyjesz w pelni, jestes jak umarla? I że to jest tabu - a skoro jest tabu, nie możesz tego zmienic?

--
    A tam jakieś zabiegi masarskie zostają wykonane na zawodniku -
  • czarnaalineczka 23.08.12, 23:57
    to ze nie zyje w pelni i ze jestem w czarnej doopie
    i ze nie moge z rozych powodow tego zmienic to ja bardzo dobrze wiem

a czemu barack i czemu z merkel to nie mam pojecia

--
  • nangaparbat3 24.08.12, 00:00
    Barak to barak, troche tak jakby mieszkanie okazalo sie nie ta
    -- kie wspaniałe jak na początku. A Merkel - coz, ważna baba.
    -----------
  • czarnaalineczka 24.08.12, 00:09
    mieszkanie to w ogole bylo kompletnie od czapy
    predzej bym sobie reke odgryzla niz sie do wawy przeniosla
    --
  • broceliande 24.08.12, 00:17
    O, właśnie mieszkanie jest dwupoziomowe.
    Czyli jakieś dwie warstwy, coś przykryte czymś innym.

--
    "Tu radość,
  • landora 24.08.12, 00:17
    Okay, a sen o seksie z Spikem z Buffy the Vampire Slayer? Jak dla mnie to oznacza tyle, że przed snem oglądałam odcinki z serii 7 i aktor mi się podoba. Czy może ma to związek z krwiożerczością? big_grin
  • broceliande 24.08.12, 00:22
    Myślę, że ci się aktor podoba. Fajny sen.

--
    "Tu radość,
  • landora 24.08.12, 18:39
    Żebyś wiedziała, że fajny big_grin
  • czarnaalineczka 24.08.12, 16:42
    w tych kafejkach duuuzo czasu spedzalam w mlodszych klasach liceum
    ogolnie bardzo dobre wspomnienia mam z nimi zwiazane
    obecnie nie istnieja

--
  • olena.s 23.08.12, 12:22
    Nieźle, nieźle.
    Mój najgłupszy sen - zabiłam szacha perskiego, niejakiego Rezę Pachlavi, a następnie, w celu ukrycia zbrodni rozgotowałam go na coś w rodzaju kisielu i zeżarłam. Było to tak obrzydliwe, że się obudziłam.
    --
    Życie w Zatoce Perskiej
  • rulsanka 23.08.12, 12:36
    big_grin
    Ciekawe co na to Broceliande?
  • jowita771 23.08.12, 12:26
    Gdyby mi się przyśnił nornik, to nawet nie wiedziałabym, co to, bo nigdy nie widziałam.
    --
    dziecko to nie chwilowa zachcianka- dziecko to czlowiek, zobowiazanie na dziesiątaki lat-jak mozesz?
    to tak jakby odwrocic sytuacje- ty nie chcesz a maz przegryza gumki...co czujesz? /by mearuless/
  • paartycja 23.08.12, 13:43
    w ciąży byłam i pewnej nocy przyśniło mi się,że moje miasto zaatakowały olbrzymie,większe od wieżowców t-rexy big_grin koszmarnie się przestraszyłam-tak,że się obudziłam zlana potem
    a raz miałam może nie głupi ale obrzydliwie sprośny i zboczony sen erotyczny z własnym rodzonym bratem..
    --
    Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą.
  • rulsanka 23.08.12, 13:51
    No ja też w ciąży i na to zwalam dziwaczność snu. W ogóle sporo tego było, ale niestety szybko zapominam.
  • landora 24.08.12, 00:19
    O matko, pamiętam mój straszny sen z czasów nastoletnich - moje mieszkanie zaatakowały krwiożercze króliki! Chciały zabić mojego psa i moich rodziców, miały wielkie zęby - straszne to było.
  • chipsi 23.08.12, 14:05
    Kiedyś trzymałam zwłoki wujka w tapczanie smile Innym razem byłam na wojnie i rakieta przeszyła mi klatkę piersiowa a ja chodziłam z taką dziurą na wylot. Zdarzyło się też że widziałam jak mój facet seksi się z moją przyjaciółką a ja się zastanawiałam czy powinnam być zła. O głupich snach to ja mogę cały dzień pisać tongue_out
    --
    >>Wyższa Szkoła Złudzeń i Nieuzasadnionego Zadowolenia z Własnych Dokonań<<
  • mnb0 23.08.12, 14:18
    Siiiikam! big_grin
    --
    "nie chcialo mi sie [gotować obiadu] wiec mam rosół i mielone,moze jakiegos ziemniaka do tego" annaa77
  • nangaparbat3 23.08.12, 14:53
    mnb0 napisała:

> Siiiikam! big_grin

Przez sen?
    --
  • zuwka 23.08.12, 14:58
    kiedyś śniło mi się, że zamiast włosów na głowie mam suche żółte liście. I je wyrywam po kolei. Nie jestem jakoś szczególnie brzydliwa, ale po przebudzeniu się zwymiotowałam. Jakoś mnie zemdlił ten sen
  • zuwka 23.08.12, 15:02
    aaa i raz nocowałam u rodziców i przyśniło mi się, że ojciec w pokoju obok zmarł. Kiedy się obudziłam, musiałam pójść do tego pokoju i się upewnić czy to był sen. Wiem - makabryczne
  • katia.seitz 23.08.12, 15:00
    Mówicie, że nie ma głupich snów?

Mojemu przyjacielowi przyśnił się kiedyś fotel wypełniony barszczem czerwonym z fasolą Jaś (z tego co zrozumiałam, coś a'la łóżko wodne tylko w wersji fotelowej). Ktoś się podejmie interpretacji? smile

Zgadzam się tak w ogóle, że często w snach "wychodzą" na jaw jakieś nasze psychiczne dylematy czy problemy, ale część to jednak czysty absurd wink
  • nangaparbat3 23.08.12, 15:06
    Gdyby mnie sie przysnil taki fotel - po pierwsze marzę o wygodnym fotelu
    po drugie moja mama bardzo lubi barszcz z fasolą
    po trzecie ja nie znoszę i nie jadam barszczu z fasolą
    Kiedy mama gotuje barszcz z fasolą, nie biore go do ust.
    Więc gdyby mnie przyśnil sie ten sen:
    Pomyślałabym, że wciaz jeszcze jest we mnie coś z syndromu "na zlość mamie odmrożę sobie uszy", i że to mi sie nie oplaca.

--
  • spanish_fly 23.08.12, 15:19
    Tak naprawdę sen można tylko samemu sobie zinterpretować, bo wszystko mam znaczenie. Czy to był jakiś konkretny fotel (np. ulubiony fotel ojca), co mu się kojarzy z barszczem, lubi go czy nie lubi, kto mu tą zupę gotował itd. Czy na fotelu było przyjemnie siedzieć czy nie itd.

Rozkładanie snów na czynniki pierwsze to fascynujące zajęcie, tylko najpierw trzeba je zapamiętać.
  • spanish_fly 23.08.12, 15:01
    Wniosek z Twojego snu - pora przejść na wegetarianizm.

Też miałam kiedyś taki dziwny sen, ale dość znaczący. Śniło mi się, że byłam w domu znajomych i weszłam do ich sypialni. Na łóżku leżała znajoma, a ja podeszłam do niej, rozchyliłam jej nogi i włożyłam jej palec do pochwy.

Stwierdziłam po tym śnie, że powinnam przestać flirtować z jej mężem, bo to nie w porzadku wobec niej.
  • estragonka 23.08.12, 15:21
    etam, mi sie sniła ciąża, stała sobie z boku i miala taki wielki zarodek na pępowinie i mnie nim biła - jak jojem - tak trzymala w dloni pepowine i jak jojem rzucala w moja strone taka szczesliwa, z wku.wiajacym usmiechem - i znów, i znów.

nie musicie dopisywać ideologii bo akurat schiza ciążowego porządnego miałam tongue_out

a kiedyś bez schizów śniło mi się, że w ramach zaćmienia umysłowego i chwilowej sklerozy kogoś zabiłam - jakąś kobietę, wcale tego nie pamiętając, sen pamiętam tylko od momentu jak zwłoki leżały w wannie twarzą w dół, do mnie dobijała się księgowa z pracy, a ja miałam w głowie tylko jedną jedyną myśl - że nie mogę pójść przecież do więzienia, bo kto będzie dziecko odwoził do szkoły?! ...

na drugi sen żadnego wytłumaczenia poza tym, że za dużo "Bones" oglądałam nie mam tongue_out
  • sarling 23.08.12, 15:26
    Byłam już mężatką, kiedy przyśniło mi się, że w związku z jakąś wojną czy inną zawieruchą rodzina uznała, że trzeba trzymac się razem i najlepiej, żebyśmy z bratem pobrali.
    Tak też się stało, pamiętam swój brak entuzjazmu, ale to była siła wyższa.
    A potem zdaliśmy sobie (w tym śnie) z bratem sprawę, że musimy też mieć seks.
    I to było przerażające i obrzydliwe jednocześnie.
    --
    Nie bądź LEMINGIEM
    Zostań REBELYANTEM
  • zuwka 23.08.12, 15:36
    ooo przypomniałaś mi mój sen sprzed kilku dni tym wpisem smile
    brałam ślub z moją przyjaciółką. Moja przyjaciółka ma dziewczynę, ja mam męża.
    Byłam w welonie, ale miałam czarną suknię. I w tym śnie zastanawiałam się, czy robię odpowiednio. Co z moim partnerem...
    Ślubu udzielała nam moja mama.
    Czy myślicie, że ta czarna suknia to podświadomy brak akceptacji homoseksualizmu mojej przyjaciółki? ja w 100% akceptuję jej wybór. Ale sen był dziwny.
    I jeszcze ta moja mama. Ona bardzo lubi moją przyjaciółkę, ale nie wie o jej homoseksualiźmie.
    Zastanawiające
  • volta2 23.08.12, 21:09
    Glupich snow raczej nie miewam, ale mialam jeden bardzo wizyjny.

Snilo mi sie jak stercze pod oknem mojej wielkiej milosci, i patrze w jego okna.

I podchodzi dziewczyna i patrzy w te same okna. Z rozmowy wynika, ze ma na imie mariola i ze mieszka przy torach kolejowych.
    I bum, nie minal moesiac jak mariola ze stacji stala sie dziewczyna mojej wielkiej milosci.

Imraz sie obudzilam z placzem, ale to bylo dawno, i juz dIs nie pamietam, co takiego mi sie snilo, wtedy wiedzialam.
  • niutaki 23.08.12, 21:29
    a wiesz ze kiedys podobnie sobie wysnilam ze mnie chlopak zostawi? ale wstydzilam sie o takich glupotach pisac, ale skoro Ty napisalas pierwsza to tez sie przyznamwink
    --
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spie...j w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • tempera_tura 23.08.12, 21:45
    1.Mi się kiedyś śniło że leżę w łóżku w mojej sypialni. Obok mnie na łóżku, fotelach, podłodze siedzą znajomi w dużej ilości popijając browar. Nagle zachciało mi się siku, patrze pod kołdrę a i widzę że jestem goła. No więc wstydzę się wstać żeby mnie na golasa nie zobaczyli, męczę się okrutnie, wiem że nie mam pod ręką ubrań. Z jakiegoś powodu nie mogę iść z kołdrą (?)
    Tak strasznie mi się chce że aż boli, budzę się i okazuje się że zlałam się do łóżka.
    2. Niemcy wpadają do mieszkania mojej babci, chowam się w łazience, wiem że wszystkich zabili, znajdują mnie i nagle okazuje się że to Niemcy-Obcy z kosmosu i robią na mnie eksperymenty...... Głownie na moich oczach, wkładają mi coś do środka i zaszywają itd. Obudziłam się zlana potem a tu okazuje się że świnka morska obgryzła mi rzęsy i część brwi.
  • nangaparbat3 23.08.12, 21:50
    To nie świnka tylko świnia.
    --
    Bo było to, co jeden brat przy królu, a drugi przy Lubomirskim, ojciec tam, syn tu, to nie wiedzieć, jako się było bić. J.Ch. Pasek
  • tempera_tura 23.08.12, 21:56
    A matka ostrzegała: "Nie śpij ze wszystkimi na raz, bo coś się komuś w końcu stanie"
  • niutaki 23.08.12, 21:53
    o matko zabilas mnie ta swinkabig_grin
    --
  • mondovi 23.08.12, 22:07
    Szłam sobie blisko rzeki, woda była przejrzysta, zajrzałam - a tam podwodne miasto liliputów i jakaś pani liliputka przed domem rozwieszała pranie - a ja myślałam - jaki bezsens, że pod wodą pranie suszy.
    --
    nie lubię pustych głów, pustych słów i pustych butelek
  • czarnaalineczka 23.08.12, 22:09
    i ten jeszcze niech mi ktos zinterpretuje

forum.gazeta.pl/forum/w,567,127021016,127090659,nastepny_pokrecony_sen.html
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,127021016,127090653,Re_nastepny_pokrecony_sen.html
    --
  • broceliande 23.08.12, 23:30
    Rodzina się z tobą nie liczy, a chcesz być doceniana.

--
    "Tu radość,
  • czarnaalineczka 23.08.12, 23:44
    nie pasuje
    nie chce byc doceniona przez nich
    a liczy sie z moja opinia czasem az za bardzo uncertain
    --
  • czarnaalineczka 23.08.12, 23:47
    chociaz jakby to ujac inaczej...

--
  • broceliande 23.08.12, 23:55
    Takie pierwsze skojarzenie. Że cię nikt nie słyszy i ci celebryci na końcusmile
    Poza tym może czegoś nie chcesz świadomie, a podświadomie chcesz...
    To już sama musisz rozwikłać.

--
    "Tu radość,
  • czarnaalineczka 24.08.12, 00:00
    priv
    bo cos mi sie skojarzylo

--
  • nangaparbat3 23.08.12, 22:26
    To ja tez jeden opowiem: wysiadam z samolotu goła jak swiety turecki, paraduję wśrod ludzi spokojna i bezpieczna, i nagle myśl: sfilmują mnie i bedą pokazywać w tvn24 co chwile, wpadam w panike i w tym momencie kolezanka z pracy okrywa mnie płaszczem.
    --
  • broceliande 23.08.12, 23:33
    Sny o nagości są bardzo powszechne.
    Ile razy chodziłam goła, albo tylko z gołym tyłkiem, a raz tylko w zielonych rajstopach.
    Nigdy mnie nikt nie okryłsad

--
    "Tu radość,
  • nangaparbat3 23.08.12, 23:58
    Mnie sie w nim podoba ta telewizja.
    --
  • chipsi 24.08.12, 09:22
    O tak, te gołe sny sa straszne tongue_out Kilka razy miałam takie sny, że np. idę goła korytarzem w szkole i chce się schować w kiblu ale nie wiem czy zdążę przed dzwonkiem big_grin
    --
    >>Wyższa Szkoła Złudzeń i Nieuzasadnionego Zadowolenia z Własnych Dokonań<<
  • marusia_ogoniok_102 23.08.12, 23:52
    Mój mózg ostatnio delikatnie powiedział mi, że czas znaleźć chłopa i w zasadzie obojętne, jakiego. Zakomunikował to przez podsunięcie mi mojego pierwszego snu erotycznego. Z pewnym aktorem, który jest owszem, zabawny, ale w życiu nie uznałabym go za pociągającego...
    Obudziłam się z wyjątkowo zbaraniałym wyrazem twarzy.
  • mamamariuszka 24.08.12, 00:08
    Heh, mi się kiedyś śnił Donald...To sobie pomyśl!
  • szanowna_pani 24.08.12, 09:40
    Wczesny wieczór. Jestem obok mojego bloku. Nagle na niebie widzę dymiący biały samolot Lufthansy. Jest nisko, jakieś 6000 stóp, kieruje się w stronę odległego o 40km lotniska. Nagle oprócz dymu widzę buchające płomienie z jego ogona i kadłuba. Pali się druga połowa samolotu (ta za skrzydłami). Nagle samolot spada na sąsiedni blok. Niszczy budowlę, pożar, panika, zapada noc... (i tu się obudziłam zlana potem, moje dziecko twierdziło że gadałam przez sen, ale nie wie co).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka