Dodaj do ulubionych

Kot - ostatnie starcie

26.09.12, 23:37
Dokończę kwestię kota bo jakoś mi się zapomniało suspicious

W zasadzie wyszło ale nie do końca. Żonka dość długo żyła w nieświadomości, ale jak to kobita coś tam w końcu wyczuła i zaczęła dupę mnie truć, opędzałem się średnio skutecznie do momentu kiedy wpadłem na genialny w swej okrutności pomysł i napisałem do hodowców żeby zamieścili na stronce informację, że kot sprzedany jakiemuś tam wymyślonemu osobnikowi (każdy kot ma swoją fotogalerię i info czy wolny, zarezerwowany ew. gdzie obecnie rezyduje). Żonka w niecałe 3 godziny po mailu wpadła w rozpacz i przez jakiś czas miałem ją z głowy (tak wiem świnia ze mnie smile. Jakoś na 3 tygodnie przed planowanym przejęciem kota wpadłem jak ostatni jełop, cwaniara przyłapała mnie z otwartym mailem w którym uzgadniałem szczegóły odbioru. Tak więc niespodziewanka nie wyszła do końca, ale jak już dotarliśmy do kota to był szał wink
Obecnie futro wygląda mniej więcej tak:

picasaweb.google.com/Lisciasty.pl/Kotofoto
generalnie jest fajny, byłoby dobrze gdyby tyle nie srał no ale nie można mieć wszystkiego wink
Edytor zaawansowany
  • kroliczyca80 26.09.12, 23:41
    Świetne drapako-wspinadełko z lądowiskiem na Waszych głowach w łóżkubig_grin
    Szkoda że z niespodzianki niewiele wyszło, miałeś szanse zabłysnąć z zapasem na kilka kolejnych lat. wink Ale grunt, że futro w domu. Fajne futro.
  • imasumak 26.09.12, 23:49
    O matuchno, jaki cudny! Widzę, że czynnie uczestniczył w produkcji rury big_grin
    --
    kliknij
    jeśli chcesz nakarmić zwierzaka w schronisku
  • yenna_m 26.09.12, 23:53
    piękny szmaciak (ragdoll, dobrze widzę?) big_grin
    cudny drapak!
  • lisciasty_pl 27.09.12, 10:57
    Jak się go rozwałkuje po podłodze to faktycznie szmacianka, ale to nie ragdoll tylko neva masquerade wink
  • mariolka55 27.09.12, 11:08
    syberyjczyk big_grin bo neva masquerade to odłam syberyjczyka smile to koty u cudownym charakterze
    moje marzenie ,ale w końcu trzeci mój kot jest dachowcem

--
    luknij
    nie mam na imie Mariolka!i nie mam 55 lat
    nie ma to jak pośmiać się samej z siebie sprzed lat big_grin
  • yenna_m 27.09.12, 12:07
    śliczny smile
  • swiecaca 27.09.12, 09:14
    swietny pomysł z tą rurą, czy ona ma w srodku jakies schodki?
  • lisciasty_pl 27.09.12, 11:11
    Schodków nie ma, są tylko półki z dziurą na każdym piętrze
  • hwa1 27.09.12, 09:34
    Super drapakwink
    Możesz mnie więcej opisać proces produkcyjnywink
  • sabek81 27.09.12, 09:39
    Swietny pomysl, moj maz tez tak wlasnie zaplanowal i niestety odkrylam jego zamiary i reszte zalatwialam juz ja i tak o to mam swojego siersciucha juz od 2 lat z tym ze ja mam brytyjczyka ale wasz kot rownie piekny to ragdoll? i prosimy o instrukcje wykonania rurysmile.
  • niutaki 27.09.12, 09:45
    jejku jaki ladnysmile a ta rura swietna! taka bym chciala.... tzn dla moich kotow oczywisciewink
    --
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spie...j w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • imasumak 27.09.12, 09:53
    że stoi w sypialni wink
    --
    kliknij
  • lisciasty_pl 27.09.12, 11:32
    imasumak napisała:
    > że stoi w sypialni wink
    To akurat nie sypialnia tylko pokój "dzienny", a kanapę akurat dzieci porozwalały że wygląda jak rozgrzebane wyro wink
  • bea.bea 27.09.12, 09:44
    pytanie mam i proszę o pilną odpowiedź po czym jest ta tuba z castoramy

--
    www.brthelp.org/konkurs.php kapuśniak jest mój smile, ale dzidziuś na gitarze pilnie potrzebuje przytulenia..smile
  • mariolka55 27.09.12, 10:11
    > pytanie mam i proszę o pilną odpowiedź po czym jest ta tuba z castoramy

podpinam sie pod pytanie smile

kociak cudny- syberyjczyk?
    --
    luknij
  • imasumak 27.09.12, 10:25
    Wygląda raczej na ragdolla.
    --
    kliknij
  • bsl 27.09.12, 11:15
    to nie ragdoll , ja mam 3 w domu wiec wiem co pisze big_grin

--
    Potíž se ženami je, že se snadno nadchnou pro úplné NIC a pak se za něj provdají.
  • imasumak 27.09.12, 11:20
    Teraz doczytałam, że to neva masquerade smile.
    No ale ciut jest podobny do ragdolla i też ma oczy niebieskie.
    --
    kliknij
  • bsl 27.09.12, 11:28
    sa podobne troche tak samo jak birmy smile
    --
    Potíž se ženami je, že se snadno nadchnou pro úplné NIC a pak se za něj provdají.
  • lisciasty_pl 27.09.12, 11:41
    bsl napisała:
    > to nie ragdoll , ja mam 3 w domu wiec wiem co pisze big_grin

3 sztuki, to musi być kotostrofa.
    Sąsiad już nam smędzi, że jeden kot to zło i trzeba mu kupić towarzysza, ale póki co ma dzieci do zabawy i chyba na jednym poprzestaniemy suspicious
  • bsl 27.09.12, 11:43
    > Sąsiad już nam smędzi, że jeden kot to zło i trzeba mu kupić towarzysza, ale pó
    > ki co ma dzieci do zabawy i chyba na jednym poprzestaniemy suspicious

tez tak mówiłam wink

--
  • mariolka55 27.09.12, 11:49
    > > Sąsiad już nam smędzi, że jeden kot to zło i trzeba mu kupić towarzysza,
    > ale pó
    > > ki co ma dzieci do zabawy i chyba na jednym poprzestaniemy suspicious
    >
    >
    > tez tak mówiłam wink

hehe
    ale to zakazne jest ,a jak zona poddatna to współczuję big_grin i podejrzewam że niedługo będzie miał towarzysza kociego smile

p.s tez mam trzy
    --
    luknij
  • yenna_m 27.09.12, 12:57
    dobrze, że sibek a nie szmaciak big_grin
    uwielbiam rasy naturalne smile

swoją drogą wiesz, ja się do czwartego kota przymierzam wink i kocięta powoli planuję wink więc jak pójdzie za dobrze, to będę mieć przez pewien czas i 12 kotów w domu wink
  • lisciasty_pl 27.09.12, 13:25
    yenna_m napisała:
    > swoją drogą wiesz, ja się do czwartego kota przymierzam wink i kocięta powoli pla
    > nuję wink więc jak pójdzie za dobrze, to będę mieć przez pewien czas i 12 kotów w
    > domu wink

Żona miała w domu rodzinnym w porywach do 16 bernardynów, to nieco większe od kota ale myślę że i do tego i do tego trzeba mieć końskie zdrowie i mocne nerwy...
  • yenna_m 27.09.12, 20:12
    do 16 berneńczyków jednak zdecydowanie większe big_grin big_grin big_grin
  • imasumak 27.09.12, 22:34
    Berneńczyk to pies duży, ale zdecydowanie mniejszy od Bernardyna - różnica nawet do 40 kg na psie big_grin

--
    kliknij
  • yenna_m 27.09.12, 22:39
    no tak big_grin
    przeczytałam: bernardyn, zobaczyłam berneńczyka big_grin
    starość big_grin
  • lisciasty_pl 27.09.12, 11:24
    bea.bea napisała:
    > pytanie mam i proszę o pilną odpowiedź po czym jest ta tuba z castoramy

Po ciastkach a'la "Hit", tylko że większych tongue_out

Nie po czym, a do czego raczej, bo rura jest nowa suspicious Jak ktoś chce być trędi i mieć kolumienki dookoła swojej rezydencji to kupuje taką rurke, wlewa do środka beton a potem zrywa tekturę i wyrzuca do śmieci.
    Sama rura jest z tektury o grubości kilku mm i jest solidna. Półki to wycięte z desek koła z dodatkową okrągłą dziurą przy jednej krawędzi, żeby kot przełaził sobie góra-dół. Żadnych drabinek i schodków nie ma. Długość całości to 2,5m, pokryte wykładziną dywanową. Półki od góry też są pokryte wykładziną.
    Sierściuch samodzielnie wędruje na górę i schodzi na dół, skacze też po zewnętrznej stronie i czepiając się pazurami wdrapuje się czasem bezpośrednio na samą górę suspicious
  • niutaki 27.09.12, 11:58
    ..skacze też po zewnętrznej stronie i czepiając się pazurami wdrapuje się czasem bezpośrednio na samą
    > górę suspicious
    big_grinsuspicious
    --
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spie...j w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • yenna_m 27.09.12, 12:09
    naprawdę super drapak!
    mogę być niedyskretna i zapytać, ile Was kosztowało zrobienie tego cuda?

normalnie kusi mnie, żeby się za to zabrać, ale nie chcę się porywać z motyką na słońce wink
  • lisciasty_pl 27.09.12, 12:24
    yenna_m napisała:

> naprawdę super drapak!
    > mogę być niedyskretna i zapytać, ile Was kosztowało zrobienie tego cuda?
    > normalnie kusi mnie, żeby się za to zabrać, ale nie chcę się porywać z motyką n
    > a słońce wink

Relatywnie biorąc sporo, bo musiałem kupić wyrzynarkę (w zasadzie planowałem kupno od paru lat ale nigdy jakoś kasy nie było żeby wydać te 6 stów wink
    Sam materiał nie jest zbyt drogi, rura ze stówę, wykładzina 22 zł/m2 a wyszło jej chyba 4m2 czy coś koło tego, płyta z paździocha na półki nie wiem ile dokładnie, może z 50 zł w sumie. Do tego super mocny klej w tubie a'la silikon (dałem 40 zeta, wystarczył na 0,5m2 wink oraz w końcu 1 kg kleju do wykładzin za 20 zeta. Dodatkowo duperele typu zszywki przemysłowe, wkręty, a no i jeszcze większy kawał dechy na podstawę.
    Czyli jak się przemyśli sprawę i ma się narzędzia to nie wyjdzie drogo suspicious Myślę że zwykły klej do wykładzin da radę, póki co nic się nie rozlatuje...
  • bea.bea 27.09.12, 11:54
    bardzo serdecznie dziękuję smile juz zaczynam szukać ciastek smile
    --
    www.brthelp.org/konkurs.php kapuśniak jest mój smile, ale dzidziuś na gitarze pilnie potrzebuje przytulenia..smile
  • havana28 27.09.12, 12:49
    Kotek widze z gatunku wysokopiennych. Tylko czekać, az odkryje radochę ze skoków na tapczansmile
  • anika772 27.09.12, 20:15
    Piękny!!
    A regał! Świetnysmile A nie masz czasami niepokojącego wrażenia, że wszystko właśnie spada? Czy to kwestia przyzwyczajenia?
  • lisciasty_pl 27.09.12, 21:37
    anika772 napisała:

> Piękny!!
    > A regał! Świetnysmile A nie masz czasami niepokojącego wrażenia, że wszystko właś
    > nie spada? Czy to kwestia przyzwyczajenia?

Nie ma szans spaść bo jest przybite do ściany wink
  • yenna_m 27.09.12, 21:45
    normalnie Twojej żonie zazdraszczam nieprzytomnie małżonka smile

gdyby mój tak potrafił, już bym miała kilka takich tub rozstawionych po mieszkaniu (w tym jedną na przychówek wink )
  • sanrio 27.09.12, 22:09
    jeszcze żaden mężczyzna nie zdobył serc ematek równie szybko i spektakularnie jak ty! Najpierw to dziecko śpiące z kanapka w ręku, potem pomysł na niespodziankę dla żony, wreszcie sam kot (no musiał być taki cudny, nie?tongue_out) no i ta budowa drapaka! Ależ one wszystkie teraz śnią o takim mężubig_grinbig_grinbig_grin
    moje kongratulacjekiss
    --
    I was here I lived I loved
    I was here I did, I've done everything that I wanted and it's more than I thought it would be. I will leave my mark so everyone will know I was here.
  • imasumak 27.09.12, 22:41
    sanrio napisała:

Ależ one wszystkie teraz śnią o takim mężubig_grinbig_grinbig_grin

Ależ nie wykluczaj się z tego grona wink

--
    kliknij

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka