Dodaj do ulubionych

wielkie porzadki III i 1/2

17.10.12, 22:45
czyli gdzie oprócz allegro mozna sprzedac pierdoly ?
mam do sprzedania
-nudne ksiazki ( poszlam do antykwariatu opchanac a tam buty big_grin )
-troche badziewnej sztucznej bizuterii
-glupawa kasetke
-mase durnostojek wszelakich
-kozaczki wywrotki
- kilka reliktow techniki ( np aparat foto na klisze jeszcze i nawet dziala big_grin )

jakies pomysly ? big_grin

--
Samoloty wtedy nie rozpylają, dlatego mamy w PL lato. Potem zaczynają rozpylać, to coś zasłania słońce, rośliny zamierają, robi się zimno- i mamy zimę. To jest rządzenie pogodą.
by memphis90
Edytor zaawansowany
  • vivi.bon 17.10.12, 22:51
    gumtree, gratka, gratyzchaty
  • kosheen4 17.10.12, 22:51
    gumtree smile

--
    Ląduj, dziadu!
  • thorgalla 18.10.12, 08:45
    Czarny a Ty co z tymi porządkami?
    Wielkie zmiany się szykują?
    Rodzina się powiększy albo zmniejszy?
    --
    Żadna prezerwatywa nie daje stuprocentowego bezpieczeństwa! Weźmy takiego Zdziśka. Założył i trzy minuty później wpadł pod autobus.
  • czarnaalineczka 18.10.12, 09:11
    thorgalla napisała:

> Czarny
    big_grin

oj tam
    nic z tych rzeczy
    za duzo sie naczytalam sztuki prostoty
    a za malo mam miejsca w chalupie big_grin
    --
    Samoloty wtedy nie rozpylają, dlatego mamy w PL lato. Potem zaczynają rozpylać, to coś zasłania słońce, rośliny zamierają, robi się zimno- i mamy zimę. To jest rządzenie pogodą.
    by memphis90
  • gwen_s 18.10.12, 09:17
    tablica.pl u mnie inne rzeczy niż ciuszki w miarę szybko schodzą, all teraz mam tylko do ciuszków smile
  • edelstein 18.10.12, 10:39
    Jesli ci sie chce to idz z tym na gielde czy inny kiermasz,stoliczek,krzeselko i sprzedajesz.Ja tak robie jak mam za duzo rzeczy,umawiam sie z kolezanka i sprzedajemy.UTu takie kiermasze sa popularne,placi sie jakies grosze za miejsce i jest ok.
    Zawsze mozesz poszukac komisu z mydlem i powidlem i tam to opchnac.
    --
    “ A co ma zrobić samotna matka tego nie wiem, TO JEST JEJ SPRAWA na pewno jest niezaradną, kłótliwą, wredną i mąż ją kopnął w tyłek -i dlatego samotną-nie oznacza, że inni muszą przejmować opiekę nad jej chorym dzieckiem. Amen.“ by Ania Dentystka
  • lelija05 18.10.12, 10:44
    Szkoda, że u nas nie ma tradycji sprzedaży garażowych, mam ten sam problem, wyrzucić szkoda, a wystawić na allegro, skóra nie warta wyprawki.
  • yoko0202 18.10.12, 10:51
    lelija05 napisała:

> Szkoda, że u nas nie ma tradycji sprzedaży garażowych, mam ten sam problem, wyr
    > zucić szkoda, a wystawić na allegro, skóra nie warta wyprawki.

bo mało kto ma garażsmile

allegro czy inne portale nie są takie złe, tylko trzeba nastawić się na wypchnięcie tego z chałupy a nie na zbicie wielkiej kasy, czyli, drobiazgi wystawiamy od 1 zł, a rzeczy 'poważniejsze' np. od 10 zł, bez ceny minimalnej, wtedy naprawdę ładnie to schodzi.

--
    W tym roku nie stać mnie było, żeby wyjechać na porządne wakacje, więc w najbliższy weekend nastukam się tak, żebym nie wiedziała gdzie jestem.
  • lelija05 18.10.12, 10:56
    No właśnie, ja nie mam, musiałabym wystawić graty przed blokiem na trawniku big_grin

• amonette 18.10.12, 17:50
    Do nas by nikt nie trafił z kolei wink. A zresztą pewnie by sie skończyło wspólnym sąsiedzkim ogniskiem wink
    --
    Feminizm prowadzi do zaniku uczuć wyższych. By Krystyna Pawłowicz
  • czarnaalineczka 18.10.12, 13:58
    a takie stare zwyczajne monety z lat 80tych to za ile mozna opchnac ?
    kupuje to w ogóle ktos ?
    --
    by memphis90
  • karola1008 18.10.12, 14:28
    "Nudne" i "badziewne" to pojęcia względne smile. Różne relikty, w tym techniki, to dla niektórych rarytas big_grin. Na przykład dla mniebig_grin. Jeśli sprawa aktualna - czy mogłabyć mi na priv podać tytuły książek i zdjęcia durnostojek, biżuterii i reliktów techniki? Mogą być zbiorowe zdjęcia smile.
  • czarnaalineczka 18.10.12, 15:32
    zrobie zdjecia i przesle wieczorem
    na gazetowego maila ?

--
    by memphis90
  • karola1008 18.10.12, 15:40
    Na gazetowego smile. Bardzo dziękuję smile.
  • czarnaalineczka 18.10.12, 17:41
    wysłane smile

--
    by memphis90
  • amonette 18.10.12, 17:46
    Skoro masz czas i wenę, zapraszam do mnie. Możesz sprzedać wszystko co znajdziesz w ustalonych pomieszczeniach. Nawet jak to będzie Da Vinci wink
    --
    Feminizm prowadzi do zaniku uczuć wyższych. By Krystyna Pawłowicz
  • czarnaalineczka 18.10.12, 19:11
    w sensie ze mam ci chalupe wysprzatac ?big_grin

--
    by memphis90

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka