• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

co na suche lokcie?

• 22.10.12, 12:33
    wiem ze to nie tak fascynujace jak zolte piety ale porady potrzebuje tongue_out
    --
    Samoloty wtedy nie rozpylają, dlatego mamy w PL lato. Potem zaczynają rozpylać, to coś zasłania słońce, rośliny zamierają, robi się zimno- i mamy zimę. To jest rządzenie pogodą.
    by memphis90
    Edytor zaawansowany
    • 22.10.12, 12:36
      Smarowałam na noc mocno nawilżającym kremem do rąk. Pomogło.
    • 22.10.12, 12:36
      Wazelina! smile

--
      Nie potrzebne są badania, żeby zauważyć pewne prawidłowości. Np. znani mi geje są dziecinni i otaczają się pluszowymi zabawkami. W domach mają zdjęcia z Disneylandu a mojemu dziecku, które rośnie i ma już 8 lat często kupują pluszaki, którymi bawią się dwulatki/fogito
    • 22.10.12, 13:00
      Wazelina.
      Maść cholesterolowa.

--
      Jeśli estry jest pochodnymi węglowodorów, to czy węglowodory są całkami z estrów? (za bash.org)
    • 22.10.12, 13:07
      neutrogena do rak
    • 22.10.12, 13:12
      maść z apteki z witaminą A , kosztuje niewiele a pomaga stosowałam na piętysmile
    • 22.10.12, 13:19
      Alantan ( 4,20zł za tubkę ) . Grube warstwy, owinąć wszytko folią ( nie gazą bo wchłonie się w gazę ! ) i tak ze dwa tygodnie.
      Nie szorować, nie peelingować bo będzie gorzej.
      --
      "Dziwny naród mieszka w kraju nad Wisłą. Pierwszą wojnę światową przeżyli, drugą też. Trzecia jak będzie, też przeżyją. Ale jak sobie sąsiad kupi telewizor, tego nie przeżyją"
      • 22.10.12, 13:21
        > Nie szorować, nie peelingować bo będzie gorzej.
        to juz iwme
        sie dowiedzialm jak piling w trakcie zmiel kolor z bialego na czerwony tongue_out
        --
        Samoloty wtedy nie rozpylają, dlatego mamy w PL lato. Potem zaczynają rozpylać, to coś zasłania słońce, rośliny zamierają, robi się zimno- i mamy zimę. To jest rządzenie pogodą.
        by memphis90
        • 22.10.12, 13:34
          Wszystko co ma w składzie mocznik - urea, a nie posiada parafinum liquidum - radzę czytać etykiety, albo ciepła oliwa z oliwek na noc.
          • 22.10.12, 16:39
            to pomogło mojej mamie:
            www.mydlarnia.info/balsam-do-ciala-z-maslem-shea-na-wage-cat-181-id-164.aspx
            i na pięty (ale nie żółte) suche też
    • 22.10.12, 17:00
      U mnie pomaga tlusta oliwkowa ziaja
    • 22.10.12, 17:07
      cytrynasmile
    • 22.10.12, 17:57
      Wizyta u dobrego endokrynologa i zbadanie TSH i poziomu hormonów tarczycy. Suche łokcie mogą być rezultatem niedoczynności.
      • 23.10.12, 12:25
        Czy na tym forum wszystko musi być rezultatem problemów z tarczycą?
        Mam za luźny stolec - zbadaj tarczycę, boli mnie noga w biodrze - zbadaj tarczycę...
        Nie przesadzacie trochę?

Ja mam niedoczynność a moje łokcie są ok, za to moja mama nie ma a łokcie ma suche... rany boskie...
        • 23.10.12, 13:11
          Kermuren 10 z mocznikiem,mnie zawsze poprawia stan bardzo suchej skóry na łokciach.
    • 24.10.12, 01:58
      Oprocz tarczycy zbadaj se pasozyty tongue_out

a powaznie - sprobuj ten krem z mocznikiem smile
      pijesz odpowiednio duzo?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.