Dodaj do ulubionych

A jaką najdroższą zabawkę kupiłyście ?

26.10.12, 12:50
A jaką najdroższą zabawkę kupiłyście dla swojego dziecka.

Ja 2 tygodnie temu tak zupełnie bez okazji kupiłam małej farmę Playmobil(ponad500),na święta dostanie domek dla lalek.
http://images7.fotosik.pl/224/656b176c176d4a04.jpg
Edytor zaawansowany
  • agni71 26.10.12, 12:56
    Plastikowy domek do ogrodu Little Tikes - nie pamietam juz ile kosztował, ale ok 1 tys. Na drugim miejscu duza zabawkowa kuchnia Little Tikes za ok. 600 zł. A dalej to juz jakies bardziej wypaśne zestawy Lego Duplo za ok. 300-400 zł (domek, ZOO).
  • pulcino3 26.10.12, 20:11
    piękna farma, ale cena szokująca jak dla mnie smile
    ponad 100 to z bolącym sercem płacę smile
    --
    nothing can go wrong...
    When you're in love, what can go wrong?
  • lilka69 26.10.12, 20:16
    chyba koparka lego technics. sterowana silniczkami na pilota ( a moze 2? nie wiem, nie przygladalam sie.) 750 zl.

teraz kupimy zurawia ( dzwig) juz obiecany ale nawet nie wiem ile kosztuje.

najdrozsza na rocznika - jedzik ( tak to sie nazywa? ) 200 ( no, 199 dokladnie )
  • baltycki 26.10.12, 20:20
    Beata byla najdrozsza zabawka ktora.. sobie kupilem tongue_outP
  • atowlasnieja 26.10.12, 20:42
    myślałam, że chodzi tu o zabawki dla dzieci a nie dla piszących.

Niektórzy by mogli napisać samochód... ale sądzę, że twoja przebija wszystko... no może prawie wszystko

--
    "To wyjątkowa perfidia mówić, że dzieci z in vitro są poczęte bez miłości. Właśnie miłości trzeba, żeby przejść przez to wszystko - za to zwyczajnie spłodzone dzieci są po prostu efektem ubocznym przyjemności." by: Mama Nangaparbat3
  • twoj_aniol_stroz 26.10.12, 21:35
    Ale ponoć mężczyzna nie wyrasta poza piąty rok życia wink
    --
    Bądźcie jak jasny promień słońca, które dla każdego stworzenia ma ciepło i światło - Św. Urszula Ledóchowska
  • baltycki 27.10.12, 19:30
    Dla dzieci, to najdrozsza byla gra telewizyjna (ping-pong td. podlaczana do telewizora) zakupiona w 1978 w germanii za 50 DM. (Prawie srednia pensja w tamtym czasie)
  • lilka69 26.10.12, 20:38
    a farma playmobil jest super! bardzo mi sie podoba.
  • tomanksa 26.10.12, 20:44
    Nie wiem czy się liczy ale najdroższy był drewniany plac zabaw (2000 zł) .
  • megi-1 26.10.12, 20:59
    Mąż kupił Xbox twierdzi że dla córki ...ale...
  • kkalipso 26.10.12, 21:42
    megi-1 napisała:

> Mąż kupił Xbox twierdzi że dla córki ...ale...

hi dobre,też mamy czasami sobie pograją ...ale jeszcze za mała do takich giersmile
  • escadka 27.10.12, 00:08
    Mój zrobił to samo, ale wszyscy i tak wiemy, że to dla niego wink
  • hanalui 27.10.12, 21:10
    megi-1 napisała:

> Mąż kupił Xbox twierdzi że dla córki ...ale...

Haha... mój z wtedy poltoraroczniakiem na ręce poszedł do sklepu i tez panu ze chciałby dla tego małego kupic i czy gry dla takich malych jakieś maja wink, pan sie tylko pod nosem uśmiechnął, wszyscy wiedzieli dla kogo wink...
    --
    "Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon!"
  • kkalipso 26.10.12, 21:44
    Liczy się!
  • megi-1 26.10.12, 22:19
    My gramy w pociągi...lepsza planszowa, ale i ta uczy taktyki więc liczy się i dla 8latki;D
  • anorektycznazdzira 26.10.12, 21:15
    Pojedynczo, to nie wiem, ale przez łuuugi czas kompletujemy lego, najpierw najwymyślniejsze duplo (spora część to pociągi i tory) a teraz "zwykłe" lego we wszystkich odsłonach. Myślę, że u młodego w pokoju leży równowartość używanego samochodu tongue_out on się tm bawi genialnie więc warto było, dalej mu będę kupować smile
  • maderta 26.10.12, 21:26
    Nie szaleję z zabawkami, z droższych to cura dostała samolot Barbie, coś ponad 200zł kosztował.
    --
    http://lb3m.lilypie.com/crjkp2.pnghttp://lbym.lilypie.com/jpsJp2.png
  • inguszetia_2006 26.10.12, 21:35
    Witam,
    No, najdroższa to była Draculora;-D W sensie, jakość/cena. Kupowałam w Smyku(179 zł) , kawałek plastiku z włosami i czesadłem z trupia czachą. Ku...a. Czy kogoś po (pi, pi )... ło,żeby za takie barachło taką cenę winszować?
    Pzdr.
    Ing
  • maderta 26.10.12, 21:38
    No to przepłaciłaś, bo ja kupiłam Draculaurę za 85 smile.
    --
    http://lb3m.lilypie.com/crjkp2.pnghttp://lbym.lilypie.com/jpsJp2.png
  • inguszetia_2006 26.10.12, 21:43
    maderta napisała:
    No to przepłaciłaś, bo ja kupiłam Draculaurę za 85 smile.
    Witam,
    Ale jaką? Bo wiesz tę na rolkach to ja też kupiłam za 90 zł;-P A taka w sukience i w ogóle, z czymś tam jeszcze to była za 179. A tak w ogóle, to mnie nie wkurzaj, po nocy;-D
    Pzdr.
    Ing
  • sylki 27.10.12, 00:16
    draculaura na halloween to koszt od 120 zl w górę, choć zdarzają się promocje takie jak w Leclerc za 99,90 lub ostatnio w smyku z odbiorem w empiku za 110.
    Ceny niektórych MH mnie powalają na łopatki uncertain
    --
  • kkalipso 26.10.12, 21:40
    Dzięki dziewczyny-to fakt farma jest piękna i z bliska jeszcze bardziej interesująca niż na zdjęciu.

Droga-ale ja sobie powiedziałam ,że koniec z tanimi zabawkami,które wyrzucamy po miesiącu.Teraz będziemy kolekcjonować Playmobil,bo są nie do zdarcia i bardzo fajnie spędzamy na zabawie.

• renata28 26.10.12, 21:49
    Pojedyncza zabawka to zjeżdżalnia za ponad 1000 zł.
  • figrut 27.10.12, 19:08
    4 lata temu quada za 2000zł. dla dwójki dzieciaków. Starszy syn kupił sobie sam trampolinę za 900zł.
  • wioskowy_glupek 28.10.12, 07:51
    Bardzo mądrze, mam nadzieję że tymi quadami to tylko po lesie i autostradach ? Żeby tak światowo było...
  • figrut 28.10.12, 15:45
    > Bardzo mądrze, mam nadzieję że tymi quadami to tylko po lesie i autostradach ?
    > Żeby tak światowo było...
    Nie quadami, a quadem jednym dla dwójki i nie po lasach, a po polnych dróżkach. Mieszkam w takim miejscu, z którego quadem można polnymi dróżkami przejechać dobre 10 kilometrów do różnych wiosek. Domyślam się, dlaczego quad budzi taką niechęć u niektórych. Póki dla moich dzieci była to nowość i jeździły same, byliśmy jako rodzice krytykowani przez niemal wszystkich. Jednak jak moje dzieciaki zaczęły użyczać pojazdu innym dzieciom, które chciały sobie pojeździć, to krytyka się skończyła. Czyżby zazdrość o jak by nie było bardzo drogą zabawkę, na którą sporej grupy osób nie stać ?Trampolina też była "fanaberią" dla sporej grupy, bo podobno chcieliśmy się pokazać. Fanaberią była jednak do momentu, kiedy dzieciaki z okolicy zaczęły przychodzić na nasze podwórko poskakać, a rodzice przestali wydawać 5 zł. za kilka minut na trampolinach przyjezdnych. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
  • wioskowy_glupek 28.10.12, 18:04
    Quad to nie jest zabawka dla dzieci, to pojazd mechaniczny... Bardzo niebezpieczny, wypadki z udziałem dzieci na quadach są bardzo częste i poważne w skutkach, obyś się nie musiał/a przekonać...
    No ale lepiej pierniczyć o zazdrości - żenada.
  • hanalui 29.10.12, 14:09
    wioskowy_glupek napisała:

> Quad to nie jest zabawka dla dzieci, to pojazd mechaniczny... Bardzo niebezpiec
    > zny, wypadki z udziałem dzieci na quadach są bardzo częste i poważne w skutkach
    > , obyś się nie musiał/a przekonać...
    > No ale lepiej pierniczyć o zazdrości - żenada.

Podpisze sie i dodam ze tu gdzie mieszkam na quada raczej stać każdego, podobnie na trampoliny. I o ile trampoliny są częstym wyposażeniem ogródków o tyle dzieci z quadami i innymi pojazdami akumulatorowymi brak, a to pewnie dlatego ze rodzice kumaja ze w mlodym wieku to dzieciaki powinny sie ruchowo wyzywać na rowerach, rolkach, hulajnogach czy innych urządzeniach wymagających wysiłku fizycznego a nie na substytutach samochodów.

--
  • hamerykanka 27.10.12, 19:18
    Rok temu na Gwiazdke-traktor do jazdy dlla dzieci, na akumulator, dwubiegowy.Kosztowal wtedy ponad 200$.

Dzis jest niezle zuzyty i po paru kraksach, ale dalej jezdzi i wyglada tak smile
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/mj/bb/5mg5/J5rK4Dbay1lFu2lEwB.jpg

--
    Jak za posiadanie penisa będą przyznawać rentę, to ja będę wtedy honorować wyjaśnienia "czego ty oczekujesz, to przecież facet".by falka32
  • kkalipso 27.10.12, 19:30
    Fantastyczny traktor,moja córka by skakała z radości,gdyby taki miałasmileWcale nie drogi !

Moja podgląda wciąż na youtube taki samochodzik na akumulator,może się skusimy na wiosnę..cudnysmile

http://pojazdy-na-akumulator.pl/zdjecia1/mini_moris_r.jpg
  • hamerykanka 27.10.12, 20:07

Ja wlasnie najpierw patrzylam za samochodzikami, ale znalazlam pare minusow:
    -zwykle miejsce na nogi jest bardzo ograniczone i to co w jednym roku jest OK, w roku nastepnym dziecko sie nie meisci, a ja chcialam cos co mozna uzywac przynajmniej dwa lata. Na traktorku moze siedziec jeszcze dobry rok, jesli go nie rozwali calkiem smile
    -wielkosc akumulatora -niektore wytrzymuja bardzo krotko-w tym traktorze mala jezdzi po trawie i pagorkach po dwie godziny i dalej ma zapas w akumulatorze;
    - predkosc max; ten jest dwubiegowy, na pierwszym biegu osiaga 2,5 mph, na drugim byla blokada, ktora trzeba bylo odsrubowac, jak mala podrosla do tego i teraz smiga 5 mph (8 km/godzine). Ma tez bieg wsteczny.
    Traktorek przyszedl z prawdziwym radiem wbudowanym w niego i przyczepka do wozenia zabawek.

Zwroc tez uwage na jedna rzecz; niektore samochodziki maja 'rodzicielska kontrole" czyli mozna je przestawic na sterowanie zdalne pilotem jak te zabawki sterowane radiem-odpada ci gnanie za samochodzikiem bo dziecko akurat dojezdza do ulicy czy ma zamiar stuknac w samochod. Bardzo fajna rzeczi szkoda ze nie bylo w tym traktorku bo po godzinie latania za nia nogi ma sie w ....i grzbiet tez boli bo wiekszosc czasu jestes schylona i chwytasz za kierownice zeby wykrecic ja na czas (traktorek stracil przod bo sie zagapilam i uderzyla w drzewo)

Tak wlasnie...smile
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/mj/bb/5mg5/DC7xWT0MhRa5F0NNJB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/mj/bb/5mg5/MkVUr1wr5v9yshxNyB.jpg

--
    Jak za posiadanie penisa będą przyznawać rentę, to ja będę wtedy honorować wyjaśnienia "czego ty oczekujesz, to przecież facet".by falka32
  • kkalipso 27.10.12, 20:27
    Mała się zakochała,w tym traktorze,już chce traktor....

Z wszystkim co napisałaś masz rację,to podstawowe rady przy zakupie samochodziku.
    Mam znajomych,którzy kupili dla synka i mówią dokładnie to samo.Zdalne sterowanie to podstawa+cała reszta.

p.s.Super dziewczynka!
  • hamerykanka 27.10.12, 20:41
    Dzieki smile Zdjecie zrobione w Gwiazdke zeszlego roku, miala 3,5 roku.

My kupilismy w Walmarcie, ale moze jest szansa zamowic w Polsce przez eBay lub inne serwisy?

--
  • malazabka.de 29.10.12, 12:08
    moja corka ma to Mini, tylko czerwone, uwierz mi, ze pojezdzi tym dluzej niz rok lub dwa-sama sie w niego zmieszcze...
    ...no dobra ciasno mi w tym ;-P

co do najdrozszej zabawki, to chyba Nintendo DS 3D XL, razem z grami to jakies 400€ (ale czasem zastanawiam sie czy to na pewno dla corki bylo...)
  • hamerykanka 29.10.12, 16:43
    Hehe, zalezy jakiego wzrostu dziecko smile. Moja czterolatka jest poza skala centylowa, porownalam ja z dzieckiem znajomej i ma wzrost szesciolatki.
    Smiejemy sie, ze na uniwerku bedzie rabac w koszykowke smile
    --
  • magneto30 11.05.13, 18:40
    Jeśli mamy wydać spore pieniądze na samochód na akumulator to chyba warto, żeby to był produkt naprawdę dobrej jakości.
    Taką może zagwarantować renomowany producent np. Rastar, który produkuje te zabawki na licencji wiodących marek Mercedes, BMW i inne. Takie samochody mają wysokiej jakości, lakierowane plastiki, posiadają oryginalne znaki marek samochodów, posiadają pasy bezpieczeństwa i pilota kontroli rodzicielskiej, aby dziecko nie pojechało tam, gdzie my nie chcemy.
    www.sklep.art-logic.com.pl/pojazdy-na-akumulator-c-44.html
  • memphis90 23.05.13, 21:21
    Moja mama kupiła dzieciakom auto na akumulator (u nas od 2 lat remontują główną drogę na Euro 2012 i osiedlowe dojazdówki są "ślepe", więc można wyjechać na asfalt- oczywiście z rodzicami "na ogonie"). Przejechały się 2-3 razy i im się znudziło. Muszę chyba znów na wiosnę odpalić, żeby się nie kurzył. O ile jeszcze działa... Ja sama bym tego nie kupiła.
    --
    "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum
    Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata
    Jam nieudacznik, grafoman i śmieć" Strachy na lachy
  • lilka69 27.10.12, 19:40
    przypomnialo mi sie! 1 tys zl za drweniane, recznie rzezbione szachy.
  • lencia102011 27.10.12, 20:28
    Samochód na akumulator lamborghini za ponad 1000 zl na pierwsze urodzinki smile
  • kkalipso 27.10.12, 20:36
    lilka69 napisała:

> przypomnialo mi sie! 1 tys zl za drweniane, recznie rzezbione szachy.

To coś dla mnie!

Masz fotkę ?
  • lilka69 28.10.12, 21:18
    nie mam. ale naprawde sa piekne i eleganckie. rozlozone drewniane pudlo ma ( na oko) 60 na 60 cm. odpowiednio duze sa tez figury. podklejone ciemnozielonym filcem.

teraz trzebaby rownie elegancki stolik z krzeslami pod te szachy kupic smile

na razie dziecko gra uzywajac starych choc tez drewnianych ( seryjnych) a te nowe leza zapakowane. mlodsze dziecko (rok) rwie sie aby powalic sobie tymi drewnianymi figurami.
  • kolter-xl 27.10.12, 20:46
    kkalipso napisała:

> A jaką najdroższą zabawkę kupiłyście dla swojego dziecka.

Mini Coopera dla 21 letniej Córki . Fakt używany ale jeszcze niech złodziei szlag , drogi .
    --
    www.youtube.com/watch?v=YLgkS731l80&NR=1&feature=endscreen
  • kkalipso 27.10.12, 20:57
    kolter-xl napisał:

> Mini Coopera dla 21 letniej Córki . Fakt używany ale jeszcze niech złodziei szl
    > ag , drogi .

Rozpieszczaszsmile smile
  • kolter-xl 27.10.12, 21:17
    kkalipso napisała:

> kolter-xl napisał:
    >
    > > Mini Coopera dla 21 letniej Córki . Fakt używany ale jeszcze niech złodzi
    > ei szl
    > > ag , drogi .
    >
    >
    > Rozpieszczaszsmile smile

Obiecałem o ile dostanie się na studia , dostała się a ja i tak dwa lata zwlekałemsad(
    --
  • kkalipso 27.10.12, 21:21
    Nie ładnie-dobrze,że się nie skończyło na obiecankach-cacankachsmile
  • kolter-xl 27.10.12, 21:41
    kkalipso napisała:

> Nie ładnie-dobrze,że się nie skończyło na obiecankach-cacankachsmile

Dobrze ze ten Niemiec lekko go pobijał cena poszła w dół smile)
    --
  • schiraz 27.10.12, 21:25
    Lego Technic za 700zł, cała rodzina składała się na zeszłą gwiazdkę. Teraz Młody marzy o Lego Mindstorms, ale musi uzbierać najmarniej połowę. Trzeba przyznać, że jest konsekwentny, od roku odkłada każde pieniądze, które dostaje i może z pieniędzmi z gwiazdki uda mu się dobrnąć do zabawki. Koszt jest ogromny - około 1100zł. Stać nas, ale jednak przeraża mnie taka suma na zabawkę. Fajną, ale zabawkę.
    --
    ------
    Milcz, albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia.
  • kkalipso 27.10.12, 21:56
    Ja też na święta wydam 600zł.na domek +tak z 400zł.na wyposażenie,ale marzy nam się bardzo i już się nie mogę doczekaćsmile
  • lukas.2004 28.10.12, 07:40
    Ja mam tak samo. Uważam, że ceny zabawek są zdecydowanie przesadzone. Mój max. na zabawkę (zabawkę typową) to 300-350zł i to nie przy każdej okazji - mimo, że stać mnie na droższe zabawki. Moje dzieci nie muszą mieć każdej zabawki, o której zamarzą, bo wreszce wszystkie wylądują w kącie.
  • ewcia1980 27.10.12, 21:22
    PSP 3 - ok 1100 zł
    trampolina - 700 zł
    samochody na akumulator (2 sztuki) po ok 350-400 zł
    i lego duplo farma (którą dostaną dopiero na mikołaja) - ok 300zł

• hanalui 27.10.12, 21:52
    Thomasy z serii take along kosztowały pewnie jakieś 1000 euro, ale kupowane w ratach, do tego seria Trackmaster pewnie tez tyle samo. Jednorazowo to chyba któryś z zestawów lego 140-170 euro.
    Nie liczę rowerów, bo to wiadomo ze dzieciakowi kupic trzeba a wiadomo ze jak sie chce fajny, lekki to niestety trzeba trochę za niego zapłacić.

--
  • kkalipso 27.10.12, 22:00
    hanalui napisała:

> Thomasy z serii take along kosztowały pewnie jakieś 1000 euro

przebiłaś wszystkich..smile

moja rowerek dostała od babci na 3 urodziny to nie liczęsmile
  • hanalui 27.10.12, 22:21
    kkalipso napisała:
    > przebiłaś wszystkich..smile

To nie jednorazowo tylko w ratach smile, no i nie moja wina ze dziec kocha pociągi miłością wielka i w zasadzie nie ma innych zabawek, procz oczywiście Lego, tylko te pociągi - samych pociągów ma z 70 sztuk, tych małych, dużych pewnie ze 30. Pocieszam sie ze nie tracą one tak bardzo na wartości i spokojnie można je sprzedać, zwłaszcza rzadkie egzemplarze czy special edition, nawet za kasę większa niż cena startowa wink

Ja uważam ze warto inwestowac w zabawki ktore są ponadczasowa i nie tracą bardzo na wartości, w takie które z czasem nabierają wartości kolekcjonerskiej. Tak właśnie jest z Thomasami, lego. Lepiej kupic jedna porządna zabawkę która jest niezniszczalna i która można rozbudowywać niż kupę taniego badziewia.

>
    > moja rowerek dostała od babci na 3 urodziny to nie liczęsmile

--
  • kkalipso 27.10.12, 22:52
    hanalui napisała:
    > Ja uważam ze warto inwestowac w zabawki ktore są ponadczasowa i nie tracą bardz
    > o na wartości, w takie które z czasem nabierają wartości kolekcjonerskiej. Tak
    > właśnie jest z Thomasami, lego. Lepiej kupic jedna porządna zabawkę która jest
    > niezniszczalna i która można rozbudowywać niż kupę taniego badziewia.

Zgadzam się jak najbardziej,my akurat w kierunku playmobil ,ale co za różnica,oby zabawki dawały jak najdłużej radość i były niezniszczalne to się liczy...

Fajne jest to ,że do takich zabawek zawsze można coś dokupić coś zmienić i tak naprawdę nigdy się nie nudzą...

• gagunia 27.10.12, 22:30
    Najdroższy był pociąg lego na ubiegłoroczną gwiazdkę. Ok. 500zł.
  • koza_w_rajtuzach 28.10.12, 06:57
    Domek plastikowy do ogrodu, za około 250 zł (to i tak było tanio, jak na te domki, były w promocjiwink).
    --
    Klara (26.01.2006)
    Staś (14.01.2009)
  • kikimora78 28.10.12, 07:11
    Ipada big_grin

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hdv14r9lu.png
  • lofmitender 28.10.12, 18:45
    a moj synek ponad drogie zabawki kocha zwykle gary,....ale to raczej normalne u dzieci smile

na szczescie jest allegro smile

domek plastikowy nie byl hitem ale za to drewniany domek narzedziowy ....jest wielkim smile i oczywiscie obiektem zazdrosci kolezków w wieku 2-5 lat smile
  • adellante12 29.10.12, 08:18
    xbox kinect cały zestaw z grami które sobie wybrali prawie 2,5 tys
  • czarnaalineczka 29.10.12, 08:31
    nie ma psa w tej farmie ?
    --
    Samoloty wtedy nie rozpylają, dlatego mamy w PL lato. Potem zaczynają rozpylać, to coś zasłania słońce, rośliny zamierają, robi się zimno- i mamy zimę. To jest rządzenie pogodą.
    by memphis90
  • kkalipso 29.10.12, 16:01
    No jak nie ma jest,trzeba się przyjrzeć ,chyba nie grożnysmile
    Pochwalę się trochę naszą farmąsmile

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/qi/sc/8q3h/58mRemrP72jdj2kI2B.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/qi/sc/8q3h/529PljnbKjR8qWaZNB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/qi/sc/8q3h/8CE8c5lW5MASdImhaB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/qi/sc/8q3h/tJE2hcShDdPjUg02qB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/qi/sc/8q3h/l01wbufiKPATNkH0sB.jpg
  • kkalipso 29.10.12, 16:10
    I tu jeszcze fajnie widać drobiazgi,nawet nocnik jest....

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/qi/sc/8q3h/ODUebKG1kQjWvNBjoB.jpg
  • hamerykanka 29.10.12, 16:40
    Suuuper! Moze cos takiego sprawimy malej na Gwiazdke. Musze pokazac te zdjecia mezowi smile
    --
  • kkalipso 29.10.12, 20:25
    Polecam warto-wybór jest niesamowity...

Dziękismile
  • bea.bea 29.10.12, 08:37
    jaką ?? zwykłe klocki plastikowe za chyba 30 zł.....Co to ma wspólnego z tematem ktoś zapyta??
    ano to, ze wyjeżdżając z hurtowni autobus skasował mi auto na tyle skutecznie, ze nie opłacało sie naprawiać. stad te klocki stały sie najdroższa zabawką....
    --
    www.brthelp.org/konkurs.php kapuśniak jest mój smile, ale dzidziuś na gitarze pilnie potrzebuje przytulenia..smile
  • mehil.dam 29.10.12, 11:11
    Tak jednorazowo to może z 200 zł, ale mamy dużo duplo, zbieramy też różne "farmerskie" zwierzaki i jest już całe pudło. Jakby tak zliczać to by dużo wyszło, na pewno ni eywdałabym takiej sumy za jednym zamachem.
  • 3-mamuska 29.10.12, 11:37
    Zabawek sporo od lego po lalki samkchodziki do ogrodu.Klocki i garaż jest wciąż używane .
    Dzieci mam duże i jest już laptop, notebook, nintendo 3DS+ 4 gry, nintendo Wii, za 3 dni syn ma urodziny i już czeka xbox kinect + z zestawem gier 4 ,dotykowy telefon mały HTC mąż kupił nie znam ceny.
    A i najstarszy miał sprowadzany z Niemiec samochód na akumulator 13 lat temu.
    A i sporo książek corka uwielbia czytać syn mniej, ale korzystamy z biblioteki bo bym musiała pokóju córki umieścić same półki.
    ----------------------
    Myśl o tym co mówisz...
    Nie mów tego co myślisz...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka