Dodaj do ulubionych

Zowu Smoleńsk

29.10.12, 14:27
www.se.pl/wydarzenia/kraj/swiadek-katastrofy-smolenskiej-nie-zyje-prokuratura-okregowa-przejmuje-sprawe_287983.html
Coraz bardziej się skłaniam ku niektórym teoriom spiskowym....
Edytor zaawansowany
  • tebacha 29.10.12, 21:10
    Ja się dziwię, że niektórzy się nadal nie skłaniają...
  • bez_gwarancji 29.10.12, 21:16
    A może to podwójne zaprzeczenie? Jakiś psychol od Macierewicza zlikwidował osobę blisko związana ze Smoleńskiem tylko po to, by na nowo rozdmuchać temat? I żeby coraz więcej osób "się skłaniało"? Prędzej uwierzę w to, niż w to co Wywink
  • lauren6 29.10.12, 21:46
    Ilu członków załogi miał JAK-40?
    Czy za każdym razem, gdy ktoś z nich umrze inaczej jak nie we własnym łóżku w wieku minimum 90 lat będziemy czytać podobne artykuły?
  • czar_bajry 30.10.12, 01:12
    Ale to był ten co głośno protestował przeciw temu co zostało podane jako oficjalna wersja.
  • methinks 29.10.12, 23:08
    Powinni wprowadzic zakaz samobojstw zagrozony karą śmierci. Problem solved.
  • j_a_ch 29.10.12, 21:23
    Psychole od Macierewicza niekoniecznie, to ciency w uszach krzykacze...Ale np w interesie Rosji jest, aby piekiełko smoleńskie trwało. Nie zaprzepaszczą okazji, żeby rozgrywać Smoleńsk do usranej.
  • sadosia75 29.10.12, 21:25
    A coż to za interes ma Rosja?
    Ciekawam smile szczerze ciekawam tych interesów.
    Jeśli dowiem się czegoś więcej niż to, że Polska to takie mocarstwo,które Rosji zagraża itp itd i inne ble ble to będę mile zaskoczona.
    --
    http://s14.rimg.info/35725a110a6a03c02e6afe950932b387.gif
  • iwles 29.10.12, 21:38

jakaś ty niekumata Sadosia, przecież gdyby nie Smoleńsk, to świat nawet by nie wiedział, że takie panstwo jak Rosja istnieje.

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • sadosia75 29.10.12, 21:40
    Aaaaaaaaaaaaa.... niekumata jestem... fucktycznie !
    Ekskjuzmij !
    --
    Jeżeli trzeba coś zrobić, to dlaczego nie my? Dlaczego nie ja?
    Władysław Bartoszewski
  • j_a_ch 29.10.12, 21:46
    Dlaczego skłócona i słaba Polska jest w interesie Rosji wie każde dziecko, ale nie ciągnę wątku bo coś kojarzę, żeś z Rosją związana i bicie piany gotowe smile
  • sadosia75 29.10.12, 21:52
    Ja cię pytam o interes Rosji a Ty mi o tym z kim lub z czym czuję się związana i o biciu piany...
    no i weź...
    --
    Jeżeli trzeba coś zrobić, to dlaczego nie my? Dlaczego nie ja?
    Władysław Bartoszewski
  • mary_lu 29.10.12, 22:13
    I wszystko składa się w logiczną całość - to rosyjska agentka Sadosia go załatwiła.
  • sadosia75 30.10.12, 20:00
    Eeeeee to już było wiadome od samego początku wink na forumie to mnie zdekodowali już w kilka dni po katastrofie wink
    --
    Kynolog odwiedza znajomych,którym niedawno urodziły się trojaczki.Długo przygląda się maleństwom,po czym wskazując palcem ,mówi:ja bym zostawił tego......
  • czar_bajry 30.10.12, 01:14
    Rosja to ma chyba interes w tym aby sprawa ucichła a krzykacze zamilkli a nie odwrotnie...
  • a.va 29.10.12, 22:25
    Jak to było?
    Dzwonek do drzwi.
    - Dzień dobry, przyszliśmy popełnić pana samobójstwo.

W internecie krąży już pogłoska, że te seryjne samobójstwa specjalnie popełnia się przed weekendem, żeby do sekcji to i owo przestało być w ciele wykrywalne.

A prawdy, czemu tych samobójców aż tylu i czy teorie spiskowe są prawdziwe, pewnie się nigdy nie dowiemy.
  • tebacha 29.10.12, 23:22
    A może tak było:
    "Dobry wieczór, kocha pan swoją rodzinę? Nie chciałby pan, żeby ich spotkało coś złego? No to..."
  • nutka07 30.10.12, 01:54
    Ja mam wrazenie ze ten caly Macierewicz to kon trojanski.

Szkoda mi rodzin ofiar.

Sledztwo, zabezpieczenie terenu, wraku itd. to jest jedna wielka kpina, a ja za kazdym razem kiedy czytam jakies 'nowinki' to czuje politowanie ze smiechem. Wczoraj mialam ochote wstawic w komentarzach buhahahahahahaha.
    Niestety.
    W dniu katastrofy jak tylko uslyszalam, ze wina jest pilotow to wiedzialam ze to sie tak skonczy.
    Mamy cyrk na kolkach.
    Mnie to nie przeraza, ja sie juz z tego smieje.

Rosja to Rosja, a Putin to car wink a Warszawa kleka przed Kremlem.

I odnosze dziwne wrazenie, ze zachod znowu nas 'przehandlowal' albo udaje ze to zrobil.
    I sie zastanawiam ktora opcja byla by dla nas mniejsza strata pro USraleska czy pro Rosyjska, bo za politykow mamy zwykle za przeproszeniem gnidy, ktore maja w odwloku stan naszej ojczyzny.

U Putina podoba mi sie to, ze 'przegonil' USraelitow(z czego wynika pewnie nagonka na niego, w ktora angazuje sie takze pan Kasparow) i chce tworzyc nowa silna Rosje ale zaraz przed oczami staje mi ZSRR i Stalin.

Co do seryjnego samobojcy, to nie mam zadnych oporow zeby uwierzyc w niego.
    Kto rozliczy kogokolwiek w naszym kraju?
    Nikt.

PO nie moze zyc bez PiSu i odwrotnie. Ich glownym zajeciem sa walki w kisielu.

I tak wierze w to, ze w Polsce mozna kogos zabic nie ponoszac konsekwencji.
    Ba, moza zabic nawet wiele razy.
    Zreszta kto w to uwierzy???

--
    Całujcie mnie wszyscy
  • nandadevir 30.10.12, 20:30
    Ja też.
    Nie mieliście takiego wrażenia sluchając prokutatury, że oni mają coś do ukrycia, mnie te ich tlumaczenia nie przekonały. do tego to samobójstwo.
    Oczywiście to nie wina Tuska ale nie pamiętam, żeby za prezydentury np Kwaśniewskiego podobne rzeczy się działy.
  • marzeka1 30.10.12, 20:35
    Błędy popełnione w śledztwie, sposób prowadzenia tego wszystkiego woła o pomstę - ale wiem, że ktoś w końcu zbije majątek,jak wypuści na rynek wina "Wina Tuska" big_grin
  • nandadevir 30.10.12, 20:43
    Oczywiście to nie wina Tuska

Zapomniałam dodać ironię.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka