• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Najlepsze strony do oglądania filmów w internecie Dodaj do ulubionych

• 18.11.12, 06:41
    Filmowo się zrobiło ostatnio na forum, pora roku taka chyba smile. Na jakich stronach najchętniej oglądacie filmy? Korzystacie z wypożyczalni a może z bibliotek? Polećcie dobre miejsca na filmy także obcojęzyczne.
    Edytor zaawansowany
    • 18.11.12, 09:00
      kinoplex
      Próbowałam się też dogadać z onetowską wypożyczalnią, ale o ile zrozumiałam, ma abonament, a nie cenę za pojedynczy film - miałam kłopoty z pojęciem, czego właściwie ode mnie chcą.
      --
      Moja Mama (z namysłem, usiłuje sobie przypomnieć): "Wyjmij belkę ze swego oka i..."
      Mój Tato (pomocnie): "i wsadź ją bliźniemu swemu!"
      • 18.11.12, 09:50
        Kiedyś była cała masa fajnych darmowych serwisów. Odkąd zamknęli megaupload jest problem. Strony działają ale trzeba płacić za dostęp. A szczerze mówiąc nie zapłacę 5 zł za dostęp do serwisu gdzie potem, jak to kiedyś bywało, okarze się że połowa filmów nie działa, linki pousuwane... sad
    • 18.11.12, 15:42
      Nie ma żadnych dobrych stron ?
      youtube?
      • 18.11.12, 17:42
        Ja oglądam na youtubie. Jest sporo i nawet z lektorem.

--
        Kura podchodzi do stołu i mówi:
        "Tu radość,
        gdy kura u stołu tak punktualna!"
    • 18.11.12, 17:46
      Na youtubie jest cała masa filmów w całości; oglądam tam teraz "Co ludzie powiedzą?"- uwielbiam ten program. Niektóre programy czy seriale z TVN oglądam na ich platformie TVNplayer ze względu na brak reklam lub 1-1,5 min. reklamy (bo w telewizji nie da się tej stacji czy też Polsatu oglądać).
      Także polecane Kinoplex.
    • 18.11.12, 17:49
      www.kinomaniak.tv/ is the best!

--
      Lepsze jutro było wczoraj.
      anielska.blog.pl/
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.