• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Basen i goły facet...

• 28.11.12, 12:29
      Twoj maz zabral dziecko do meskiej szatni i jeszcze sie pulta,ze w meskiej szatni mezczyzni sie przebieraja?dzizas.Jak czytam te watki szatniano-basenowe to mam wrazenie,ze Pl gdzies daleko za murzynami jest.Akrobacje pod recznikami,tepienie nagosci,itd.co to ma byc?
      Moj 4latek przebiera sie w damskiej ze mna,a ja jak ide z chlopem przebieram sie w meskiej,jeszcze w zyciu nikt mi nie mial za zle ani prowadzania dziecia do damskiej,ani prowadzenia siebie do meskiej.Ogolnie w Niemczech malo kto ma z tym problem,tzn.z tego watku wiem juz,ze ktos ma,mianowicie pruderyjne do bolu zempuf polki.
      Dla tej u gory co pisala,ze na plazy nie ma nikogo golego,owszem sa na plazach goli,a na plazach nudystow jest ich wiekszoscbig_grin

--
      “Gdyby kazdy mial swoja wiare/religie i siedzial z tym w domu dużo mniej byłby wojen i konfliktów“ by ona3010
      • 28.11.12, 13:13
        Mój mąż nie zabrał jej do meskiej tylko taki klucz mu dano i tam go wysłano. W weekendy na basenie sa szkołki więc osób prywatnych w tych godz jest bardzo mało, więc szatnie oblegane są przez rodziców z dziećmi. Rodzic moze wejśc popływać jak dziecko ma lekcje. I ten facet tak robił, ze szedł z córka.

Mi tam to zwiasało, moja córa szoku nie dostała, tylko mąż sie oburzył, ze wolna przebieralnia krok obok, a on przy dziewczynkach gacie ściąga.

--
        Kowalski widzi swoją żonę wychodzącą z salonu kosmetycznego. Wzdycha:
        - No cóż... Zrobili co mogli...
        • 28.11.12, 13:20
          Z chwila wejscia twojego meza,szatnia nie zmienila przeznaczenia,nadal byla meska,a maz mogl sie cofnac i poprosic o inny klucz.
          Faceci fascynuja mnie ostatnio,robia sie bardziej pruderyjni od kobietbig_grin gdzie te dobre czasy“rein,raus,ende,aus“big_grin

--
          “Gdyby kazdy mial swoja wiare/religie i siedzial z tym w domu dużo mniej byłby wojen i konfliktów“ by ona3010
        • 28.11.12, 14:05
          Facet idzie do szatniarki i zdziwiony,ze nr do męskiej dostaje.No ludzie.
          A w czym on jej w tej szatni pomaga,że musi z nią wchodzić?W życiu czegoś takiego nie widziałam.
      • 28.11.12, 14:02
        > Moj 4latek przebiera sie w damskiej ze mna,a ja jak ide z chlopem przebieram si
        > e w meskiej,jeszcze w zyciu nikt mi nie mial za zle ani prowadzania dziecia do
        > damskiej,ani prowadzenia siebie do meskiej.

Serio na basenie przebierasz się w męskiej?ŁOŁ JAK TY WYLUZOWANA....
        • 28.11.12, 21:16
          Raczej mysle logicznie,wykupuje pakiet z sauna,z szatni idzie sie wprost do saun.To czy rozbiore sie przy panu Helmucie znaczenia nie ma,bo za 5min spotkamy sie nago przed sauna lub w saunie,a po saunie na tarasie jesli pogoda dopisuje.U nas do saun chodzi sie nago.
          --
          • 29.11.12, 06:41
            Za granicą nawet pływa nago,a co dopiero w sauniesmile .Tak pisze Koza.A jak u ciebie?Prosto z z sauny do basenu?
            A twój facet czasem dla równowago wchodzi z tobą do damskiej szatni?
            • 29.11.12, 19:34
              Do damskiej wchodze gdy jestem sama,gdy jestesmy z dzieckiem idziemy do familijnej i panie bez krepacji swieca mu biustem,a panowie klejnotami,nie mam z tego powodu problemow.Dni gdy mozna plywac nago sa jak najbardziej.Narod ekshibicjonistowbig_grin
              --
              • 29.11.12, 20:56
                Etam.Myślałam,że twój stary czasem do damskiej z tobą idziewink
      • 28.11.12, 20:42
        z pruderią, a przynajmniej nie zawsze? We mnie nie ma ani cienia pruderii, ale po prostu lubię mieć poczucie prywatności, stąd preferuję przebieralnie z zamykanymi boksami.

edelstein napisała:
        tzn.z tego watku wiem juz,ze ktos ma,mianowicie pruderyjne do bolu zempuf polki.

--
        kliknij
        jeśli chcesz nakarmić zwierzaka w schronisku
    • 28.11.12, 13:10
      u nas na basenie oprócz przebieralni damskiej i męskiej, jest też rodzinna!
      a jeśli by nie była, to syna wysłałałabym z ojcem, a córkę z matką - a tu widać wszyscy robią na odwrót.
      --
      http://www.suwaczek.pl/cache/75d3805ec8.png
      • 28.11.12, 13:20
        grave_digger napisała:

> u nas na basenie oprócz przebieralni damskiej i męskiej, jest też [b]rodzinna[/
        > b]!
        > a jeśli by nie była, to syna wysłałałabym z ojcem, a córkę z matką - a tu widać
        > wszyscy robią na odwrót.

tutaj nie ma szatni rodzinnych, a w wiekszości córki przychodzą z ojcami, a synowie z matkami...
        --
        Kowalski widzi swoją żonę wychodzącą z salonu kosmetycznego. Wzdycha:
        - No cóż... Zrobili co mogli...
        • 28.11.12, 13:37
          I pewnie jeszcze babcie z wnukami i dziadkowie z wnuczkami? Czysta sodomia i gomoria, powinni zamknąć ten basen w cholerę
          --
          Karmienie piersią to wspaniałe przeżycie,
          które będę pamiętała przez całe życie.
          Te chwile bliskości wież stworzyły wielką,
          dlatego nie karmiłam nigdy butelką.
        • 28.11.12, 13:46
          > a w wiekszości córki przychodzą z ojcami, a synowie z matkami...

A możesz napisać gdzie to dokładnie jest, bo ja akurat znam niemal wszystkie baseny trójmiejskie i takiego kuriozum jak opisujesz, tutaj nie spotkałam.
        • 28.11.12, 13:51
          platki_sniadaniowe napisała:

> tutaj nie ma szatni rodzinnych, a w wiekszości córki przychodzą z ojcami, a syn
          > owie z matkami...

Ok. w przypadku gdy przychodzi jeden z rodzicow ale jesli przychodza oboje to nielogiczne jest ze matka zabiera syna damskiej a ojciec.corke do meskiej. Ja chodze z dziecmi na basen, corka ma 10l wiec od dawna nie potrzebuje nadzoru, a sym ma 5l i wchodzi do szatni damskiej ale.u nas sa kabiny w ilosci chyba 30 sztuk wiec kazdy skorzysta. Wisi tez info, ze w szatni damskiej moga przebywac chlopcy do lat 8. Kiedy sa lekcje plywania dla dzieci basen dla wszystkich innych jest nieczynny, takze rodzice w tym czasie plywac nie moga.
        • 28.11.12, 13:57
          A gdzie idzie matka z córką lub ojciec z synem?Do jakiej szatniwink
          • 28.11.12, 21:06
            takie wywrotowcy na basen nie chodzatongue_out

--
            "To nie byla dziewica, tylko cos okropnego"
    • 28.11.12, 13:42
      Odnoszę się do odpowiedzi kilku osób. To, że facet przebiera się w męskiej szatni, to jest ok. Nie jest ok, gdy robi to przy innych dzieciach. Wtedy mógłby skorzystać z przebieralni. Bo nawet jeśli ojciec z córką skorzystają z przebieralni, to w drodze z niej albo do niej mogą się natknąc na gościa. Wydaje mi się, że zwykły dobry smak wymaga od tego mężczyzny schowania się w przebieralni.
      • 28.11.12, 13:49
        co robisz, gdy przebierasz się w damskiej (!) szatni, przebieralnia zamykana, owszem, jest, ale akurat zajęta, a tu wkracza matka z synem, który zaczyna się na ciebie gapić "jak cielę na malowane wrota" - i matka tobie zwraca uwagę, że gołą d... pokazujesz przy dzieciach?

--
        'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
        'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
        • 28.11.12, 14:23
          To przedstawicielek płci żeńskiej nie powinno w niej być.
          A jeśli ktoś może mieć pretensje - to właśnie mężczyźni. To oni mają prawo być skrępowani obecnością małej dziewczynki w męskiej szatni.

Co nie zmienia faktu, że najlepsze byłyby kabiny - przebieralnie.
          • 28.11.12, 23:58
            A najlepiej zbojkotować taki basen, dopóki nie zrobią przebieralni rodzinnej.
        • 28.11.12, 23:56
          Nie przebieram się poza przebieralnią dla własnego komfortu. Taka sytuacja, żebym się przebierała poza się nie zdarzyła i się nie zdarzy. Z basenu korzystam od 7 lat dwa razy w tygodniu, a bywało, że i codziennie.
          Z dziećmi chodzę do przebieralni dla rodzin z dziećmi. Od 4 lat. Czasami zdarzało mi się nawet codziennie. Przez cały ten czas trafila się tylko jedna pani, która nago latała po przebieralni rodzinnej. Na szczęście wtedy jeszcze nie miałam syna smile
    • 28.11.12, 14:27
      Dla mnie chore jest wprowadzanie 7latki do meskiej szatni a 16latka do damskiej.
      • 28.11.12, 18:11
        Dokładnie ...

To co 7 latka w męskiej szatni to normalka a goły facet w tejże szatni już nie????
    • 28.11.12, 18:24
      Pchać się z dzieciakiem do męskiej szatni a potem siać oburzenie,że tam był GOŁY facet.
      To tylko na ematce.
      --
      "Najsłabsze ogniwo"
      - Jakie zwierze widnieje na kostiumie Batmana?
      - Jamnik.
      • 28.11.12, 18:28
        Mam prawie 7 latkę i wydawało mi się naturalne, że przebiera się sama. Nie wiem, co Cię w tym fakcie dziwi, w domu też ją ubierasz?
    • 28.11.12, 20:13
      Dokładnie tyle naliczyła młoda czytając dla rozrywki te wasze bulwersacje w tych tematach. Żeby wszyscy byli zadowoleni, na basenie powinno być 13 szatni:

- Dla dziewczynek samodzielnych do 15 roku życia
      - Dla chłopców samodzielnych do 15 roku życia
      - Dla dziewczynek przychodzących z mężczyznami, którzy myją się nago
      - Dla dziewczynek przychodzących z mężczyznami, którzy myją się w gaciach
      - Dla chłopców przychodzących z kobietami, które myją się nago
      - Dla chłopców przychodzących z kobietami, które myją się w kostiumach
      - Damska dla tych co myją się nago
      - Męska dla tych co myją się nago
      - Damska dla tych co myją się w kostiumach
      - Męska dla tych, co myją się w gaciach
      - Dla niepełnosprawnych kobiet
      - Dla niepełnosprawnych mężczyzn
      - Dla wszystkich innych

Inaczej zawsze się znajdzie jakiś zbulwersowany, bo zobaczył kawałek tyłka i spać nie może i przeżywa jak stonka oprysk. Przy czym szatnie dla niepełnosprawnych również można by podzielić na te, w których nago i tekstylne. Wtedy byłoby 15.
      • 28.11.12, 20:29
        To można jeszcze bardziej rozszerzyć.
        Bo jakaś anorektyczka może być zbulwersowana nagim,tłustym tyłkiem więc proponuje podział szatni w zależności od BMI.
        --
        "Najsłabsze ogniwo"
        - Jakie zwierze widnieje na kostiumie Batmana?
        - Jamnik.
        • 29.11.12, 13:46
          Ja pójdę dalej - chcę szatnię wyłącznie dla niebieskookich, bo nie lubię brązowych oczu. Dlatego na ulicy wszyscy brązowoocy powinni mieć okulary przeciwsłoneczne, żebym nie musiała patrzeć na ten obrzydliwy brązowy kolor.

--
          Najczęstsze małżeństwo – ich czworo: on, ona, jej wyobraźnia o nim, jego wyobraźnia o niej. - C.Roy
      • 28.11.12, 20:35
        No, naprawdę nie miałam wielkich złudzeń, jeśli chodzi o forumowe ematki, ale i tak zawsze potraficie mnie zaskoczyć. Przeleciałam trochę odpowiedzi i widzę, że większość dyskutantek spotyka dziennie całe tabuny ekshibicjonistów, spacerują sobie wśród tych panów bez żadnego skrępowania, nie ma absolutnie żadnego oporu, aby ich małym córkom rzeczeni panowie potrząsali swoimi klejnotami przed oczami. Czasami mam nawet wrażenie, że niektóre autorki wypowiedzi mają ekshibicjonistów za mężów. Cóż można na to powiedzieć - wielkie wyrazy współczucia.

A tak nawiasem mówiąc - na basenie, na który uczęszczają moje córki jest taki wynalazek: szatnie rodzinne. To szatnie dla rodziców obojga płci oraz ich małych dzieci. Jest tam sporo przebieralni, z których wszyscy korzystają, bo jakoś nikt nie ma tam skłonności ekshibicjonistycznych. W każdym razie od kilku lat bywamy tam regularnie dwa razy w tygodniu i nie zauważyłam, żeby któryś pan paradował nago wśród dziewczynek.
        Oprócz tego są naturalnie także normalne szatnie damskie i męskie.

--
        Jakość zabawy, podobnie jak jakość życia nie zależy od warunków materialnych

• 28.11.12, 21:44
          > Przeleciałam trochę odpowiedzi i widzę,
          > że większość dyskutantek spotyka dziennie całe tabuny ekshibicjonistów, spaceru
          > ją sobie wśród tych panów bez żadnego skrępowania, nie ma absolutnie żadnego op
          > oru, aby ich małym córkom rzeczeni panowie potrząsali swoimi klejnotami przed
          > oczami. Czasami mam nawet wrażenie, że niektóre autorki wypowiedzi mają ekshibi
          > cjonistów za mężów. Cóż można na to powiedzieć - wielkie wyrazy współczucia.

Współczuć to należałoby raczej Tobie (i zgodnie z tradycją forum także Twoim dziecią).
          Sprawdź sobie w słowniku znaczenie słowa ekshibicjonizm i przestań się ośmieszać.

--
          R.
          • 29.11.12, 11:42
            robitussin napisał:

> Sprawdź sobie w słowniku znaczenie słowa ekshibicjonizm i przestań się o
            > śmieszać.

Właśnie sprawdziłam. Cytuję za Słownikiem Języka Polskiego Wydawnictwa Naukowego PWN:

ekshibicjonizm: zboczenie seksualne polegające na obnażaniu narządów płciowych w obecności obcych osób

Cóż, przykro mi, że poczułaś się wywołana do tablicy. Widać, że sprawa Ciebie dotyczy. Nic Ci na to nie poradzę, tu może poradzić jedynie specjalista.

--
            Jakość zabawy, podobnie jak jakość życia nie zależy od warunków materialnych

• 29.11.12, 12:40
              > Właśnie sprawdziłam. Cytuję za Słownikiem Języka Polskiego Wydawnictwa Naukoweg
              > o PWN:
              >
              > ekshibicjonizm: zboczenie seksualne polegające na obnażaniu narządów płciowy
              > ch w obecności obcych osób

A jak znam wszystkich w szatni to będę zboczona zdejmując stanik?
              A jak robię to w kąciku i ty się ga[pisz to kto będzie zboczeńcem?
              • 29.11.12, 12:56
                > A jak znam wszystkich w szatni to będę zboczona zdejmując stanik?
                > A jak robię to w kąciku i ty się gapisz to kto będzie zboczeńcem?

To i tak nic. Ona zasadniczo wg własnego toku "rozumowania" też jest zboczeńcem, bo rozbiera się przed obcym ginekologiem. I to jak się rozbiera big_grin

--
                R.
                • 29.11.12, 13:05
                  Kliknęłam na kosz, wszystko zniesę, ale nie prymitywne wyzwiska. Możesz tak sobie wrzeszczeć u siebie na podwórku na "dzielni".

--
                  No jak coś jest mniejsze od świnki morskiej to nie może być psem. Ani to poklepać ani kazać coś zrobić. Poklepiesz i mu oczy wypadną / triss_merigold6
                  • 29.11.12, 14:02
                    morgen_stern napisała:

> Kliknęłam na kosz, wszystko zniesę, ale nie prymitywne wyzwiska. Możesz tak sob
                    > ie wrzeszczeć u siebie na podwórku na "dzielni".

Po pierwsze nie Ciebie wyzywam, tylko niedouczoną idiotkę, która miała czelność sugerować mi, że powinnam się udać do specjalisty z powodu mojego rzekomego zboczenia. Staraj się może śledzić cały ciąg dyskusji, a nie zwracać uwagę tylko i wyłącznie na pojedyncze słowa, ok? Tak będzie sensowniej. Chyba, że sama również uważasz osobę korzystającą z szatni nago za ekshibicjonistę i postanowiłaś wstawić się za koleżanką uncertain

--
                    R.
                    • 29.11.12, 14:13
                      Nie jest istotne, kogo wyzywasz, nie mam ochoty czytać na ematce tego typu wyzwisk ani obserwować zniżania dyskusji do tego poziomu. Podoba ci się to? Zapraszam na onet, tam znajdziesz koleżanki.
                      Ciąg dyskusji nie ma nic do rzeczy, po prostu ludzi się NIE WYZYWA, zwłaszcza tak tchórzliwie i anonimowo, czyli w internecie.
                      Kapię się nago przed i po basenie i z nagością problemu nie mam, ale to akurat nie ma tu żadnego znaczenia.

--
                      No jak coś jest mniejsze od świnki morskiej to nie może być psem. Ani to poklepać ani kazać coś zrobić. Poklepiesz i mu oczy wypadną / triss_merigold6
                      • 29.11.12, 14:19
                        morgen_stern napisała:

> Nie jest istotne, kogo wyzywasz, nie mam ochoty czytać na ematce tego typu wyzw
                        > isk ani obserwować zniżania dyskusji do tego poziomu.

Ależ nie ma problemu, tylko dlaczego uważasz, że zaniżanie dyskusji polega tylko na napisaniu, że ktoś jest głupi (skoro jest głupi)? Dlaczego wcześniej nie wykasowałaś postu hanny, która ten poziom zaniżyła znacznie wcześniej? Doprawdy, dziwnie podwójną moralność prezentujesz w tym momencie.
                        Pomijam już, że Twoje teksty o wrzeszczeniu u siebie na dzielni czy odesłaniu do rzekomo moich koleżanek na onecie są tak przesycone kulturą, że aż mnie poraziło.

> Ciąg dyskusji nie ma nic do rzeczy, po prostu ludzi się NIE WYZYWA, zwłaszcza t
                        > ak tchórzliwie i anonimowo, czyli w internecie.

Masz dziś zły dzień, żeś się uczepiła jak rzep? Nie czytaj moich postów, nie będziesz się stresować. Nagle się wielka strażniczka moralności obudziła po tylu wieprznych wątkach na tym forum uncertain

--
                        R.
                        • 29.11.12, 14:22
                          Nie widziałam wcześniej żadnych wyzwisk, tylko twoje.
                          Myślałam, że jak przemówię twoim językiem ("głupia pindo" to jednak dość niski poziom), to będę lepiej zrozumiana. Na onecie też możesz czuć się bardziej swojsko.
                          Mea culpa tongue_out
                          Czepiłam się tylko wyzywania od pind, skoro nadal uważasz, że wszystko jest ok, to nie mam pytań.

--
                          • 29.11.12, 14:27
                            > Czepiłam się tylko wyzywania od pind,

Jeśli się już czepiasz, czepiaj się zatem wszystkiego w ten sam sposób, a nie tylko wyzwisk.

> skoro nadal uważasz, że wszystko jest ok, to nie mam pytań.

Nie mam oporów, by nazywać głupią pindą osobę, która JEST głupią pindą. A jest nią dlatego, że w denny i bezczelny sposób obraża część osób z tego wątku. Nie trzeba stosować wyzwisk, by zejść do poziomu mułu. Jeśli to dla Ciebie niezrozumiałe lub nie zgadzasz się z tym, to jak napisałam wcześniej - dalsza dyskusja nie ma sensu.

--
                            R.
                        • 29.11.12, 14:22
                          Gdybyś przypadkiem cierpiała na wybiórcze czytanie postów to cytuję:

Czasami mam nawet wrażenie, że niektóre autorki wypowiedzi mają ekshibicjonistów za mężów. Cóż można na to powiedzieć - wielkie wyrazy współczucia.
                          Cóż, przykro mi, że poczułaś się wywołana do tablicy. Widać, że sprawa Ciebie dotyczy. Nic Ci na to nie poradzę, tu może poradzić jedynie specjalista.

Uważasz, że taki poziom jest w porządku? Bo nie ma "brzydkich wyrazów"?
                          Jeśli tak, to faktycznie dalsza dyskusja z Tobą traci sens.
                          --
                          R.
                          • 29.11.12, 14:26
                            Tak, dla mnie to jest znośniejsze od "pindy". Jest jednak różnica między złośliwością a prostackim wyzwiskiem. Skoro wolisz wyzywać ludzi od idiotek i pind, to cóż...

--
                            • 29.11.12, 14:31
                              morgen_stern napisała:

> Tak, dla mnie to jest znośniejsze od "pindy". Jest jednak różnica między złośli
                              > wością a prostackim wyzwiskiem.

OJP!
                              Chyba naprawdę masz dzisiaj kiepski dzień, skoro dla Ciebie bezpodstawne obrażanie ludzi to ... złośliwość.
                              Ew. na drugi masz hanna uncertain
                              Bo doprawdy zdumiewające jest to, że przyczepiłaś się akurat teraz, choć gorsze mięso latało i lata po tym forum.

--
                              R.
                              • 29.11.12, 14:32
                                Klikam na kosz przy każdym poście z wyzwiskiem. Naprawdę, nie musisz uważać się za taką wyjątkową smile

--
                                • 29.11.12, 14:39
                                  morgen_stern napisała:

> Klikam na kosz przy każdym poście z wyzwiskiem.

Musisz więc mieć wyjątkowo dużo wolnego czasu ...
                                  EOT, bo widzę, że podwójna moralność to Twoje drugie imię.

--
                                  R.
                                  • 29.11.12, 14:44
                                    Dodam w takim razie specjalnie dla ciebie, bo chyba każdy inny zrozumiałby, o co mi chodzi...
                                    "klikam na kosz przy każdym poście z wyzwiskiem, który przeczytam".

--
                                    • 29.11.12, 15:07
                                      morgen_stern napisała:

> Dodam w takim razie specjalnie dla ciebie, bo chyba każdy inny zrozumiałby, o c
                                      > o mi chodzi...
                                      > "klikam na kosz przy każdym poście z wyzwiskiem, który przeczytam".

Litości kobieto! Ja zrozumiałam, ale Ty chyba nie zrozumiałaś sensu mojej ironii.
                                      Również specjalnie dla Ciebie tłumaczę po wyrazie:
                                      "Przy tak obfitującym w wyzwiska i chamstwo forum musisz mieć wyjątkowo dużo wolnego czasu, by dać radę nawrzucać do kosza wszystkie prostackie posty, jakie uda Ci się przeczytać"

--
                                      R.
                                      • 29.11.12, 15:11
                                        Nie widzę zbyt dużo postów z wyzwiskami. Na szczęście. Czego jeszcze nie rozumiesz? Postaram się wyjaśnić.

--
                                        • 29.11.12, 16:31
                                          morgen_stern napisała:

> Nie widzę zbyt dużo postów z wyzwiskami. Na szczęście. Czego jeszcze nie rozumi
                                          > esz? Postaram się wyjaśnić.

Nie trzeba. Nie interesuje mnie, co masz jeszcze do powiedzenia w tej kwestii.
                                          Zasadniczo to w ogóle nie chce mi się już z tobą gadać.
                                          Czuję niechęć do ludzi o dość wybiórczym pojmowaniu zasad dobrego wychowania, a ty okazałaś się kimś właśnie takim.

--
                                          R.
                            • 29.11.12, 14:36
                              Tak się staramy zbudować na ematce drugi wersal, a zła robitussin spontanicznie rzuconą "pindą" wszystko popsuła sad
                              • 29.11.12, 14:38
                                Ironia zbędna. Między Wersalem a rynsztokiem, gdzie każdy sobie ulży jest jeszcze cała gama możliwości.

--
        • 28.11.12, 23:31
          Wspolczuc to mozna tobie.Nie dosc,ze uwazasz nagosc w szatniach,pod prysznicami,w domu tez myjesz sie w stroju kapielowym?za nienormalna,to jeszcze uzywasz slowa,ktorego znaczenia nie znasz.
          --
      • 29.11.12, 11:38
        > Żeby wszyscy byli zadowoleni, na basenie powinno być 13 szatni:

smile
        10/10, czy też może 13/13 wink
      • 29.11.12, 12:32
        Czasem i marianowi zdarza się napisać coś z sensem smile

--
    • 28.11.12, 20:50
      Moje córki od dzieciństwa są oswojone z nagością. Nikt nie robi z tego niezdrowej sensacji. Byliśmy z nimi na plażach naturystycznych. Wiedzą jak wygląda nagi facet i naga dorosła babka, nie gapią się z wypiekami na twarzy. Nagi mężczyzna na basenie czy plaży jest mniej "groźny" od ubranego "dresa" przystawiającego się wulgarnie do kobiet.
      p.s. a mężowi wytłumacz, że pindol jest tak samo ok jak pindzia ( zwłaszcza na baseniesmile )
    • 28.11.12, 21:34
      Kij tam czy wypada, czy nie wypada, ale wiedza nabyta przez dziecko- bezcenna!
      Ojciec w chacie nie pokaże, pornola jej przecież nie puszczą, skąd ma bidula wiedzieć...

--
      Wszak Jezus powiedział "Pilnujcie, żeby nikt, kto nie jest zaaprobowanym 'wierzącym' w moje umowne urodziny nie śmiał sobie życzeń złożyć ani pierogów z kapustą zjeść"- by burina
    • 28.11.12, 21:36
      nagosc jest karalna
      --
      wesolych swiat!
    • 28.11.12, 22:03
      > No i mąż oburzony, ze facet nie powinien tak przy dziewczynkach z gołym pindlem
      > na wierzchu. Moim zdaniem to basen, i w sumie nie ma się co ekscytować.

Szatnia jest od przebierania się, jak kto bardzo wstydliwy, to niech korzysta z przebieralni. Ja tez z tych, co nie lubią się do naga rozbierać przy obcych, no ale sorry, w damskiej szatni gdyby mnie jakaś mamunia zaczepiła, ze się przy jej synuniu rozbieram, to raczej by dostała ochrzan. Damska szatnia dla pań/dziewcząt, męska dla facetów/chłopców.

• 29.11.12, 11:02
        co przez to rozumiesz?
        --
        wesolych swiat!
        • 29.11.12, 13:56
          big_grin
          --
          kliknij
          jeśli chcesz nakarmić zwierzaka w schronisku
    • 29.11.12, 11:47
      męska szatnia to męska...wiec męzczyzna ma prawo czuć sie tam komfortowo...a ojciec ciagnąc córke do męskiej szatni nie ma prawa wymagac od innych dostosowania sie...
      --
      Powaga jest obrządkiem ciała, wymyślonym dla pokrycia braków ducha. Francois de la Rochefoucauld
    • 29.11.12, 12:12
      W szatni męskiej facet może sobie chodzić nago, w szatni damskiej kobieta-no chyba, że jest to szatnia koedukacyjna
      Uważam za nienormalne łamanie zasad i wprowadzanie dziewczynek do szatni męskiej i na odwrót. Chodzimy na basen z grupą niepełnosprawnych i osób starszych-dziewczęta z zespołem Downa radzą sobie same, dziewczyna niewidoma jest z mamą, chłopcy upośledzeni umysłowo są z ojcami. W naszym przypadku ostatnio z dziewczynkami na basen jeździ Mąż- 6latka i 12 latka radzą sobie w szatni damskiej same.
      --
      http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/aj/bi/e83n/A8WTTObXAoZ7NOGD9X.jpg
      NieŚwiętaBynajmniejTrójca
    • 29.11.12, 15:28
      Facet mial prawo sciagnac gacie w meskiej szatni. Twoj maz nie ma prawa sie o to rzucac.
      Ale gdyby fecet wykazal sie odrobina delikatnosci w obecnosci obcej dziewczynki to by gacie zdjal w kabinie. Nie ma takiego obowiazku ale tak byloby ladniej z jego strony.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.