Dodaj do ulubionych

Sex and the City...

29.03.13, 21:57
zaraz bede ogladac na comedy central po raz chyba dwudziesty..moglabym ten serial w kolko ogladac i nigdy mi sie nie znudzi. Ktos tak jeszcze ma, czy tylko ja taka fanatyczka?
Edytor zaawansowany
  • kropkacom 29.03.13, 22:02
    Widziałam serial od początku do końca dwa razy. To dziwne w sumie, bo generalnie nie moja estetyka, ale te problemy i sposób narracji mnie doskonale odpręża.
    --
    Blog
    A little less fight and a little more spark
    Close your mouth and open up your heart and baby satisfy me
  • japanunieprzerywalempanieposle 29.03.13, 22:09
    ja tez dwa razy calosc plus pojedyncze w tv. uwielbiam za humor i takie drobne uniwersalne prawdy, ktore przewijaja sie przez odcinki.
  • pelissa81 29.03.13, 22:10
    Ja - tez zawsze oglądam jak leci na CC. smile W ogole, moge CC "ogladac non-stop", czesto leci w tle. Ale przez to duzo seriali ogladam nie po kolei i czesto omijam odcinki, wiec non stop dla mnie jest jakis nowysmile
    --
    "Szczęście polega na tym, by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów"
  • pod.sufitka 29.03.13, 22:13
    uwielbiam ten serial, oczywiscie teraz ogladam go z troche innym nastawieniem niz gdy widzialam go po raz pierwszy te 10 (?) lat temu ale dalej mnie smieszy i odpreza, nawet maz czasem sie skusismile
  • triss_merigold6 29.03.13, 22:14
    Pojedyncze odcinki mnie bawiły ale całość jest lekko rozpaczliwa. Samotne ryczące czterdziechy usiłują wyrwać pana idealnego.
  • sanrio 31.03.13, 20:04
    o kochana, to nie czterdziechy, to trzydziechy wg scenariusza ( i zawsze mnie to rozśmieszało, że babki zbliżające się do 50. prywatnie (co widać) grają trzydziestki), Carrie jak przybyła do NY miała 20 lat a serial zaczyna się w dziesięć lat późniejwink
  • kkalipso 29.03.13, 22:25
    Lubiłam oglądać,pośmiać się- zwłaszcza ,że kiedyś jak wychodziłyśmy z koleżankami same to każda z nas w naszych rozmowach ,zachowaniu odzwierciedlała jedną z nich.Nawet tak się nazywałyśmysmile
    Lubiłam ze względu na modę,niesamowite kreacje.
  • ganna_risatdinova 29.03.13, 22:30
    Lubiłam ten serial, ale nie na tyle, żeby go w kółko oglądać. Wszystko się w końcu nudzi. Ja z kolei byłam wielką fanką Secret diary of a call girl (chociaż przy nim zwątpiłam czy naprawdę znam angielski, choć oczywiście akcent Billie zachwycający), ale po 2-3 razach też nie jestem w stanie już tego oglądać.
    Ja akurat ciągle potrzebuję świeżej krwiwink. Teraz skończyłam Homeland, Girls i już się nudzę.

--
    "'Gość w dom, Bóg w dom' i myślę, ze także niewierzące wiedzą, o co w nim chodzi. Ale teraz widzę, że jednak w części domów obowiązuje 'Gość w dom, chleb do szafy'. I jeszcze gospodarze są z tego dumni... Żal, że dobre wychowanie i gościnność tak schodzi na psy." by graue_zone
  • drinkit 29.03.13, 23:04
    Zgłaszam się! Wielbię ten serial, znam go na pamięć i mogę oglądać w kółko.
  • joann_80 29.03.13, 23:48
    http://i48.tinypic.com/2s6293l.jpg

przed chwilą znalazłam big_grin

a serial uwielbiam i oglądam przy kazdej nadarzającej się okazji smile
  • pinkdot 30.03.13, 08:51
    Okropne zdjęcie, wszystkie trzy wyglądają jakby nie miały górnych zębówbig_grin.
    --
    “It seems that for success in science or art, a dash of autism is essential.” Hans Asperger
  • intuicja77 31.03.13, 19:48
    o to chodzi smile
    --
    Hello darkness, my old friend I' ve come to talk with you again
  • mika_p 30.03.13, 00:51
    Lubię. I nawet się wzruszam czasami, lubię się wzruszać

--
    nie martw się, kropkaa, to jakiś zwykły cham bez bidetu
  • volta2 30.03.13, 01:11
    ja też wierna fanka, i też oglądam na cc obecnie.
    na tyle wierna, że do kina poleciałam, co tam serial w tv(choć serial i tak lepszy)

co ciekawe, mój styl życia był kompletnie inny, może dlatego mnie tak ciekawił?

• taniec_pingwina 30.03.13, 07:50
    Też uwielbiam. Oglądałam od pierwszego odcinka w PL. Nawet kiedyś w Cosmo rozwiązałam test pseudopsychologiczny, coś s tylu "Którą bohaterką jesteś". Wyszła mi Charlotta (ale z niektórymi cechami Mirandy big_grin)
  • kerri31 30.03.13, 11:47
    Pierwsze słyszę o takim serialu
  • vivyan 30.03.13, 11:53
    Może nie w kółko ale raz na jakiś czas. Bardzo lubię, fajny odprężający odmóżdżacz. smile
  • karo.8 30.03.13, 14:39
    jestem fanką tego serialu.
  • pelissa81 30.03.13, 20:05
    jestem mile zaskoczona, ze wpisaly sie w wiekszosci tylko dziewczyny ktorege go po potu lubia.
    Moze fanka wielka osobiscie nie jestem, ale podgladam go nie bez przyjemnosci.

Myslalam, ze bedzie znow wojna ideologiczna o wartosci jakie niesie, a historie nie do przelozenia na pl realia i bla blal;D
    --
    "Szczęście polega na tym, by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów"
  • puza_666 30.03.13, 22:19
    e no bez przesadysmile to fajny, lekki, dowcipny odmożdżacz. Nigdy by mi nie przyszlo do glowy zeby rozpatrywac prawdziwą ideologiczna wymowe tego serialu smile A jest w ogole taka?smile
  • bloopsar 31.03.13, 03:37
    A już niedługo... wink
    www.youtube.com/watch?v=_4ZRpUithco
  • mamaemmy 31.03.13, 18:12
    na wszystko smile
    Mogę oglądać non stop,sezon po sezonie-lubię ten humor,te riposty,te uniwersalne prawdy-też tu się przewijają wink śmieję się płaczę na przemian.
    Konia z rzędem temu kto poleci coś w tym klimacie-ale nie Sex w wielkim miescie,jakoś nie moja bajka wink
    --
    Historia małej Emmy Marii

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.