• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

fryzura Beatki. muszę znać przepis ;) Dodaj do ulubionych

• 03.04.13, 21:21
    już raz pytałam, ale dostałam odpowiedzi w stylu: "trzeba mieć mocne gęste włosy" itp.
    więc mam. mocne i gęste włosy o długości myślę takiej jak Beatka z przepisu na życie i MUSZĘ wiedzieć jak zrobić to upięcie, gdzie z obu stron ma zaczesane do tyłu i wszystko razem podpięte w taki koszyczko kok. praktycznie w każdym odcinku ma to samo. na przykład w siódmym, który właśnie oglądam wink
    błagam! bo moje próby upięcia kończą się widocznymi dwoma spineczkami typu żabka nomen omen wink
    --
    chcieć, to móc!
    Edytor zaawansowany
    • 03.04.13, 21:27
      zobacz tutaj, może coś pomoże

fryzurki.blox.pl/2012/03/CODZIENNE-UPIECIE-FRYZURA-KROK-PO-KROKU.html
      --
      Marta
      Mama Danielka ( 16-11-2000 ) i Gabi ( 05-07-2002 )
      DZIECI ROCZNIK 2000
      • 03.04.13, 21:31
        dzięki bardzo. to prawie wygląda tak samo.
        --
        chcieć, to móc!
        • 03.04.13, 22:06
          shellerka napisała:

> dzięki bardzo. to prawie wygląda tak samo.
          I chyba łatwo zrobićsmile
      • 03.04.13, 22:30
        Dodane do "ulubionych" smile
    • 03.04.13, 22:15
      przepieknie upiete wlosy ma beatka z serialu choc jako kobieta to maja ostaszewska srednia jest. dziwnie jakos to zdanie mi wyszlo...ale niech zostanie.
      • ladna jest tylko nos jest brzydki. to jest taki nos, ze widzisz kobiete i nie myslisz, ze jest ladna tylko myslisz, ze 'nadrabia' tym czy tamtyn ten nos
        • 03.04.13, 22:54
          ha!
          i to jest ematka....Pytanie było jak się uczesać na Beatkę a odpowiedzi zeszły na brzydką Ostaszewską big_grin
          • 03.04.13, 23:04
            oj czepiasz sie... jeszcze nie rozpętała się dyskusja na temat co ma bardziej niezgrabne: kostki u nóg czy nadgarstki
            • 03.04.13, 23:05
              oraz: CZEGO CHCESZ ODE MNIE PISZE JAK JEST
        • 04.04.13, 00:05
          Chyba żartujecie, Ostaszewska jest śliczna.
          --
          Jeśli czegoś chcesz, znajdziesz sposób. Jeśli nie chcesz, znajdziesz powód.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.