Dodaj do ulubionych

"Nieprzyzwoity" ksiądz

30.04.13, 18:48
Tak znajoma podsumowała kapłana który na jej żądanie by podał jej przybliżony termin przyszłorocznych komunii odpowiedział, że uroczystość ta stoi pod wielkim znakiem zapytania gdyż on w kościele widuje bardzo mało dzieci.
No i się kobieta oburzyła, że co on sobie nie wyobraża! Przecież zawsze tak było, że sporo ludzi do kościoła dzieci przyprowadzało jedynie na komunię i czemu on nagle z tego powodu cyrki robi! Poza tym to nie jej wina, bo ona z dzieckiem do kościoła zawsze chodzi.

--
z forum NPR: "Ile można słuchać silnika jadąc samochodem?"
- by j.s.
Edytor zaawansowany
  • hipek_w_kropki 30.04.13, 19:10
    No ale czego Ty oczekujesz od nas?
  • shellerka 30.04.13, 19:15
    smile

fajny ksiądz.

jak tak koleżanka do kościoła co niedzielę chodzi, to pewnie ksiądz ją zna i ona ksiedza.

powiem tak. syna chrzciny wyglądały mocno tradycyjnie - kupa ludzi w kościele, babcie, ciotki, wujkowie, obcy ludzie itp. itd. potem obiad, prezenty, ZMĘCZENIEi fochy rózniste.

chrzciny córki to nowy proboszcz, znający naswink stary, zabytkowy wiejski kościółek, ja, mąż, chrzestni, córka i syn.
    10 minut i po chrzcinach, przeżyte w prawdziwie chrześcijańskiej atmosferze. cu do wne.
    przeżycie duchowe. czysto duchowe.

po... kolacja u mojej mamy.

nie sa mo wi te.

marzę o takiej komunii.

kolejne dzieci, jeśli będę miała, będą chrzczone właśnie w taki spoób. skromny i czysto duchowy. a nie w napince pt. kogo gdzie usadzić i kto co kupił.
    --
    chcieć, to móc!
  • gazeta_mi_placi 30.04.13, 20:44
    Jak jak nie lubię takiej hipokryzji, niby wierzący, dzieci - chrzciny i komunia, a rodzice seks analny uprawiają sad
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/f65fc591e8.png
  • karro80 30.04.13, 20:50
    przecież ze sobą a nie z księdzemwink

a z czystej ciekawości - zapis zakazujący istnieje?
    --
    Virtually Yours,
    Automatic Email Delivery Software
  • shellerka 30.04.13, 20:53
    big_grin
    --
    chcieć, to móc!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka