Dodaj do ulubionych

gdzie kupujecie taniej nowe podręczniki?

08.06.13, 11:31
Do 4 klasy szkoły podstawowej dzisiaj w szkole księgarnia się wystawiła i zaśpiewała za komplet 476zł, w Empiku ten sam zestaw prawie 50zł taniej a w internecie tyle różnych księgarni, że nie mam głowy wpisywać w każdej 19 różnych pozycji, żeby porównać, może macie już sprawdzone? Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • przeciwcialo 08.06.13, 11:38
    Widziałam na osiedlowej księgarni rabat 10% na podręczniki.
    Ja zamawiam w szkole.
  • gryzelda71 08.06.13, 11:47
    Możesz odkupić używane podręczniki,podstawa programowa nie zmieniła się przez rok.
    Zawsze szukam najtańszej i jakos w sierpniu kupuje.
  • e_r_i_n 08.06.13, 11:55
    aros.pl
    --
    Oddaj 1% na Dom Misi
    ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU
  • dlania 08.06.13, 11:59
    Kiedyś Gandalf, dziś Aros lub Weltbild - w tamtym roku mieli promocję 15 proc., a dodatkowo, za ich polubienie na fb, dostawało się kod na kolejne 15%.
    Moja córka idzie nieszczęsliwie w awangardzie zmienionego programu, więc niestety, wszytsko musze kupowac nowe;-(

"Nie chce mi się nawet rozrzedzać wymowy mojego postu żadnym rozluźniającym dowcipem. Pierdolę. " (wilma)
  • arwena_11 08.06.13, 12:14
    Bonito ma chyba najtańszą oferte

--
    Marta
    Mama Danielka ( 16-11-2000 ) i Gabi ( 05-07-2002 )
    DZIECI ROCZNIK 2000
  • jusytka 08.06.13, 23:36
    Bezpośrednio w wydawnictwie, by nie płacić za przesyłkę często zamawiam też książki dla kolegi z klasy.
    --
    ***Gwiazdki 2001*** - miejsce spotkań dla rodziców dwunastolatków
    Austria - miejsce spotkań dla pasjonatów tego pięknego alpejskiego kraju
  • triss_merigold6 08.06.13, 23:53
    U nas będą dla III klasy, jedna z matek zamawia dla wszystkich chętnych i wydawnictwo daje spory upust, dużo poniżej ceny za komplet w księgarniach.
  • bbkk 09.06.13, 08:39
    Wykorzystalam niedawna promocje w merlinie -35% na kazda pozycje smile
    --
    'Demokracja ma sens jedynie kiedy jest kontrolowana'
  • krejzimama 09.06.13, 08:44
    Nigdzie. Kupuję w jednym miejscu. To są groszowe sprawy.
    --
    Spraw Panie by nienawidził mnie bigot
    by pluła na mnie przekupa i lżył mnie klecha z ambony
    Bym wstydził się za moja Ojczyznę
    gdy drwić będą z człowieka
  • bella_roza 09.06.13, 14:37
    w zeszłym roku zamawiałam w Marmagu, w tym jeszcze nie podali zestawu. na pewno nie w wydawnictwie bezposrednio, szczególnie pakiety do młodszych klas są dużo drożej niż np w Gandalfie, Bonito itp.
  • aglod2 06.07.14, 17:52
    W tym roku tutaj www.nieprzeczytane.pl/, ale bywało że w Gandalfie, www.taniaksiazka.pl/
    Zazwyczaj wrzucam wszystko co potrzebne do koszyka i wtedy widzę czarno na białym gdzie taniej. Patrzę po wielu księganiach.
    Kupiłam narazie dla II SP, zostało mi jeszcze I Gim.
  • filipianka 06.07.14, 18:49
    to i tak masz tani komplet
    dla mojego 4-klasisty w najtańszym jak dotąd znalazłam bonito kosztuje 566,20 bez religii
  • iwoniaw 06.07.14, 18:52
    do porównania tych 19 pozycji w różnych księgarniach, bo to naprawdę od konkretnych tytułów zależy, gdzie wyjdzie taniej komplet. Ja kupowałam w aros.pl bo tam mi wychodziło najtaniej, ale przy innych tytułach (znajoma dla dziecka w klasie równoległej w innej szkole) parę złotych mniej wyszło z kolei w marmagu.
    Z moich obserwacji (przez kolejne lata kupowania książek dzieciom do szkoły) wynika, że jeśli zależy ci na jak najniższej cenie, to właśnie trzeba porównywać księgarnie internetowe, różne.

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • mamaoskarka 06.07.14, 22:21

W Merlinie z kodem rabatowym komplet do 4 klasy wyniosl mnie 380 zl. 18 ksiazek, bez religii.
  • filipianka 07.07.14, 09:48
    u mnie 27 pozycji bez religii tj. książki, ćwiczenia wszystkie części i atlasy
  • tol8 07.07.14, 10:20
    Bonito.pl

Darmowa dostawa jest chyba od 400 zł, bezpłatny odbiór w kilku miastach Polski. Kupuję od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Natomiast podręczniki do języków najtańsze są na Allegro.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka