Dodaj do ulubionych

A co macie dziś na sobie? ;)

20.06.13, 10:38
Wątek tak lajtowy, że już chyba bardziej się nie da. Faceci z wątku won (ci udający kobiety też), bo nie zrozumiecie i tak...
Jeśli ktoś ma fotki ciucha, mile widziane.

Mam dziś szmizjerkę khaki bez rękawów ze skórzanym paskiem, brązowe korale i sandały jasnobeżowe wink nie będę wklejać, bo chyba każda wie, co to i jak wygląda wink jak na razie świetnie się sprawdza na ten upał.

--
Przychodzi Bóg do lekarza, a lekarza też nie ma
Edytor zaawansowany
  • marzeka1 20.06.13, 10:41
    Bawełnianą koralową koszulkę + spodnie lniane do kolan + płaskie skórzane sandały- czyli żadnej sztuczyzny.
  • mx3_sp 20.06.13, 10:47
    http://www.stylistka.pl/img/look/4/czarna-bluzka-h-m-90533_3.jpg
    https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ1OHXg4W2Kr5b2EaWmezN-ienVf5mnLVT24-BtRDNLTR6r_HSx6g
    http://www.kozaczek24.pl/pol_pl_DREWNIANE-SANDALY-R5411B-P12-34119_2.jpg
  • marzeka1 20.06.13, 10:53
    Podziwiam głęboko każdą kobietę, która potrafi chodzić w takich butach smile
  • z_lasu 20.06.13, 11:11
    oraz współczuję każdej, która uważa, że powinna big_grin
  • mx3_sp 20.06.13, 11:18
    w zasadzie siedzę tylko, z wyjątkiem wyjścia na papierosa.
  • pinkdot 20.06.13, 10:43
    Dzinsy, szara koszulka z napisem Archive, zakupiona na koncercie tegoz zespolu, sandaly trekkingowe. U nas w pracy dress code na szczescie nie obowiazujesmile.
    --
    “It seems that for success in science or art, a dash of autism is essential.” Hans Asperger
  • marychna31 20.06.13, 10:44
    Piżamę! bo cały czas robie sobie jeszcze nadzieję na pójscie spać razem z moim młodszym podczas jego pierwszej drzemki...ale łobuz nie zayspia!wink
    --
    Jak długo należy karmić piersią
  • lilly_about 20.06.13, 10:46
    Białe spodnie długość 3/4, łososiową bluzke z delikatnym półrękawem i koturny
  • dziennik-niecodziennik 20.06.13, 10:46
    chodaki, dzinsy, bluzeczke. nic specjalnego.
    i bieliznę ofkors wink
  • bei 20.06.13, 10:50

styl safari- koszula lniana biala, bermudy lniane-piaskowe., sandałki plaskie z brązowej skory-bransoletka z rzemyków, idę po syna do szkoły, później przebiorę się w opalaczsmile

--
    olaromanska.blox.pl/html

www.dlaleszka.cba.pl/
  • peggy_su 20.06.13, 10:51
    Jeansowe rybaczki i tshirt, ale ja się dziś nie muszę ruszać z domu smile
    --
    polowemniejsza.blogspot.com
  • hellulah 20.06.13, 10:51
    Na razie figi i koszulkę, zaraz idę pod prysznic a potem do miasta, chyba w jakichś luźnych portkach i t-shircie po prostu. Co tam wykopię ze sterty niewyprasowanych ciuchów i przeprasuję.
  • puza_666 20.06.13, 10:52
    A ja dzisiaj wyjatkowo w biurze jetsem, nie obowiazuje nas biznesowy dress code ale mamy wygladac jak ludziesmile
    Wiec mam na sobie szara sukienke do kolan - cos ala princeska ale bardziej luzna i kieszeniami. Do kiecki mam dopiety wielki turkusowy kwiatek , turkusowe kolczyki kulki i czarne skorzane baleriny z kokarda doczepiona na piecie.smile
  • landora 20.06.13, 11:18
    W mojej wyobraźni ślicznie to wygląda smile
  • kikimora78 20.06.13, 10:55
    Koszulke z nietoperzem i napisem "I am not a morning person", szara
    Zielone chinosy i trampeczki

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hgg11vm6o.png
  • lauren6 20.06.13, 10:55
    Bluzka z krótkim rękawem + szorty długości, która nie wypada kobiecie w moim wieku.

W pracy nie zobowiązuje nas dress code, a mamy awarię klimatyzacji.
  • lilly_about 20.06.13, 10:58
    Tylko nie idz do biedronki w tych spodniach wink
  • goodnightmoon 20.06.13, 11:32
    lauren6 napisała:

> Bluzka z krótkim rękawem + szorty długości, która nie wypada kobiecie w moim wieku.

He he ... przynajmniej jesteś już uświadomiona wink

Też sobie dziś takie kupiłam, może nawet wybiorę się w miejsce publiczne (odebrać dziecko z przedszkola).
  • broceliande 20.06.13, 10:56
    Długą granatową sukienkę w bladoniebieskie drobne kwiatki, taka dopasowaną z suwakiem z tyłu i rozcięciem z lewej strony.
    Stanik, majtki i PODPASKĘsad

--
    Kura podchodzi do stołu i mówi:
    "Tu radość,
    gdy kura u stołu tak punktualna!"
  • morgen_stern 20.06.13, 10:58
    Z podpaską to doj...aś big_grin

--
  • agaja5b 21.06.13, 13:18
    broceliande napisała:

> Długą granatową sukienkę w bladoniebieskie drobne kwiatki, taka dopasowaną z su
    > wakiem z tyłu i rozcięciem z lewej strony.
    > Stanik, majtki i PODPASKĘsad
    >
    A tak ładnie wyglądałaśsad
  • magata.d 20.06.13, 11:02
    Nie jest Wam gorąco w dżinsach? Ja bym nie mogła. Dla mnie normalne dżinsy (długie i zwykłej grubości) sa na chłodniejsze dni. Często widze dziewczyny w dżinsach w ciepły dzień (a dzis to nawet upalnie) i się zastanawiam czy im nie jest za gorąco. Rozumiem jeszcze 3/4 lub krótkie, ale długie?
    Ja założę (jeszcze jestem w domowej koszulce) przewiewną sukienkę lub spódniczkę i bawełnianą bluzkę, sandały na koturnie.
  • lauren6 20.06.13, 11:03
    Kompleks grubych łydek lub żylaków silniejszy od upałów.
  • magata.d 20.06.13, 11:15
    No ale można założyć jakieś przewiewne długie spodnie np. lniane.
  • morgen_stern 20.06.13, 11:17
    Albo sukienkę maxi, które są teraz akurat bardzo modne.

--
  • morgen_stern 20.06.13, 11:06
    Ja też nie dałabym rady, a kocham dżinsy. Wkładam je teraz tylko na motór smile podejrzewam, że część to opcja "mam okropnie blade nogi", wolą się gotować w 30 stopniach w dżinsach, niż pokazać bladziochy, które i tak nikogo nie interesują.
    Czekam na wysyp przekonujących, że w dżinsach w ogóle nie czują upału, jest przyjemnie i przewiewnie smile

--
  • anel_ma 20.06.13, 11:09
    jak byłam w liceum, to czarne totalnie dzinsy i buty trapery mogłam nosić przy 30 stopniach i było mi wszystko jedno wink

dziś po latach: spódniczka i koszuleczka na ramiączkach i płaskie sandały - na szczęście w pracy nie ma dress-codu, ważne co w głowie i w rękach wink
    w dzinsach bym zwariowała
    PS: mam blade nogi i wisi mi, czy ktoś się tym przejmuje
  • misiowamama-2 20.06.13, 12:19
    morgen_stern napisała:

> podejrzewam, że część to opcja "mam okropnie blade nogi", wolą się gotować w 30 s
    > topniach w dżinsach, niż pokazać bladziochy, które i tak nikogo nie interesują.<
    > Czekam na wysyp przekonujących, że w dżinsach w ogóle nie czują upału, jest prz
    > yjemnie i przewiewnie smile

Nożki mam opalone, na górze niewielkie "pajączki", nóżki zgrabne i powabne tongue_out
    Dżinsy uwielbiam, czasami wskoczę w nie podczas upału. Ale nie powiem, żeby było chłodno, przyjemnie i przewiewnie big_grin Rano ubieram, w ciągu dnia klnę ,że ... gorąco big_grin
    >

--
    <"Byłam idealną mamą... dopóki nie urodziłam dzieci"!>
  • misiowamama-2 20.06.13, 12:41
    a dziś, biała krotka spódniczka, czarna, przewiewna bluzeczka, sandałki-szpilki ( wiadomo wink ) biustonosz, stringi tongue_out, biżuteria i nieodzowne okularki słoneczne smile
    --
    <"Byłam idealną mamą... dopóki nie urodziłam dzieci"!>
  • landora 20.06.13, 11:21
    Ja też bym się chyba upiekła, zwłaszcza w rurkach, gorąco mi się robi nawet jak na to patrzę. W upały noszę wyłącznie sukienki, ewentualnie spódnice i koniecznie sandały lub klapki, żadnych balerin czy tenisówek. W ciepłe, nieupalne dni noszę lniane lub bawełniane, przewiewne spodnie lub rybaczki.
  • dziennik-niecodziennik 20.06.13, 19:17
    są dzinsy i dzinsy smile
    ja na lato mam takie z cieniutkiego dzinsu, prawie jak płócienko.
    ale przypominam sobie spokojnie jakiś rok w liceum gdzie całe upalne lato przechodziłam w czarnych dzinsach...
  • guderianka 20.06.13, 11:07
    W domu korale ??! smile

Ja w domu jestem w spodenkach indygo-króciutkich i sportowym staniku
    Rano wychodziłam w sukience na szerokich ramkach -turkus,pomarańcz,brąz i turkusowe sandały na koturnie ale wychodząc przed 13 chyba założę biała zwiewną i cieniutką bo upał straszny uncertain Sandały płaskie złote z samych pasków
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/aj/bi/e83n/A8WTTObXAoZ7NOGD9X.jpg
    Troszke tluszczu ma owszem (ale przy dwojce dzieci ciezko nie dojadac po nich) ale glownie chodzi o rozstep miesnia - a na rehabilitacje/plastyke czasu kasy i glowy nie ma. by ichi51e2
  • guderianka 20.06.13, 11:08
    patrz, ja glupia myślę, że jak ja w domu to każdy w domu wink wybacz, to ta pogoda wink
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/aj/bi/e83n/A8WTTObXAoZ7NOGD9X.jpg
    Troszke tluszczu ma owszem (ale przy dwojce dzieci ciezko nie dojadac po nich) ale glownie chodzi o rozstep miesnia - a na rehabilitacje/plastyke czasu kasy i glowy nie ma. by ichi51e2
  • brak.polskich.liter 20.06.13, 11:14
    Czerwony tshirt, szare szorty i czerwone sandaly.
    A i tak mam ochote wlezc do lodowki.

--
    "W iskier krzesaniu żywem
    materiał to rzecz główna.
    Trudno najtęższym krzesiwem
    iskry wydobyć z substancji miękkiej i podatnej" by Boy
  • landora 20.06.13, 11:17
    Białą muślinową sukienkę w stylu empire, na cieniutkich ramiączkach. Trochę jak ta, tylko bez zdobień na spódnicy:
    http://www.jacquelineriu.fr/phproduct/20130605/7011304012_LIST_SMALL.jpg
    Dzisiaj pracuję w domu i nie mam żadnych ważnych spotkań, uff.
  • yenna_m 21.06.13, 10:20
    uwielbiam takie sukienki!
    --
    Domowej zapiski domowe.
  • anias29 20.06.13, 11:18
    sukienkę mini, bez rękawów, w paski biało-czerwono-granatowe smile
    torebkę czerwoną do tego
  • antychreza 20.06.13, 11:22
    Sukienkę bez rękawów w geometryczne wzory z podniesionym stanem i rozszerzanym dołem i żółte baleriny. Wczoraj miałam cienkie letnie spodnie i mało się nie rozpłynęłam, więc uznałam, że olać białe nogi, nie będę się męczyć ;p
    --
    kuchniazwyrakiem.blogspot.com/
  • redheadfreaq 20.06.13, 11:22
    Czarna sukienka w białe kropeczki na ramiączkach, czarne sandałki. Sukienkę wyrwałam za złotych 7 w ciucheksie i budzi ona nieodmiennie zachwyt, bo leży jak druga skóra, a poza tym dla mnie jest idealnym wyznacznikiem, czy spasłam się przez zimę. Dziś zapięłam ją jednym ręki ruchem, bez wyginania się w chiński paragraf, więc jest cudnie smile
    --
    szukajacperfekcji.blogspot.com/
  • yen26 20.06.13, 11:54
    redhead- lubię to!
    dzis moja waga pokazała za dużo- więc nie miałam weny na ubieranie Mam szorty jeansowe, tshirt i mokasyny
  • 1landrynka 20.06.13, 11:31
    Wszystkie to wszystkie, to ja też.

Więc mam dziś na sobie tę oto sukienkę:

www.bonprix.pl/produkt/sukienka-924885/?category=114&type=image&return=ref
    i te oto buciki:

www.bonprix.pl/produkt/sandaly-952487/?category=955&type=image&return=ref
    koralowo czarne, wygodne niesamowicie tongue_out
  • monika3411 20.06.13, 11:35
    Biała koszula z krótkimi rękawami, czarne lniane spodnie. I tenisówki czeszki tongue_out
  • ahnesa.m 20.06.13, 11:36
    czarną bawełnianą sukienkę (super wygodna) i kolczyki dyndające srebrne kulki. w domu siedzę smile
  • loola_kr 20.06.13, 11:40
    ja dzisiaj bardzo wakacyjnie smile
    http://csimg.choozen.pl/srv/PL/29060450lt121c00v951/T/300x300/C/FFFFFF/url/ltb-janice-sukienka-jeansowa.jpg
    i płaskie sandały.
    --
    www.kuchniawioli.pl
  • goodnightmoon 20.06.13, 11:40
    Mniej więcej taką spódnicę:
    http://imageshack.us/a/img688/717/img5676k.jpg

I taki top:
    http://www.nasalony.pl/images/stories/Moda/koszulka/reserved_19_90_resized.jpg
  • mx3_sp 20.06.13, 11:44
    u mnie w pracy nie można mieć odsłoniętych ramion, ech.
  • goodnightmoon 20.06.13, 11:49
    mx3_sp napisała:

> u mnie w pracy nie można mieć odsłoniętych ramion, ech.

Zapraszam do mojego ogródka. Tu można WSZYSTKO wink
    A jeszcze truskawek nazbierałam, zaraz wątek wyprodukuję.
  • morgen_stern 20.06.13, 11:44
    Co tam jest przy tej kiecce, dildo? big_grin

--
  • goodnightmoon 20.06.13, 11:48
    morgen_stern napisała:

> Co tam jest przy tej kiecce, dildo? big_grin

U mnie nic, a na obrazku ... też się zastanawiałam big_grin
  • mx3_sp 20.06.13, 11:53
    wieszak obstawiam,ale ja kreatywna nie jestem.
  • goodnightmoon 20.06.13, 12:03
    mx3_sp napisała:

> wieszak obstawiam,ale ja kreatywna nie jestem.

No a gdzie 2-gie ramiączko??? suspicious
  • mx3_sp 20.06.13, 12:06
    pod spódnicą, a gdzie ma być
  • goodnightmoon 20.06.13, 12:29
    mx3_sp napisała:

> pod spódnicą, a gdzie ma być

TY chyba masz rację!!! surprised
    A już myślałam, że to Taki dodatek do spódnicy, umilający stanie w korku wink
  • landora 20.06.13, 16:55
    > A już myślałam, że to Taki dodatek do spódnicy, umilający stanie w korku wink

Przeczytałam stanie w kroku...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.