Dodaj do ulubionych

Pomysl na salatke poprosze :)

22.06.13, 22:33
Wiem ,pewnie bylo czesto, ale malo czasu mam na szukanie wiec po prostu od razu zapytam.
Potrzebuje salatke pasujaca do grilla. Jedna robie standardowa czyli ogorek, pomidor + kilka innych warzyw z dressingiem oliwno-octowo-koperkowym a potrzebuje jeszcze moze jakas z ziemniakiem albo jakakolwiek inna... Pomocy bo na saltkach sie nie znam i nie chce eksperymentowac bo jak cos nie wyjdzie to poruta bedzie na calego przed taka iloscia gosci wink

--
"...bo my wierzący( ale praktykujący po swojemu jak większość Polaków)." by lewapinger
"Imho, nie kupuje rzeczy mocno obrandowanych" by edelstein
"Wiadomo, że z rozmiaru 50 motyla się nie wyczaruje..." by Lauren6
Edytor zaawansowany
  • mearuless 22.06.13, 22:38
    ja to lubie taką:
    podgotowany brokuł, kukurydza z puszki, jajka na twardo plus majonez mozna dodac szczypior.
    dobrze dosolic i dopieprzyc. superowa jest i szybka.
    --
    "Łatwe życie nie daje impulsu do refleksji i wysiłku. W takich warunkach trudno się rozwijać."
  • lukas.2004 22.06.13, 22:39
    Szybka i bardzo smaczna.
    brokułu gotowane (ale nie przegotowane)+ pęczek rzodkiewki + 4 jajka na twardo + majonez, sól, pieprz. Wszystki grubo krojone.
  • jematkajakichmalo 22.06.13, 22:43
    Obie fajne, ale problem, bo nie mam majonezu sad Niestety mieszkam w DE i sklepy jutro pozamykane sad
    --
    "...bo my wierzący( ale praktykujący po swojemu jak większość Polaków)." by lewapinger
  • mearuless 22.06.13, 22:44
    to zrób.
    jajka masz?
    olej masz?
    tz ze masz majonez smile
    --
    "Łatwe życie nie daje impulsu do refleksji i wysiłku. W takich warunkach trudno się rozwijać."
  • lukas.2004 22.06.13, 22:51
    To ewentualnie dzadzyki:
    ogórek zetrzeć na tarce jarzynowej, posolić, odczekać, dobrze odcedzić i nawet osuszyć. Przecisnąć czosnek przez praskę (wedle uznania), wymiszać z oliwą z oliwek i gestym jogyrem naturalnym. Wymieszac z ogórkiem.
    Lepszy niż te kupne sosy. U mnie schodzi.
  • sonia-3 22.06.13, 22:49
    rewelacyjna, prosta i super pasująca do grila:

surowy kalafior( same różyczki drobno pokruszone)+ kukurydza + koperek pokrojony drobno, czosnek 3-4 ząbki przeciśnięte przez praskę i majonez. Sół, pieprz do smaku. Finito
  • dziennik-niecodziennik 22.06.13, 22:52
    najlepsza do grilla smile
    opcjonalnie moze byc bez kukurydzy, albo z korniszonkami zamiast. zalezy jaki smak sie lubi.
    ja lubie sam kalafior.
  • jematkajakichmalo 22.06.13, 23:16
    brzmi ciekawie, ale ten kalafior naprawde surowy? ani ciut ciut podgotowany??
    --
  • dziennik-niecodziennik 22.06.13, 23:59
    surowy surowy smile
  • imogen0 22.06.13, 23:01
    Moja ostatnio ulubiona:
    rukola,pomidory suszone lub malutkie koktajlowe,ser pleśniowy,brzoskwinia(lepsza z puszki bo bardziej słodka)posypane tartym serem żółtym i prażonymi,dowolnymi orzechami,sos:olej(oliwa),ocet i miód.Pycha!
  • 18lipcowa3 22.06.13, 23:21
    pieczarki ugotowane + czosnek+ ser feta+ śmietana+ natka pietruszki
    moja ulubiona
  • marghe_72 23.06.13, 00:57
    ziemniaczane
    miszmasz-marghe.blogspot.com/2013/01/saatka-ziemniaczana-z-avocado.html
    miszmasz-marghe.blogspot.com/2012/05/saatka-ziemniaczana-z-pomidorami.html
    miszmasz-marghe.blogspot.com/2012/03/saatka-ziemniaczana-z-pistacjami-i.html
    --
    miszmasz-marghe.blogspot.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka