• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

co dla waszych facetow/ kolegow itp jest dyskwalif Dodaj do ulubionych

• ikujace w wygladzie kobiety. jest pewien poglad na ten temat rozciagniety do wiekszosci mezczyzn. ciekawa jestem czy sprawdzi sie w tym watku. pamietam kiedys tez czytalam taki watek gzie wypowaidali sie bezposrednio faceci i mowili raczej oczywistosci typu tluste wlosy. chcialabym porownac to z poprzednim watkiem o tym co nam nie pasuje w wygladzie innych.
    --
    dziekuje za wypelnienie mojej ankiety. szczegolnie dziekuje forumkom, ktore naklonily facetow do wypelniania jej tongue_out
    Zaawansowany formularz
    • 26.06.13, 10:30
      Ja juz w tamtym napisalam, ze dla mojego faceta cecha dyskwalifikujaca jest zbyt mocno zbudowana kostka u nogi i dolek w podbrodku.
      • 26.06.13, 13:53
        O rany, ja tez nie lubie dolkow! Ale o co chodzi z ta kostka?
        --
        http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
        Charty
        • 27.06.13, 13:06
          Pewnie o brak zwężenia nogi w kostce. Niektórzy mają takie nogi-wyglądają jak kołki równe na całej długości.
    • 26.06.13, 10:31
      Mój M. czasami coś powie odnośnie typu kobiety "babochłop", czyli jakieś widoczne cechy które przypominają faceta, np duże dłonie albo męski chód, albo szerokie plecy, to chyba najbardziej dyskwalifikuje kobietę w jego oczach. Kobieta ma być kobieca.
    • 26.06.13, 10:37
      Nie będę oryginalna - mało "kobiecości", brak talii, nadwaga, nieładna twarz - oczywiście wg jego wytycznych. Nie lubi też krótkich włosów. Typowy facet.

--
      Przychodzi Bóg do lekarza, a lekarza też nie ma
    • 26.06.13, 10:40
      Zapytałam moich. Jednogłośnie odparli że mały biust i płaski tyłek. Czyli oczywiste oczywistości. Od siebie dodałam braki w uzębieniu i zgodzili się ze mną w pełni. Padło tez kilka uwag na temat złego doboru ubrań; czyli wbrew pozorom nie lubią zbyt obcisłych ciuchów w których nawet szczupłe kobiety wyglądają jak ludziki michelin. Dopasowane - jak najbardziej, za ciasne - dyskwalifikacja. O dziwo żaden nie zwrócił uwagi na sławne podwójne cycki (mi osobiście bardzo rzucają się w oczy).
      --
      >>Wyższa Szkoła Złudzeń i Nieuzasadnionego Zadowolenia z Własnych Dokonań<<
      • 26.06.13, 10:45
        O przepraszam, mój mi pokazywał w weekend nad zalewem panią na plaży - "zobacz, jaki ma źle dobrany stanik, zapięcie podjeżdża jej pod sam kark" - taki dobrze wyedukowany. Choć pewnie zaraz się ktoś dopieprzy, że obgadujemy ludzi smile więc spieszę donieść, że nawet nie pamiętam jak owa pani wyglądała, omawialiśmy tylko kwestię zbyt luźnego stroju.

--
        Przychodzi Bóg do lekarza, a lekarza też nie ma
    • 26.06.13, 10:42
      Wiesz co, swojego muszę zapytać, sama jestem ciekawa smile

Ale kiedyś 2-ch kolegów wymieniło następujące rzeczy:
      - brzydkie, zaniedbane paznokcie
      - włosy na nogach i pod pachami

Powiedzieli, że może być piękna, zgrabna i t.d., ale w/w cechy dyskwalifukują.
    • 26.06.13, 10:43
      Nadwaga. Malo kobiecy wyglad.
    • 26.06.13, 10:47
      u mojego zdyskwalifikowane są laski zrobione na "seksownie": full makijaż, długie tipsy, obcisła mini, już nawet białe kozaczki nie są potrzebne do kompletuwink.

podpytywałam się go nie raz, pokazując obiektywnie ładnie dziewczyny, tyle że właśnie "zrobione". stwierdził że mam fatalny gustbig_grin
    • 26.06.13, 10:54
      Latynoski typ budowy: mały cyc, szeroki tyłek, niskie zawieszenie.
      Anja Rubik, mój się jej boi.
      Męski typ urody.
      Barbie stylizacja.
      • 26.06.13, 11:03
        Nadwaga, mało kobiecości, wąsik nad górną wargą, zaniedbanie w sensie brudne stopy w klapkach.
    • 26.06.13, 10:59
      Od mojego męża na pewno nie uzyskałabym odpowiedzi na takie pytanie, ale z obserwacji własnych mogę stwierdzić, że na pewno:
      - znaczna nadwaga,
      - niedowaga,
      - niski wzrost,
      - krótkie nogi,
      - "nienaturalne" włosy, tzn. ufarbowane na nienaturalny kolor, utlenione, z trwałą, zniszczone, sianowate, dziwnie ostrzyżone (np. podgolone, niesymetryczne itp. modne fryzury),
      - przesadny makijaż.
      • 26.06.13, 12:51
        A - przecież nie napisałam chyba najważniejszej rzeczy - twarz i oczy. Rysy muszą być klasyczne, symetryczne, regularne, a oczy duże (proporcjonalnie) i wyraziste. Kobiety ładne (moim zdaniem czy ogółu), ale mające za małe/za duże oczy/nos/usta, oczy szeroko/blisko osadzone, pucołowate policzki, wysuniętą/cofniętą brodę itp. nieregularności w twarzy - są oceniane przez mojego męża jako brzydule.
      • 26.06.13, 13:55
        default napisała:
        > dziwnie ostrzyżone (np. podgolone, niesymetryczne i tp. modne fryzury),

O, moj tez tego nie lubiwink.--
        Charty
        • 26.06.13, 13:59
          Mój też nie.
    • 26.06.13, 12:26
      To gdy kobieta jest niezadbana to chyba oczywiste, ale z takich typowych cech, na ktore ma sie raczej maly wplyw to:

- meska sylewtka
      - male cycki
      - meski "przepalony" glos, (co 2 niemka taki ma i zawsze z tego polewamy, ze czasem niby ladna, ale jak otworzy gebe to uciekac)
      - cecha, ktora mozna okreslic ociezaloscia (nie mylic z nadwaga), czasami bardzo szczuple dziewczyny chodza jakby wazyly 100 kg albo wiecej, a czasami puszyta babka z taka gracja idzie jakby sie nad ziemia unosila smile

--

"...bo my wierzący( ale praktykujący po swojemu jak większość Polaków)." by lewapinger
      "Imho, nie kupuje rzeczy mocno obrandowanych" by edelstein
      "Wiadomo, że z rozmiaru 50 motyla się nie wyczaruje..." by Lauren6
      • 26.06.13, 13:49
        aaaaaaaaaaaaaaa i owlosienie niewazne gdzie... matko, to dyskwalifikuje od razu!
        --
        "...bo my wierzący( ale praktykujący po swojemu jak większość Polaków)." by lewapinger
    • 26.06.13, 12:28
      Tusza, podkreślona ubraniem, włosy na jeża i na pierwszym miejscu brak cycków.
    • 26.06.13, 12:38
      Drugi palec w stopie dłuższy od tego dużego. Całkowita dyskwalifikacja u mojego M. smile
      • 26.06.13, 12:41
        Wąsy pod nosem i większość wymienionych wyżej rzeczy wink
        --
        Dzieciaki 2002
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
      • 26.06.13, 13:57
        amarantos napisała:
        > Drugi palec w stopie dłuższy od tego dużego. Całkowita dyskwalifikacja u mojego
        > M. smile

O kurde! To nie mam u niego szans! big_grin--
        Charty
      • 26.06.13, 14:52
        Czyli nie lubi Celtek wink
        http://davidkanigan.files.wordpress.com/2013/04/toes.png?w=600&h=382
        • 27.06.13, 22:52
          Obawiam się, że typ grecki też odpada smile
    • 26.06.13, 12:39
      brzydota, pospolitosc urody
      zaniedbanie
      niekobiece workowate ubrania
      brak biustu
      wielki rozlozysty tylek

• 26.06.13, 12:43
      Płaski tyłek, bardzo małe piersi.
      --
      Blog
      "Run, you clever boy; and remember."
    • 26.06.13, 12:47
      Krótkie włosy - takie "całkiem" krótkie. Kiedyś mi powiedział, że jak sobie taką fryzurę zafunduję, to mnie zostawi big_grin
      --
      l-userpic.livejournal.com/117866512/3491182
    • 26.06.13, 12:50

Grube,z dlugimi wlosami,krotkimi paznokciami,nie opalajace sie,mile z twarzy.

“ja jestem bezmezna -maz pije sluzbowo 3 dzien i ma kompletnie w nosie co ja mam na sobie“
      Autorem powyzszego zdania jest M.
    • 26.06.13, 12:52
      Na pewno brak dbałości o higienę osobistą. Co do reszty wyglądu - to poza skutkami braku higieny (tłuste włosy, przepocone ubranie, zniedbane paznokcie u rąk, stopy w opłakanym stanie itp.) - naprawdę nie wiem. Obstawiam monstrualną otyłość, skrajnie brzydką twarz i chudość w typie top modelek.
    • 26.06.13, 12:55
      owłosienie (na nogach, rękach, na brodzi albo biuście tongue_out)
      to wiem na pewno, że taka kobieta nigdy nie będzie dla niego atrakcyjna,
      --
      Karra w kuchni
      • 26.06.13, 13:29
        jak na biuście? To klatę ma owłosioną taka kobieta? Przyznam że nigdy nie widziałam. Ale na rękach i nogach to chyba każdy ma włosy.
    • 26.06.13, 13:36
      niski wzrost, bardzo mały biust, braki w uzębieniu i tatuaż - nieważne jaki i gdzie
      • 26.06.13, 13:51
        znowu musze sie dopisac, bo co rusz nowa cecha dochodzi wink
        Fakt, tatuaz i piercing dyskwalifikuje natychmiast.
        --
    • 26.06.13, 14:45
      Mały biust i ciemne oczy, ciemna karnacja. Brak uśmiechu. Skóra spalona w solarium.
    • 26.06.13, 14:59
      Nazbyt chude,z małym biustem i fryzurą,,na jeżyka"smile
    • 26.06.13, 15:13
      - kilkucentymetrowa tapeta
      - zaniedbane dłonie/paznokcie
      - ogromniasta w biodrach
    • 26.06.13, 15:18
      piercing
      dziąsła widoczne bardzo przy uśmiechu
      pryszcze
      --
      http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/aj/bi/e83n/A8WTTObXAoZ7NOGD9X.jpg
    • 26.06.13, 15:26
      Sztuczność, głupota, spora nadwaga i nadmierne wychudzenie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.