Dodaj do ulubionych

a to dopiero jematkowa afera!

26.06.13, 17:44
...a taka tam sobie historyjka, coś pomiędzy ematką a samodzielną mamą a rozwód i co dalej

Mnie jak zwykle zachwyca udział pana Misia - takiego z boku i w rozkroku. Ech.

trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,14170499,Prokuratorki_pobily_sie_przed_szkola__Poszlo_o_dziecko.html#LokKrajTxt
Edytor zaawansowany
  • triss_merigold6 26.06.13, 17:50
    I to by było na tyle w temacie, że ematka czy inne fora są oderwane od reala.
    Na RiCD nie takie historie bywały. big_grin
  • gazeta_mi_placi 26.06.13, 19:10
    Tylko, że tam był znany psychiatra z kochanką pielęgniarką i żoną - nauczycielką w miejscowym liceum. Kochanka bez obciachu pisała na forum, że poznali się w pracy i uprawiali tamże seks.
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/21e6ffe4ff.png
  • yenna_m 26.06.13, 21:41
    wiesz, gazecia
    ale rzuciłabyś linka a nie robiła dobremu człowiekowi ochotę na takie smakowite wąteczki do poczytania
    --
    Domowej zapiski domowe.
  • gazeta_mi_placi 27.06.13, 08:41
    Uuu... To był niejeden wątek i dość dawno, wpisz sobie w wyszukiwarkę nick : Michszyb.
    Część smakowitszych kawałków moderacja skasowała, ale działo się, oj działo...
    Kiedyś Pan Miś opisywał właśnie jak podjechał po starsze dzieci z kochanką (już po rozwodzie, ale do ślubu mu się nie spieszyło) i nowym dzieckiem i była żona zaczęła się szarpać z kochanką z niemowlakiem na ręku sad
    Zaś ktoś z forum wyśledził, że nick kochanki Pana, która też udzielała się na tym samym forum choć dużo rzadziej na innym gazetowym forum trochę wcześniej pisze o romansie w pracy z szefem, który żadnej nie przepuści i że ją to kręci (to był rzeczony Miś).
    W efekcie rozwaliła własne małżeństwo i cudze sad
    Za to ma niemowlaka, zawsze coś.

--
  • michszyb 28.07.13, 15:08
    Zwymiotowałem ze śmiechu. Świat jest pełen szmaciarzy. Jesteś jednym z nich jak sądzę?
  • antyideal 26.06.13, 17:53
    Brzmi niby humorystycznie ale jak sobie pomyslałam o tym,
    co musialo czuc to biedne dziecko to płakac sie chce nad nim i
    nad glupotą doroslych.
    W innym artykule jest jeszcze wspomniane o najechaniu na mamusie
    samochodem przez tatusia, ech.
  • hellulah 26.06.13, 18:12
    No racja sad

Czemu pracownicy szkoły patrzyli i nie reagowali? SUV znanego stomatologa przysłonił im widok?

Może lepiej było po prostu wyjść i powiedzieć, że albo będzie spokój, albo policja, i faktycznie wezwać policję?

Z tym samochodem to ta sama rodzina? ło rany...
  • konwalka 26.06.13, 18:18
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • antyideal 26.06.13, 18:23
    Smutne to bardzo, dziecko pewnie pelne wrazen wrocilo z wycieczki
    a dorosli schrzanili mu calą radosc.
    Nie mogli sie dogadac zanim przyjechal autokar ?
    Mam nadzieje, ze odpowiedza za narazenie dziecka na takie przezycia...
    Jak ono potem ma pojsc do szkoly po przezyciu takiej jatki
    na oczach tylu osób i kolegow z klasy ?
  • nanuk24 26.06.13, 18:16
    Cieakwe jak sie sprawa skonczy.
    Pani prokurator powinna stracic prace w trybie natychmiastowym i sobie posiedziec troche w celi.

--
    Dzis jestem w nastroju nieprzysiadalnym.
  • asiairma 26.06.13, 18:32
    która? big_grin
  • antyideal 26.06.13, 18:34
    Haha, te panie zdaje sie juz braly wspolny udzial w innej aferzesmile
    www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090619/SLUPSK/338514302
  • nanuk24 26.06.13, 18:40
    Co za pytanie?

--
  • kawka74 26.06.13, 18:51
    Obie panie uprawiają ten sam zawód ;p
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/lj/ad/lphb/Ywf0dl5Vt68lTJQuzX.jpg
  • asiairma 26.06.13, 18:55
    To nie jest tak, że winną jest ta, która odniosła mniejsze obrażenia w bójce. I nie jest karalne przyjechanie z ojcem dziecka po dziecko wink
    Stąd to pytanie.
  • hellulah 26.06.13, 19:00
    Tak czy inaczej, patologia, choć z bidetami (zapewne).
  • nanuk24 26.06.13, 19:31
    Zaraz, jedna pani prokurator druga pania prokurator kopnela tak, ze ma zlamany obojczyk i wstrzas mozgu.
    Ogolnie, obie powinny wyleciec dyscyplinarnie, ale ta, ktora jedna pobila do tego stopnia, ze w szpitalu wyladowala powinna dostac dodatkowa kare.

--
  • asiairma 26.06.13, 19:39
    Bardziej ukarać za to, że w bójce okazała się bardziej wysportowana? wink

Żartuje sobie trochę, panie miały już wcześniej zatargi.
    Zwyczajnie zachowanie obu jest skandaliczne, abstrahując już od ich ich zawodu i tego, że dziecko musiało się na nie patrzeć.

nanuk24 napisała:

> Zaraz, jedna pani prokurator druga pania prokurator kopnela tak, ze ma zlamany
    > obojczyk i wstrzas mozgu.
    > Ogolnie, obie powinny wyleciec dyscyplinarnie, ale ta, ktora jedna pobila do te
    > go stopnia, ze w szpitalu wyladowala powinna dostac dodatkowa kare.
    >
  • sen.bon 26.06.13, 18:19
    Wygra ta, która ma lepsze układziki.
  • volta2 26.06.13, 18:27
    pewnie cała trójka uchodzi w tym mieście ze elitę?
    i pewnie tak się czują.

a sprawa jest cholernie nieprzyjemna dla odbiorcy takiego jak ja - co to za ludzie reprezentują nasz wymiar niesprawiedliwości?
    jeśli to podlejemy aferą seksualną z opola, gdzie romansu żandego pani z panem komendantem nie miała, ale pan komendant i tak kurcgalopkiem na emeryturę uciekł(czyli cos tam jednak na sumieniu miał) to jesteśmy w domu i mamy to co mamy.

ja rozumiem, że to są sprawy prywatne i osobiste, niemniej przenoszą się na grunt służbowy siłą rzeczy. a potem przebijaj się człowieku przez te układziki by dowieść swoich racji.
  • volta2 26.06.13, 18:28
    zresztą znamienne jest, że nikt nie wezwał policji.

zgadniecie dlaczego? pokusi się ktoś o analizę?
  • scher 26.06.13, 18:36
    która nieswoje dziecko matce chciała ukraść.
    Dostała w łeb, ma wstrząs mózgu - dobrze jej tak smile

Matka dziecka powinna być uniewinniona. Działała w stanie silnego wzburzenia usprawiedliwionego okolicznościami.

--
    Ne puero gladium!
  • nanuk24 26.06.13, 18:40
    Umie czytac?

--
  • scher 26.06.13, 19:01
    nanuk24 napisała:

> Umie czytac?

Umie, ale się nie przyłożył.

--
    Ne puero gladium!
  • soczek_bez_gazu 26.06.13, 18:43
    Panie z artykułu trafiły do mediów również w 2009

Życie pisze scenariusze big_grin
  • nanuk24 26.06.13, 18:49
    I takie cosie sa strozami prawa.

--
  • gazeta_mi_placi 26.06.13, 19:11
    Wystarczy zostać stomatologiem aby baby sobie łby rwały o faceta smile
    --
  • woman_in_love 26.06.13, 19:22
    najpierw dać jej nagrodę za poznanie sztuk walki, a drugiej naganę za brak tych umiejętności :p

--
    "Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy" - Alexis de Tocqueville
  • oqoq74 26.06.13, 19:40
    W jednym wątku ktoś dowodził, że ludzie zapracowani typu: prokuratorzy, lekarze, sędziowie, to ludzie nie awanturujący się bez potrzebysmile

Wstyd! Tak po prostu!
  • yenna_m 26.06.13, 19:46
    ja dowodziłam pewnie jak sędziowie są zapracowani tongue_out

sędź sędziowi nierwówny, prokurator prokuratorowi tak samo
    koleżanka w pracy, jak mniemam, ma nie tylko samych przodowników pracy, ale i jakaś zakała się raz na jakiś czas zdarzy, nie?
    --
    Domowej zapiski domowe.
  • yenna_m 26.06.13, 19:48
    a paniom po dyscyplinarce i po wydaleniu z zawodu (bo mają sprawy karne) tongue_out
    idiotki, piknie się same załatwiły
    --
    Domowej zapiski domowe.
  • oqoq74 26.06.13, 20:10
    Mnie zawsze w takich sytuacjach zastanawia dlaczego? Przecież takie osoby doskonale zdają sobie sprawę z czym takie "akcje" się wiążą.
    Szkoda słów.
  • yenna_m 26.06.13, 21:42
    dlaczego?
    bo durne i tyle big_grin
    --
    Domowej zapiski domowe.
  • oqoq74 26.06.13, 20:08
    Nie yenno, nie chodziło mi o Ciebie.

Pewnie, że w każdej pracy się zdarzy. Dlatego, bawią mnie stwierdzenia, że jak ktoś jest sędzia, prokurator, lekarz, adwokat to już jest nieskazitelny, zapracowany i nigdy nie robi nic głupiegosmile W końcu to też ludziesmile
  • yenna_m 26.06.13, 20:19
    wszędzie buców znajdziesz big_grin
    --
    Domowej zapiski domowe.
  • jagodka_mare 26.06.13, 19:51
    Ale ubaw! Tylko oczywiscie dzieciaka żal. A swoja droga jak to jest że ludzie niewyksztalceni potrafia sie rozejsc z klasa a ci co sie uwazaja za wyżyny spoleczne uprawiaja takie hocki klocki. To dopiero jest patologia.
  • yenna_m 26.06.13, 19:59
    z tymi wyżynami nie przesadzaj
    nie pamiętam takiej aferki wink
    --
    Domowej zapiski domowe.
  • czar_bajry 26.06.13, 20:16
    Krótko mówiąc klasyczny trójkąt jedna koleżanka podłożyła drugiej świnię a raczej sama podłożyła się mężowi tej drugiejbig_grin
  • antyideal 26.06.13, 20:33
    W mojej dawnej firmie sprzataczki zamienily sie na mężów i nikt
    afery nie robił smile
    no ale widocznie wszyscy czworo byli usatysfakcjonowani wink
  • yenna_m 26.06.13, 21:44
    no bo się zamieniły
    ale gdyby jedna drugiej ukradła misia i druga została bez przytulanki to już wiesz, mogłoby być różnie

swoją drogą - zerknij na maila
    --
    Domowej zapiski domowe.
  • antyideal 26.06.13, 21:59
    Zagladalam, dzieki smile

Wiem, wiem, kazdy dostal nowa przytulanke i wszyscy byli happy,
    co najsmieszniejsze cala czwórka zgodnie pracowala w jednej firmie;D
  • yenna_m 26.06.13, 22:31
    i wszystko zostało w rodzinie big_grin
    --
    Domowej zapiski domowe.
  • czar_bajry 26.06.13, 23:55
    Widocznie w "niższych sferach" jest większa kulturatongue_out
  • jowita771 26.06.13, 20:53
    Obie głupie, że im nie było wstyd prać się przed ludźmi. A swoja droga, to jełopowaty ojciec mógł sobie darować zabieranie flamy pod szkołę, jak rozwodu jeszcze nie ma.
    --
    pieczywo zeby nie obsychalo trzymaj w wiadrze z woda
    a dluga rura z wrotka na kazdym koncu bedzie wspanialym samochodem dla węża /moofka/
  • wespuczi 26.06.13, 21:19
    eee tam, filmiku nie ma sad
    --
    --

sygnaturka na urlopie
  • hellulah 26.06.13, 21:36
    Nie byłabym taka pewna sad
  • paliwodaj 26.06.13, 21:43
    mnie bardzo zadziwil fakt ze jedna druga kopnela w TWARZ, musi byc niezle wysportowana
  • yenna_m 26.06.13, 21:45
    dyrektor szkoły popełnił błąd, że przed szkołą basenu z kisielem nie postawił tongue_out
    --
    Domowej zapiski domowe.
  • wespuczi 26.06.13, 21:45
    z obrotu jak chuck norris!

--
    --

sygnaturka na urlopie
  • kropkacom 26.06.13, 21:48
    Chuck to z półobrotu wink
    --
    Blog
    "Run, you clever boy; and remember."
  • wespuczi 26.06.13, 22:05
    jak bedzie material filmowy to bedziemy analizowac
    --
    --

sygnaturka na urlopie
  • kropkacom 26.06.13, 22:08
    big_grin
    --
    Blog
    "Run, you clever boy; and remember."
  • czar_bajry 26.06.13, 23:57
    wespuczi napisała:

> z obrotu jak chuck norris!

Chuck kopie z półobrotutongue_out
  • soczek_bez_gazu 26.06.13, 22:05
    niestety myślę, że ten kopniak był mniej spektakularny. Z artykułu wnioskuję, że Aneta S. chcac wyciągnąć dziecko z męzowskiego auta, stała pochylona w drzwiach, być może wciśnięta w głąb pojazdu. Wówczas siedząca w środku Halina B. stwierdziła że najrosądniej będzie pierdyknąć jej z laczka.
  • soczek_bez_gazu 26.06.13, 22:06
    errata - nie Halina B. tylko Beata M.
  • gazeta_mi_placi 27.06.13, 08:43
    Albo jak wylądowały w bójce na ziemi i się kotłowały, wtedy mogła nawet przypadkowo uderzyć.
    --
  • asia_i_p 26.06.13, 21:55
    Biedne dziecko - mieć takich rodziców to przechlapana sprawa.
    --
    Agent Cooper: "A kobieta z pieńkiem?"

Szeryf Truman: "Nazywamy ją kobietą z pieńkiem."
  • czar_bajry 26.06.13, 23:59
    Wstyd na całą szkołę żeby to jeszcze matka wlała rywalce a tak mamusia łomot dostała - pełna kichatongue_out
  • rosapulchra-0 27.06.13, 01:23
    Mnie zastanawia jedno.. dlaczego te kobiety już przy pierwszej aferze z prawem nadal pracują w prokuraturze? Dlaczego nie zostały zwolnione? Ta bijatyka to jakiś totalny horror. A co robił ojciec? Przyglądał się i świetnie bawił? Dlaczego nikt nie wezwał policji? Dlaczego nikt nie reagował?? Sytuację widziało ok. 50 świadków, w tym pracownicy szkoły. Co się w tym czasie działo z dzieckiem?? Kwestii przejechania rannej nawet nie skomentuję..
    Czy Słupsk jest jakimś specjalnym miastem, w którym toleruje się takie poczynania w wykonaniu stróżów prawa??
    Jeśli polskie prawodawstwo ma takich pracowników, to ja dziękuję.. uncertain
    --
    Moja babcia jest zagorzałą katoliczką. I ja po babci też jestem za gorzałą.
    anielska.blog.pl/
  • hellulah 27.06.13, 02:21
    Tu nieco więcej, z czego wynika, że pan mąż odjechał z synem, który siedział już w środku wozu. Żona chciała wyciągnąć dzieciaka z samochodu, ale facet ruszył, ciągnąc ją za autem (bo przytrzasnęły ją drzwi). Nexia została na polu walki i zaczęło się targanie za kudły, na oczach dzieci i rodziców oraz kadry. Ale że miasto nieduże, SUV pana stomatologa za to spory (wiem, czepiam się, SUvami jeżdżą także i porządni ludzie podobno), tak jak i autorytet pań prokurator... nikt nie zadzwonił po policję.

Dzieciak ma namieszane w głowie i totalny brak stabilizacji... dorośli zachowują się jak nie powiem co, bo by było bardzo brzydko.

Zdarza się w każdym środowisku, ale chyba jednak na widok dwóch pań spod monopolu nawalających się po głowach świadkowie (nauczyciele, rodzice odbierający dzieci z wycieczki) zadzwoniliby po policję.

www.rmf24.pl/fakty/polska/news-skandaliczny-konflikt-o-dziecko-z-udzialem-pan-prokurator-ze,utm_source,wykop,utm_medium,feed,utm_campaign,WykopHN,nId,987562,fLv,1,gN,article,addCForm,1#
  • rosapulchra-0 27.06.13, 13:13
    Oboje powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej, on za to przejechanie i ucieczkę, ona za czynną napaść.
    --
    gazeta_mi_placi napisała:
    Pisałaś o zeszytach, podręcznikach i ubraniach więc do tego się odniosłem.
    anielska.blog.pl/
  • karola1008 27.06.13, 08:34
    Biedne to dziecko, wraca z wycieczki, pełne wrażeń, a tu coś takiego. Szkoda mi go strasznie.
  • naomi19 27.06.13, 08:53
    1. biedne dziecko.
    2. elyta...
    --
    "No i dążysz do czegoś tam, po prostu se dążysz, normalnie bezczelnie se dążysz!"
  • kowalka33 28.07.13, 16:19
    Oj to z mojego podwórka. Całe to tałatajstwo jest sobie jak najbardziej winne. Zwykłe dno i tyle. Stomatolog z metra cięty, pani prokurator jest jego drugą zoną, pierwszą zostawił , teraz drugą zostawił. Panie prokuratorki to koleżanki wcześniej wręcz przyjaciółki. Cała ta historia wydarzyła się przed miejscową szkołą społeczną. Brudy straszne ale w przypadku pani prokurator zony stomatologa wytłumaczenie znalazła zasada kto mieczem włada ten od miecz ginie . Ogólnie żenada i wstyd, ale absolutnie nic nikomu się nie stanie. Całe to towarzystwo od lat toczy rak niemocy, niekompetencji , romansów w pracy i podkładania sobie świń i szkoda...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka