• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

odszkodowanie.....????

• 21.07.13, 09:17
    195zł to wysokość odszkodowania za pobyt dziecka w szpitalu 4 dni, usunięcie drzazgi z pośladka pod narkozą. PZU. Sądzicie żeby się odwoływać?
    --
    mama smile
    Edytor zaawansowany
    • 21.07.13, 09:24
      A dziecko w jakim wieku ?
      • 21.07.13, 09:31
        lat 5 , tyle samo otrzymaliśmy za rozcięcie brody oraz zwichnięcie stawu skokowego, ale wtedy bez hospitalizacji i narkozy sie obyło...

--
        mama smile
        • 21.07.13, 09:36
          świadczenie z tytułu ryzyko podstawowe....
          --
          mama smile
        • 21.07.13, 09:41
          olcia029 napisała:

> lat 5 , tyle samo otrzymaliśmy za rozcięcie brody oraz zwichnięcie stawu skokow
          > ego, ale wtedy bez hospitalizacji i narkozy sie obyło...

Ale może ubezpieczenie nie obejmuje hospitalizacji i narkozy. Zanim sie odwołasz zajrzyj do warunków ubezpieczenia smile Nikt na formum nie wie co za polise kupiłas.

--
          Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
          • 21.07.13, 09:49
            Pewnie jest dokładnie tak jak pisze powyżej. Zanim napisze się podanie warto przeczytać co obejmuje ubezpieczenie.
            • 21.07.13, 09:56
              I tak dostalas duzo wiec nie wiem od czego chcesz sie odwolywac!
              Moje dziecko przedszkolne ubezpieczone w PZU i byl w szpitalu 7 dni na zapalenie pluc.
              Pytam w przedszkolu czy ubezpieczenie obejmuje pobyt w szpitalu. Mowia ze oczywiscie !!
              Wiec papiery poszly do PZU. Napisali ze odszkodowanie sie nie nalezy suspicious
              Pytam dyrektorki jeszcze raz bo dostalam takie i takie pismo. Dyrektorka zadzwonila do przedstawiciela i on potwierdza ze oczywiscie ze sie nalezy !
              Wiec piszemy odwolanie. Decycja - nie nalezy sie bo to nie byl wypadek tylko zwykla choroba. Wiec dyrektorka i przedstawiciel sami nie wiedza co mowia.

Tak wiec mieliscie wypadek to dostaliscie za pobyt w szpitalu zwrot i wszystko sie zgadza.
              • 21.07.13, 09:57
                Zreszta to zalezy co za ubezpieczenie masz bo my wrozkami nie jestesmy i nie wiemy jakie to ubezpieczenie. Czy przedszkolne czy sama ubezpieczasz dziecko czy w pracy. I jakie warunki sa w polisie, co ona zawiera itd.
                Wydaje mi sie ze wystarczajaco dostalas jak za podstawowe ubezpieczenie i 4 dni w szpitalu.
                • 21.07.13, 11:12
                  Dziecko było w szpitalu z powodu choroby, a nie nieszczęśliwego wypadku, zbiorowe ubezpieczenia najczęściej obejmują właśnie pobyt w szpitalu z powodu NW. Oczywiście jest opcja odszkodowania za sam pobyt w szpitalu bez względu na powód, ale to trzeba dodatkowo wypić. No, ale jak się płaci składkę 5 czy 10 zł, to się nie oczekuje nie wiadomo jakiej góry pieniędzy z tytułu odszkodowania.
                  --
                  [,.//;_|]-jesteś dnem sad wszędzie latasz za Rosą i opisujesz, co widziałaś.Na jej miejscu posądziłabym cię o nękanie. by czastin_piber
                  anielska.blog.pl/
                  • 21.07.13, 11:27
                    rosapulchra-0 napisała:

Co trzeba dodatkowo wypić?
                    wink

> . Ocz
                    > ywiście jest opcja odszkodowania za sam pobyt w szpitalu bez względu na powód,
                    > ale to trzeba dodatkowo wypić. No, ale jak się płaci składkę 5 czy 10 zł, to si
                    > ę nie oczekuje nie wiadomo jakiej góry pieniędzy z tytułu odszkodowania.

--
                    Gazeta.pl 15.07.2013
                    "Prezydent (...) został rzucony jajkiem".
                    • 21.07.13, 11:30
                      WyKUpić ofkors big_grin
                      --
                      Gdy widzisz kogoś odpoczywającego pomóż mu.
                      anielska.blog.pl/
                      • 21.07.13, 11:42
                        Podejrzewałam literówkę, ale nie nie wiedziałam w jakim słowiewink
                        --
                        Gazeta.pl 15.07.2013
                        "Prezydent (...) został rzucony jajkiem".
                        • 22.07.13, 14:03
                          chyba litrówkę? wink
                    • 21.07.13, 12:43
                      Moje ubezpieczenie wypłaca za pobyt w szpitalu ale inne stawki za pobyt z powodu choroby a inne z powodu pobytu z powodu nieszczęsliwego wypadku.
                      • 22.07.13, 10:15
                        Ubezpieczenia, które zazwyczaj wykupuje się w przedszkolu z niską stawką roczną, uwzględniają jedynie hospitalizację z powodu NW. U nas w przedszkolu to podkreślają, bo już kilkakrotnie zdarzyły się pretensję, że dziecko nie dostało odszkodowania z tytułu hospitalizacji z powodu zapalenia płuc czy grypy.
    • 21.07.13, 09:54
      No ale skąd ktoś na forum moze wiedzieć jakie masz warunki ubezpiecżenia i czy jest sie od czego odwoływać?
      • 21.07.13, 10:47
        Liczyłaś, że za drzazgę w tyłku wybudujesz willę z basenem? big_grin

--
        http://emots.yetihehe.com/1/rotfl.gif http://emots.yetihehe.com/1/rotfl.gif http://emots.yetihehe.com/1/rotfl.gif http://emots.yetihehe.com/1/rotfl.gif
    • 21.07.13, 10:50
      oczywiscie ze sie odwioluj, kazdy ubezpieczyciel na dzien dobry wyplaca 30% naleznego odszkodowania (!)
      • 21.07.13, 10:59
        Oczywiście pisz odwołanie!
        Ja po odwołaniu dostałam drugie tyle, więc warto. Choć uraz nieco inny niż drzazga w pośladku, no i kwota zdecydowanie wyzsza bo liczona w tysiącach tongue_out

--
        http://lb2m.lilypie.com/iB0Gp2.png http://lbym.lilypie.com/XUTzp2.png
      • 21.07.13, 11:04

czy ja wiem ?
        w moim ubezpieczeniu mam dokladnie podaną kwotę, jaka należy się za każdy dzien pobytu w szpitalu i jaka kwota za jaki zabieg (wg kodów).

--
        Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
        • 21.07.13, 11:06
          kazda polisa jest inna wiec najpierw przeanalizowac trzeba ja dokladnie...autorpa watku zapewne nie miala wyszczegolnionych tych stawek.
          • 21.07.13, 11:13

podejrzewam, że autorka watku nawet do szczegółowych warunkow umowy nie zajrzala, bo być może nie ma ich pod ręką. Jesli to jest ubezpieczenie szkolne, to powinna pojśc do szkoly i poprosic o pokazanie szczegółów umowy.

--
            Paweł

• 21.07.13, 15:42
        tak...szczególnie jak sie ma ubezpieczenie wykupione bez hospitalizacji to należy się odwołać a co? smile
        --
        Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
    • 21.07.13, 11:08
      Możesz się odwołać, ale najpierw sprawdź dokładnie na jaką kwotę dziecko było ubezpieczone, jaki procent uszczerbku na zdrowiu obliczono, bo może się okazać, że kwota jest całkiem prawidłowa.
      --
      [,.//;_|]-jesteś dnem sad wszędzie latasz za Rosą i opisujesz, co widziałaś.Na jej miejscu posądziłabym cię o nękanie. by czastin_piber
      anielska.blog.pl/
      • 21.07.13, 11:48
        ja mialam niedawno zabieg ciesni nadgarstka-wiec wyslalam papiery do ubezpieczenia-niestety przyszla mi odmowa-gdyz ZCN-jest zmiana chorobowa a nie NW-wscieklam sie jak cholera(ubezpieczenie nie w PZU) mialam piosac odwolanie ale dalam sobie spokoj,chyba nic to n ie da-bo jak dzwonilam na info to kobieta mnie uswiadomila ze moja polisa nie obejmuje operacji.
        --
        ......................................................................
        • 21.07.13, 21:09
          Ale to prawda, to przecież nie jest wypadek tylko schorzenie powstałe na skutego długiego i przewlekłego używania komputera.
          --
          http://www.suwaczki.com/tickers/9nicpoqnnhed3fm8.png
          • 21.07.13, 23:27
            no to dziwne gazeto,ze ty jeszcze nie dostales tego ''schorzenia''od KOMPUTERAtongue_outtongue_out

--
            ......................................................................
            • 22.07.13, 09:50
              No właśnie, niestety tak, jeszcze nie jest najgorzej, ale co pewien czas ból i "mdlenie" w nadgarstku się pojawia sad
              --
              http://www.suwaczki.com/tickers/9nicpoqnnhed3fm8.png
        • 06.02.14, 14:39
          Hej ludzie czy ktos dostal odszkodowanie za zespol ciesni nadgarstka w UK?. Prosze o odp.
    • 21.07.13, 21:46
      To chyba jedyny ubezpieczyciel ,który w ogóle wypłąca odszkodowanie za pobyt w szpitalu po tak krótkim czasie. Spotkałam się kiedyś o wypłątach po 7 dniach...ale po 4? Ciesz się, że w ogóle dostałaś.
    • 21.07.13, 21:51
      A co jest wg OWU ?
      --
      http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/aj/bi/e83n/A8WTTObXAoZ7NOGD9X.jpg
      • 22.07.13, 10:01
        odszkodowanie dostał za nieszczęśliwy wypadek, a nie za pobyt w szpitalu.
        Ciało obce w pośladku. Nie sądziłam, że to się wyciąga pod narkozą...
        --
        mama smile
        • 22.07.13, 13:50
          olcia029 napisała:

> odszkodowanie dostał za nieszczęśliwy wypadek, a nie za pobyt w szpitalu.
          > Ciało obce w pośladku. Nie sądziłam, że to się wyciąga pod narkozą...

ty się ciesz, mi jakieś 25 lat temu wyciągali w znieczuleniu miejscowym, które nie działało, po zabiegu marsz do domu...
          • 06.02.14, 19:46
            Dzieciom sie robi w narkozie zeby sie nie rzucaly ;p
      • 22.07.13, 10:59
        Ogólne Warunki Ubezpieczenia
        --
        A co się okazało jesteś najprawdziwsza z super córkami i mężem.O niebo lepiej wyglądasz niż myślałam(po twoich opisach) jesteś wysoka ,szczupła i fakt w mini chodzisz... by kkalipso
        anielska.blog.pl/
        • 22.07.13, 11:37

Guderianka wie, co znaczy skrót OWU, ona pyta, jak wg OWU zostało to zakwalifikowane.

--
          Paweł

• 22.07.13, 13:08
            Chyba osleplam na chwilę, przeczytałam "co to w ogóle jest OWU?". Mój błąd, sorry.
            --
            Forum uczy! Forum bawi! Forum nigdy cię nie zdradzi!
            anielska.blog.pl/
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.