Dodaj do ulubionych

Moje wakacyjne obserwacje z nudów;)

30.07.13, 11:07
Nie wiem czy sie ze mną zgodzicie,bo nie raz się przekonałam czytając forum że ludzie obserwację mogą mieć różne. Ja ostatnio przyglądam się ludziom i zauważyłam że najprzystojniejszych facetów mają nie te na prawdę ładne dziewczyny ale te bardzo zadbane i wystrojone.Nawet na wakacjach obserwuję u takich fryzury, makijaż, widać dbanie o szczegóły i dobór ubrań nawet w parku, taka zawsze ma przystojniaka.Natomiast dziewczyny ładne z pięknymi rysami twarzy ale nie zrobione zazwyczaj idą ze zwykłym czy nieatrakcyjnym facetem. I zastanawiam się czy te przecietno brzydkie z powodu kompleksów tak dużą wage przykładają do strojenia się zawsze i wszędzie czy muszą równac do przystojniaka?
Edytor zaawansowany
  • gazeta_mi_placi 30.07.13, 11:10
    Eeee?
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/9nicpoqnnhed3fm8.png
  • wtopek 30.07.13, 11:10
    a jakiego ty masz faceta?
    --
    "Komunizm chciał zniszczyć indywidualizm i wolność człowieka, ale uwalniając go od gonienia za pieniądzem, jak żaden system przyczynił się do jego rozwoju duchowego. Stąd taki rozkwit kultury wyższej, której dziś nie sposób odnaleźć." eva15
  • chipsi 30.07.13, 11:19
    Być może dlatego że dla panny odstawionej jak na bal nawet na "wysikanie" pieska liczy się głównie wygląd - dlatego też szukają partnera podobnego sobie - atrakcyjnego fizycznie, który lubi się pochwalić "nabytkiem". Kobiety, które widujesz z nieatrakcyjnymi facetami zapewne kochają ich za coś więcej niż błękitne oczy. Inna sprawa że dla takiej kobiety jej facet jej najprzystojniejszy na świecie, nawet jeśli obiektywnie to pasztet.
    --
    >>Wyższa Szkoła Złudzeń i Nieuzasadnionego Zadowolenia z Własnych Dokonań<<
  • leokadiaxx 30.07.13, 11:30
    Patrząc na ludzi rzuciło mi się to w oczy,gdy widzę bardzo przystojnego faceta to prawie zawsze trzyma za rękę bardzo zadbaną kobietę nie ładną ale atrakcyjną bo wystrojoną, nigdy nie widziałam z przystojniakiem brzydkiej i zaniedbanej kobiety,nie widzę tez z nimi ładnych ale zaniedbanych i nonszalanckich,według mnie przystojniaków mają strojnisie.I widac to nawet na wakcjach, gdzie 95% ludzi ubrana jest luzno a one nadal dopracowane, uczesane, wymalowane.
  • mx3_sp 30.07.13, 11:35
    no chyba, że Ona wg Ciebie jest zadbana.
  • shellerka 30.07.13, 11:38
    no zadbana to ona jest.
    nie jest jakoś specjalnie piękna i do tego ma nadwagę, ale zadbania jej odmówić nie można.
    --
    chcieć, to móc!
  • leokadiaxx 30.07.13, 11:38
    Kasia jest własnie nieurodziwa i gruba ale zadbana, nosi markowe ładne ubrania, kupuje torebki za 20 tys zł, stroi się i dba o siebie.
  • volta2 30.07.13, 11:40
    ale kamel chyba nie jest jakoś przystojny bardzo? ma z 170 wzrostu, widziała go która na żywo?
    na fotkach od kasi dużo wyższy nie jest, a kasia jak ma 160 to max.
  • dziennik-niecodziennik 30.07.13, 12:12
    ale szczerze mówiąc mało ktory facet "doceni" torebkę za 20tys zł, a wystrojenie raczej działa wtedy jak zawartosc opakowania jest dla faceta OK. nikt nie da sie zwiesc samym szmatkom.
  • 18lipcowa3 30.07.13, 12:40
    leokadiaxx napisała:

> Kasia jest własnie nieurodziwa i gruba ale zadbana, nosi markowe ładne ubrania,
    > kupuje torebki za 20 tys zł, stroi się i dba o siebie.

jaka zadbana???
    jakby była zadbana to by nie była gruba.

--
    ''Czy szczepionka na błonicę-tezec-krzusiec i polio u mojej 5letniej córki mogą miec negatywny wpływ na moja ciąże? obecnie jestem w 7 tygodniu ciazy. Aha, dowiedziałam sie na na polio ma byc wkłucie (nie doustna)...''CiP
  • leokadiaxx 30.07.13, 13:05
    Zadbana w sensie wystrojona zrobiona, wiem że dla ematek zadbanie to jest stan uzębienia, paznokci i ciała ale tu akurat pisałam o zadbaniu = zrobieniu, rozumiesz?
  • triss_merigold6 30.07.13, 13:14
    No zrobione brzydactwo. Ma wypielęgnowaną cerę, dobrze skrojone ciuchy ale nadal pozostaje nieładna. Jest mniej nieładna niż gdyby była niezrobiona.
  • leokadiaxx 30.07.13, 13:26
    No ale taka może mieć fajnego przystojnego faceta a zaniedbana naturalnie ładna na 100% nie.
  • iwoniaw 30.07.13, 13:59
    jest prześliczną kobietą. Na zdjęciach tego nie widać, bo jest faktycznie gruba, ale w normalnych warunkach, gdy liczy się też ruch, głos, spojrzenie i podobne parametry, to na jej tle mnóstwo naprawdę ładnych, szczupłych dziewczyn wypada jak reklamowe standy wycięte z tektury.

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • leokadiaxx 30.07.13, 14:08
    O tak to fakt, głos, sposob mowienia naprawdę szalenie dodają jej atrakcyjności, widzialam z nią wywiad i byłam pod wrazeniem. Z drugiej strony jest duzo kobiet chudych i ładnych ale jak sie odezwą czar pryska.to wiec tez ma jakies znaczenie
  • chipsi 30.07.13, 11:40
    Bardzo przystojni faceci bywają też często zakochani w sobie i chyba zwyczajnie nie chcieliby by partnerka błyszczała bardziej niż oni sami. Biorą więc takie "średniawe" a te biedne, starają się swojemu przystojniakowi dorównać smile
    --
  • lauren6 30.07.13, 11:44
    Nie przyglądam się tak ludziom, więc nie potrafię potwierdzić, bądź zaprzeczyć tym obserwacjom.

Jeśli jednak:
    > I widac to nawet na wakcjach, gdzie 95% ludz
    > i ubrana jest luzno a one nadal dopracowane, uczesane, wymalowane.

to mi żal tych lasek. By trzymać się kurczowo faceta i nie zostać wymienioną na nowszy model nawet na urlopie nie mogą wyluzować, pozbyć się tapety i modnego mundurka. Nie zazdroszczę, nawet jeśli nagrodą jest bzykanie się z facetem w typie modela.
  • edelstein 30.07.13, 11:39

I w ten sposob powstal kolejny mit,ze kobiety zadbane sa puste i kochaja facetow za opakowanie,a ich mezczyzna nic innego w glowie tylko chwalenie sie nabytkiem.
    A prawda jest taka,ze mezczyzni sa wzrokowcami i zadbana kobieta bedzie zawsze atrakcyjniejsza niz ta tylko,ladna z natury.
    --
    GazetaMiPlaci: dziadek jeszcze dycha i moze zmienic zapis na swoja corke jak dowie sie,ze wnuczka chce wyrzucic matke z mieszkania.
    mytka82:Nie ma takiej opcji,dziadek w stanie agonalnym.
    GazetaMiPlaci:No to chwala Bogubig_grin
    Wniosek:Z rodzina najlepiej wychodzi sie na zdjeciach!
  • leokadiaxx 30.07.13, 11:44
    O własnie edel czytając forum mysle ze ty jestes doskonałym przykładem! TY jestes raczej nieurodziwą osobą ale bardzo zadbaną i dobrze ubraną i mówisz ze masz bardzo przystojnego faceta, chyba sie nie myle ?
  • edelstein 30.07.13, 11:50
    Jestem normalna,tak mam przystojnego faceta.
    --
    GazetaMiPlaci: dziadek jeszcze dycha i moze zmienic zapis na swoja corke jak dowie sie,ze wnuczka chce wyrzucic matke z mieszkania.
  • leokadiaxx 30.07.13, 11:52
    Widzialam zdjecia twoje czytałam na forum że masz bardzo przystojnego faceta i według mnie w 100% pasujesz do mojej teorii.
    wink
  • edelstein 30.07.13, 11:55

Jakiez to szczescie,ze jednak mezczyzni postrzegaja mnie inaczej,ba nawet lesbijki sie trafilybig_grinnie,nie pasuje,bo nie dbam o siebie przesadnie.
    --
  • leokadiaxx 30.07.13, 11:59
    Dbasz bo nosisz wysokie obcasy na co dzień i duzo piszesz o swoim zadbaniu,o tym że przykładasz wagę do seksownego looku, wiec juz teraz nie sciemniajwinkA masz rację ja obserwując ludzi tez uwazam że zadbana kobieta bedzie niestety bardziej sie podobała facetom od ładnej z natury ale nie dbającą o wygląd.Inna sprawa ze mało który facet odroznia co tez kobieta ze soba zrobiła ze wyglada tak i tak,czasami panna ma duzo kolorowki na sobie a jakby paan spytac on nie wie czy wymalowanawink dla nich liczy sie koncowy efekt.
  • edelstein 30.07.13, 12:07
    Nosze wysokie obcasy na co dzien?no to dowiedzialam sie czegos nowegobig_grinprzeciez ostatnio ematki krytykowaly mnie,ze w szafie nie mam nic procz tiszortow i poszarpanych dzonsowbig_grin

Oczywiscie,ze dbam o siebie,jak postawisz przy mnie ematke to wychodzi,ze wrecz przesadnie,jak postawisz taka co spedza dwie godziny w lazience to wypadam marnie niestety z tym dbaniem.-

: dziadek jeszcze dycha i moze zmienic zapis na swoja corke jak dowie sie,ze wnuczka chce wyrzucic matke z mieszkania.
  • shellerka 30.07.13, 12:10
    edel, chwaliłaś się w wątku o butach, że całe zoo gdzieś tam przeszłaś w szpilkach.
    dla mnie jeśli ktoś idzie na spacer do zoo w szpilkach, to tak... chodzi na okrągło w szpilkach. no chyba że silisz się na oryginalność i na spacer zakładasz szpilki, a na przyjęcie w międzynarodowym towarzystwie big_grin podarte dzinsy i buty motocyklowe wink

jesteś kwintesencją kiepskiego gustu i nic z tym nie zrobisz. jedyną twoją dobrą stroną jest oczywiście przystojny mąż smile o ile on faktycznie istnieje.
    --
    chcieć, to móc!
  • leokadiaxx 30.07.13, 12:18
    Shellerka nie lubisz jej to jej dowalasz że nie ma gustu i jaka to beznadzieja pod kazdynm wzgledem jednak nie jestes wogole obiektywna przez te antypatie,zreszta tak juz jest na forum pzrez antypatie nie jestescie obiektywne. ja widzialam zdjecia i uwazam że edel super urodziwa owszem nie jest ale dobrze ubrana i zadbana na pewno.
  • shellerka 30.07.13, 12:22
    to nie tak leokadiaxx. nie lubię jej to fakt, ale dobrego gustu wg mnie nie ma. ma skłonność do tandety. krótkie puchówki, torby desigual w oczo...ebne wzorki, papuzie buty, ogólnie kicz.

wątkiem o tym jak rozumie styl casualowa elegancja dała tego przykład smile
    --
    chcieć, to móc!
  • edelstein 30.07.13, 12:27

Shell jestes miszcz przeinaczania.Dla twojej info nie mam kurtki krotszej niz do pol pupy,bo uqaga jestem niska i to co dla innych starcza do nerek mi zakrywa biodra.
    Jakie torby Desigual,w zyciu nie mialam ani jednej rzeczy tej firmy,uwazam je za paskudne.
    Neonowa jefna para butow,faktycznie papuzie buty liczba mnoga.
    Jessu kobieto skoncz,bo to robi sie zalosne.

• leokadiaxx 30.07.13, 12:32
    No własnie na tym forum jak ktos cie nie lubi i chce ci dowalić to ci poprzekreca wypowiedzi i na 100% udowodni żeś najbrzydsza z brzydkich, beznadziejna i głupia tandeciara,to pewne.
  • edelstein 30.07.13, 12:54
    Mnie dziwi,takie,stanowcze wypowiadanie sie w temacie klasy,elegancji i braku glupoty.Osoby,ktora wyzywa innych od niemieckich urwiszonow i alkoholiczek.

• dziennik-niecodziennik 30.07.13, 13:00
    weźcie sie już obie uspokójcie. OBIE, żeby nie bylo. przeciez to sie idiotyczne juz zrobiło.
    mądrzejsza niech ustąpi i przestanie najeżdzac na drugą!...
  • kamelia04.08.2007 30.07.13, 14:14
    shellerka napisała:

> torby desigual w oczo...ebne wzorki

dobra kobieto, uważasz sie za znawczynie w dziedzinie mody, a sie nie znasz.

Siła ich i cała ozdoba sa te wzorki kwiatowe. sztuka polega na odpowiednim dobraniu ubrań i dodatków. Taka torba jest pomysłowym dodatkiem. Tylko trzeba wiedziec, jak sie za to zabrac.

Podobnie ma sie rzecz z marka Little Marcel, z koszulami (i sukienkami) z matriału Liberty. Trzeba wiedziec jak sie za to zabrać, a nie bredzic , tak jak ty.

--
    tutiturum
  • edelstein 30.07.13, 12:18

Zdaje sie,ze nie doczytalas dlaczego bylam w zoo w szpilkach,wroc do tamtego watku i poczytaj.
    Tak,wiemy wg ematek mam zly gust,ciekawe,ze kobiety mnie pytaja,gdzie,kupilam ta czy,inna rzecz dla siebie lub synabig_grin
    --
  • edelstein 30.07.13, 12:22

Moglybyscie sie zdecydowac,albo ciagle popylam w mini i szpilkach,albo w ripped jeans i butach motocyklowych.Nie moge miec tych dwoch rzeczy na sobie jednoczesnie.
    --
  • dziennik-niecodziennik 30.07.13, 12:13
    > zadbana kobieta bedzie niestety bar
    > dziej sie podobała facetom od ładnej z natury ale nie dbającą o wygląd.

sama uroda dana "od Boga" jeszcze nic nie załatwia, bo taką urodę też trzeba pielęgnowac. wiec jak ktoś jest ładny ale zaniedbany to cóż, kojarzy się niekorzystnie.
  • shellerka 30.07.13, 11:45
    edelstein napisała:

> A prawda jest taka,ze zadbana kobieta bedzie zawsze
    > atrakcyjniejsza niz ta tylko,ladna z natury.

smile))) buahahahahahahhaha ha hahahahhahahahahaha smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

no niestety moja droga. ładna kobieta zawsze będzie ładniejsza od wysztafirowanej przeciętniaczki. w dodatku ... ta piękna będzie zawsze postrzegana jako naturalna piękność, a ta wysztafirowana bedzie musiała baaaardzo uważać, żeby nie popaść w przesade i tym samym śmieszność w dbaniu o urodę .
    --
    chcieć, to móc!
  • leokadiaxx 30.07.13, 11:48
    Tak shellerko ale raczej dla nas kobiet a te brzydkie przeciętne ale super zadbane będą zwracać uwagę przystojniaków,dziewczyna z ładnymi rysami twarzy ale nonszalancka, nie przywiązująca wagi do wyglądu, nie wzbudzi u takiego zainteresowania.
  • shellerka 30.07.13, 11:56
    nie wydaje mi się. dal określonego typu faceta atrakcyjny jest określony typ kobiety.
    stąd łyse przypakowane misie z goldem na szyi najczęściej spotykane są z opalonymi tlenionymi blondynkami lub brunetkami z ustami karpikami i przedłużanymi rzęsami oraz małymi pieskami w torebkach.

piękni jak modele panowie, ale bardzo bardzo dbający o siebie od stóp do głów i przywiązujący maksymalną wagę do swojego wyglądu i prestiżu przeważnie prowadzą przy sobie piękną i chudą szkapę odzianą w zwiewne nonszalanckie szaty wink

zaniedbane miśki no to wiadomo, podobne do siebie panie.

a mili, przystojni i inteligentni faceci (jak mój mąż - tak z nadwagą można być przystojnym big_grin ) szukają piękna naturalnego, które dostosowuje się do sytuacji i na plaży wygląda naturalnie pięknietongue_out na imprezie w klubie wygląda na zrobioną piękność, a na kolacji w restauracji wygląda na umiarkowanie zrobioną piękność. rzecz jasna w łózku również piekno naturalne wink

smile

--
    chcieć, to móc!
  • shellerka 30.07.13, 11:58
    a wynika to po części stąd, że pary dobiera się przeważnie na zasadzie wspólnych zainteresowań, klimatów, towarzystwa itp. itd.
    dlatego te miśki raczej nie poznają nigdy takiej pięknej szczapy, bo zwyczajnie ona nie spojrzy na nich, a oni będą kpić z niej.
    tak samo taki model niczym syn pani Stalińskiej nie będzie się bujał ze spaloną skwarką, bo nie wypada mu i psuje to jego wizerunek.
    itp. itd.
    --
    chcieć, to móc!
  • gryzelda71 30.07.13, 12:00
    Z nadwagą nie jest się przystojnym.
  • shellerka 30.07.13, 12:01
    o gustach się nie dyskutuje, ale owszem jest przystojny obiektywnie. taki typ urody.
    --
    chcieć, to móc!
  • gryzelda71 30.07.13, 12:03
    Przecież nie przeczę,że tobie sie podoba,tylko obiektywnie z nadwagą (a nadwaga to nie 4 kilo,a więcej) nie jest sie przystojnym.
  • leokadiaxx 30.07.13, 12:04
    Na 100% obiektywnie nie jest jesli ma brzuch piwny.
  • marychna31 30.07.13, 12:04

> o gustach się nie dyskutuje, ale owszem jest przystojny obiektywnie.

Obiektywnie to nikt nie jest ani ładny ani przystojny. Kto niby miałby wyznaczać te obiektywne standardy? Nikt nie podoba się wszystkim (tu na forum czytałam gorzkie slowa o urodzie M. Belluci) ale na pocieche też każdy ma szanse znaleźć kogoś, komu się spodoba.
  • leokadiaxx 30.07.13, 12:07
    niby tak ale są pewne cechy wyglądu ktore nie są porzadane nie są atrakcyjneobiektywnie, nikt mi nie powie że u męczyzny duzy piwny brzuch jest atrakcyjny albo u kobiety boczki czy drugi podbródek.Facet z brzuchem dwoma i podbrodkami nie bedzie przystojniakiem chocby miał łądne rysy twarzy.
  • shellerka 30.07.13, 12:08
    no jeszcze zależy dużo od ogólnych proporcji ciała i baaaardzo wiele od twarzy i włosów, karnacji.

--
    chcieć, to móc!
  • iuscogens 30.07.13, 14:15
    Z nadwagą to nie wiem, ale taki miskowaty typ wbrew pozorom potrafi być bardzo fajny, jak oglądałam Prison Break to bardzo mi Kellerman przypadł do gustu, taki miśkowaty właśnie, trochę okrągły ale świetny był smile
    --
    Biorę głębszy oddech i robię przerwę w słowie
    Ponieważ cały wyraz nie zmieściłby się w głowie.

"- Jadowity gad na trzy litery...??
    - mąż..."
  • chipsi 30.07.13, 12:17
    Facet może mieć sporo nadwagi i nie posiadać drugiego podbródka ani lustrzycy. I wśród nich bywają tacy, o których kobiety mówią "przystojniak".
    --
  • gryzelda71 30.07.13, 12:21
    A gdzie ta nadwaga się skupia?W portfelu?smile
  • chipsi 30.07.13, 13:07
    A musi się gdzieś skupiać? Facet to nie wielbłąd.
    --
  • gryzelda71 30.07.13, 16:13
    Dobra,kazdemu co innego,ale facet tłustawy,no chyba,ze ty piszesz o masie mięśnIowej dajacej za dużą wagę,nie podoba mi się.
  • edelstein 30.07.13, 12:31
    Facet z nadwaga nie jest przystojny.Moze byc seksoeny,miec ladne rysy twarzy,ale nie bedzie przystojny chocbys na rzesach stanela.W rankingach najprzystojniejszych facetow swiata nie ma facetow z nadwaga.Twoj facet jest dla ciebie naprzystojniejszy i ok,ale w ogolnym rozrachunku nie jest.
    --
  • chipsi 30.07.13, 13:17
    Co oznacza ogólny rozrachunek? Ranking w brukowcu gdzie najpiękniejsza Polką jest Anja Rubik? big_grin Mój akurat nie jest typem amanta, który uwodzi laski na piękne oczy ale znam PRZYSTOJNYCH mężczyzn z nadwagą - nie tylko wg mnie. Nie muszę stawać na rzęsach, pika mi czy tak uważa 8/10 czy tylko 5/10 kobiet.
    --
  • leokadiaxx 30.07.13, 13:21
    to zalinkuj tu, daj zdjecie jakiegos takiego super przystojniaka ktory jest gruby, nie zobacze nie uwierze.
  • edelstein 30.07.13, 13:36
    Rankingi sa robione w oparciu o glosowanie,nie ma w nich ani jednego grubego faceta.No pokaz jakiegos przystojniaka z brzuszkiem zamiast szesciopaka.
    Prawda jest taka,ze by facet mial fajna figure z wyraznymi miesniami to musi miec b.mala ilosc tluszczu.

• chipsi 30.07.13, 13:51
    Głosuje grupa nie ogół. Nawet większość ogółu nie stanowi całości tym samy nie można mówić o obiektywizmie, prawda? Ja nie neguję że wspomniani przez Ciebie faceci są przystojni - skoro wielu tak uważa (chociaż nie wytłumaczysz mi że Rubik jest piękna tongue_out). Nie pisałam nigdzie o brzuszku, a wręcz przeciwnie (chociaż mi osobiście takowy nie przeszkadza). Zdjęć znajomych wklejać nie mam zamiaru ale proszę, taki Christian Bale, im większy tym przystojniejszy.
    --
  • lauren6 30.07.13, 14:27
    edelstein napisała:

> ze by facet mial fajna figure z wyraznymi miesniami to musi mi
    > ec b.mala ilosc tluszczu.

Bzdura, facet może być bardzo ładnie umięśniony, ale mieć też nadwagę przez nadmiar tłuszczu. I co, wtedy ląduje w pudełku z napisem paszczur?

Ludzie nie dzielą się na męskie/żeńskie wieszaki, którzy są przystojni oraz resztę, która jest brzydka. Jest wiele stanów pośrednich. Domyślam się, że dla laski o rozmiarze 36 nie ma większego dramatu niż facet zdradzający ją z babką noszącą rozmiar 42, ale takie cuda się zdarzają. Możesz negować ile chcesz, ale ludzie którzy nie są super szczupli, wysportowani też są seksowni dla płci przeciwnej, też mogą być odbierani jako pociągający i przystojni.

To, że tobie podobają się metroseksualne miśki, nie znaczy, że każda kobieta ma takie skrzywienie.
  • edelstein 30.07.13, 15:23

Ladne umiesnienie i tluszcz sie wykluczaja,bo ludzie z przewaga miesni,nie maja nadmiaru tluszczu,bo te miesnie tluszcz spalaja.Sprawdz sobie tabele,masz tam procentowy,udzial tluszczu dla,danej,grupy wiekowej.Tak panowie z nadwaga moga byc seksowni,miec fajne rysy itd.ale przystojni noe beda,bo na przystojnosc sklada sie super twarz i super cialo.
    --
  • japanunieprzerywalempanieposle 30.07.13, 18:24
    miesnie spalaja tluszcz? duze uogolnienie nawet b duze. nie widzialas nigdy nalanych karkow? aby zdobyc miesnie trzeba duzo jesc i cwiczyc co sprawa, ze lapie sie sporo tluszczu
    --
    dziekuje za wypelnienie mojej ankiety. szczegolnie dziekuje forumkom, ktore naklonily facetow do wypelniania jej tongue_out
  • chipsi 30.07.13, 12:14
    Gryzeldo, muszę stanowczo zaprzeczyć. Największe ciacha jakie znam mają mniejszą czy większą nadwagę (nie mówię o otyłości).
    --
  • gryzelda71 30.07.13, 12:15
    Słowo klucz nadwaga.Chyba shell wie co pisze.
  • shellerka 30.07.13, 12:17
    pochwalę się, że schudł ostatnio! i nadal się odchudza. nieprzymuszany i nienagabywany. jestem z niego okropnie dumna i zazdroszczę mu silnej woli. ja dzis na sniadanie zjadłam magnum classic big_grin
    --
    chcieć, to móc!
  • gryzelda71 30.07.13, 12:22
    Czyli może będzie obiektywnie przystojnysmile
  • leokadiaxx 30.07.13, 13:43
    Musimy założyc ze kazda z nas ma jakies subiektywne preferencje co jdo wyglądu faceta ale to jeszcze nie znaczy ze to zawsze jest obiektywna atrakcyjnosc , chipski lubi z nadwagą a mi podobają męzczyzni ktorzy wygladają młodo i chłopięco, ten pan chyba jest w oklicach 40 stki? a wyglada na mlodziencabig_grin i wiem że nie kazda przyzna ze to jest jakies super ciacho, dla mnie jest.

www.google.pl/search?gs_rn=20&gs_ri=psy-ab&tok=8N8-DC-dPPV6WWyVcRht7g&cp=8&gs_id=v&xhr=t&q=pharrell+williams&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.49967636,d.ZWU&biw=1366&bih=667&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&authuser=0&ei=wqX3Ue2SLMWsPP2TgYAE
  • morgen_stern 30.07.13, 13:48
    Powiedz, że trolujesz, powiedz smile nie gustuję w czarnoskórych, ale ewentualnie przystojny mógłby być Denzel, ale tamten koleś... szokujący wybór smile

www.google.pl/search?q=denzel+washington&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=1af3UZXgE43xhQfYv4CwBA&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1536&bih=736
    --
    Przychodzi Bóg do lekarza, a lekarza też nie ma
  • leokadiaxx 30.07.13, 13:52
    Nie, ja piszę poważnie lubię takich bo on trafia w moje preferencje lubię jak facet mlodo odrobine chłopieco wygląda, chociaż obiektywnie nie jest to przystojniak ze wow.
  • iuscogens 30.07.13, 14:17
    Ten facet, który gra Luthera jest super smile
    Denzel zresztą też fajny.
    --
    Biorę głębszy oddech i robię przerwę w słowie
    Ponieważ cały wyraz nie zmieściłby się w głowie.

"- Jadowity gad na trzy litery...??
    - mąż..."
  • nenia1 30.07.13, 15:01
    iuscogens napisał:

> Ten facet, który gra Luthera jest super smile

Idris Elba, niezły smile

• triss_merigold6 30.07.13, 13:51
    OMG gość jest straszny, straszny.
    Willa Smitha bym zrozumiała.
  • leokadiaxx 30.07.13, 14:01
    No widzisz więc zawsze jest poprawka na indywidualne preferencje, dla mnie np to sa piekni ludzie
    www.google.pl/imgres?imgurl=http://3.bp.blogspot.com/_DNco8ilVPlk/TD3WGktJDnI/AAAAAAAAA4I/PY95xNrHdno/s400/Natasha%2BPoly%2Band%2BPharrell%2BWilliams.jpg&imgrefurl=http://italwayscanbeworse.blogspot.com/2010/07/model-natasha-poly.html&h=680&w=650&sz=162&tbnid=X_QJ-XqnbZVAPM:&tbnh=101&tbnw=97&zoom=1&usg=__aq39VyqV-kEIOLYwSimamDGzTv8=&docid=b1YbptiSlms7CM&sa=X&ei=lqr3UfTxLcrmswav3YEI&ved=0CDEQ9QEwAA&dur=192
    Podoba mi się tez Rubik i jej facet bardziej niz Willam i Katewink
  • triss_merigold6 30.07.13, 14:05
    Ja bym ich wrzuciła do kategorii nieatrakcyjni.
  • leokadiaxx 30.07.13, 14:12
    A jaka pare triss ( zestawienie faceta z kobieta )uznałabyś za wow, pytam z ciekawosci.
    Ok pomijając Andzeline i Brada bo jest akurat para ktora kazdy wymieni.
  • triss_merigold6 30.07.13, 14:18
    Nad zestawieniami w ogóle się nie zastanawiałam. Monica Bellucci i Vincent Cassel? Chociaż on mi się średnio podoba, ale ma urok sq...a.
  • nenia1 30.07.13, 15:04
    Cassel jest mega męski, zakochałam się od czasów Dobermana, mnie z tej dwójki to akurat Bellucci się mniej podoba.
  • leokadiaxx 30.07.13, 15:11
    uroda raczej z tych nieoczywistych i dla konesera bo on ma autentycznie dziwną twarz, aczkolwiek intrygującą i ciekawą.
  • noname2002 30.07.13, 15:31
    Wygląda jak Azjata o czarnej skórze, dziwny miks.
  • edelstein 30.07.13, 12:09

Ty i piekno naturalne,blagam nie rozsmieszaj mnie.
    --
  • edelstein 30.07.13, 11:53
    I nadal bedzie podobac sie ta zadbana.

• marychna31 30.07.13, 11:49
    > A prawda jest taka,ze mezczyzni sa wzrokowcami i zadbana kobieta bedzie zawsze
    > atrakcyjniejsza niz ta tylko,ladna z natury.
    no przecież to nielogiczne. Jeśli są wzrokowcami to powinno im zależeć na naprawdę pięknej kobiecie a nie tylko tej atrakcyjnej jak się zrobi. No chyba, że czasowo tracą wzrok, jak partnerka śpi, rozchoruje się etc.
    A okrutna prawda jest taka, ze jak ktos jest piekny to zawsze, w każdej sytuacji piękny pozostanie a jak ktoś jest mniej urodziwy to niewiele mu pomoże.
  • edelstein 30.07.13, 12:03
    Nie,bo mezczyzni maja inny poziom postrzegania kobiet.Przyklad,bylam ostatnio na przyjeciu,byla tam naprawde piekna kobieta,wysoka,smukla z pieknymi rysami,ona stala pod sciana,panowie tanczyli z tymi normalnymi,przecietnymi.
    Poza tym dochodzi jeszcze seksapil.
    Taka Mona Lisa uroda nie grzeszyla,ale w jej usmiechu krylo sie,wszystko,tak wiec to,ja mozemy podziwiac w Luwrze,a nie jakas pieknosc tamtych czasow.

• shellerka 30.07.13, 12:07
    a nie wzięłaś pod uwagę, że faceci też mają kompleksy i taka piękność zwyczajnie ich przerasta? boją się kompromitacji, więc tańczą z takimi, u których wiedzą, że mają szanse smile
    --
    chcieć, to móc!
  • marychna31 30.07.13, 12:08
    > Nie,bo mezczyzni maja inny poziom postrzegania kobiet

Ja nie twierdzę, że mężczyźni, których ty znasz tak nie maja ale przeciez nie znasz wszystkich mężczyzn a ja znam akurat takich, którzy przecza tej tezie. Mężczyźni to nie prymitywne klony, niczym od siebie się nie rózniące, których upodobania i estetyke mozna zamknac w jedym banalnym zdaniu.
  • leokadiaxx 30.07.13, 12:14
    Tak ale coś w tym jest że faceci patrzą inaczej niz my na kobiecy wygląd i urodę, wkoncu to nie my z kobietami sypiamy więc jest roznica w postrzeganiu fizycznosci.Przeciętny facet uciekłby gdyby zobaczył taką modelkę z Mediolanu a ja oglądam FTV i owszem bywają straszydła ale ogolnie są naprawdę super kobiety wsrod modelek z pieknymi twarzami, strzelistą figurą.
  • edelstein 30.07.13, 12:14

Obracam sie w meskim towarzystwie i takie sa moje spostrzezenia.Dla faceta nie tyle ladna buzia ma znaczenie co seksapil,ktory z kobiety emanuje.Dlatego przystajni panowie maja za kobiety calkiem normalne przestawicielki plci pieknej.

--
  • volta2 30.07.13, 11:38
    jedyny atrakcyjny facet jakiego znam(ale z nim raczej nie rozmawiam, widuję go czasem na imprezach rodzinnych) - ale taki z górnej półki tip top, były model, aktualnie jakiś młody? (40l)prezes młodej spółki it zawsze jest z jakąś lalą -klonem. lale się zmieniają ale zawsze wyglądają tak samo. nie do odróżnienia.
    ale zawsze są zrobione lale na tip top, to fakt.

cała rodzinka dworuje sobie z niego - że z żadną się za bardzo nie da porozmawiać.
    rodzinka też tiptop - byłe modelki, obecnie panie prawniczki i prezeski młodych spółek it(taka urodziwa gałąź rodzinki się nam trafiła w dalszej rodzinie dalszej rodziny)
  • edelstein 30.07.13, 11:42

No wiadomo jak zrobiona na tip top i w obcasach to musi byc glupia,nie ma innej opcji.
    --
  • leokadiaxx 30.07.13, 11:42
    Ale powiedz szczerze ta urodziwa gałąz rodziny to są ludzie z dobrymi fizycznie warunkami: bardzo ładne rysy twarzy ,piękne ciała czy to są ci raczej przeciętno- brzydcy bardzo zadbani, na tip top odstawieni?
  • wtopek 30.07.13, 11:45
    napisz coś o sobie
    --
    Magna już buduje dziesiątki tys. domów...by eva15
  • shellerka 30.07.13, 11:46
    big_grin żółwiczek
    --
    chcieć, to móc!
  • bei 30.07.13, 11:56

-- A pary- oboje z przeciętną urodą, ale bardzo zadbani?
    Albo oboje jak z zurnala ( i uroda i stroj)
    Ja takie pary znam smilesmile
    Piękny facet - moze ro on przebieral, wybieral i wybrał mądrą i zadbaną? smile ( tzn, taka dała się poderwać smilesmile

Myślę, ze nie ma schematów, po prostu na ileś tam przechodzących dziesiątek par trafiłaś, lub zwrociłaś uwagę na właśnie takie.
    W innych dniach, czy w innym miejscu mozesz calkiem inne statystyki zrobic smile

olaromanska.blox.pl/html

www.dlaleszka.cba.pl/
  • volta2 30.07.13, 14:42
    ta urodziwa gałąz rodziny to są ludzie z dobrymi fizyczni
    > e warunkami: bardzo ładne rysy twar

wszystkie babki z tej rodziny to są super ładne, całkiem zgrabne i całkiem niegłupie. naprawdę niewiele muszą robić, by wyglądać na tiptop.
    a już taka najbardziej zgrabna to karierę modelki nie tylko w Polsce zrobiła(teraz emerytura i jest prawniczką) - chociaż akurat twarz mi się u niej niezbyt podoba, ale na modelką widać wystardcza.

a ten ich kuzynek - to ciacho pod każdym względem, wzrost, sylwetka, gęba śliczna, ubrany zawsze bardzo dobrze. jedyne rozczarowanie to je jego lale. plastiki straszne.
    jak wchodzi, to reszta facetów może się już pozbawić złudzeń co do swojego wyglądu(nawet jak obiektywnie są ok)
    nie mogę podać ich foto z profesjonalnych sesji, choć w necie są - bo to jednak nie są jakieś publiczne osoby tylko normalnie występują pod imieniem i nazwiskiem. ale robią wrażenie.
  • dziennik-niecodziennik 30.07.13, 12:04
    moje ogólne obserwacje to natomiast to że czesto to kobiety na pierwszy rzut oka mniej atrakcyjne ("niezrobione", niewymalowane, z nierewelacyjna figurą itd) prowadzają sie z przystojniakami. dziwne moze, ale prawdziwe.
  • maria220 30.07.13, 12:34
    NO ALE CO W TYM DZIWNEGO? zarówno nas kobiety jak i mężczyzn pociągają seksowne atrakcyjne osoby aniżeli tylko ładne...
  • mx3_sp 30.07.13, 13:30
  • maria220 30.07.13, 13:41
    ale że co Dubieniecki jest przystojny? czy Kaczyńska nadzwyczaj piękna?
  • leokadiaxx 30.07.13, 13:46
    No własnie nie wiem? Kaczynską bym raczej podciągneła pod te grupę wprawdzie nie za ładną i urodziwą ale nadrabiającą tym że jest chuda zadbana i ubiera się ze smakiem.
  • tosterowa 30.07.13, 14:04
    A Dubieniecki to ten przystojniak? big_grin Zdecydowanie nietrafiony przykład wink
  • mary_lu 30.07.13, 14:21
    Dubieniecki nawet nie jest kurduplem, to po prostu mikrus z głosikiem piskliwym jak z kreskówki, jedynie na zdjęciach przypomina faceta.
  • maria220 30.07.13, 14:25
    właśnie i nie wiem jak facet mógłby być atrakcyjny na zdjęciu, jeśli jest niski to ta atrakcyjność spada do zera, jeśli do tego dochodzą małe stópki i dłonie do - 100wink
  • puza_666 30.07.13, 13:30
    Ja zawsze uwazalam ze mam przecietna i niespecjalna urode, wiem co widze w lustrze.
    Natomiast moj slubny jest uwazany przez otoczenie za przystojniaka. Ala ja to ja i my to my, nie ma co z tego reguly robic.
    No i dbam o siebie, nie wiem czy wedlug standardow emetek, ale dbam.
  • leokadiaxx 30.07.13, 13:35
    Ale dbasz tak że zawsze masz ładny makijaż, jestes zawsze ładnie ubrana i uczesana nosisz obcasy, nie wychodzisz byle jaka z domu ? Bo wiesz że według ematek zadbanie to są zdrowe zęby, brak nadwagi czyste paznokcie.
  • puza_666 30.07.13, 13:53
    Rozdzielmy dwie rzeczy jezeli chodzi o dbanie. Po pierwsze zaczynam od podstaw: zadnych fajek, zadnego reguralnego chlania bez umiaru, sport, duzo ruchu i zdrowe odzywianie, dentysta czy jaka tam inna jeszcze profilaktyka.
    Nawet nie postrzegam tego w kategorii dbania o siebie tylko oczywistej oczywistosci bo robisz to cale zycie. Jezeli dla ematek na tym konczy sie dbanie to ok, niech sobie tak maja.

I teraz jest drugi element, dla mnie rownie wazny - ja uwielbiam byc "zrobiona". Miec dobrze ostrzyzone wlosy, fajny kolor na glowie, wybielone zeby, fajny lakier na pazurach, kocham ciuchy i buty. Uwielbiam sie stroic i malowac, ale nic z tego nia mialoby sensu gdym nie zadbala o podstawy. czyli np o to zeby make up klasc na dobrze odzywiana zadbana cere, ale zeby nie bylo w sobote rano ide po bulki w ziperallu i crocsach bez makijazu.

No i ofkors do perfekcji mi daleeeeko, bo zdarza mi sie rozmazac tusz, zepusc pomalowane paznokcie czy rozczochrac sie na spacerze z dzieckiem. Nir mam z tego powodu bolu dooopy.

I to tyle zadnej filozofii.

• puza_666 30.07.13, 14:02
    Aha - rzedko nosze obcasy. Uwielbiam nosic ale przy moim 178 cm wiekszosc facetow ma oczy na poziomie mojego biustu, zle mi z tym troche smile
  • mx3_sp 30.07.13, 14:21
    ten zrobiony pazur i kolor na nim i szykowną niebywale garderobę (fragment)
  • rhysmeyers22 30.07.13, 14:28
    lol tongue_out
  • puza_666 30.07.13, 15:22
    Jak bardzo zalosnym i beznadziejnym trzeba byc zeby przekopywac siec w poszukiwaniu fragemntu czyjegos zdjecia LOL smile
  • mx3_sp 30.07.13, 15:24
    niczego nie trzeba przekopywać, podałaś jak na dłoni. Ciekawa byłam ile jest pokrycia w Twoich słowach, nie szczędziłaś sobie pochwał.
  • puza_666 30.07.13, 15:29
    No ale powiedz czemu Cie to tak bardzo interesuje. A co do pochwal to jestem krytyczna wobec siebie i w pierwszym poscie napisalam ze jestem niespecjalnej i przecietnej urody. A to w jakim sposob zyje na co dzien i jak sie prowdze to za przeproszeniem nie jest jakis powod do dumy. Przeciez kaaaaaazdy moze tak postepowac ale nie kazdy mzoe byc piekny jak taka dajmy na to lipcowa. Masz jakis problem z tym?
  • mx3_sp 30.07.13, 15:36
    nie nie mam. Jak wcześniej napisałam ciekawa byłam Twojego tzw.zadbania, tyle.
  • leokadiaxx 30.07.13, 15:38
    A gdzie mozna zobaczyc puze?
    Czy to ona?
    lacrossetribune.com/lifestyles/announcements/weddings/puza---backlund-wedding/article_0636c9fc-fa2e-11e1-ab37-001a4bcf887a.html
  • puza_666 30.07.13, 15:47
    Dzizaz smile gdzies ty to wygrzebala: smile smile
    To nie ja smile ale podziwiam determinacje w znalezieniu foty.
  • leokadiaxx 30.07.13, 15:49
    big_grin
  • puza_666 30.07.13, 15:44
    to po co ta szydera? bo ja nie kumam.

a jakbym napisala ze jestem piekna jak conajmniej cindy crawford, ale pije pale i chleje to uznalabys to za bardziej prawdopodobne czy nie?

napisalam jak jest. staram sie dbac o siebie i dbam, sprawia mi to radosc, sport sparwai mi radosc, ciuch sparwaiaj mi radosc i koniec kropka.
    Nawet najbardziej przecietna laska moze troche pobiegac i pojsc do fryzjera, ale ty uwazasz to za przechwalanki, dziwny jest Twoj tok rozumowania...
  • rhysmeyers22 30.07.13, 15:39
    jak to do mnie to chyba nie rozumiem?zadnego zdjecia nie widzialam co mnie forumowe przecietniary obchodza.lol tyczyl sie samej wypowiedzi.rotfl
  • rhysmeyers22 30.07.13, 15:40
  • puza_666 30.07.13, 15:46
    przeciez to nie do Ciebie, wyluzuj
  • rhysmeyers22 30.07.13, 15:47
    spoko ,moj skromny lol nie mial na celu glebszej dyskusji tongue_out
  • bei 30.07.13, 15:49
    Jesteś ładna i zadbana, i super, ze dbasz o kondycję fizys, komfort, ze robimy cos dla siebie jest bezcenny.
    --
    olaromanska.blox.pl/html

www.dlaleszka.cba.pl/
  • leokadiaxx 30.07.13, 15:52
    Domagam się zdjeć puzy, mam kilka typow znalezionych w sieci ale czy to ona pewna nie jestembig_grin
  • puza_666 30.07.13, 15:55
    poka, pokasmile
    sama siebie zaczelam wyszukiwac z tej okazji, tez mam kilka typow
  • puza_666 30.07.13, 16:07
    znalazlam nawet "perelke" na photobucket smile
  • leokadiaxx 30.07.13, 16:10
    Muszę powiedzieć że rhysmeyers22 to jest super atrakcyjny sexy kociak,
    wierze ze z nią nie jest tak że tylko na zdjęciu.
    Niestety widywałam już takie super sesje w internecie obiektywnie nieurodziwych kobiet na co dzień i nie wiedzialam czy smiac sie czy płakać z tej determinacji poprawiania sobie samopoczucia zdjeciami ktore nijak sie mają do rzeczywistości wink
  • rhysmeyers22 30.07.13, 16:17
    to sa zwykle zdjecia z telefonu i mojego starego canona zrobione przeze mnie ,zmieniony jest kolor,sepia albo wyjasniony lub przyciemniony bo lubie sie tak bawic ,profesjonalne w znaczeniu sesja nie sa .
    no zaden fun odwalic sie na zdjecia zeby nie przypominac siebie ,nie te klimaty dla mnie tongue_out\
    w kazdym razie dzieki tongue_out
  • japanunieprzerywalempanieposle 30.07.13, 18:57
    masz bardzo ladny ksztalt ust. masz jakies zdjecie bez dziubkow tongue_out ? maz obcokrajowiec? ciekawe czy wasze dziecko bez super piekne gdy dorosnie bo wbrew pozorom czasem wychodza dziwne miksy jak np dziecko willisa i moore
    --
    dziekuje za wypelnienie mojej ankiety. szczegolnie dziekuje forumkom, ktore naklonily facetow do wypelniania jej tongue_out
  • rhysmeyers22 30.07.13, 20:45
    dzieki smile
    wiem o dziubkach ,taki glupi nawyk gimbusiarski tongue_out
    tak,maz jest hiszpanem ,urodzony w paryzu ale po rodzicach hiszpanach .
    no nie wiem jaka corka bedzie ,na razie jest ok wink
  • nanuk24 30.07.13, 16:40
    A ja mam wrecz odwrotne obserwacje. Przystojni mezczyzni maja zony, ktorym raczej zwisa ich wlasny wyglad.

--
    Dzis jestem w nastroju nieprzysiadalnym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka