Dodaj do ulubionych

Jesien idzie co z balkonem

21.09.13, 15:42
Z racji remontu ciagnacego sie w nieskonczonosc nie mialam okazji w tym roku odpicowac sobie balkonu na lato. pojawila sie jednak nadzieja na rychly koniec i zastanawiam sie co by tu sobie posadzic...
Balkon jest duzy poludniowy-zachod - bardzo nasloneczniony.
Myslalam o jakiejs kompozycji wrzosowo-chryzantemowej ale czy to nie wyjdzie cmentarnie?
Ktos ma jakis pomysl? Przerabiacie balkony na jesien czy konserwujecie resztki lata?
Edytor zaawansowany
  • gazeta_mi_placi 21.09.13, 15:43
    Mam pytanie - ile wytrzymają wrzosy na balkonie, kupiłam pierwszy raz i nie wiem.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/7o8b3x6acm8oyc9h.png
  • malgosiek2 21.09.13, 15:50
    Wrzośce, trzmielina zimozielona lub oskrzydlona/pięknie przebarwiają się liście na krwistoczerwony kolor/, pieris, klon palmowy/choć wymagający raczej/, trawy ozdobne.
    www.leroymerlin.pl/rosliny-nasiona-cebule/rosliny-sadzonki/krzewy,a1886.html
    www.ogrodkroton.pl/
    --
    Zmęczyłam się czytaniem
    Zielono mi
  • malgosiek2 21.09.13, 15:55
    Przeszukując net, w poszukiwaniu inspiracji na tegoroczny balkon, sporo zamówiłam z tego sklepu.
    A eksperymentem min.stał się ten jaśmin
    www.ogrodkroton.pl/towar.2453.zloty.jasmin.pnacy-jasminum.nudiflorum.html
    Przyjął się i pieknie zwisa już z balkonu.
    Razem z koleżanką tak zaszalałyśmy wink
    --
    Zmęczyłam się czytaniem
    Zielono mi
  • ichi51e 21.09.13, 16:22
    Jasmin podobno super jest smile wiele osob to mowi. Jak wezmiesz do domu na zime to ci moze zakwitnac slyszalam
  • malgosiek2 21.09.13, 16:01
    A polecam jeszcze głogownik, bukszpan.
    Wtedy wśród takiej ilości zieleniny wrzosy i chryzantemy się pięknie będą prezentowały.
    --
    Zmęczyłam się czytaniem
    Zielono mi
  • noname2002 21.09.13, 16:31
    Wrzosy z chryzantemami w jednej skrzynce jakoś nie widzę, wrzosy potrzebują kwaśniej ziemi. I łatwo je przesuszyć.
    Ja nie zmieniam kompozycji z lata, moje pelargonie nadal kwitną jak szalone.
  • kkalipso 21.09.13, 16:49
    Mam sporo kwiatów na balkonie ale to za sprawką męża , on dba i podlewa , ja tylko lubię kupować i przesadzać , później zapominam . Chyba mam rękę bo pięknie rosną i mam ładny zielony, pełen kwiatów balkon. Ale nawet nie wiem jak się nazywają . Musze się zainteresować .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka