• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

you tube bez głosu Dodaj do ulubionych

• 04.10.13, 16:04
    Co zrobić, żeby wrócił dźwięk na YT? Nikt nic nie zmieniał w ustawieniach, bo tylko ja mam dostęp do kompa, a głosu nie mogę włączyć. Uruchamiałam różne filmiki i nowe i te stare, ale w żadnych nie ma głosu. Wiem, że przy każdym filmiku obok przycisku play jest symbol głośnika z "X" czyli dźwięk jest wyłączony, ale nie ma możliwości, żeby go odkliknąć. Może ktoś coś podpowiesmile?
    Zaawansowany formularz
    • 04.10.13, 16:20
      trzeba wymienić komputer.
    • 04.10.13, 16:22
      o, ciekawostka
      ja tez dzis nie mam dźwięku na YT
    • 04.10.13, 16:36
      > obok przycisku play jest symbol głośnika z "X" czyli dźwięk jest wyłączony, ale
      > nie ma możliwości, żeby go odkliknąć

Jego się nie odklikowuje (jednym kliknięciem on/off) tylko trzeba na ten głośniczek najechać i pojawi się suwak z 'przesuwadełkiem' (u ciebie zapewne przesuniętym maksymalnie w lewo) - przesuń je w prawo. Może to pomoże wink
      • 04.10.13, 19:17
        Bloopsar, dziękuję bardzo. Tak właśnie zrobiłam i naprawiłam smile))
      • 06.10.13, 11:36
        O, moj Boże, ale tępa dzida ze mnie uncertain musiałam ten cholerny suwaczek niechcący przesunąć i nie zauwazyłam....
        dzięki wielkie, kobieto!
        • 06.10.13, 14:26
          nie, coś im się musiało pokopać w youtube - niemożliwe, żeby ileś tam osób jednocześnie tego samego dnia nagle było tak nieuważnych, niechcący przesunęło suwaczek i potem z zaskoczeniem pisało "dziś nie mam dźwieku na yt".
          • 06.10.13, 16:06
            Też mi się wydaje, że to coś u nich. Dziś też mam w każdym filmiku powyłączany głos i muszę tym suwakiem zgłaśniać. Nie da się tak zrobić, żeby raz przesunięty był już włączony w każdym innym filmiku?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.