• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

jak pozbyc sie...

• 24.11.13, 18:48
    ....wspomnien , milych baaardzo, ktore by sie chcialo zapomniec. Bo jak wracaja powoduja bol i placz...
    --
    Kamilek
    Galeria
    Jakub ma już
    Edytor zaawansowany
    • 24.11.13, 18:54
      Obawiam się, że się nie da.
    • 24.11.13, 19:00
      co się stało kochana? Potwierdzam (o dziwo) słowa Joli - nie da sięuncertain
      --
      "(...)jakbyś stwierdziła, że pizza nie istnieje, bo to przecież, placek drożdżowy, sos pomidorowy i ser. Można udawać, że czegoś nie ma, a zamiast tego wymienić listę składowych zjawiska." by asia_i_p
    • 24.11.13, 19:09
      Zająć się czymś, co będzie nakierowywać twoje myślenie w zupełnie innym kierunku.
      To bardzo trudne, wiem o tym z własnego doświadczenia, ale już samo staranie się pozwoli się odrobinę oderwać od bólu..
      Przytulam i przyjazne fluidy wysyłam do ciebie http://emots.yetihehe.com/1/pocieszacz.gif
      --
      Moja babcia jest zagorzałą katoliczką. I ja po babci też jestem za gorzałą.
      anielska.blog.pl/
    • 24.11.13, 19:12
      zastąpić nowymi, jeszcze milszymi smile
      --
      bb
    • 24.11.13, 19:13
      Sa dwie szkoly. Jedna mowi myslec o czyms innym druga plakac az zabraknie lez. I chociaz czasem sie wydaje ze serce czlowiekowi peknie i nigdy plakac nie przestanie to na dluzsza mete ta metoda dziala lepiej.
      Nie poddawaj sie.
      • 24.11.13, 19:15
        Nie ma milszych, jeszcze nie ma...dziekuje Wam nawet nie wiecie jak bardzo...
        --
        Kamilek
        Galeria
        Jakub ma już
        • 24.11.13, 19:28
          Nie dziękuj, tu są dziewczyny doświadczone przez życie i wiedzą dobrze, co mówią i na pewno nie robią tego, żeby oczekiwać od Ciebie wdzięczności, kochana smile
          Czy dobrze kojarzę? Mieszkasz w Londynie? Jeśli nie, to zapomnij o pytaniu, za które od razu przepraszam.
          --
          gazeta_mi_placi napisała:
          Pisałaś o zeszytach, podręcznikach i ubraniach więc do tego się odniosłem.
          anielska.blog.pl/
          • 24.11.13, 19:38
            Rosa, z Sosnowcasmile
            --
            Kamilek
            Galeria
            Jakub ma już
        • 24.11.13, 19:46
          ekaczmarczyk napisała:

> Nie ma milszych, jeszcze nie ma...

cieszę się, że użyłaś słowa "jeszcze" smile
          to są właśnie uroki życia - taka przeplatanka uczuć dobrych, złych, radości, smutku... co by się nie działo czas mija i przychodzą kolejne doświadczenia zacierając te przeszłe - banał smile ja się daję ponieść czasem wspomnieniom i dobrym i złym - takim, jakie w danym momencie przychodzą; rozważam sobie właśnie tę zmienność życiową i podsumowuję sobie, że jak jest źle to będzie lepiej a jak jest dobrze to trzeba się cieszyć, póki jest dobrze, bo gdzieś w kolejce czekają jakieś gorsze chwile - fortuna kołem się toczy przecież....

--
          5/4 Polaków nie zna się na ułamkach!
          • 24.11.13, 19:54
            B.bujak, dziekuje jak i Wam wszystkim.
            --
            Kamilek
            Galeria
            Jakub ma już
            • 24.11.13, 20:02
              trzymaj się dzielnie!

--
              bb
      • 24.11.13, 19:23
        nie zgodzę się. Mimo upływu wielu lat moje wspomnienia nadal wywołują ból i płacz, choć na co dzień nie myślę o tym. Jedyne co mi na początku pomagało to rozmowa z kimś bliskim, który mógł czuć to samo co ja. Potem modlitwa.
        Nie wiem co się wydarzyło, ale trzymaj się.
        --
        "(...)jakbyś stwierdziła, że pizza nie istnieje, bo to przecież, placek drożdżowy, sos pomidorowy i ser. Można udawać, że czegoś nie ma, a zamiast tego wymienić listę składowych zjawiska." by asia_i_p
    • 24.11.13, 19:27
      Ewa, czas. Naprawdę trochę leczy. I przepłakanie, gdy nadchodzi.
      • 24.11.13, 19:44
        Wydarzylo sie cos takiego ze gdybym chciala o tym napisac musialabym zmienic nick.uncertain
        --
        Kamilek
        Galeria
        Jakub ma już
        • 24.11.13, 19:45
          sad
    • 24.11.13, 19:59
      Nie da sie. Lepiej powspominac i przeplakac, w koncu - nawet w najstraszliwszej sytuacji - bol troche sie stepi, troche zelzeje i przygasnie. Chyba, ze jestes/czujesz sie winna tego, jak sie zmienila sytuacja - wtedy to poczucie winy pewnie baaaardzo dlugo bedzie taki bol podsycac.
      Ale generalnie - jesli wspomnienia sa dobre to warto je miec, nawet jesli czasowo powoduja placz i rozbijaja psychicznie.
      • 24.11.13, 20:04
        Nie jestem winna, to napewno, przynajmniej nie temu przez co cierpie...
        --
        Kamilek
        Galeria
        Jakub ma już
        • 24.11.13, 20:11
          To dobrze. Bo takie poczucie winy (rzeczywistej czy wymyslonej) jest wielkim dodatkowym obciazeniem. A tak masz te wspomnienia "czyste" - i naprawde nie warto sie starac o nich zapomniec. Jesli byly piekne i dobre, to tego nic nie przekresli, to jest Twoje, o te czesc zycia jestes bogatsza... Placz i wspominaj, wspominaj i placz. I za jakis czas bedzie troche lepiej...
        • 24.11.13, 20:29
          Kilka lat temu przeżyłam coś co na tamten moment było czymś pięknym. We wspomnieniach dłuugo odbierałam to jako coś miłego i niezwykłego. Ale spowodowało niemały zamęt w moim życiu.
          Z czasem zaczęłam na to patrzeć zupełnie inaczej. Teraz już do tego po prostu nie wracam. Było, minęło. Nie jest szczególnie miłe na ten moment, później było wiele lepszych chwil.
          • 24.11.13, 20:34
            U mnie bylo pieknie, potem wszystko poszlo.... Jak pamietac tylko te mile a reszte zapomniec...?
            --
            Kamilek
            Galeria
            Jakub ma już
    • 24.11.13, 20:38
      pielęgnuj je w sobie, to twoja historia. sił życzę.

tez mam takie wspomnienia. dokładnie jak je opisałaś.
      ktoś kogo nie ma żyje w mojej pamieci, i każde wspomnienie powoduje jednocześnie uczucie słodyczy i piekącego bólu, na wspomnienie o tym kimś uśmiecham się i płaczę,
      nauczyłam się z nimi żyć.
      i im więcej czasu mija tym mocniej staram się pamietać tamte chwile.
      to jest MOJA historia, nie zamierzam jej zaprzeczać, ani udawać, ze tego nie było, bo było.

--
    • 24.11.13, 21:53
      Nie da się. Wypłakać się, wykrzyczeć, żeby potem miło wspominać, a za chwilę znów płakać. I nauczyć się z tym żyć. Podobno się da. Trzymaj się!
      --
      Until the very end
    • 24.11.13, 22:05
      Jakieś 5 minut przeczytałam ten cytat:
      "Zła wiadomość nie może nas zabijać. Bo to nie jest na zawsze zła wiadomość, a może nawet stać się źródłem szczęścia "– mówi reżyser Krzysztof Krauze.
      Może Ci jakoś pomoże?
      Trzymaj się!
      • 24.11.13, 22:34
        Suflerko.... Dziekuje...
        --
        Kamilek
        Galeria
        Jakub ma już
        • 25.11.13, 01:54
          Powiem ci jak było u mnie.
          Gdy zmarł moj tato to miałam 2 miesięcznego synka.
          Wszyscy mówili mnie płacz bo stracisz pokarm, masz dla kogo zyc.
          Tak musiało byc... Musisz byc silna dla syna.

Przez to gadanie zepchnelam rozpacz ból po stracie gdzieś bardzo głęboko.
          Niestety przy każdej okazji stres zmęczenie problemy, wtedy gdy nie byłam dosc silna, żal rozpacz dochodziły do głosu. Az bolało w klatce piersiowej...

Trwało to 12 lat...

Az dotarło do mnie ,ze tak nie mozna ze to nienormalne.
          Któregoś dnia ot tak... Przeplakalam cała noc wylam, rozpaczalam pozwoliłam odejść tacie i żałobie po nim.
          Dotarło do mnie, ze po prostu nie przeszłam etapów żałoby, następują po stracie kogos bliskiego.
          Starałam siebyc silna.

Teraz został żal ale tylko troszeczkę, juz nie czuje bólu. Zal ze nie zobaczył wnuczki drugiego wnuka.
          Uzmyslowilam sobie ze nie rozpaczając moge pamietać fajne chwile z tata, ze to ze juz tak nie boli to nie znaczy ze go nie kochalam czy ze zapomnialam.

Dlatego ty płacz jesli musisz, rób to co czujesz czego potrzebujesz.
          Z czasem uda sie oswoić żal , i nauczysz sie zyc z bólem którego doświadczyłas az w koncu on zacznie blednąć.
          Zycze siły i powodzenia.
          --
          -----------------
          ,,Miłość jest bólem ,powiedział zając jeża ściskając"
    • 25.11.13, 19:40
      czas albo klin
    • 25.11.13, 20:04
      nie da się..... ja wiem, że nie da się wymazać wspomnień.
      Kilka lat temu przeżyłam coś co do pewnego momentu było cudownym doświadczeniem, a potem no cóż............
      więc staram się pamietać jedynie to co było najpiekniejsze, najwspanialsze. Chociaż zdarza się ze przyjdzie myśl o tym co mnie bardzo zraniło i tego za cholerę nie mogę się pozbyć.
      i wiesz co? Mowię do swojego odbicia w lustrze, a własnie, że nie nie dam satysfakcji ani jednej złej myśli i znowu jest dobrze.
      Trzymaj się świat dla nas to za mało bo my kobiety jesteśmy twardzielki.
    • 25.11.13, 20:33
      Z upływem czasu kazde tracą nieco na sile oddziaływania.
      W zyciu nie chciałabym pozbyc się tych, które nawet po wielu latach są w stanie wyciskac łzy.
      Był czas, gdy uciekałam od nich tak bolało, nadal ostrożnie się z nimi obchodzę, ale pielęgnuję jak największy skarb. Jest ból ale sa tez inne uczucia, tamte dawno przeszłe, które bezpowrotnie minęły, a tak tęskno wciąż. Te wspomnienia są czymś tylko moim, najbardziej osobistym, głębokim. Są czymś pieknym i tak na wskroś ludzkim. Przynajmniej dla mnie.Trzeba je oswoić, udaje się z czasem.
      • 25.11.13, 20:53
        Mam nadzieje ze z biegiem czasu zapomne... Moze sie uda....chcialabym, a moze tak jak ktoras z Was napisala, klin...
        --
        Kamilek
        Galeria
        Jakub ma już
        • 25.11.13, 22:11
          Hej

Napisz do mnie na priv. Ja mieszkam niedaleko Ciebie to może kawa? Zawsze lepiej niż płakać

Pozdrawiam
          Aga
          • 26.11.13, 07:18
            Agnieszko, moglabys odezwac sie pierwsza? Nie moge wyslac do Ciebie maila uncertain
            --
            Kamilek
            Galeria
            Jakub ma już
    • 28.11.13, 22:59
      Cos sie lekko ruszylo, spowrotem w dobra strone. Choc to nie to samo....juz nie bedzie...
      --
      Kamilek
      Galeria
      Jakub ma już
      • 29.11.13, 09:07
        SDM kiedys śpiewało " (...) dajcie czasowi czas (...)"
        z każdym dniem będzie bolało odrobinę mniej. Teraz jeżeli uczucie jest silne, to po prostu płacz.
        Jeżeli chcesz, możesz napisać na priv, to pogadamy.
        --
        "z nastolatkiem w tym wieku to jak w ruletką, nie wiadomo, jak zakręcisz i co wypadnie: jednego dnia fajny człowiek, drugiego- alien" by marzeka
        • 29.11.13, 21:16
          Emamy moje. .jak wyslac wiadomosc komus na priv ze smartfonu!!!!
          --
          Kamilek
          Galeria
          Jakub ma już
          • 29.11.13, 21:22
            skonfigurować swoją skrzynkę pocztową na smarttfonie, a potem wysłać maila big_grin

jak to jest kiedy kochanek dostarcza większej przyjemności niż mąż?

--
            "To, że Macierewicz nie umie udowodnić zamachu, nie zmienia faktu że zamach był"...by aetrucośtam
            • 29.11.13, 21:26
              Przekonaj sie sama
              --
              Kamilek
              Galeria
              Jakub ma już
        • 29.11.13, 21:34
          Montechristo , odezwij sie na priv do mnie. smile
          --
          Kamilek
          Galeria
          Jakub ma już
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.