• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Samodzielne oklejanie mebli.

• 31.01.14, 22:22
    Oklejała któraś emama okleiną meblową?
    Warto?
    Edytor zaawansowany
    • 31.01.14, 22:24
      warto jak umiesz to robić. bo jak nie umiesz to będą bąble, nierówności i będzie gorzej niż przed wink
      • 31.01.14, 22:30
        Warto. Trochę z tym jest pracy żeby ładnie wyszło ale wbrew pozorom nie jest to AŻ taka męczarnia i nie trzeba do tego fachowca wink W naszym wynajmowanym swego czasu mieszkaniu stała biała szafa lekko juz podniszczona. Kupiliśmy okleinę i mąż sam okleił(nie robił tego wcześniej a wyszło bardzo ładnie). I mieliśmy ładną drewnianą szafę tongue_out Wszyscy myśleli że nowa.
        • 31.01.14, 22:40
          Kupiłam nowe meble do sypialni bez łóżka pomyślałam o oklejeniu tego co mam.
          Zastanawiam się czy to ma sens. Czy lepiej szukać nowego, które będzie pasować.
          Jednak z dobraniem pasującego będzie trudno a okleine identyczną znalazłam w castoramie.
          Nie kupiłam jeszcze, jestem na etapie myślenia.
          • 20.01.17, 09:32
            oklejaj wink

--
            "jest ujowo, ale stabilnie..."
          • 20.01.17, 23:25
            Ja bym oklejała. To nie jest trudne- wiele rzeczy sama okleiłam i są ok.
    • 31.01.14, 22:36
      masę mebli okleiłam i drzwi (już w liceum tak zmieniałam swój pokój).
      Fajna zabawa, miła odmiana.

Oczywiście mówimy o gładkich powierzchniach, bez przetłoczeń.
    • 20.01.17, 09:11
      Czy ważna jest jakość okleiny?Chcę okleić tam i ówdzie w mieszkaniu i ktoś mi poleciła taka folię:
      www.pfleiderer.pl/folia-finish
      ma to znaczenia jaką folię wybiorę?
      • 20.01.17, 09:14
        Ja oklejałam zwykła folią z allegro.
        • 20.01.17, 09:31
          hahahahaha
          żadna jakość.... jeden pies

--
      • 21.01.17, 09:04
        Pomylił Ci się link spamerko, czy to tak specjalnie?
        Kosz.
    • 20.01.17, 09:30
      oklejałam. okleiną z lidla. Jak ci sie podoba to warto
      potem po roku zdjęłam i pomalowałam na szaro i biało .

--
    • 20.01.17, 11:36
      Oklejałam co 2 lata kuchnię jak była moda na korek, potem rattan i inne dziwne wynalazki.
      Meblościankę rodziców z czasów PRL tez okleiłam-i stoi tak do teraz-na wiśniowo-zupełnie zmienił się jej wygląd.
      I półki pod rtv i stare drzwi , szafę, stoliki. Mnóstwo sprzętów oklejałam. Po pierwszym dojdziesz do wprawy.
      Potrzebna szmatka, ostra igła do bąbli(najlepiej do maszyny do szycia- nie tępią się tak szybko) i skalpel, albo żyletka.
    • 21.01.17, 13:31
      Tak naprawdę to nie jest oklejanie, tylko foliowanie.
      Prawdziwej okleiny - laminatu czy forniru - nie radzę stosować w warunkach domowych (musi się suszyć pod prasą).
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.