Dodaj do ulubionych

Samodzielne oklejanie mebli.

31.01.14, 22:22
Oklejała któraś emama okleiną meblową?
Warto?
Edytor zaawansowany
  • 31.01.14, 22:24
    warto jak umiesz to robić. bo jak nie umiesz to będą bąble, nierówności i będzie gorzej niż przed wink
  • 31.01.14, 22:30
    Warto. Trochę z tym jest pracy żeby ładnie wyszło ale wbrew pozorom nie jest to AŻ taka męczarnia i nie trzeba do tego fachowca wink W naszym wynajmowanym swego czasu mieszkaniu stała biała szafa lekko juz podniszczona. Kupiliśmy okleinę i mąż sam okleił(nie robił tego wcześniej a wyszło bardzo ładnie). I mieliśmy ładną drewnianą szafę tongue_out Wszyscy myśleli że nowa.
  • 31.01.14, 22:40
    Kupiłam nowe meble do sypialni bez łóżka pomyślałam o oklejeniu tego co mam.
    Zastanawiam się czy to ma sens. Czy lepiej szukać nowego, które będzie pasować.
    Jednak z dobraniem pasującego będzie trudno a okleine identyczną znalazłam w castoramie.
    Nie kupiłam jeszcze, jestem na etapie myślenia.
  • 20.01.17, 09:32
    oklejaj wink

--
    "jest ujowo, ale stabilnie..."
  • 20.01.17, 23:25
    Ja bym oklejała. To nie jest trudne- wiele rzeczy sama okleiłam i są ok.
  • 31.01.14, 22:36
    masę mebli okleiłam i drzwi (już w liceum tak zmieniałam swój pokój).
    Fajna zabawa, miła odmiana.

Oczywiście mówimy o gładkich powierzchniach, bez przetłoczeń.
  • 20.01.17, 09:14
    Ja oklejałam zwykła folią z allegro.
  • 20.01.17, 09:31
    hahahahaha
    żadna jakość.... jeden pies

--
  • 20.01.17, 09:30
    oklejałam. okleiną z lidla. Jak ci sie podoba to warto
    potem po roku zdjęłam i pomalowałam na szaro i biało .

--
  • 20.01.17, 11:36
    Oklejałam co 2 lata kuchnię jak była moda na korek, potem rattan i inne dziwne wynalazki.
    Meblościankę rodziców z czasów PRL tez okleiłam-i stoi tak do teraz-na wiśniowo-zupełnie zmienił się jej wygląd.
    I półki pod rtv i stare drzwi , szafę, stoliki. Mnóstwo sprzętów oklejałam. Po pierwszym dojdziesz do wprawy.
    Potrzebna szmatka, ostra igła do bąbli(najlepiej do maszyny do szycia- nie tępią się tak szybko) i skalpel, albo żyletka.
  • 21.01.17, 09:04
    Pomylił Ci się link spamerko, czy to tak specjalnie?
    Kosz.
  • 21.01.17, 13:31
    Tak naprawdę to nie jest oklejanie, tylko foliowanie.
    Prawdziwej okleiny - laminatu czy forniru - nie radzę stosować w warunkach domowych (musi się suszyć pod prasą).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.