Dodaj do ulubionych

Podobno jematka wie wszystko z cyklu co to jest???

16.02.14, 13:40
Szanowny małżon kupił na pchlim targu takie oto ustrojstwo na USB. Kupił bo było tanio, a w domu postanowił się dowiedzieć co to jest. I tak macamy toto, oglądamy i za cholerę nie wiemy co to jest i do czego służy. Mnie osobiście to niczego nie przypomina. W czasie podłączania do gniazdka te szare chropowate końcówki migają chwilkę na niebiesko. Gdy siedzi w gniazdku to początkowo dioda na tym świeci na czerwono, potem to jedno po prawej świeciło na zielono a drugie raz na czerwono i zielono.
Może ktoś miał z takim czymś styczność i wie co to jest bo mnie ciekawść zżera
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/ph/fh/vtbn/uzTI5WY692WB8Jg1IB.jpg
--
Czy to nasze dziecię tak kwili, czy bachor sąsiada drze mordę???
Edytor zaawansowany
  • 16.02.14, 13:51
    papieros elektroniczny, a raczej jego koncowka z bateria, na co wam to?
  • 16.02.14, 14:08
    mi też to wygląda na ładowarki do epapierosa z bateriami

te patyki powinny dać się odkręcic
    --
    "to w takim razie ile będzie-mam 100 zł, a kolega ma o polowe mniej ?? pewnie tez 50? cuda panie."
    "2 x mniej to jest dwa razy cztery równa się 8" by ada1214
  • 16.02.14, 13:52
    Kupił bo był
    > o tanio, a w domu postanowił się dowiedzieć co to jest.

You made my day.
    Głupota ludzka nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
  • 16.02.14, 21:13
    A gdzie tu widzisz głupotę? Bo ktoś chciał zaspokoić swoją ciekawość?
    --
    A co się okazało jesteś najprawdziwsza z super córkami i mężem.O niebo lepiej wyglądasz niż myślałam(po twoich opisach) jesteś wysoka ,szczupła i fakt w mini chodzisz... by kkalipso
    anielska.blog.pl/
  • 16.02.14, 13:54
    Kupił bo było tanio big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin to zdanie kompletnie mnie rozwaliło
  • 16.02.14, 14:00
    ja radziłabym uważać na tanie cuda z pchlego targu, pamiętam reportaż o kobiecie, której głowę oskalpowało porażenie prądem od podrabianej chińskiej ładowarki do tel, gdy rozmawiała przez niego jak się ładował
  • 16.02.14, 14:12
    aquella napisała:

> ja radziłabym uważać na tanie cuda z pchlego targu, pamiętam reportaż o kobiec
    > ie, której głowę oskalpowało porażenie prądem od podrabianej chińskiej ładowark
    > i do tel

akurat tu bez znaczenia czy chinska czy szwajcarska. Takich oskalpowanych z powodu uzywania tel.w czasie ladowania jest wiecej- googlaj, ale uprzedzam drastyczne zdjecia. Clou: telefon podczas ladowania jest ekhem, granatem jakby.
  • 16.02.14, 14:26
    odszukałam o tym wątek na forum telefony- ludzie się skarżą, że nie ma takiego ostrzeżenia w instrukcji użytkowania, ja nie wiem, nie lubię instrukcji ale będę już uważać i nie rozmawiać przez ładujący się tel
  • 16.02.14, 16:14
    Nie mogę znaleźć info, czy ładujący się telefon jest niebezpieczny tylko podczas dzwonienia, czy np też podczas grania lub czytania na nim? Pytanie może durne, ale przystoi takiej analfabetce fizycznej jak ja big_grin
    --
    kot szatana
  • 16.02.14, 16:58
    no to ciekawych rzeczy się przy okazji dowiedziałam big_grin
    P.S: Małżon właśnie rozmawia przez telefon podłączony do ładowarki tongue_out
    --
  • 16.02.14, 22:53
    W lokalnej prasie niedawno mielismy info ze komus tam mieszkanie sie spalilo od nocnego ladowania telefonu. W zwiazku ze podczas snu telefonu raczej sie nie uzywa, wnioskuje ze nie tylko rozmawianie granie i ogladanie jest niebezpieczne, ale w ogole ladujacy sie telefon to taka bombka, jak sie ma pecha.
  • 16.02.14, 14:04
    a nie mógł się sprzedającego zapytać co to jest wink
  • 16.02.14, 14:07
    A po co? Jeszcze by się okazało, że to jest mu doskonale niepotrzebne i taka okazja przeszłaby mu koło nosa.
  • 16.02.14, 15:54
    aanikaa napisała:

> A po co? Jeszcze by się okazało, że to jest mu doskonale niepotrzebne i taka ok
    > azja przeszłaby mu koło nosa.

big_grin
  • 16.02.14, 16:57
    akurat sprzedający tez nie wiedział co to jest tongue_out
    --
  • 16.02.14, 20:58
    big_grinbig_grinbig_grin
  • 16.02.14, 14:06

--
    "Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy" - Alexis de Tocqueville
  • 16.02.14, 22:18
    woman_in_love napisała:

>

a to i tak nieważne...tanio był to brałbig_grin

--
    "Optymista myśli,że świat stoi dla niego otworem,
    pesymista wie co to za otwór..."
  • 16.02.14, 14:07
    znowu.to.samo napisała:

> Szanowny małżon kupił na pchlim targu takie oto ustrojstwo na USB. Kupił bo był
    > o tanio, a w domu postanowił się dowiedzieć co to jest.

o matko dziad śmieciarz ''przydasiek''
  • 16.02.14, 14:20
    To jest grzałka , suszarka do butów, rękawic ?smile
  • 16.02.14, 15:02
    wibrator dla dwojga z okazji walentynek?
  • 16.02.14, 15:34
    o rany o rany, niektórzy mogliby powyjmować te kije z tyłków tongue_out
    Małżon siedzi w elektronice i czasem trafia na elektronicznym pchlim targu fajne rzeczy które okazują się być sporo warte, bo często sprzedający nie wiedza co sprzedają
    --
  • 16.02.14, 15:50
    gorzej jak kupujący nie wie big_grin
    --
    'Moim zdaniem praca jako wartość jest trochę przeceniania, uważam, że są bardziej wartościowe lub wzbogacające człowieka rzeczy, np.wychowywanie dzieci, spędzanie czasu z rodziną, albo chociaż bieganie boso po łące.' czujny.czajnik
  • 16.02.14, 18:04
    przeciez na pierwszy rzut oka widac ze to urzadzenie do blyskawicznego ukladania wlosow
    wkladamy koncowki do uszu i zegnamy sie z oklapnieta fryzura na zawsze
    --
    Myszka za kotka, kotek za pieska , piesek za wnuczka, wnuczek za babcię , babcia za dziadka - tak mści się sycylijska mafia.
  • 16.02.14, 22:41
    big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    --
    Marta
    Mama Danielka ( 16-11-2000 ) i Gabi ( 05-07-2002 )
    DZIECI ROCZNIK 2000
  • 16.02.14, 15:41
    No jak można kupić coś (nie ważne czy tanio) i nie wiedzieć do czego to smile
    Po co w takim razie chcieć to posiadać?
  • 16.02.14, 15:47
    Sorry, ale muszę zapytać, bo mi to nie da spokoju. Te fugi to z natury takie czarne czy z brudu? Bez urazy.

---
    Ja mówię dzieciom: Nie, nie przejedziesz się na koniku, ale jak wrócimy do domu, to co byście przejeździli w 30 sekund, dostaniecie do skarbonki. I też mają ogromne uśmiechy (by upartamama.
  • 16.02.14, 15:57
    taki mają kolor niestety big_grin tongue_out
    Mój małzon taki po prostu jest ale wybaczam mu to bo ma wiele innych zalet tongue_out
    --
  • 16.02.14, 16:21
    Hah, coś jak licytacja w LOT - aaa kupię, może okaże się warte miliony big_grin
    PS. miło stwierdzić, że któraś z ematek nie ma najdroższej płyty indukcyjnej wkomponowanej w marmurowy blat, tylko zwykłą kostkę piekarnikowo-kuchenkową tongue_out
    --
    kot szatana
  • 16.02.14, 17:03
    Ale niektóre kwoki się nadęły. Kupił to kupił, na ch... drążyć? wink a wy robicie problem nie wiadomo z czego. Może kosztowało 2 zł, a facet się zaciekawił.

--
    Przychodzi Bóg do lekarza, a lekarza też nie ma
  • 16.02.14, 17:10
    Nie wiem, czy ktoś sie nadął. Ale sama sytuacja mocno montyphytonowska:

-dzień dobry, co to?
    -nie wiem.
    -to wezmę.

big_grin
    --
    kot szatana
  • 16.02.14, 17:56
    A mnie to wcale nie dziwi. Dziewczyna pisała, że facet lubi sobie pogrzebać w elektronice, zobaczył, zaciekawiło go i kupił, koniec historii.

--
    Przychodzi Bóg do lekarza, a lekarza też nie ma
  • 16.02.14, 20:40
    Mnie fascynuje, że ktoś kupuje nieznany przyrząd elektroniczny, bez wiedzy co to, bez instrukcji, bez gwarancji, bez informacji o producencie itd. BO BYŁ TANI. A potem radośnie podłącza to do prądu w swoim domu.

Co się później dziwić, że ludziom podprowadzają z konta dziesiątki tysięcy złotych, bo ściągnęli sobie nieznaną aplikację na Androida. Bo była za darmo. Głupota ma to do siebie, że czasami bywa intrygująca i postronnych ludzi interesuje, czemu ktoś z własnej nieprzymuszonej woli naraża się na nieprzyjemne konsekwencje.

I nie, nie mój obesr*ny interes, ale jak sobie przyszła z tym na forum to i ja sobie skomentować mogę.
  • 16.02.14, 22:12
    Ja pierdziu..! Od takich "ciekawskich" zakupów kradną dzieci w czarnych wołgach jeżdżących pod wielkimi supermarketami w celu wydrylowania im nerek lub innych narządów! sciana
    --
    gazeta_mi_placi napisała:
    Pisałaś o zeszytach, podręcznikach i ubraniach więc do tego się odniosłem.
    anielska.blog.pl/
  • 16.02.14, 22:09
    kroliczyca big_grin
  • 16.02.14, 21:16
    100/100
    --
    Forum uczy! Forum bawi! Forum nigdy cię nie zdradzi!
    anielska.blog.pl/
  • 16.02.14, 17:15
    Tanio? Tzn. ile?
  • 16.02.14, 17:29
    Może to więzienna grzałka do wody smile?
  • 16.02.14, 17:30
    A co? Chcesz kupić? big_grin
  • 16.02.14, 19:29
    Odkupićbig_grin
  • 16.02.14, 21:12
    to wal na priv big_grin big_grin big_grin
    --
  • 16.02.14, 17:53
    to przejdzie do historii big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    --
    Myszka za kotka, kotek za pieska , piesek za wnuczka, wnuczek za babcię , babcia za dziadka - tak mści się sycylijska mafia.
  • 16.02.14, 18:26
    Teraz nie macie wyjścia, musicie dokupić górę smile
  • 16.02.14, 19:38
    Albo oddać charytatywnie...
    Np. mi wink
    --
    Maja Aleksandra
    www.suwaczki.com/tickers/961lgu1rluxvdyi5.png
    Tymoteusz Przemysław
    www.suwaczki.com/tickers/74dii09kf4s0sh43.png
  • 17.02.14, 09:04
    Chciałabyś tongue_out
    takie cenne znalezisko, za darmo nie odda!

--
  • 16.02.14, 20:15
    To są przyciągacze wzroku przecież! Na USB! Nowoczesne. A Wy się nie znacie, małpy zazdrosne tongue_out
    --
    Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo, głupie, śpią w nocy, to im się zbiera.
  • 16.02.14, 20:40
    może jakiś czujnik/nadajnik/antena... komputer tego nie rozpoznaje po podłączeniu? są jakieś napisy (nazwa producenta np?)
    --
    bb
  • 16.02.14, 21:11
    hahaha ale się uśmiałam big_grinDDD
    dla ciekawych ile kosztowało: 5 zł big_grin
    --
  • 16.02.14, 22:02
    To jest elektroniczny śmieć. Zgodnie z ustawą o gospodarowaniu odpadami nie wolno wam tego wyrzucić do zwykłego kosza tylko należy oddać do odpowiedniego punktu zbierającego takie odpadki. I lepiej to zróbcie bo wszyscy już wiedzą, że ten badziew macie i jak was sprawdzą inspektorzy co z tym zrobiliście to macie obowiązek się wylegitymować potwierdzonymi kartami przekazania odpadu.
  • 16.02.14, 22:24
    fituq napisała:

> To jest elektroniczny śmieć. Zgodnie z ustawą o gospodarowaniu odpadami nie wol
    > no wam tego wyrzucić do zwykłego kosza tylko należy oddać do odpowiedniego punk
    > tu zbierającego takie odpadki. I lepiej to zróbcie bo wszyscy już wiedzą, że
    > ten badziew macie i jak was sprawdzą inspektorzy co z tym zrobiliście to macie
    > obowiązek się wylegitymować potwierdzonymi kartami przekazania odpadu.

ty też popłynęłaś....big_grin
    Kupił tanio ?fakt! nie wiem co to? fakt,ale straszyć ją kontrolą? big_grin
    Ja pir...lę...to forum jest"zayebiste" big_grin big_grin ;D
    --
  • 16.02.14, 23:53
    Teraz dopiero padł na mnie blady strach!!!
    Normalnie od jutra albo nawet jeszcze dziś zacznę wyglądać tych inspektorów
    Zapisze się w historii ematki jako pierwsza forumka której post jest dowodem na posiadanie nielegalnych śmieci, po czym zostanę skazana i w efekcie uwięziona
    A aaaaaaa! !!!!!!
    --
  • 17.02.14, 00:49
    bedziemy ci paczki do wiezienia wysylac smile

--
  • 17.02.14, 09:05
    trzymam za słowo!
    --
  • 16.02.14, 22:14
    do ładowania efajek?
    --
  • 16.02.14, 22:33
    ale badziew wink zabiłabym mojego, jakby mi takie śmieci do domu znosił, w dodatku nie woadomo jakiego pochodzenia i nie wiedzieć czemu skojarzyło mi się <
    --
    'do stu,dwustu jestem jeszcze w stanie policzyc. (...)dzwonie do mego faceta,ktory mi powie ile to bedzie 35% z kostki masla.Juz sie wyszkolil by podawac w centymetrach'
  • 16.02.14, 22:34
    www.youtube.com/watch?v=IJNR2EpS0jw
    --
    "No i dążysz do czegoś tam, po prostu se dążysz, normalnie bezczelnie se dążysz!"
  • 16.02.14, 22:53
    No dokladnie, teraz poczeka na okazje i moze same e-fajki tez na pchlim targu znajdzie...
    --
    "...bo my wierzący( ale praktykujący po swojemu jak większość Polaków)." by lewapinger
    "Imho, nie kupuje rzeczy mocno obrandowanych" by edelstein
    "Wiadomo, że z rozmiaru 50 motyla się nie wyczaruje..." by Lauren6
  • 16.02.14, 22:59
    używane?
    --
    angielskie dzieci tez nosza czapki, rekawiczki, szaliki i cieple kurtki, swetry itp. ale jakos tak inaczej to nosza niz polskie /by najma78/
  • 16.02.14, 23:54
    Kto wie, kto wie......:p
    --
  • 17.02.14, 00:23
    Fajny wątek smile z potencjałem! Wracając do przedmiotu wątku - mnie to wyglądała suszarkę do butów.
    --
    ------------------------------------------------------------
    "Żeby jeździć samochodem trzeba zdać egzaminy ale żeby mieć dziecko wystarczy dwoje idiotów."
    -------- autor xxx.
  • 17.02.14, 00:56
    Mię to wygląda na część e-fajki, porównaj sobie z tym obrazkiem www.akcesoriakuchenne.sklep.pl/web_images/imgp1724.jpg

A co do znoszenia śmieci do domu, ciesz się, że nie wybuchło czy nie wywołało spięcia i poczytaj sobie dla odmiany to pl.wikipedia.org/wiki/Ska%C5%BCenie_w_Goi%C3%A2nii
  • 17.02.14, 07:17
    Fascynujaca historia! dzieki za linka

f.
  • 17.02.14, 09:23
    Tu jeszcze (chyba) dość rzetelny artykuł na ten temat po angielsku superlowrise.hubpages.com/hub/The-Beautiful-Blue-Glow-the-Goinia-radiation-disaster
  • 17.02.14, 09:38
    O Boziu! Posmutniałam rano, bo mi firma, w której chciałabym pracować przysłała odmowę i taka bez życia siadłam szukać innych możliwości, ale nie można szukać pracy, zanim się nie przejrzy ematki! I tak się rozśmieszyłam tym wątkiem, że aż mi część witalności wróciła smile
    Dziękuję , dobre kobiety.
  • 17.02.14, 09:42
    Mój tata też znosił różne elektroniczne i elektryczne rzeczy- często bez żadnego pomysłu na zastosowanie. Ale też "siedział' w elektronice i z wielu- wydawałoby się- badziewnych i nieużytecznych przedmiotów potrafił wyłuskać jakąś część, którą potem zużywał do czegoś innego.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.