Dodaj do ulubionych

Parki Ruchomych Dinozaurów w Polsce

17.03.14, 19:45
Byliśmy w Bałtowie i w Łebie, a teraz chcielibyśmy wybrać się do parku z ruchomymi dinozaurami. Który polecacie? Z góry dziękuję za Wasze rady wink
Edytor zaawansowany
  • nitka111 17.03.14, 19:57
    Zdecydowanie w Zatorze
  • krejzimama 17.03.14, 20:00
    Nawet mozna zostac obsikanymsmile
    --
    http://i922.photobucket.com/albums/ad70/kmkonto/bilbord-art-25-i-53_zpse7c8e042.jpg
  • mamaemmy 17.03.14, 20:09
    Zator i Inwałd -zdecydowanie.
    --
    Historia małej Emmy Marii
  • agnieszka77_11 17.03.14, 20:27
    Czy znacie jakieś fajne miejsca, gdzie można się zakwaterować w pobliżu Zatoru? Gdzie byłoby fajnie i ciekawie dla dzieci (może być agroturystyka)? Żywiec jest ok 50km od Zatoru, ale może gdzieś bliżej samego Zatoru i bardziej w stronę Warszawy? Chcielibyśmy wybrać się na kilka dni.
  • krejzimama 17.03.14, 20:29
    Inwałd Hotel Łyson
    Przy samym parku.
    Poszukaj może coś w Wadowicach.
    --
    http://i922.photobucket.com/albums/ad70/kmkonto/bilbord-art-25-i-53_zpse7c8e042.jpg
  • agnieszka77_11 17.03.14, 20:44
    krejzimama napisał:

> Inwałd Hotel Łyson

A coś tańszego znacie gdzieś w pobliżu? Dwie doby w pokoju 2osobowym standard to koszt 760zł, a potrzebowałbym 2 takich pokoi. Zbyt drogo wyszłyby mnie te dinozaury, choć hotel niewątpliwie ładny.
  • krejzimama 17.03.14, 21:01
    Żywiec.
    www.nad-jeziorem.eu/
    Polecam pokoje na dole.
    --
    Bóg chce zapobiec złu? Nie może? Zatem nie jest wszechmocny.
    Czy może, lecz nie chce? Zatem nie jest miłosierny.
    Czy może i chce? Skąd zatem zło?
    Czy nie może i nie chce? Dlaczego więc nazywać go Bogiem?
  • agnieszka77_11 01.04.14, 00:14
    Dlaczego polecasz pokoje akurat na dole? Chcemy wybrać się na wyjazd w maju i zastanawiam się nad Waszymi propozycjami wink
  • krejzimama 01.04.14, 15:17
    Na piętrze masz tylko balkon jak w bloku.
    Dolne pokoje mają taki trawnik gdzie można wystawić krzesła oraz stoliki.
    Jak dla mnie przyjemniej niż na balkonie.
    Trudno mi to opisać.
    Sniadania jedliśmy na powietrzu na ławach. Jest miejsce na grilla i ognisko.

--
  • agnieszka77_11 01.04.14, 20:00
    Dzięki za info wink Pięknie tam.
  • ulau 17.03.14, 21:24
    Jakieś 3 lata temu nocowaliśmy tutaj www.karpik.pl/
    Jednego dnia byliśmy w Inwałdzie, nocleg tam (na trasie niejako) i drugiego dnia do Zatoru smile
  • agnieszka77_11 17.03.14, 21:29
    Dziękuję Wam wink Piękne miejsca.
  • ga-ti 18.03.14, 15:13
    Byliśmy tam kilka lat temu i bardzo się nam podobało. Teraz to już pewnie całkiem super skoro nadal polecacie.
  • krejzimama 17.03.14, 20:20
    Jeśli trzeba wybierać z tych dwóch to moim zdaniem Zator.
    --
  • aguar 17.03.14, 21:39
    Ja rok temu założyłam podobny wątek forum.gazeta.pl/forum/w,567,143660365,143660365,Parki_dinozaurow_w_Polsce_.html,
    w międzyczasie zaliczyliśmy Rogowo (nieruchome) i Solec Kujawski (tylko jeden się rusza, ale park bardzo nam się podobał) oraz Vyskov w Czechach w pobliżu Brna (tam część fajnie się rusza).
    Ciekawe opinie o różnych parkach można przeczytać tutaj: wakacjezdzieciakiem.pl/polska/87-woj-kujawsko-pomorskie/310-solec-kujawski-park-dinozaurow-jurapark.html
    W tym roku marzy nam się krótki przedsezonowy wypad nad morze z odwiedzeniem parków w Łebie i Malborku.
  • agnieszka77_11 17.03.14, 21:50
    aguar napisała:

> W tym roku marzy nam się krótki przedsezonowy wypad nad morze z odwiedzeniem pa
    > rków w Łebie i Malborku.

Park w Łebie bardzo polecam. Jest przede wszystkim duży. My natomiast szukamy teraz czegoś ruchomego i chyba skusimy się na ten Zator wink
  • krejzimama 17.03.14, 21:56
    Aha tam jest coś takiego jak Park Bajek czy coś takiego.
    SZkoda kasy.
    Lepiej iść pooglądać wielkie robale zaraz przy wejściu.
    --
  • nitka111 18.03.14, 12:12
    o tak na park bajek szkoda czasu uncertain, właściwie są tam 4 parki ( plus jeden sezonowy św. mikołaja) gdybym miała usystematyzować od najlepszego:
    Dinozaury
    potem dłuuuuuuuuuuuugo nic
    i jeśli już naprawdę muszę pozostałe parki, to chyba:
    Mitologii
    Bajek ( te manekiny sklepowe big_grin)
    Owadów

są tam domki do wynajęcia: www.riverpark.com.pl/

nie byłam, ale słyszałam że fajne.
  • anel_ma 18.03.14, 09:07
    Malbork
    Tani nocleg na campingu obok
    No i unikatowy zamek krzyżacki smile (u nas dinopark był tylko dodatkiem do zamku w nagrodę, ze dziecko wytrzymało 4,5 h zwiedzania).
  • ja27-09 18.03.14, 11:24
    Właśnie, polecam Malbork. U nas to już taka "świecka wakacyjna tradycja" wpaść do dinoparku smile co roku go modernizują i ulepszają. Pół dnia z głowy wink
    --
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • ga-ti 18.03.14, 15:18
    To jeśli już będziecie w Malborku z noclegiem, to można się wybrać do Nowej Holandii, tak trochę po drodze w stronę Warszawy.
    Ja nie byłam, ale dzieciaki były z dziadkami i wróciły zachwycone (dzieci lat 5 i 9)
    rpr.nowaholandia.pl/
  • chipsi 18.03.14, 12:06
    Inwałd już wymieniano, to dorzucę jeszcze "Dream Park Ochaby". Jest tam jedna atrakcja, której nie spotkałam w innych tego typu parkach, mianowicie oceanarium prehistoryczne. Naprawdę fajne. Oprócz dinozaurów są oczywiście inne atrakcje jak kino 5D, park linowy dla dzieci i dorosłych, place zabaw, labirynt itd.
    --
    >>Wyższa Szkoła Złudzeń i Nieuzasadnionego Zadowolenia z Własnych Dokonań<<
  • chipsi 18.03.14, 12:08
    Nie polecam Rodzinnego Parku Atrakcji w Rybniku - wielkie nic za dużo kasy.
    --
  • naomi19 18.03.14, 12:17
    a ja polecam ale bylam za polowe ceny- groupon- a poza tym zator
    --
    'do stu,dwustu jestem jeszcze w stanie policzyc. (...)dzwonie do mego faceta,ktory mi powie ile to bedzie 35% z kostki masla.Juz sie wyszkolil by podawac w centymetrach'
  • chipsi 18.03.14, 12:11
    Gdybyś się wybrała na Ochaby to po drodze polecam miasteczko westernowe "Twinpigs" w Żorach.
    --
  • nitka111 18.03.14, 12:31
    Na stronie są ceny biletów grupowych, a indywidualnie też można zwiedzać? O Ochaby mi chodzi smile
  • chipsi 18.03.14, 12:50
    Byliśmy indywidualnie w zeszłym roku. Cennik faktycznie teraz jakiś dziwny, może dlatego że do kwietnia nieczynne i potem uaktualnią (?).
    --
  • niktmadry 18.03.14, 14:19
    A znacie taki park z ruchomymi dinozaurami w Polsce Pn? te w Łebie czy Malborku się nie ruszają.
  • naomi19 19.03.14, 15:33
    zator, rybnik
    --
    "No i dążysz do czegoś tam, po prostu se dążysz, normalnie bezczelnie se dążysz!"
  • memphis90 19.03.14, 18:29
    A możecie coś napisać o Krasiejowie?
    --
    "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum
    Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata
    Jam nieudacznik, grafoman i śmieć" Strachy na lachy
  • atenette 01.04.14, 11:54
    Do Krasiejowa bardzo polecam, ale głównie ze względu na oceanarium 3D- niezapomniane wrażenie! Wracamy tam ze względu na to oceanarium właśnie. Jest też świetna plaża z bezpłatnym wesołym miasteczkiem, więc warto wybrać się jak będzie ciepło. Co do samych dino to są nieruchome, ale robią wrażenie.
    --
    Córeczka lipiec 2007
    Córeczka marzec 2011
  • agnieszka77_11 31.03.14, 19:14
    A'propo Inwałdu. Ile czasu potrzeba aby zwiedzić w normalnym, spokojnym tempie Park Miniatur i pójść do Dinolandii?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka